Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:series[er]=Původní česká detektivka.

Bylo nalezeno 54 titulů. Seřazeno podle pořadí v sérii vzestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Věra Fojtová: Padlí andělé. Klikněte pro více informací.

51. Padlí andělé
Věra Fojtová

Nakladatel: Moba
EAN: 9788027900480
Klíčová slova: E-knihy • Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: V noci, při cestě domů, novinář Ben Satler u přehrady málem přejel dívku. Vyděšenou, uplakanou, špinavou, v potrhaných šatech… Na první pohled bylo patrné, že sotva osmnáctiletá maturantka Monika nemá za sebou právě příjemný zážitek. Co se vlastně stalo? Odkud se na silnici vzala? Ben se jí ujme, odveze ji ke své přítelkyni psycholožce, a je tak vtažen do jejího příběhu. Události nabírají na obrátkách, když Monika zjistí, že její kamarádka Renata beze stopy zmizela….
K vypůjčení do: 19.10.2026


Stanislav Dvořák: Kadanland. Klikněte pro více informací.

52. Kadanland
Stanislav Dvořák

Nakladatel: Moba
EAN: 9788027900534
Klíčová slova: E-knihy • Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: V paranoidní atmosféře malého města v bývalých Sudetech, kde je každý něčí spolužák nebo bratranec, se dva kamarádi z dětství snaží skrýt strašlivé tajemství. Vyrůstali spolu v 80. letech na šedivém sídlišti v kraji hor, zmizelých obcí a obřích komínů elektráren. Robert pak vystudoval a oženil se s krásnou spolužačkou, zatímco slaboch a alkoholik Ozzy, vnuk jednoho z posledních kadaňských Němců, nikdy nedospěl a stále jde z průšvihu do průšvihu. Když už ho Robert začíná mít dost, spojí je navždy ten největší, osudový průšvih. Proč zemřel otravný pojišťovák? Proč měl Ozzyho stařičký děda Otto schovanou pistoli?
K vypůjčení do: 26.10.2026


Boris Steinbauer: Neřád. Klikněte pro více informací.

53. Neřád
Boris Steinbauer

Nakladatel: Moba
EAN: 9788027900541
Klíčová slova: E-knihy • Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Během několika dní jsou v Olomouci nalezeny dvě mrtvé osoby a kromě krátkého časového rozestupu smrti nic nenasvědčuje tomu, že by měly něco společného. Motiv vražd policie nenachází, což zhoršuje také anonymita jedné z obětí, a tak má tým olomouckých kriminalistů plné ruce práce. V nejvhodnější chvíli naštěstí přichází Sylvie Kurtišová, nadějná posila z Prahy, spojená s dopadením jednoho z nejbrutálnějších vrahů, který se kdy po českém území pohyboval. Ta se však musí nejprve vypořádat s vlastními problémy, před nimiž z Prahy odjela. A jak už to u závažných kriminálních činů bývá, času není nazbyt….
K vypůjčení do: 28.07.2026


Stanislav Češka: Preventivní vražda. Klikněte pro více informací.

54. Preventivní vražda
Stanislav Češka

Nakladatel: Moba
EAN: 9788027900688
Klíčová slova: E-knihy • Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Nový příběh ze série románů inspirovaných skutečnými příběhy řešenými brněnskými kriminalisty je zároveň první, který brněnští kriminalisté řeší pod vedením plukovníka Berky, staronového šéfa brněnské mordparty. Kriminalisté se musí tentokrát vyrovnat s nebezpečnou skupinou zlodějů, která má poměrně široký „pracovní“ záběr. Jenže nejen v dámském kolektivu platí, že drby kazí vzájemné vztahy, takže i mezi těmito „specialisty“ dojde k četným konfliktům. A následky se zdají být nenapravitelné….
K vypůjčení do: 29.09.2026


  

  

51 – 54 / 54

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]