Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:series[er]=Původní česká detektivka.

Bylo nalezeno 48 titulů. Seřazeno podle pořadí v sérii vzestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Petr Eidler: Na šábes se nevraždí. Klikněte pro více informací.

1. Na šábes se nevraždí
Petr Eidler

Nakladatel: Moba
EAN: 9788024364513
Klíčová slova: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: V pražském domově pro židovské přeživší holocaust dojde ke dvěma náhlým úmrtím klientů. Protože vedení nechce v ústavu, kde žijí velmi staří lidé, vyvolat paniku, najme si na doporučení rabínovy manželky soukromého detektiva, aby celou záležitost co možná nejdiskrétněji prošetřil. Detektivovu domněnku, že bude třeba pátrat v minulosti, brzy potvrdí náhodný nález jednoho válečného deníku….
Databáze knih: 82 % (17 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2024


František Uher: Dravec. Klikněte pro více informací.

2. Dravec
František Uher

Nakladatel: Moba
EAN: 9788024369716
Klíčová slova: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Krásný jarní den se změní v noční můru, když je pod mostem v blízkosti potoka nalezena mrtvá dívka bez bot. Vyšetřování se ujímají tři králové, jak kolegové říkají kriminálním inspektorům Čemusovi, Plevákovi a Justovi. Brzy odhalí její identitu – je to vnučka místního, ne příliš oblíbeného exposlance. Podezřelých je více než dost a najít mezi nimi vraha není snadné. Elitním kriminalistům navíc komplikuje práci i děravá legislativa a další případy, které je třeba vyřešit dříve, než pachatelé uniknou spravedlnosti.
Databáze knih: 69 % (9 hodnocení)
K vypůjčení do: 15.06.2021


Jaroslav Kuťák: Strašidla z Woodlandu. Klikněte pro více informací.

3. Strašidla z Woodlandu
Jaroslav Kuťák

Nakladatel: Moba
EAN: 9788024369792
Klíčová slova: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Prastaré stromy, neprostupné hvozdy, zarostlé trnitými keři. Takový je les, kolem kterého krouží golfisté na hřišti Woodland. Jen málokdo se odváží opustit bezpečí otevřeného prostoru, přebrodit potok a jít hledat zatoulaný míček. V dávné minulosti zde totiž stávalo pevné hradiště a jeho bojovní obyvatelé se sem prý dodnes vracejí. Mají snad prsty i v sérii záhadných vražd?
Databáze knih: 63 % (14 hodnocení)
K vypůjčení do: 15.06.2021


Jarmila Pospíšilová: Když se rojí smrt. Klikněte pro více informací.

4. Když se rojí smrt
Jarmila Pospíšilová

Nakladatel: Moba
EAN: 9788024369808
Klíčová slova: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Netrpělivě očekávaný detektivní román známé české autorky zavádí čtenáře do prostředí včelařů. A rozhodně nepůjde o žádnou idylku. Na počátku letních prázdnin je totiž nalezena mrtvola včelaře, který zemřel na anafylaktický šok, když byl pobodán stovkami zdivočelých a zmatených včel. Záhy je jasné, že se jedná o vraždu, včelař byl připoutaný ke stromu v bezprostřední blízkosti úlů. Podezřelých je hned několik, neboť nepřátel měl tento muž více než dost… Kdo by byl ale schopen tak hrůzného činu?
Databáze knih: 72 % (33 hodnocení)
K vypůjčení do: 15.06.2021


I.M. Jedlička: Červený mustang se nevrátil. Klikněte pro více informací.

5. Červený mustang se nevrátil
I.M. Jedlička

Nakladatel: Moba
EAN: 9788024369846
Klíčová slova: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Kniha nejzajímavějších kriminálních případů z celé republiky, jež známému českému autorovi vyprávěli sami detektivové, kteří jednotlivé kauzy vyšetřovali a pachatele usvědčili. Kromě napínavého děje a nečekaného rozuzlení jsou povídky i výtečnou sondou do lidských osudů – odhalují nejen to, jak ke zločinu došlo, ale bezprostředně odpovídají i na otázku proč. Jedinečný je také autorův pohled na velice náročnou práci kriminální služby.
Databáze knih: 89 % (7 hodnocení)
K vypůjčení do: 18.09.2021


Petr Eidler: Nahá s Davidovou hvězdou. Klikněte pro více informací.

6. Nahá s Davidovou hvězdou
Petr Eidler

Nakladatel: Moba
EAN: 9788024369853
Klíčová slova: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Když je v pražské Šárce nalezena druhá nahá mrtvá žena, stojí kriminalisté před otázkou, zda existuje nějaká spojitost s předchozí neobjasněnou vraždou mladé dívky. Oproti prvnímu nálezu v krčském lesoparku, kde se na místě činu nenašly žádné stopy, tentokrát pachatel jeden předmět zanechal – na větvi poblíž místa činu byl totiž nalezen zlatý řetízek s Davidovou hvězdou. Vyšetřovatele zavádí tato stopa do židovské komunity….
Databáze knih: 71 % (11 hodnocení)
K vypůjčení do: 15.06.2021


Stanislav Češka: Láskyplná smrt. Klikněte pro více informací.

7. Láskyplná smrt
Stanislav Češka

Nakladatel: Moba
EAN: 9788024371573
Klíčová slova: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Stanislava Berku, bývalého šéfa jihomoravské krajské mordparty, tentokrát vyhledá jeho spolužák, známý advokát Nebeský, který zastupuje klienta obviněného z vraždy své milenky. Důkazy jsou přesvědčivé a vše ukazuje na to, že inženýr Zábrana svou přítelkyni skutečně zavraždil. Advokát má ovšem jisté pochybnosti. Berka zpočátku neví, co si má o obviněném myslet. Když však postupně odkrývá životní tajemství mrtvé ženy, zjišťuje, že její milenec není zdaleka jediný, kdo by měl motiv a možnost tuto vraždu spáchat….
Databáze knih: 79 % (19 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2024


Ladislav Beran: Nové případy četnické pátračky. Klikněte pro více informací.

8. Nové případy četnické pátračky
Ladislav Beran

Nakladatel: Moba
EAN: 9788024371580
Klíčová slova: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Nové případy četnické pátračky volně navazují na předešlé knihy Písecká četnická pátračka a 92. policejní revír zasahuje, v nichž se autor vydává do minulosti a popisuje práci písecké četnické pátrací stanice v období první republiky. Opět se setkáme s galerkou třicátých let, která v té době měla ještě glanc a uměla, když bylo třeba, kápnout božskou. Na stránkách knihy tak ožívají kasaři, kteří mají svoji stavovskou čest, kapsáři, půdaři, bytaři, „vébaři“, co kradli kabáty v hostincích a ve vlacích, ale i hochštapleři a lehké holky z ulice i z nevěstince. A všichni hovoří jadrným jazykem oněch časů….
Databáze knih: 71 % (9 hodnocení)
K vypůjčení do: 16.09.2021


Roman Cílek: Bičování mrtvého koně. Klikněte pro více informací.

9. Bičování mrtvého koně
Roman Cílek

Nakladatel: Moba
EAN: 9788024374468
Klíčová slova: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Postávalo kolem dost lidí, ale jen jediná žena z přítomných si povšimla, že té rozhořčené dámě se podlomila kolena, a stačila k ní přiskočit a zachytit ji dřív, než by se úplně sesunula na nepříliš čistou erární podlahu. „Hergot, pomůže mi s ní někdo?!“ vykřikla policistka – a to bylo poslední, co Kateřina Krásová jakž takž vnímala, vše ostatní zmizelo v úlevné mlhovině bezvědomí...
Databáze knih: 72 % (10 hodnocení)
K vypůjčení do: 20.04.2022


Pavel Jansa: Dívka, která lhala. Klikněte pro více informací.

10. Dívka, která lhala
Pavel Jansa

Nakladatel: Moba
EAN: 9788024374574
Klíčová slova: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Postarší vědec za záhadných okolností umírá a jeho dcera se obrací na soukromého detektiva, aby smrt otce objasnil. Z profesorových zápisků totiž vyplývá, že na stará kolena objevil nejen lásku, ale že byl též na prahu objevu mezinárodního významu. Proč tolik toužil po novém životě? A kdo všechno se snažil získat výsledky jeho práce za jakoukoliv cenu?
Databáze knih: 74 % (7 hodnocení)
K vypůjčení do: 24.02.2022


  

  

1 – 10 / 48

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]