Půjčování e-knih v knihovnách: nejbližší knihovna s eVýpůjčkami

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Čekejte, prosím…

Pokud si e-knihy v knihovně zatím nepůjčujete, do některé z výše uvedených knihoven zajděte a informujte se na podrobnosti. Je to jednoduché a po počátečním nastavení si můžete e-knihy půjčovat z pohodlí domova. Pro případné dotazy můžete využít také diskusní fórum.

V knihovně si můžete vypůjčit například…

Jana Jánská: Mrazivá náruč. Klikněte pro více informací.

Mrazivá náruč
Jana Jánská

Nakladatel: Moba
EAN: 9788027907816
Kategorie: Thrillery, horory • Thrillery
Anotace: Ve chvíli, kdy devatenáctiletá Valerie jen o vlásek unikne pronásledovateli, netuší, že tím právě odsoudila k smrti svého o dva roky mladšího bratra Romana. Dosud byla přesvědčená, že ví o svém milovaném bráškovi vše. Po jeho smrti však vyvstávají nečekaná tajemství, při jejichž odhalování Valerie probudí i démony vlastní minulosti. Ani Romanova šestnáctiletá přítelkyně Laura nemá již na první pohled úplně ideální rodinu. Navíc má brzy vyjít najevo zcela zásadní fakt, který změní víc, než by jí bylo milé. Co všechno může odstartovat jedna tragická událost?
Databáze knih: 98 % (29 hodnocení)
K vypůjčení do: 16.02.2028


Andrew Morton: Královna Alžběta II.. Klikněte pro více informací.

Královna Alžběta II.
Andrew Morton

Nakladatel: XYZ
EAN: 9788076832787 借
Kategorie: Biografie, osobnosti • Literatura faktu, učebnice • Politika, společnost
Anotace: Je to žena, jejíž život provází samá nej – nejdéle vládnoucí, nejzcestovalejší a na stydlivého člověka i nejspolečenštější, neboť se tváří v tvář potkala s více poddanými než kterýkoli jiný panovník v dějinách. Královna Viktorie si vysloužila titul babičky Evropy, zatímco královna Alžběta II. se stala babičkou Spojeného království a Commonwealthu. Nejdéle sloužící panovnice v dějinách zasvětila svůj život rodině, svému lidu i širší rodině národů. Přes mnohé překážky a překvapení, které ji během vlády potkaly, vždy oddaně sloužila své zemi a trpělivě přihlížela dějinám, jež se kolem ní utvářely -, často s jiskrou v oku.…
Databáze knih: 94 % (18 hodnocení)
K vypůjčení do: 22.03.2027


Kristen Ciccarelli: Nebeská tkáčka. Klikněte pro více informací.

Nebeská tkáčka
Kristen Ciccarelli

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788056618578
Kategorie: Young adult, New adult
Anotace: Eris cestuje medzi svetmi vďaka magickému vretenu, ktoré z nej robí nepolapiteľnú zlodejku. V područí pirátskeho kapitána je však pre ňu vreteno ako zlatá klietka. Aby Eris získala vytúženú slobodu, musí uniesť princeznú Ashu, posledného Namsaru. Veliteľka kráľovskej armády Safire sa zaprisahá dolapiť ju. Okolo Eris sa však ako slučka ovíja príbeh zabudnutých čias, ktorý ju každým švihom magického vretena privádza bližšie k záchrane alebo skaze sveta.
Databáze knih: 91 % (28 hodnocení)


Lucie Hlavinková: Sesterstvo a největší kouzlo kočky Fabioly. Klikněte pro více informací.

Sesterstvo a největší kouzlo kočky Fabioly
Lucie Hlavinková

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000063089
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Čtvrté napínavé dobrodružství Sesterstva kouzelné kočky Fabioly Sesterstvo vstoupilo do nového školního roku a hned od začátku je toho trochu moc: hora učení, zvláštní nový kluk ve třídě, paní Marie v nemocnici… a jedna velká záhada, která holky tentokrát přivede do skutečného nebezpečí. Ještěže mají kouzelnou kočku Fabiolu, která jim vždy se vším pomůže! Jenže tentokrát bude mít napilno, takže si Bára, Ela a Míša možná budou muset vystačit samy. Dostanou se na stopu člověka, který se neštítí trápit zvířata?
Databáze knih: 93 % (16 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2032


Charlotte Habersack: Neotvírat!!! Žhavé!. Klikněte pro více informací.

Neotvírat!!! Žhavé!
Charlotte Habersack

Nakladatel: Drobek
EAN: 9788027700141
Kategorie: Dětská literatura
Anotace: „Neotvírat!“ napsal někdo na podivný balíček, který Nemovi už zase přišel poštou. Tentokrát má Nemo plán, jak neznámého odesílatele vypátrat. Nastraží na něj past! Tak si to aspoň představoval. Stačí jen chvilka nepozornosti a návnada, malý plyšový drak s krásně třpytivým břichem, je pryč. Když se drak znovu objeví, Otka, Nemo a Béda a s nimi celé městečko Horní Suchopár se začnou potit. Dráček Drako nejenže plive oheň, umí i další kousky! Slunce žhne pořád víc, v rozpáleném městě je už 49 stupňů ve stínu! Ta, která vše může vrátit zpátky, je ale tisíce kilometrů daleko. Podaří se našim třem kamarádům zvládnout hrozící katastrofu? Další příběh…
Databáze knih: 93 % (24 hodnocení)
K vypůjčení do: 04.06.2025


 

[ Hlavní strana | Kontakt ]

`