Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:series[er]=Původní česká detektivka.

Bylo nalezeno 29 titulů. Seřazeno podle pořadí v sérii vzestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Rudolf Ströbinger: Vražda na zámku Mikulov. Klikněte pro více informací.

1. Vražda na zámku Mikulov
Rudolf Ströbinger

Nakladatel: Moba
EAN: 9788024338996
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Jen několik hodin po setkání bývalých maturantů gymnázia v Mikulově je v zámeckém parku nalezen zavražděný jeden z jeho účastníků. Sotva se rozběhne vyšetřování, je v lužním lese u Břeclavi nalezen další mrtvý. Vše sice nasvědčuje tomu, že spolu obě vraždy souvisejí, vyšetřovatelé však nemají jedinou racionální stopu, která by vedla k vrahovi. Neočekávaná fakta a indície vycházejí na povrch až poté, kdy se do vyšetřování zapojí i zahraniční kriminalisté...Po Vraždě v lázních Třeboni je Vražda na zámku Mikulov dalším případem, který řeší bodrý kapitán Drobný, pohledný poručík Pašák a neúnavný novinář Jost...
Databáze knih: 65 % (30 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.01.2024


Petr Eidler: Na šábes se nevraždí. Klikněte pro více informací.

2. Na šábes se nevraždí
Petr Eidler

Nakladatel: Moba
EAN: 9788024364513
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: V pražském domově pro židovské přeživší holocaust dojde ke dvěma náhlým úmrtím klientů. Protože vedení nechce v ústavu, kde žijí velmi staří lidé, vyvolat paniku, najme si na doporučení rabínovy manželky soukromého detektiva, aby celou záležitost co možná nejdiskrétněji prošetřil. Detektivovu domněnku, že bude třeba pátrat v minulosti, brzy potvrdí náhodný nález jednoho válečného deníku….
Databáze knih: 83 % (23 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2024


Ladislav Beran: Písecká četnická pátračka. Klikněte pro více informací.

3. Písecká četnická pátračka
Ladislav Beran

Nakladatel: Moba
EAN: 9788024367262
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Autor Ladislav Beran, emeritní komisař kriminální služby, se prostřednictvím skutečných kriminálních případů, které písecká četnická pátrací stanice v té době vyšetřovala, vrací do třicátých let minulého století. Opět se setkáváme se štábním kapitánem Votrubou, štábními strážmistry Kubíkem a Hřebejkem a dalšími členy písecké četnické pátračky. Autor vyhledává materiály k případům v archivech a v dobovém tisku, aby je pak převedl do povídkové, čtivé formy.
Databáze knih: 78 % (21 hodnocení)
K vypůjčení do: 29.06.2027


Jarmila Pospíšilová: Šamanský bubínek. Klikněte pro více informací.

4. Šamanský bubínek
Jarmila Pospíšilová

Nakladatel: Moba
EAN: 9788024367354
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Marie Kovandová se nechá zlákat kamarádkou a společně začnou navštěvovat Ženský kruh. Je to neformální skupina, která se věnuje ezoterickým praktikám, muzikologii, meditacím. Přes prvotní skepsi je Marii ve společnosti těchto žen dobře a s nadšením se chystá na další setkání. Jenže jedna z jejích nových přítelkyň je zavražděna. Co se přesně stalo, kdo je vrah a proč musela Soňa zemřít?
Databáze knih: 76 % (42 hodnocení)
K vypůjčení do: 29.06.2027


Stanislav Češka: Nezralá vražda. Klikněte pro více informací.

5. Nezralá vražda
Stanislav Češka

Nakladatel: Moba
EAN: 9788024369464
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Když po svém návratu ze služební cesty nalezne Robert Borský mrtvolu své ženy v úložném prostoru manželského dvojlůžka, je doslova šokován. K řešení případu jsou povoláni kriminalisté z jihomoravské krajské mordparty pod vedením podplukovníka Motla, kteří začínají pozvolna rozplétat předivo vztahů v rodině, již tato tragédie postihla. Záhy se objeví dvojice podezřelých. Ale který z nich by byl schopen tak krutého činu? Příběh je inspirován skutečnou událostí.
Databáze knih: 68 % (34 hodnocení)
K vypůjčení do: 29.06.2027


Roman Cílek: Bičování mrtvého koně. Klikněte pro více informací.

6. Bičování mrtvého koně
Roman Cílek

Nakladatel: Moba
EAN: 9788024374468
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Postávalo kolem dost lidí, ale jen jediná žena z přítomných si povšimla, že té rozhořčené dámě se podlomila kolena, a stačila k ní přiskočit a zachytit ji dřív, než by se úplně sesunula na nepříliš čistou erární podlahu. „Hergot, pomůže mi s ní někdo?!“ vykřikla policistka – a to bylo poslední, co Kateřina Krásová jakž takž vnímala, vše ostatní zmizelo v úlevné mlhovině bezvědomí...
Databáze knih: 69 % (13 hodnocení)
K vypůjčení do: 29.06.2027


Naďa Horáková: Ženy a lži. Klikněte pro více informací.

7. Ženy a lži
Naďa Horáková

Nakladatel: Moba
EAN: 9788024374758
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Jižní Morava. Dva detektivní případy. A jeden sympatický starožitník, který rád pomáhá rozplétat kriminalistické hádanky. V prvním příběhu je zavražděna učitelka a dojde k dopadení bandy převaděčů a pašeráků obrazů. Ve druhém dějství se staneme svědky rodinné tragédie. Vyšetřování formálně vede mladý kriminalista Adam, ale důležitou roli v nich hrají především šarmantní starožitník Ábel a atraktivní učitelka s hříšnou duší Vilma.
Databáze knih: 75 % (51 hodnocení)
K vypůjčení do: 29.06.2027


Jaroslav Kuťák: Josefovská krev. Klikněte pro více informací.

8. Josefovská krev
Jaroslav Kuťák

Nakladatel: Moba
EAN: 9788024374765
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Mladík s neobvyklým jménem Vinnetou žil až doteď obyčejným, bezstarostným životem, tak jako všichni obyvatelé romského ghetta v Josefově. Zničehonic se však ocitá v drtivém soukolí. Neznámí, hrůzu nahánějící muži si ho najali, aby pro ně prohledával josefovské podzemí. Zpočátku váhá, ale když kolem něho začínají umírat lidé, pochopí, že nemá na vybranou. Musí splnit úkol – najít to, po čem zabijáci touží. Ani poté mu však nikdo nezaručí, že se nestane další z řady obětí….
Databáze knih: 73 % (17 hodnocení)
K vypůjčení do: 29.06.2027


Petr Eidler: Smrt konvertity. Klikněte pro více informací.

9. Smrt konvertity
Petr Eidler

Nakladatel: Moba
EAN: 9788024380599
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Pětadvacetiletý Jiří Stein se rozhodne radikálně změnit svůj život. Připravuje se na konverzi k židovství, víře svých prarodičů. Zasnoubí se s Miriam, plánují sňatek. Jiří však najednou zmizí a ani policie ho nedokáže najít. Steinův strýc se proto obrací na soukromého detektiva, aby po synovci pátral. Bezejmenný detektiv a jeho svérázný přítel, majitel košer restaurace a drsný motorkář, začínají mapovat poslední týdny Steinova života a zjišťují, že mnohé je jinak, než se na první pohled zdá. V té době policie najde zavražděné tělo ve Slapské přehradě...
Databáze knih: 84 % (19 hodnocení)
K vypůjčení do: 03.09.2023


Věra Fojtová: Pachatele dobra. Klikněte pro více informací.

10. Pachatele dobra
Věra Fojtová

Nakladatel: Moba
EAN: 9788024380827
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Po vydatném nočním dešti najde lesník Hryc mezi stromy mrtvé tělo, částečně zasypané hlínou. Přivolaní kriminalisté dívčino tělo odkryjí a zjistí, že je pod hlínou úplně nahá. Nikdo ji nezná a jakákoli identifikace je téměř nemožná. Před kriminalisty stojí několik otázek. Především musí zjistit, kdo je ona neznámá, následně teprve mohou pátrat po tom, kdo a proč ji usmrtil. Během vyšetřování potká kapitán Jakub Cetl svoji dávnou známou novinářku Miru, která ho díky své profesi zavede mezi smetánku a celebrity. Vedou stopy zločinu až do vyšších vrstev? Je dívka obětí závisti, zášti nebo neopětovaných citů?
Databáze knih: 84 % (22 hodnocení)
K vypůjčení do: 25.06.2023


  

  

1 – 10 / 29

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]