Půjčování e-knih v knihovnách: nejbližší knihovna s eVýpůjčkami

Čekejte, prosím…

Pokud si e-knihy v knihovně zatím nepůjčujete, do některé z výše uvedených knihoven zajděte a informujte se na podrobnosti. Je to jednoduché a po počátečním nastavení si můžete e-knihy půjčovat z pohodlí domova. Pro případné dotazy můžete využít také diskusní fórum.

V knihovně si můžete vypůjčit například…

Citové pouto
Levine, Amir

Vydáno: Synergie Publishing
EAN: 9788073705039
Klíčová slova: Elektronické knihy - Sebezdokonalování
Anotace: Poznejte svůj typ citového pouta a najděte trvalou lásku Dnes už víme, že touha být připoután k partnerovi je přirozená lidská potřeba, kterou máme zakódovanou v genech. Teorie attachmentu podložená více než dvěma desetiletími výzkumu odhaluje vliv citového pouta vytvořeného v raném dětství na naše partnerské vztahy v dospělosti. V této knize najdete praktický návod (a test) jak rozpoznat vlastní typ citového pouta i vzorce attachmentového chování u svého partnera. Dozvíte se, jak se vyhnout úzkostně‑vyhýbavé pasti, proč lidé s jistým citovým poutem mohou být dobrým partnerem pro každého a jak využít efektivní komunikaci ve vztahu. Skrze…
Databáze knih: 100 % (8 hodnocení)
K vypůjčení do: 09.01.2024


Malá kniha etikety pro každý den
Špaček, Ladislav

Vydáno: Mladá fronta
EAN: 9788020422514
Klíčová slova: Elektronické knihy - Zdraví & životní styl
Anotace: Ve třetím dílu série, Malé knize etikety pro každý den, se čtenář dozví, jak je to se společenskou nadřazeností, kdo se komu představuje a kdo komu nabízí ruku, zda lze odmítnout nabídku tykání a mnoho jiných rad pro každodenní situace.
Databáze knih: 92 % (19 hodnocení)
K vypůjčení do: 14.02.2021


Spirit Animals: Súmrak strážcov 6 - Pazúr šelmy
Johnson, Varian

Vydáno: Fragment
EAN: 9788056610114
Klíčová slova: Elektronické knihy, Fantasy, sci, fi, horory
Anotace: Conor, Abeke, Mejlin, Rollan a ich zvierací spoločníci ochránili svet pred nespočetnými hrozbami. Napriek tomu sa stali štvanou zverou. Falošnému obvineniu sa však postavili čelom. Sú odhodlaní odhaliť sprisahanie a objasniť tajomstvo prastarých relikvií. Pátranie ich zavedie do Conorovho domova, s otvorenou náručou ich tam však nikto nečaká. Mesto je zničené, obyvatelia sú chudobní a zúfalí. Môžu Zelenopláštnici niekomu veriť, keď je na ich hlavy vypísaná odmena?
Databáze knih: 100 % (7 hodnocení)


Rohaté ostří

Vydáno: FANTOM Print
EAN: 9788073983376
Klíčová slova: Elektronické knihy, Fantasy, sci, fi
Anotace: Vzpoura se dostala do patové situace a Nathan Bedlam s Gryfem se uchylují k zoufalému kouzlu, které jim může válku vyhrát, ale možná pouze za cenu jejich duší. V zákulisí však číhá ještě temnější hrozba, pradávné zlo, do jehož vzkříšení se nezapletl nikdo jiný než Nathanův syn Azran. Prostředkem vzkříšení tohoto zla je Azranův ohavný výtvor, kouzelný meč, ve kterém sídlí nenávistná mysl… DragonRealm: Legendy je třísvazková sága, která odpovídá na mnohé otázky o Dračí říši, o Pánech draků a o tom, jak se mytické události odrážejí v současné dějové linii této populární fantasy série.
Databáze knih: 98 % (8 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2020


Kočičí válečníci (6) - Nejtemnější hodina
Hunterová, Erin

Vydáno: Albatros
EAN: 9788000055459
Klíčová slova: Elektronické knihy, Fantasy, sci, fi, horory
Anotace: Po tragické smrti Modré Hvězdy se vůdcem Hromového klanu stává Ohnivous - nyní Ohnivý měsíc. Záhy je donucen postavit se čelem svému osudu, když jeho nepřítel Dráp přivede celý les na pokraj hrozivé smrtící bitvy. Pochopí Ohnivý měsíc, co znamená tajemné proroctví, které vyslovila Modrá hvězda? Zvládne ochránit nejen svůj klan, ale i celý les? Nenechte si ujít velkolepé finále populární série Kočičí válečníci!
Databáze knih: 98 % (16 hodnocení)
K vypůjčení do: 05.09.2023


 

[ Hlavní strana | Kontakt ]

`