Půjčování e-knih v knihovnách

Aktualizováno 15.06.2024. K dispozici 17375 e-knih od 293 nakladatelů ve 312 knihovnách. Ve wishlistu 0 titulů. Neúčastníte se slosování.

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Jeffery Deaver: Ostrý řez. Klikněte pro více informací. Serena Giulianová: Ciao bella. Klikněte pro více informací. Richard Osman: Čtvrteční klub amatérských detektivů. Klikněte pro více informací. Erica Feldmannová: HausMagick. Klikněte pro více informací. Wojciech Dutka: Černá a purpurová. Klikněte pro více informací. Jo Nesbo: Nůž. Klikněte pro více informací. Jakub Mařík: V ledovém sevření. Klikněte pro více informací. Jennifer L. Armentroutová: Světlo v plameni. Klikněte pro více informací. Franck Thilliez: Smrtihlav. Klikněte pro více informací. Jakub Hoza: Sochaři masa. Klikněte pro více informací. Jennifer L. Armentroutová: Království těla a ohně. Klikněte pro více informací. Jodi Ellen Malpasová: Podmanivý. Klikněte pro více informací.

K dispozici je také jednoduché vyhledávání (pro pokročilejší možnosti využijte online katalog ve své knihovně). Nechte si vyhledat tituly, jejichž název, autor, nakladatel, ISBN nebo kategorie

obsahují z následujících textových frází

a současně neobsahují žádnou z následujících frází

Minimální délka jednotlivých frází je 3 znaky.

Řadit podle    $ ≤ 49?       

TIP: Pokud máte k půjčování e-knih jakýkoli dotaz, zeptejte se.

Níže naleznete odkazy na několik seznamů sloužících k mírnému zvýšení uživatelského komfortu a zlepšení orientace při půjčování e-knih z nabídky serveru Palmknihyknihovnách, které tuto možnost nabízejí.

(Mezi registrovanými uživateli tohoto webu jsou nejvyužívanějšími knihovnami Místní knihovna Radotín, Knihovna Jiřího Mahena v Brně, Místní knihovna Praha-Letňany, Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě, Krajská vědecká knihovna v Liberci, Městská knihovna Benešov a Knihovna města Plzně. Zaregistrujte se nicméně v knihovně, do které to máte fyzicky nejblíže.)

Kliknutím na název e-knihy v libovolném seznamu zobrazíte její detail, ze kterého se dalším kliknutím dostanete přímo do knihovny, kde si e-knihu můžete rovnou vypůjčit. Stručný návod (jak si e-knihy v knihovnách půjčovat) naleznete zde.

Registrovaní uživatelé si mohou jednotlivé e-knihy zařazovat do vlastního wishlistu a následně si při samotném půjčování vybírat z něj.

V současné době jsou k dispozici následující seznamy:

Můžete využít také jednoduché vyhledávání.

Nechte si vyhledat e-knihy, jejichž název, autor, nakladatel, ISBN nebo kategorie
obsahují  z frází

a současně neobsahují žádnou z frází

Řadit podle

   

Přehledy vycházejí z aktuální nabídky Knihovny města Hradce Králové, ale měly by být rozumně použitelné i pro jiné knihovny, pokud si e-knižní fond průběžně aktualizují.

Veškerý obsah tohoto webu je generován automaticky z veřejně dostupných zdrojů (tritius.cz, palmknihy.cz, databazeknih.cz) s laskavým svolením jejich provozovatelů.

Pro připomínky, náměty a dotazy využijte diskusní fórum.

 

Vybrané tituly z jednotlivých seznamů

Jennifer Coulmannová: Nejkrásnější dárek. Klikněte pro více informací.

Nejkrásnější dárek
Jennifer Coulmannová

Nakladatel: FRAGMENT
Rozsah: 32 stran
EAN: 9788025361030
Kategorie: Audioknihy • Dětská literatura • Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Medvěd většinou tráví Vánoce sladkým zimním spánkem, ale tentokrát se rozhodl zůstat vzhůru. Na Štědrý den si totiž chce s myšákem vyměnit dárky! Ale ouha, jeho velké tlapy si s krásně zabaleným dárkem od malého kamaráda neumí poradit. Nebude se na něj myšák zlobit? Jak tohle jenom dopadne? Naštěstí medvědovi ostatní zvířátka poradí, co udělat, a všichni tak prožijí ty nejúžasnější společné Vánoce.

Tato e-kniha je společně s několika dalšími zařazena do právě probíhající soutěže, které se můžete zúčastnit a v případě výhry získat e-knihu napořád. Registrovaní uživatelé mohou navíc vyhrát některou z e-knih, kterou mají zařazenou do wishlistu.

Kasie Westová: P. S. Líbíš se mi. Klikněte pro více informací.

P. S. Líbíš se mi
Kasie Westová

Nakladatel: Cooboo
Rozsah: 336 stran
EAN: 9788075447241
Kategorie: Současná literatura pro mladé • Young adult, New adult • Romantika pro mladé
Anotace: Podepsáno, zapečetěno, doručeno! Další romantická kniha od oblíbené Kasie Westové. Lily při jedné obzvláště nudné hodině chemie nedává pozor a čmárá si na lavici slova oblíbené písničky. Druhý den zjistí, že někdo rozepsanou sloku dokončil, a ještě přidal vzkaz pro ni. Zajímavé! Brzy už si se svým anonymním přítelem vyměňují dlouhé dopisy, doporučují si vzájemně kapely a sdílí ta nejsoukromější tajemství. A to je teprve začátek dopisového přátelství, které se postupně promění v něco víc. Promluví si s tajuplným neznámým někdy naživo?

Odkazy na tuto e-knihu a další zajímavé náměty k vypůjčení naleznete na Facebooku nebo Twitteru. Staňte se fanouškem/následovníkem a každý den objevujte právě vycházející tituly i zapomenuté kousky z dob nedávno minulých.

Ian Flynn: Ježko Sonic 4 - Nákaza. Klikněte pro více informací.

Ježko Sonic 4 - Nákaza
Ian Flynn

Nakladatel: Egmont
Rozsah: 96 stran
EAN: 9788025257791
Kategorie: Dětská literatura • Komiks • Beletrie pro děti
Anotace: Dvaja gauneri, Rough a Tumble, sú späť a chcú sa pomstiť Sonicovi a jeho priateľom. A nie sú jediní – vrátili sa aj niektorí z najväčších Sonicových nepriateľov a s pomocou nových zákerných spojencov plánujú rozšíriť nákazu do celého sveta. Dokonca ani Sonic nedokáže uniknúť pred vírusom.

Odkazy na tuto e-knihu a další žhavé novinky uplynulých týdnů naleznete v přehledu novinek.

Varian Johnson: Spirit Animals: Soumrak strážců – Velký návrat. Klikněte pro více informací.

Spirit Animals: Soumrak strážců – Velký návrat
Varian Johnson

Nakladatel: Fragment
Rozsah: 184 stran
EAN: 9788025335574
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Spirit Animals aneb máš také své spirituální zvíře? Conor, Abeke, Mej-lin a Rolan, čtveřice mladých hrdinů rozdělená mezi dvěma světy, se dál snaží zastavit prastaré zlo, ale dochází jim čas. Hrozí, že již velice brzy budou zničena i spirituální pouta – posvátná spojení mezi lidmi a zvířaty. Protože temnota si podrobuje jejich spojence, mohou se v nastalém chaosu spoléhat na jediné: na své zvířecí společníky. Jenže nepřítel, kterému přátelé čelí, má moc ovládat druhé a krást spirituální zvířata jejich právoplatným partnerům. Vydrží jejich spirituální pouta silná, nebo bude některý z nich ztracen? Bude to Brigan, Uraza, Dží nebo Essix? 3. díl ze série Spirit Animals: Soumrak strážců.

Odkazy na tuto e-knihu a další postarší exempláře s POSLEDNÍ ŠANCÍ k výpůjčce/nákupu naleznete v seznamu e-knih s blížící se expirací.

Helen Fieldsová: Dokonalá lítost. Klikněte pro více informací.

Dokonalá lítost
Helen Fieldsová

Nakladatel: Kniha Zlín
Rozsah: 360 stran
EAN: 9788076624665
Kategorie: Audioknihy • Thrillery, horory • Thrillery • Česká a světová literatura • Světová beletrie • Krimi, detektivky
Anotace: Edinburgh ochromily vražedné bombové útoky. Oběti se počítají v desítkách a smrt neušetří ani místní policejní oddělení. Šéfinspektorka Ava Turnerová a inspektor Callanach ale nesmějí dovolit, aby jim utrpěné osobní ztráty zabránily vypátrat pachatele. Jak je možné, že nezanechává žádné stopy a je pokaždé o krok před nimi? Avě s Lucem nakonec nezbude nic jiného než dál kráčet vstříc pasti, která je má zničit. Nejvýbušnější případ jejich kariéry začíná a vše, na čem jim kdy záleželo, může skončit v troskách.

Odkazy na tuto e-knihu a další historicky nejlépe hodnocené elektronicky vypůjčitelné literární počiny naleznete v místní hitparádě.

 

[ Kontakt ]