Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:bayes++&publisher[er]=Cooboo.

Bylo nalezeno 102 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Ruta Sepetysová: V šedých tónech. Klikněte pro více informací.

1. V šedých tónech
Ruta Sepetysová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788075442956 借
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Válečné romány • Světová literatura • Young adult, New adult
Anotace: Přemýšleli jste někdy o tom, jakou cenu má lidský život? To ráno měl ten bráškův cenu kapesních hodinek. Píše se rok 1941. Lině je patnáct let a těší se, že po prázdninách půjde na uměleckou školu. Ale jednoho večera k nim domů vrazí sovětská tajná policie a společně s její matkou a malým bráškou ji odvlečou pryč. Čeká je deportace do pracovních táborů na Sibiři. Lina se musí naučit bojovat o život, přijímat obtížná rozhodnutí, spolknout ponižování a bití a hlavně nenechat se zlomit, udržet si vlastní lidství. A to se jí daří díky své rodině a také lásce k výtvarnému umění. I přes ohromné riziko si kreslí a zapisuje, co všechno ona a ostatní…
Databáze knih: 93 % (2918 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.08.2022


Brigid Kemmererová: Dopisy ztraceným. Klikněte pro více informací.

2. Dopisy ztraceným
Brigid Kemmererová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788075447524
Klíčová slova: E-knihy • Young adult, New adult
Anotace: Řekli byste svá nejtemnější tajemství úplně cizímu člověku? Julietina maminka byla fotografka a cestovala po celém světě. Juliet si s ní vždycky psala dopisy. Dokonce i po její smrti jí na hrobě nechává psaníčka. Je to jediný způsob, jak se s tím dovede vyrovnat. Declan je ten typ kluka, na kterého nechcete narazit. Během veřejně prospěšných prací se pokouší uprchnout démonům své minulosti, a když si přečte dopis, který najde vedle hrobu, neodolá a odepíše. Netrvá to dlouho a už se svěřuje cizímu člověku a je jasné, že mají opravdu hodně společného...
Databáze knih: 93 % (1034 hodnocení)
K vypůjčení do: 22.05.2022


Sarah J. Maasová: Půlměsíční město: Rod země a krve. Klikněte pro více informací.

3. Půlměsíční město: Rod země a krve
Sarah J. Maasová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788076610804
Klíčová slova: E-knihy • Young adult, New adult
Anotace: Bryce měla perfektní život, skvělou práci a na programu jeden legendární večírek za druhým, jenže pak démon zavraždil její přátele a ona zůstala sama a zlomená. Když údajný zabiják skončí za mřížemi, ale zločiny pokračují, Bryce se sama pustí do vyšetřování. A hodlá se pomstít. Spolu s Huntem, padlým andělem obdařeným brutální silou, sestoupí do podsvětí města, které rozežírá temnota. Dokážou se zlu postavit dřív, než pohltí vše, na čem jim kdy záleželo?
Databáze knih: 93 % (759 hodnocení)
K vypůjčení do: 17.05.2024


Brigid Kemmererová: Na co slova nestačí. Klikněte pro více informací.

4. Na co slova nestačí
Brigid Kemmererová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788076610798
Klíčová slova: E-knihy • Young adult, New adult
Anotace: Rev Fletcher bojuje s traumaty z minulosti. S adoptivními rodiči po boku se mu to daří… ale s dopisem od jeho násilnického otce se vše vrátí. Emma Blueová radši programuje vlastní počítačovou hru, než aby čelila rozpadajícímu se manželství svých rodičů. Jenže ji kontaktuje online troll, kterého se začne bát. Když se Rev a Emma potkají, zatouží sdílet svá tajemství. Věci však začnou být nebezpečné – a jejich vzájemná důvěra projde tím nejtěžším testem.
Databáze knih: 93 % (402 hodnocení)
K vypůjčení do: 27.12.2024


Suzanne Collins: Hry o život - Hry o život 1. Klikněte pro více informací.

5. Hry o život - Hry o život 1
Suzanne Collins

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788056607411
Klíčová slova: Young adult, New adult
Anotace: Kultový dystopický príbeh v novom exkluzívnom vydaní! Vydavateľstvo CooBoo prináša slovenským čitateľom a fanúšikom filmovej a knižnej série HRY O ŽIVOT exkluzívne vydanie tejto kultovej dystopickej trilógie. Šestnásťročná Katniss Everdeenová sa dobrovoľne prihlási do Hier o život namiesto svojej mladšej sestry. Hry o život – to je boj na život a na smrť v podobe krutej televíznej reality šou v postapokalyptickej Amerike. Katniss sa odmieta vzdať. Zvíťaziť môže len jeden a Katniss spraví všetko preto, aby prežila a vrátila sa domov.
Databáze knih: 92 % (5644 hodnocení)


Jay Kristoff: Boží hrob. Klikněte pro více informací.

6. Boží hrob
Jay Kristoff

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788075448712
Klíčová slova: E-knihy • Fantasy, sci-fi • Fantasy • Young adult, New adult
Anotace: Co mě nezabije, ať se začne bát. Druhý díl fantasy série Nikdynoc. Mia se stala Čepelí Rudé církve, avšak kvůli vyřizování krvavých záležitostí má k zabití konzula Scaevy a kardinála Duoma pořád daleko. Když zjistí, že se oba osobně zúčastní velkých her v Božím hrobě, neváhá a stane se členkou gladiátorských kolegií, aby mohla využít příležitosti a skoncovat s nimi. Mezi zdmi kolegia se rodí spiknutí a počet mrtvých narůstá. Mia navíc odhaluje tajemství, které by mohlo změnit celý její svět.
Databáze knih: 92 % (407 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.10.2024


Mary E. Pearsonová: Zlodějská přísaha. Klikněte pro více informací.

7. Zlodějská přísaha
Mary E. Pearsonová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788075449580
Klíčová slova: E-knihy • Young adult, New adult
Anotace: Kazi a Jase vyšli z předchozích dobrodružství silnější a zamilovanější než kdy dřív. Čeká na ně nový život – Ballengerovi už nebudou psanci, jejich území se stane oficiálním královstvím a všem dalším výzvám budou čelit společně. Na zpáteční cestě jsou však během útoku rozděleni. Oba tak musí zachovat chladnou hlavu mezi nepřáteli a hledat spojence na těch nejnepravděpodobnějších místech. A nad hlavou se jim vznáší stín smrti….
Databáze knih: 92 % (324 hodnocení)
K vypůjčení do: 17.08.2024


Charlotte Brontëová: Jane Eyrová. Klikněte pro více informací.

8. Jane Eyrová
Charlotte Brontëová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788075449054
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Světová literatura • Young adult, New adult
Anotace: Děj románu významné anglické spisovatelky je zasazen do kopcovité yorkshirské krajiny se slatinami a vřesovišti a odehrává se v době viktoriánské. Vypráví teskný příběh lásky ušlechtilé, přímé a ač v mládí odstrkované, přece jen sebevědomé a statečné dívky, jež odchází od zámožného a milujícího muže, když zjišťuje, že jejímu sňatku s ním stojí v cestě závažná morální překážka...
Databáze knih: 91 % (3603 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2031


Sarah J. Maasová: Dědička ohně. Klikněte pro více informací.

9. Dědička ohně
Sarah J. Maasová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788075441119
Klíčová slova: E-knihy • Fantasy, sci-fi
Anotace: Třetí díl bestsellerové série Skleněný trůn. Celaena přežila smrtící soutěž i srdcervoucí ztrátu, ale zaplatila za to strašnou cenu. Teď musí cestovat do neznámé země a čelit zdrcující pravdě – pravdě o svém dědictví, která by mohla její život změnit navždy. Mezitím se na obzoru shromažďují temné síly, které chtějí zotročit celý její svět. Celaena tak musí najít sílu bojovat nejen proti vlastním vnitřním démonům, ale i proti zlu, které chce král Adarlanu osvobodit a využít pro své plány. Je dědičkou ohně a popela a neskloní se před nikým.
Databáze knih: 91 % (2228 hodnocení)
K vypůjčení do: 17.12.2024


Kerstin Gierová: Drahokamy 2: Modrá ako zafír. Klikněte pro více informací.

10. Drahokamy 2: Modrá ako zafír
Kerstin Gierová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788056617199
Klíčová slova: Young adult, New adult
Anotace: Skákať so svojou novou láskou do minulosti nemusí byť vždy dobrý nápad – to si aspoň myslí šestnásťročná Gwendolyn, novopečená cestovateľka v čase. Ona a Gideon majú predsa úplne iné problémy. Napríklad to, ako zachrániť svet. Alebo ako sa naučiť menuet. (A ani jedno z toho nie je vôbec jednoduché!) A keď sa navyše Gideon začne správať akosi čudne, Gwen pochopí, že musí svoje hormóny dostať pod kontrolu – lebo inak nebude z lásky naprieč storočiami nič!
Databáze knih: 91 % (1928 hodnocení)


  

  

1 – 10 / 102

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]