Půjčování e-knih v knihovnách

Aktualizováno 19.06.2024. K dispozici 17367 e-knih od 293 nakladatelů ve 311 knihovnách. Ve wishlistu 0 titulů. Neúčastníte se slosování.

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Elle Kennedy: Návrh. Klikněte pro více informací. Amo Jones: Ďábel a světice - část první. Klikněte pro více informací. Amo Jones: Výkřik do ticha. Klikněte pro více informací. Lisa Kleypas: Kouzlo podzimu. Klikněte pro více informací. Meghan Quinn: Ne že bychom to nečekali. Klikněte pro více informací. Kristen Callihan: Manažer. Klikněte pro více informací. Meghan March: Neústupná princezna. Klikněte pro více informací. L. J. Shen: Zlomený rytíř. Klikněte pro více informací. Melanie Moreland: Halton. Klikněte pro více informací. Sarina Bowen: Když jsme to tajili. Klikněte pro více informací. Melanie Moreland: Grace, moje spása. Klikněte pro více informací. Emma Chaseová: Královsky obdařen. Klikněte pro více informací. Vi Keeland: Nesnáším tě. Klikněte pro více informací.

K dispozici je také jednoduché vyhledávání (pro pokročilejší možnosti využijte online katalog ve své knihovně). Nechte si vyhledat tituly, jejichž název, autor, nakladatel, ISBN nebo kategorie

obsahují z následujících textových frází

a současně neobsahují žádnou z následujících frází

Minimální délka jednotlivých frází je 3 znaky.

Řadit podle    $ ≤ 49?       

TIP: Pokud máte k půjčování e-knih jakýkoli dotaz, zeptejte se.

Níže naleznete odkazy na několik seznamů sloužících k mírnému zvýšení uživatelského komfortu a zlepšení orientace při půjčování e-knih z nabídky serveru Palmknihyknihovnách, které tuto možnost nabízejí.

(Mezi registrovanými uživateli tohoto webu jsou nejvyužívanějšími knihovnami Místní knihovna Radotín, Knihovna Jiřího Mahena v Brně, Místní knihovna Praha-Letňany, Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě, Krajská vědecká knihovna v Liberci, Městská knihovna Benešov a Knihovna města Plzně. Zaregistrujte se nicméně v knihovně, do které to máte fyzicky nejblíže.)

Kliknutím na název e-knihy v libovolném seznamu zobrazíte její detail, ze kterého se dalším kliknutím dostanete přímo do knihovny, kde si e-knihu můžete rovnou vypůjčit. Stručný návod (jak si e-knihy v knihovnách půjčovat) naleznete zde.

Registrovaní uživatelé si mohou jednotlivé e-knihy zařazovat do vlastního wishlistu a následně si při samotném půjčování vybírat z něj.

V současné době jsou k dispozici následující seznamy:

Můžete využít také jednoduché vyhledávání.

Nechte si vyhledat e-knihy, jejichž název, autor, nakladatel, ISBN nebo kategorie
obsahují  z frází

a současně neobsahují žádnou z frází

Řadit podle

   

Přehledy vycházejí z aktuální nabídky Knihovny města Hradce Králové, ale měly by být rozumně použitelné i pro jiné knihovny, pokud si e-knižní fond průběžně aktualizují.

Veškerý obsah tohoto webu je generován automaticky z veřejně dostupných zdrojů (tritius.cz, palmknihy.cz, databazeknih.cz) s laskavým svolením jejich provozovatelů.

Pro připomínky, náměty a dotazy využijte diskusní fórum.

 

Vybrané tituly z jednotlivých seznamů

Lisa Kleypas: Tajná láska. Klikněte pro více informací.

Tajná láska
Lisa Kleypas

Nakladatel: Baronet
Rozsah: 240 stran
EAN: 9788026923459
Kategorie: Romantika, erotika • Česká a světová literatura • Romantika • Historické romány • Historické romance
Anotace: Lady Aline měla jako dcerka ze šlechtické rodiny jediný úkol: uzavřít výhodný sňatek. Navzdory urozenému původu však dala svou nevinnost otcovu podkonímu, který je následně vykázán z panství. O několik let později se někdejší sluha vrací z Ameriky jako zámožný muž. Je ještě přitažlivější než dřív a má ďábelský plán: pomstít se Aline. Ovšem netuší, že i po tak dlouhé době to mezi nimi bude jiskřit. Má uskutečnit svůj pomstychtivý záměr, nebo riskovat svůj nový život pro svou první a jedinou lásku?

Tato e-kniha je společně s několika dalšími zařazena do právě probíhající soutěže, které se můžete zúčastnit a v případě výhry získat e-knihu napořád. Registrovaní uživatelé mohou navíc vyhrát některou z e-knih, kterou mají zařazenou do wishlistu.

Miloslav Švandrlík: Neuvěřitelné příhody žáků Kopyta a Mňouka 2. Klikněte pro více informací.

Neuvěřitelné příhody žáků Kopyta a Mňouka 2
Miloslav Švandrlík

Nakladatel: XYZ
Rozsah: 216 stran
EAN: 9788075970787
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Uličníci z Posázaví znovu v akci Žáci Kopyto a Mňouk mají už zase napilno. S nadšením se pouští do nových lumpáren i sportovních zápolení, a jak už je u nich zvykem, ne vždy vše dopadne tak, jak si původně plánovali. Kapitán Ošmera si ani tentokrát neodpočine, malí detektivové ho totiž pořádně zaměstnávají. Ani pan učitel Pěnička to s chlapci nemá snadné, natož pak jejich věčný sok žák Bičiště. Ať už se s uličníky z Posázaví vydáte kamkoli, připravte se na velké dobrodružství.

Odkazy na tuto e-knihu a další zajímavé náměty k vypůjčení naleznete na Facebooku nebo Twitteru. Staňte se fanouškem/následovníkem a každý den objevujte právě vycházející tituly i zapomenuté kousky z dob nedávno minulých.

LUST authors: Kisses and Spanking: A Collection of Erotic Stories from Erika Lust. Klikněte pro více informací.

Kisses and Spanking: A Collection of Erotic Stories from Erika Lust
LUST authors

Nakladatel: Saga Egmont
Rozsah: 356 stran
EAN: 9990003843982
Kategorie: Česká a světová literatura • Povídky • Romantika, erotika • Erotika • Světová literatura
Anotace: \’Kisses and A Collection of Erotic Stories from Erika Lust\’ is a collection of short, sexual fiction that explores passion, intimacy, and BDSM. This collection of Erotic Short Stories includes the \’The Nymph and the Fauns\’, \’Dirty Doctor\’, \’The Artist\’s Muse\’, \’Spanish Summer\’, \’Soaring Heights\’, \’At My Master\’s Mercy\’, \’Lesbian Dreams\’, \’Seduced in the Library\’, \’The Feminist Man\’, \’Memories of You\’, \’Car Sex\’, \’Dear Brother-in-law\’, \’Birthday in Norway\’, \’Kisses and Spanking\’, \’Voyeur\’, \’Mogán\’, \’Void\’, \’Eat with Me\’, \’Memory of Him\’, \’Don\’t Touch the Art, Touch Me\’, \’My Roommate\’s Toy\’, \’Obsessed with Owen Gray\’, \’A New Friend\’, \’Pool Boy\’, \’Brunch and Orgasms\’, \’Coffee\’, \’The Power Couple\’, \’Sex and Sensibility\’, \’The Riding Lesson\’, \’The Helpful Neighbour\’, \’The Woman and the Fisherman\’, \’The First Time\’, and \’The Ski-Flirt\’.

Odkazy na tuto e-knihu a další žhavé novinky uplynulých týdnů naleznete v přehledu novinek.

Tony Judt: Velká iluze?. Klikněte pro více informací.

Velká iluze?
Tony Judt

Nakladatel: Prostor
Rozsah: 168 stran
EAN: 9788072604456
Kategorie: Literatura faktu, učebnice • Společenské, humanitní vědy • Moderní dějiny • Politika, společnost • Politologie, sociologie • Druhá světová válka • Historie, dějiny
Anotace: V eseji nazvaném Velká iluze?, poprvé publikovaném roku 1996, předložil Tony Judt skeptickou, pronikavou a hluboce předvídavou úvahu o politické situaci v Evropě a o otázkách, jimž kontinent čelí na prahu nového tisíciletí. Jaké jsou reálné vyhlídky na rozšíření Evropské unie a kde je hranice, po jejímž překročení přejde rozšiřování v rozpad? Které státy mají „patřit k Evropě“ a podle jakých kritérií? Čím je Evropa definována a jak máme přemýšlet o její budoucnosti? Pokud – jak tvrdí Judt – je mýtus jednotné Evropy příliš abstraktní na to, aby si mohl zajistit hlubší loajalitu voličů, a pokud nám mnohdy naopak brání najít řešení konkrétních problémů, pak bude všeobecně prospěšné podrobit jej kritickému rozboru. Judtova mistrovská analýza vytyčuje centrum diskuse a uchovává si relevanci i po více než dvaceti letech. Tony Judt (1948–2010), britský historik a esejista, studoval na univerzitách v Cambridgi a v Paříži. Přednášel na prestižních britských a amerických vysokých školách, dlouhodobě působil jako profesor Newyorské univerzity a ředitel jejího Remarque Institute. Původně se věnoval francouzské intelektuální historii, později rozšířil svůj zájem na obecnější problémy evropských dějin. Po roce 1989 se intenzivně věnoval změnám ve východní Evropě, ale už v osmdesátých letech navázal styky s východoevropskými intelektuály a naučil se mj. česky. Je autorem desítek článků a patnácti knih, česky vyšel jeho esej Zle se vede zemi (2011). V nakladatelství PROSTOR vyšly knihy Intelektuál ve dvacátém století. Rozhovor Timothyho Snydera s Tonym Judtem (2013), Penzion vzpomínek (2016), Falešné ideje, cizí krev. Francouzská inteligence 1944–1956 (2018). V roce 2017, devět let po prvním českém vydání, jeho monumentální Poválečná Evropa a o dva roky později soubor esejů…

Odkazy na tuto e-knihu a další postarší exempláře s POSLEDNÍ ŠANCÍ k výpůjčce/nákupu naleznete v seznamu e-knih s blížící se expirací.

Chris Carter: Genesis. Klikněte pro více informací.

Genesis
Chris Carter

Nakladatel: BB/art
Rozsah: 432 stran
EAN: 9788075956279
Kategorie: Krimi, detektivky • Thrillery, horory • Thrillery • Světové krimi
Anotace: Robert Hunter se vrací v dalším drsném thrilleru nesmírně populárního Chrise Cartera. U mrtvol zdánlivě spolu nijak nesouvisejících obětí vražd se nalézají zlověstné vzkazy. Vraždění, jaké tu ještě nebylo. Vrah nevídaně zvrácený. Případ, který se vzpírá rozumu. Narazil Robert Hunter konečně na sobě rovného protivníka? Robert Hunter je povolán k nejděsivějšímu místu činu, jaké kdy navštívil. Ještě větší znepokojení se ho zmocní, když se při pitvě najde v těle oběti verš básně zanechaný vrahem. Zanedlouho se najde další mrtvola. Metody a podpis vraha se liší, ale stupeň použitého násilí nasvědčuje tomu, že za oběma zločiny stojí stejný pachatel. Hunterovy obavy potvrdí nález druhé části básně. Tento objev však nejenže spojí dvě vraždy, ale je už jasné, že jde o dílo sériového vraha. Robert Hunter i přes nedostatek forenzních důkazů musí dostihnout nejdisciplinovanějšího a nejsystematičtějšího zabijáka, na jakého kdy narazil; pachatele, který se kochá strachem oběti a pro něhož je smrt lekcí, již je třeba udělit. Genesis je dvanáctým románem série o detektivech Robertu Hunterovi a Carlosi Garciovi.

Odkazy na tuto e-knihu a další historicky nejlépe hodnocené elektronicky vypůjčitelné literární počiny naleznete v místní hitparádě.

 

[ Kontakt ]