Půjčování e-knih v knihovnách: nově vypůjčitelné e-knihy

v týdnu (27 titulů)

V případě zájmu o některou z uvedených e-knih klikněte na její název.

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Michael Newchop: Metalstory. Klikněte pro více informací.

21. Metalstory
Michael Newchop

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990003670946
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Sci-fi
Anotace: Domov sv. Aloise v Plzni je vymývárnou mozků. Poslední štace pro vysloužilé agenty, o jejichž služby už není zájem. Odtud se odchází výhradně nohama napřed. Stařík Michael Newchop má ale jiné plány, a tak prchá, aby si splnil svůj poslední sen. Bývalý zaměstnavatel ho ale nemůže nechat jen tak odejít a po jeho stopách okamžitě vyráží profesionální zabiják. V prastarých bolivijských ruinách zabiják konečně svou oběť dostihne. Když ale srdce staříka zasáhne smrtelná rána z pistole, stane se cosi neočekávaného. Ten okamžik je počátkem sledu událostí, které zatřesou osudem jiné planety a možná i celého vesmíru… *** První část vědecko-fantastického románu…


Alena Ryšánová: Fotbal, to je hra. Klikněte pro více informací.

22. Fotbal, to je hra
Alena Ryšánová

Nakladatel: Edika
EAN: 9788026618454
Kategorie: Zájmy a koníčky • Sport a hry
Anotace: Povinnost pro všechny malé i velké příznivce nejoblíbenějšího týmového sportu na světě! Nejzásadnější informace fotbalu, které by měl znát každý hráč, hráčka, fanoušek i fanynka – vznik a historie sportu, pravidla a názvosloví, zajímavosti a profily nejslavnějších hráčů i hráček!


Tomáš Miklica: Polistopad. Klikněte pro více informací.

23. Polistopad
Tomáš Miklica

Nakladatel: Cpress
EAN: 9788026445456
Kategorie: Česká a světová literatura • Česká literatura
Anotace: Aleš už má všeho dost. Chtěl by se mít lépe, ale zatím se mají lépe jen lidé, jimiž pohrdá – převlékači kabátů, kteří se prosadí za každého režimu. Aleš se cítí podvedený dějinami i svým nejbližším okolím, a tak vznikne plán potrestat nepotrestané, při jehož spřádání se seznámí s Monikou a Čeňkem. Každý z nich má vlastní motivaci: Aleš chce spravedlnost, Monika slávu, Čeněk válku… Nebezpečný projekt se dává do pohybu a nikdo neví, kudy se historie vydá tentokrát.


Gabriela Kopcová: A co tvůj mobil?. Klikněte pro více informací.

24. A co tvůj mobil?
Gabriela Kopcová

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990003667878
Kategorie: Romantika, erotika • Romantika • Povídky
Anotace: Patnáct krátkých povídek ze současnosti, mapující mezilidské vztahy, zejména manželské a milenecké. Jejímu hrdinkami jsou moderní mladé ženy, živočišné a rozkošnické, plné závratných hlubin. Autorka knihu doprovodila barevnými kolážemi, neboť je též výtvarnicí.


Zuzana Hadrová: 500 phrases. Klikněte pro více informací.

25. 500 phrases
Zuzana Hadrová

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990003667861
Kategorie: Cizí jazyky • Angličtina • Literatura faktu, učebnice
Anotace: Čeká Vás maturita nebo zkouška a potřebujete si procvičit co nejrychleji a nejefektivněji angličtinu? Dlouho jste nic nepřekládali a nevíte, zda si pamatujete, jak se tvoří jednotlivé časy? Nebo je Váš důvod jiný? Ať je to jak chce, právě v rukou držíte nového pomocníka na cestě za zlepšením svých jazykových schopností! V této knížce je sesbíráno celkem 500 českých vět spolu s anglickým překladem. Jsou zde využity všemožné časy i slovíčka právě tak, abyste si toho procvičili co nejvíce. Doporučená úroveň angličtiny je B1-B2.


Evita Roháčková: Tvář ničeho. Klikněte pro více informací.

26. Tvář ničeho
Evita Roháčková

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990003670953
Kategorie: Thrillery, horory • Thrillery
Anotace: Podobné příběhy, jako je tento, se stávají dnes a denně mnoha ženám. Když se Simona přes internet seznámila s Jakubem, malovala si lásku jako z pohádky. Místo pohádky však prožila horor, protože Jakub nebyl žádný princ. Možná ale právě díky tomu Simona pozná skutečnou váhu lásky?


Jaroslav Bálek: V hospodě. Klikněte pro více informací.

27. V hospodě
Jaroslav Bálek

Nakladatel: Tz-One
EAN: 9990003670670
Kategorie: Poezie
Anotace: 48 básní o hospodě a pivu jako českém bohatství, součástí naší tradice a kultury. Co vše lze u toho zažít je podáváno s mírnou dávkou humoru.


  

  

21 – 27 / 27

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]