Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:series[er]=Původní česká detektivka.

Byly nalezeny 4 tituly. Seřazeno podle pořadí v sérii vzestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Ladislav Beran: Lákavá nabídka ke zločinu. Klikněte pro více informací.

1. Lákavá nabídka ke zločinu
Ladislav Beran

Nakladatel: Moba
Rozsah: 312 stran
EAN: 9788027902637
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Čtenáři oblíbených krimi povídek známého píseckého autora a emeritního komisaře kriminální služby moc dobře ví, že šéf písecké kriminálky kapitán Karas s poručíky Studničkou, Machem a vyšetřovatelkou Vandovou patří už léta do Písku, stejně jako patří do tohoto města Otava či Kamenný most. Ve své nové knize nabízí opět potřebnou dávku napětí, ale také dokonalý vhled do každodenní policejní práce. Už názvy povídek – např. Polda, který neměl svůj den, Liga ztracených, Ukradená finta, Tichý společník zločinu, Hřích z minulosti, Lovec myšlenek – slibují originální zápletky a příjemné čtení.
Databáze knih: 60 % (9 hodnocení)
K vypůjčení do: 26.04.2027


Jarmila Pospíšilová: Palec a selská pýcha. Klikněte pro více informací.

2. Palec a selská pýcha
Jarmila Pospíšilová

Nakladatel: Moba
Rozsah: 256 stran
EAN: 9788027902651
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Do jedné z místních částí Kročína, tedy obce, v níž Viktor Palec vykonává funkci starosty, se přistěhuje mladá rodina původem z města. Koupili jeden ze starých gruntů a s elánem se pouští do rekonstrukce. Při vyklízení stodoly najdou pod podlahou malý sklípek a v něm lidské ostatky. Zjistí se, že jde o bývalého majitele, posledního z rodu, který tu hospodařil po řadu generací. Starousedlíci si pamatují, že po statkáři bylo vyhlášeno pátrání, a nakonec byl úředně prohlášen za mrtvého….
Databáze knih: 81 % (48 hodnocení)
K vypůjčení do: 13.06.2027


Ladislav Beran: A zabij ho potichu. Klikněte pro více informací.

3. A zabij ho potichu
Ladislav Beran

Nakladatel: Moba
Rozsah: 280 stran
EAN: 9788027904730
Kategorie: České krimi • Krimi, detektivky
Anotace: Známý písecký autor, emeritní komisař kriminální služby Ladislav Beran, předkládá tentokrát čtenářům několik povídek z konce třicátých let minulého století, kdy v Písku získávala věhlas legendární četnická pátrací stanice. Již názvy povídek, např. Poklad z půdy, Nebožtík, který neměl jméno, Útěk z lapáku, Černý den galerky, Objednejte si pohřeb, pane štábní, Podvazková aféra štábního strážmistra Hřebejka, Zpackaná kasařská premiéra či Zločin v parku slibují napínavé čtení. Štábní kapitán Votruba, zkušený velitel pátračky, si umí poradit nejen s některými poklesky svých podřízených, ale umí si zjednat i respekt tehdejší, stále…
Databáze knih: 83 % (8 hodnocení)
K vypůjčení do: 16.08.2027


Veronika Martinková: Podíl viny. Klikněte pro více informací.

4. Podíl viny
Veronika Martinková

Nakladatel: Moba
Rozsah: 320 stran
EAN: 9788027904761
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: „Proč si myslíš, že to udělal někdo jiný a ona to vzala na sebe?“ zeptal se. „Ale no tak. Celá ta historka je přitažená za vlasy. Je sama doma. Slyší hluk z přízemí. Nezavolá policii, ale místo toho jde do trezoru, kde má otec zamčenou zbraň, ze které, jak ona tvrdí, nikdy nestřílela. Zvládne ji nabít a natáhnout závěr. Řekne domnělému lupiči, že má zbraň, aby odešel. Když ji neposlechne, chce ho vyděsit, tak na něj namíří a vystřelí. Náhodou se jí to povede tak skvěle, že se mu trefí přímo doprostřed čela. Připomínám, že to všechno za úplné tmy. To by byla sakra náhoda, nemyslíš?“.
Databáze knih: 85 % (95 hodnocení)
K vypůjčení do: 10.02.2028


  

  

1 – 4 / 4

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]