Půjčování e-knih v knihovnách: nově vypůjčitelné e-knihy

v týdnu (40 titulů)

V případě zájmu o některou z uvedených e-knih klikněte na její název.

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Manu Sareen: Iqbal Farooq and the Black Pierrot. Klikněte pro více informací.

31. Iqbal Farooq and the Black Pierrot
Manu Sareen

Nakladatel: Saga Egmont
EAN: 9990003925374
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Meet Iqbal Farooq. He lives with his family in Blågårdsgade on Nørrebro, where even the weirdest neighbours are an extension of the family – whether you want it or not. Iqbal has never been a science genius, so when his school science project spectacularly flops, he and his brother Tariq concoct an experiment that’s a little too explosive - and accidentally blow up part of their school! Now, it’s not just a school detention they’re facing; a gang of mischievous crooks are chasing them across the country, causing havoc on their family camping trip and at the Kattegat Center. With the beautiful Tivoli, the whole of Copenhagen, and even the Queen of Denmark at risk, it’s up to Iqbal and his pals to outsmart the crooks. "Iqbal Farooq…


Manu Sareen: Iqbal Farooq and the Crown Jewels. Klikněte pro více informací.

32. Iqbal Farooq and the Crown Jewels
Manu Sareen

Nakladatel: Saga Egmont
EAN: 9990003925350
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Prepare yourself for yet another adventure featuring Iqbal Farooq and his family as Iqbal finds himself involved in a new set of mysteries! While on a field trip with school, Iqbal gets onto the trail of a case involving the Youth House, an old and mysterious hunting party called Hubert’s Hunting Company, and the Queen’s Crown Jewels! Can Iqbal find the crown jewels and return them to their rightful place? From stolen goats to excavators on fire, ´Iqbal Farooq and the Crown Jewels´ is the ideal read for anyone who’s on the lookout for a fun and exhilarating story. Former Danish national congress member, Manu Sareen, is the author behind the politically incorrect children’s books about Iqbal and his immigrant family’s life in…


Markéta Prášková: Ester. Klikněte pro více informací.

33. Ester
Markéta Prášková

Nakladatel: Moba
EAN: 9788027913206
Kategorie: Česká a světová literatura • Historické romány
Anotace: Po atentátu na Heydricha se Němci krvavě mstí a Praha se ocitá v sevření strachu. Mladá Lída se tak nedobrovolně uchyluje k tetě na venkov. Netuší však, že právě tam na ni čeká nebezpečí mnohonásobně větší. Pokusí se totiž na tetině statku ukrýt čtyřletou židovskou holčičku a zachránit ji tím před transportem do koncentračního tábora. Má vůbec naději, aby ve vsi, která je pod neustálým dohledem gestapa a kolaborantů, přečkala bez úhony až do konce války? A je možné, aby v prostředí nejistoty, kde se nedá nikomu doopravdy věřit, našla svoji životní lásku?
Databáze knih: 100 % (4 hodnocení)
K vypůjčení do: 22.02.2029


Alena Jakoubková: Manžel a… dítě z minulosti. Klikněte pro více informací.

34. Manžel a… dítě z minulosti
Alena Jakoubková

Nakladatel: Moba
EAN: 9788027913275
Kategorie: Česká a světová literatura • Romantika, erotika • Romantika • Česká literatura
Anotace: Jorika je vyhlášená blatenská advokátka. A je už také více než třicet let manželkou vytíženého a uznávaného gynekologa Tibora Jonáše, primáře v nemocnici. Jednoho dne manžel zavolá, že se zdrží v práci, a poprosí ji, aby v zásuvce psacího stolu vyhledala cestovní pas a zjistila, kdy končí jeho platnost. Jorika nikdy manželovy dokumenty neprohlížela, Tiborovi vždy bezmezně důvěřovala, nyní však narazí na nedbale otevřenou obálku, v níž najde dopis, kde jakýsi Jan oznamuje jejímu manželovi, že je jeho syn. Jorika čte dopis znovu a znovu. Podle data ho Tibor dostal před deseti lety. Když se ale Jan narodil, byl Tibor už několik let ženatý s ní….
Databáze knih: 80 % (4 hodnocení)
K vypůjčení do: 22.02.2029


Susanne Goga: Mrtvá z Charlottenburgu. Klikněte pro více informací.

35. Mrtvá z Charlottenburgu
Susanne Goga

Nakladatel: Moba
EAN: 9788027912889
Kategorie: Krimi, detektivky • Světové krimi
Anotace: Léto 1923 Komisař Leo Wechsler tráví se svou přítelkyní Clarou Bleibtreuovou dovolenou na ostrově Hiddensee. Clara se tam seznámí s lékařkou a bojovnicí za práva žen Henriette Straussovou, činorodou a charismatickou osobností. Doktorka je zcestovalá, angažuje se v sociálních otázkách a ani ve svém milostném životě se nenechává svazovat konvencemi, a to všechno Claru fascinuje. Avšak na podzim Henriette náhle a nečekaně ve svém bytě v Charlottenburgu umírá. Příčinu smrti není možné s jistotou určit. Leo zahájí vyšetřování a naráží na podivné události v nemocnici, v níž Henriette Straussová pracovala...
K vypůjčení do: 29.02.2028


Assez: Není vždycky příjemná zkušenost být duševním spřízněncem, že?. Klikněte pro více informací.

36. Není vždycky příjemná zkušenost být duševním spřízněncem, že?
Assez

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990003962126
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Fantasy
Anotace: Jsou jako oheň a voda, neustále jsou v sobě, upřímně se nesnáší a celou dobu netrpělivě čekají, kdy konečně Benny Sorter dokončí školu, aby se víckrát ani omylem nespatřili. Hups… tak tenhle plán nevyšel. Spojeni Lady magií se tihle dva ze dne na den stali duševními spřízněnci, a i když se jako učitel a student ve škole kouzel nesnášeli, teď spolu musejí žít. Dokáží spolu ale taky vyjít a poradit si s dalšími nástrahami společného života, aniž by se vzájemně zabili?


Jitka Chaloupková, Natalie Sabirova: První setkání s neurografikou. Klikněte pro více informací.

37. První setkání s neurografikou
Jitka Chaloupková, Natalie Sabirova

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990003962140
Kategorie: Osobní rozvoj, životní styl
Anotace: Neurografika je dostupná každému a kdykoliv, stačí si vzít papír a tužku. Nemusíte umět kreslit, jednoduché postupy vás dovedou k řešení, které hledáte. Můžete během hodiny změnit své pocity na šťastnější, ukázat sílu, najít smysl a uspokojení, vstoupit do vědomí sami se sebou, odstranit konflikty a omezení ze života. Jedná se o efektivní způsob řízení života. Nejste závislí na nikom a ničem, abyste byli šťastní. Kresbou měníme sebe i svět. Přesvědčte se sami, co dokáže neurografika.


Ladislav Beran: Odložená spravedlnost. Klikněte pro více informací.

38. Odložená spravedlnost
Ladislav Beran

Nakladatel: Moba
EAN: 9788027913107
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Čtenářům, kteří si oblíbili krimi povídky emeritního komisaře kriminální služby Ladislava Berana, nabízí písecký autor tentokrát několik napínavých povídek se známými protagonisty poručíkem Studničkou, poručíkem Machem, kapitánem Karasem a dalšími členy písecké kriminálky, pro které je každý případ výzvou a profesní čest je pro ně nade vše. Už názvy povídek Klikař, Ambulantní vztah, Vabank Kryštofa Pazderky, Dvojitý buzar, Falešná identita, Choulostivé alibi či Dva páry očí, které lhaly slibují, že o zapeklité případy nebude ani tentokrát nouze….
K vypůjčení do: 08.11.2028


Eva Mašková: Pouto krve. Klikněte pro více informací.

39. Pouto krve
Eva Mašková

Nakladatel: Moba
EAN: 9788027913190
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Kdysi nerozlučný čtyřlístek – tři ženy a jeden muž – se znovu setkává ve vesnici, kde společně trávil rané mládí. Na prahu čtyřicítky vidí řešení svých životních karambolů v penězích bohaté příbuzné. Do soutěže o podíl na dědictví se však zapojují nečekaní soupeři a touha po majetku se neštítí ani vraždy. Vyšetřování se ujímá podporučice Irena Votrubová a její mladší kolegyně Kateřina Šipková. Podaří se jim odhalit komplikované vztahy mezi podezřelými, nebo bude zapeklitý případ nad jejich síly?
K vypůjčení do: 29.06.2029


M. K. Molhamm: Stíny zlatého dědictví. Klikněte pro více informací.

40. Stíny zlatého dědictví
M. K. Molhamm

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990003962133
Kategorie: Romantika, erotika • Historické romance
Anotace: Příběh výjimečného přátelství pokračuje. Angelika de Dambresse nečekaně odplouvá do Nového Španělska pátrat po zmizelém manželovi, aby s ním srovnala účty. Věrná Michèle ji bezhlavě následuje, a i přes děsivou bouři ve zdraví spolu dosáhnou kýžených břehů. Ani tak daleko od domova však nejsou v bezpečí před úklady svých protivníků. Hraběnka je lstí zatčena za vraždu a uvězněna ve zdech citadely. Oddaná dívka neváhá a s nasazením vlastního života se vrhá do víru nebezpečných událostí. Podaří se jí zachránit zbožňovanou přítelkyni?. Dechberoucí pokračování příběhu výjimečného přátelství komtesy Michèle a její přítelkyně hraběnky de Dambresse…


  

  

31 – 40 / 40

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]