Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Vyhledávám… extra:bayes++&author[er]=natalja ščerba.

Bylo nalezeno 11 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně.

Časodejovia 4 - Krycie meno
Ščerba, Natalja

Vydáno: Albatros Media Slovakia
EAN: 9788056604557
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Štvrtý diel najúspešnejšej ruskej fantasy série o kúzelníkoch, ktorí čarujú s časom. Vasilisa sa presťahuje do Černodolu, kde konečne začne študovať pravé časodejníctvo. Od novej kamarátky Búrky sa naučí nielen okrídlený boj, ale aj bojové efery. Doba je zlá a každý sa musí vedieť postarať sám o seba. Kľučiari sa chystajú na výpravu do Rozoklaného zámku hľadať kúzelné komnaty. Nič však nie je jednoduché. Odhaliť tajomstvo starobylého zámku sa nesnažia iba oni. Nájde Vasilisa záhadnú Čiernu komnatu? Aké tajomstvo sa v nej ukrýva?
Databáze knih: 93 % (62 hodnocení)


Časodějové – Číselné jméno
Ščerba, Natalja

Vydáno: Fragment
EAN: 9788025336144
Klíčová slova: Elektronické knihy - Young Adult
Anotace: Ve čtvrtém díle ságy o kouzelnících, kteří umí čarovat s časem, budou klíčníci hledat Rozeklaný zámek… Vasilisa začala konečně studovat skutečné časodějnictví. Na Černovílu – zámku Královny temných víl zdokonaluje po boku své kamarádky Bouře své bojové schopnosti. Doba je zlá a je potřeba, aby se uměla postarat sama o sebe. Feš se Vasilise stále vyhýbá, zato Mark se podezřele snaží vloudit do její přízně. Vasilisa netuší, že chce na Astragorovo přání zjistit její číselné jméno. Klíčníci se chystají prohledat komnaty Rozeklaného zámku, k nimž mají klíče. Nejsou však sami, o odhalení tajemství usiluje celá řada mocných časodějů. Podaří se…
Databáze knih: 93 % (60 hodnocení)
K vypůjčení do: 13.06.2023


Časodejovia 3 - Hodinová veža
Ščerba, Natalja

Vydáno: Albatros Media Slovakia
EAN: 9788056403730
Klíčová slova: Elektronické knihy - Young Adult
Anotace: Tretí diel ságy o kúzelníkoch, ktorí vedia čarovať s časom, zavedie kľučiarov do časovej priepasti… Vasilisa usilovne študuje na časodejníckej škole. Život jej však strpčuje riaditeľka školy a zradná priateľka jej otca Elena Mortinová, ktorá ju napriek jej schopnostiam zaradila medzi úplných začiatočníkov. Oveľa väčšie nebezpečenstvo však Vasilise hrozí od Astragora, mocného ducha Ostaly. Podarí sa dievčine zachrániť začasovanú kamarátku Dianu a získať časodejnícku strelu, bez ktorej nemožno prebudiť vílu z večného spánku? Dokáže pomocou modrej iskry, ktorá sa usídlila v jej srdci, vrátiť čas do Eflariusovho legendárneho zámku?
Databáze knih: 91 % (86 hodnocení)


Časodějové – Hodinová věž
Ščerba, Natalja

Vydáno: Fragment
EAN: 9788025332986
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Mysleli jste si, že největší nebezpečí mají klíčníci za sebou? Ani zdaleka! Nyní se musí vydat do Časové propasti a najít Rozeklaný zámek. Zárukou má být časodějnická střela začasované klíčnice Diany, bez níž vílu nelze probudit z věčného spánku. Vztahy mezi hodináři, vílami a duchy jsou ale vyostřené. A Vasilise hrozí nebezpečí jak v nové škole, tak od mocného ducha Ostaly Astragora, kterému překazila plány, když našla srdce Šarlatového kvítku.
Databáze knih: 91 % (85 hodnocení)
K vypůjčení do: 05.10.2021


Časodějové – Koruna času
Ščerba, Natalja

Vydáno: Fragment
EAN: 9788025341056
Klíčová slova: Elektronické knihy, Young Adult
Anotace: Feš Dragocij beze stopy zmizel a co čeká klíčníky je ve hvězdách. Otázek je mnoho. Podaří se Vasilise zachránit Feše? Jaký osud čeká jejího otce, Severina Ohnivého? Kdo je ve skutečnosti Rodion Hardius? A jaká tajemství ještě skrývá Rozeklaný zámek? Jediný Astragor si je svým osudem jistý a rychle postupuje k hlavnímu cíli. Získává nové spojence a drtí protivníky. Osudová chvíle se blíží – rozhodující bitva o trůn Času nastává!
Databáze knih: 94 % (25 hodnocení)
K vypůjčení do: 16.07.2024


Časodějové – Časogram
Ščerba, Natalja

Vydáno: Fragment
EAN: 9788025338148
Klíčová slova: Elektronické knihy, Fantasy, sci, fi, horory
Anotace: V pátém díle ságy o kouzelnících, kteří umí čarovat s časem, čekají na klíčníky nebezpečná dobrodružství, první ztráty, nelítostná bitva a střet s absolutním zlem. Časodějný svět je v ohrožení: Astragor, nepřítel eflarských hodinářů se vrátil a touží po pomstě. Severin Ohnivý se mu otevřeně postavil a Vasilisa chce otci pomoct. Spolu s přáteli se pokouší rozluštit tajemství zrezlého úlomku, který objevila v Rozeklaném zámku. Učí se nová časodějnická moudra a objevuje dosud nepoznaná tajemství řízení času. Dokáže si poradit s obrovskou zodpovědností, která se tak náhle svalila na její mladičká bedra?
Databáze knih: 90 % (46 hodnocení)
K vypůjčení do: 13.06.2023


Časodejovia 2 - Srdce času
Ščerba, Natalja

Vydáno: Albatros Media Slovakia
EAN: 9788056402900
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Druhý diel najúspešnejšej ruskej fantasy posledných rokov o čarodejníkoch, ktorí vedia čarovať s časom. Dva svety, Ostala a Eflara, sa nezadržateľne blížia k sebe. Časovú priepasť medzi nimi môže zväčšiť iba legendárny Šarlátový kvietok a spoločne vyslovené prianie všetkých kľučiarov. Vydávajú sa preto na miesto, kde kvetina rastie, a čakajú, až rozkvitne. Medzi kľučiarmi však prepuká nová vlna nepriateľstva. Veľký duch Astragor -- nepriateľ hodinárov, nečakane súhlasí, že im pomôže ich plány uskutočniť. Má však svoje vlastné záujmy, ktoré si necháva pre seba...
Databáze knih: 87 % (129 hodnocení)


Časodějové – Srdce času
Ščerba, Natalja

Vydáno: Fragment
EAN: 9788025331224
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Druhý díl nejúspěšnější ruské fantasy posledních let o kouzelnících, kteří umí čarovat s časem. Dva světy – Ostala a Eflara se nezadržitelně přibližují k sobě. Časovou propast mezi nimi může zvětšit jen legendární Šarlatový kvítek a společně vyslovené přání všech klíčníků. Vasilisa a ostatní klíčníci se proto vydávají na místo, kde tajemná květina roste, a společně čekají, až rozkvete. Mezi klíčníky však propuká nová vlna nepřátelství. Veliký duch Astragor – nepřítel hodinářů, nečekaně souhlasí, že jim pomůže uskutečnit jejich plány. Má však své vlastní zájmy, které si nechává pro sebe. Dokáže přátelství a láska pomoct klíčníkům,…
Databáze knih: 87 % (129 hodnocení)
K vypůjčení do: 05.10.2021


Časodějové – Klíč k času
Ščerba, Natalja

Vydáno: Fragment
EAN: 9788025329672
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: První díl skvělé série o kouzelnících, kteří umí čarovat s časem. Vasilisa žila až donedávna se svojí babičkou a neměla ponětí o tom, že její otec je mocný mág země Eflary. Místa, kde žijí tajemní čarodějové, kteří ovládají silnou magii, díky níž mohou ovlivňovat čas. Když se pak sama ocitne v zemi časodějů a víl, netuší, jaké nebezpečí tam na ni čeká. Nikdo neví, proč se tam najednou objevila, ani kým ve skutečnosti je. Je to nešika, která nezná svůj původ, nebo špionka, kterou vyslal její otec, aby mu pomohla získat trůn? Nebo je dokonce mocná časodějka, která umí ovládat čas a může zachránit Zemi a Eflaru před nebezpečím, které se na ně řítí?
Databáze knih: 85 % (200 hodnocení)
K vypůjčení do: 05.10.2021


Časodejovia 1 – Kľúč k času
Ščerba, Natalja

Vydáno: Albatros Media Slovakia
EAN: 9788056402191
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Vasilisa bývala až donedávna so svojou babičkou a nemala ani potuchy o tom, že jej otec je mocný mág krajiny Eflara. Miesta, kde žijú tajomní čarodejníci, ktorí vďaka silnej mágii môžu ovplyvňovať plynutie času. Keď sa potom sama ocitne v krajine časodejov a víl, netuší, aké nebezpečenstvo tam na ňu čaká. Nikto nevie, prečo sa tam zrazu objavila, ani kým v skutočnosti je. Je to nešika, ktorá nepozná svoj pôvod, alebo špiónka, ktorú poslal jej otec, aby mu pomohla získať trón? Alebo je dokonca mocná časodejka, ktorá vie ovládať čas a môže zachrániť Zem a Eflaru pred nebezpečenstvom, čo sa na ne rúti?
Databáze knih: 85 % (200 hodnocení)


  

  

1 – 10 / 11

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]