Půjčování e-knih v knihovnách: nově vypůjčitelné e-knihy

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

v týdnu (35 titulů)

V případě zájmu o některou z uvedených e-knih klikněte na její název.

Petra Nachtmanová: Podvedená láska. Klikněte pro více informací.

31. Podvedená láska
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788072684236
Klíčová slova: Elektronické knihy, Young adult, New adult
Anotace: Devatenáctiletá Renata už dlouho chodí s Pavlem, se kterým plánuje společné bydlení. V létě odjíždějí na vysněný pobyt do Španělska, kde si chtějí užívat romantické dny. Jejich vztah se však mění. Kolem Pavla se stále motá svůdná Elena, která ho hodlá mít jen pro sebe. Dovolenková pohoda u moře brzy končí, oba se těší domů. Vrátí se jejich láska do starých kolejí?


Ann River: Zrůda v mé posteli. Klikněte pro více informací.

32. Zrůda v mé posteli
Ann River

Nakladatel: Splendidum družstvo
EAN: 9990002076541
Klíčová slova: Elektronické knihy, České krimi
Anotace: Diana žila ještě donedávna pohádkový život. Její manžel Raymond jí díky svému majetku a společenskému postavení dokázal zajistit veškerý přepych. Jednoho dne však mladá žena omylem narazí na tajemnou nahrávku, a z pohádky se stává horor. To, co si většina z nás ani nechce představit, se pro jiné stává tvrdou realitou. Jak byste zareagovali na skutečnost, že máš váš partner pedofilní sklony? A co kdyby vám nikdo nevěřil? Přesně tohle dilema řeší třiadvacetiletá manželka úspěšného politika. Nastává hra o čas, ve které má zlo všechny trumfy. Podaří se Dianě najít dostatek důkazů, aby usvědčila svého manžela, a zachránila zneužívané děti? A dokáže si na poli strachu…


Petra Nachtmanová: Okno plné strachu. Klikněte pro více informací.

33. Okno plné strachu
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9990001775605
Klíčová slova: Elektronické knihy, Beletrie pro děti
Anotace: Šikana je problémem více jak čtyřiceti procent žáků základních škol. Nevyhne se ani dvanáctileté Hance Veličkové. Vůbec se neliší od ostatních holek, přesto ji spolužačky označily za „jiný“ druh. Nejdříve se snaží zvládat různé naschvály a psychický nátlak, ale boj trvá příliš dlouho. Tlak násilí a nevybíravých slov ji dožene k myšlenkám na smrt. Svěří se svým nejbližším? Pomůže jí to?


Ondřej Sabo: Skrze šílenství. Klikněte pro více informací.

34. Skrze šílenství
Ondřej Sabo

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990002076855
Klíčová slova: Elektronické knihy, Psychologie
Anotace: Pohodlně se usaďte. Zvu vás na výlet do své hlavy, sužované tím nejhorším, ale ve společnosti stále podceňovaným démonem. Nedokážete si představit, co je deprese? Co vede člověka vzít si to nejcennější, co má? Pak je to výlet právě pro vás. Odemknu vám svoji mysl, týranou depresemi, paranoidními myšlenkami a chuti se zabít, abyste získali představu, co znamená když se řekne ,,mám depresi”.


Petra Nachtmanová: Smrt s příchutí nebe. Klikněte pro více informací.

35. Smrt s příchutí nebe
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788072113187
Klíčová slova: Elektronické knihy, České krimi
Anotace: Kniha obsahuje jedenáct krimi povídek. Rady opilého muže: žádné mladé holce není příjemné, když ji obtěžuje dotěrný opilec. Smrt s příchutí nebe: po smrti manžela se mnohdy objeví v dědictví zmatek. Krádež stížností: celoživotní rozesílání a sbírání stížností se stane osudným, jakmile je někdo ukradne. Temné vody Amazonek: nalezení utonulého šestiletého chlapce vede k hrůznému zločinu. Šnek s koloběžkou: prohánět se v těle dospěláka na koloběžce občas přinese nadějné seznámení. Lovec slušných holek: on je prostě miluje i nenávidí – slušný holky. Šaškův uvzdychaný běh: i patnáctiletá milenka může s ženáčem vyběhnout. Pomsta bude uběhaná!…
Databáze knih: 70 % (2 hodnocení)


  

  

31 – 35 / 35

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]