Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:series[er]=Odstíny vášně.

Bylo nalezeno 15 titulů. Seřazeno podle pořadí v sérii vzestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Jasmine Eden: Spoutaná touha. Klikněte pro více informací.

1. Spoutaná touha
Jasmine Eden

Nakladatel: Moba
EAN: 9788024361680
Klíčová slova: E-knihy • Erotika
Anotace: Mladá novinářka Helena Feldkampová nastupuje do redakce vyhlášeného berlínského časopisu „B – Touch“. Netuší, co má od svého prvního pracovního místa očekávat. Zároveň ji ani ve snu nenapadlo, jak ji bude její nový šéf Jonah Winter přitahovat. Spoutaná touha je provokativní příběh plný erotické touhy, smyslnosti a odhalení tajemství minulosti.
Databáze knih: 51 % (63 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.06.2022


Jenifer Ambers: Žhavé stíny. Klikněte pro více informací.

2. Žhavé stíny
Jenifer Ambers

Nakladatel: Moba
EAN: 9990000139491
Klíčová slova: Erotika
Anotace: Špičková kuchařka Valerie Blumová měla chuť na něco nového a nechala se najmout na soukromou jachtu hamburského rejdaře Konstantina Steinburga. Od začátku ji ten atraktivní muž přitahoval. Ale přestože jí společné erotické zážitky otevřely nový svět, cítila, že se vůči její lásce uzavřel. Navíc narážela na stále více stop nějakého temného tajemství – zdálo se, že Konstantin je pašerák. Mohla odkrýt jeho tajemství a otevřít jeho srdce?
K vypůjčení do: 30.06.2022


Cara Bach: Umění milovat. Klikněte pro více informací.

3. Umění milovat
Cara Bach

Nakladatel: Moba
EAN: 9990001483531
Klíčová slova: Erotika
Anotace: Nezkušená galeristka Gina Theissová byla udivená, když obdržela první velkou zakázku. Měla spolupracovat se slavným malířem Romanem Hagenem a prodat dva jeho obrazy. Už brzy se mladá žena a fascinující umělec sblížili. Roman ji neuvedl jen do malířského umění – a Gina se učila rychle.
K vypůjčení do: 31.10.2022


Astrid Pfister: Nebezpečné svádění. Klikněte pro více informací.

4. Nebezpečné svádění
Astrid Pfister

Nakladatel: Moba
EAN: 9990001598273
Klíčová slova: Erotika
Anotace: V pětatřiceti byl nejvyšší čas na změnu! Natascha Winterová si to každopádně myslela a využila svou šanci, když se stala hlavní sestrou v nemocnici. Předsevzala si, že její chod zmodernizuje, ale především, že bude mít úzké vztahy se spolupracovníky. Zdálo se však, že jeden kolega si to špatně vyložil. A tak Natascha začala získávat nové zkušenosti nejen ve své profesi….
K vypůjčení do: 31.12.2022


July Cullenová: Zakázaný tanec. Klikněte pro více informací.

5. Zakázaný tanec
July Cullenová

Nakladatel: Moba
EAN: 9990001599560
Klíčová slova: Erotika
Anotace: „Bluebell Girls“ byl legendární dámský balet v pařížském divadle Lido. Mladá tanečnice Élaine se účastnila castingu do tohoto souboru. Měla úspěch. Umělecký ředitel Maximilien de Saint-Verrier ji neučil jen výrazovým tanečním prostředkům – ale v zákulisí ji také svedl. Zahleděli se do sebe, avšak Maximilien se choval čím dál tím chladněji. Proč se vztah s ní snažil skrýt před okolím? Élaine začala na tuto otázku hledat odpověď – a brzy ji našla….
K vypůjčení do: 31.01.2022


Cara Bach: Odsouzena k rozkoši. Klikněte pro více informací.

6. Odsouzena k rozkoši
Cara Bach

Nakladatel: Moba
EAN: 9990001599843
Klíčová slova: E-knihy • Erotika
Anotace: Emilia Boscová by se dala označit za šedou kancelářskou myš, která pro muže není nijak zvlášť zajímavá. Když do právnické kanceláře, kde pracuje, nastoupil nový kolega Thomas von Pfistheim, nemohla se zbavit pocitu, že ji stále pozoruje. Svou domněnku si potvrdila, když spolu po jednom firemním večírku skončili v hotelu a strávili noc plnou vášní. Sexuálním dobrodružstvím, kterými ji Thomas neustále překvapoval, jako by neměl být konec. Jenže pak se po jeho boku objevila Beatrice...
K vypůjčení do: 31.01.2025


Ciara Buchner: Tobě oddána. Klikněte pro více informací.

7. Tobě oddána
Ciara Buchner

Nakladatel: Moba
EAN: 9990001778200
Klíčová slova: Erotika
Anotace: Sophie se vydává na zámek jako kunsthistorička, aby zde ocenila umělecká díla. Hned při prvním setkání je natolik okouzlena pánem domu, Davidem von Bernau, že se nechá svést k erotickým hrátkám v jeho sado-maso herně. Přestože zažívá ponížení, ba i bolest a jiná příkoří – vše trpělivě snáší jen kvůli okouzlujícímu úsměvu svého „pána“. Vždyť tolik touží, aby na ni „byl pyšný“. Když mezi uměleckými díly objeví falza, cítí se zneužitá a se vztekem odjíždí….
K vypůjčení do: 31.03.2023


Maren Lessing: Touha bez hranic. Klikněte pro více informací.

8. Touha bez hranic
Maren Lessing

Nakladatel: Moba
EAN: 9990001778217
Klíčová slova: Erotika
Anotace: Franziska Becková pracuje v mateřské škole. Právě zde se setká s dr. Robertem Lehnsmannem, který naléhavě potřebuje pohlídat synovce. Už při prvním setkání s ním ji přepadají nestoudné myšlenky, které se brzy, po společné večeři, uskuteční. Robert se však od začátku netají tím, že se nechce vázat, a Franziska zase tím, že není typ na jednu noc. Podaří se tento nesoulad uspokojivě vyřešit?
K vypůjčení do: 31.03.2023


Cara Bach: Hříšné pokušení. Klikněte pro více informací.

9. Hříšné pokušení
Cara Bach

Nakladatel: Moba
EAN: 9990001781408
Klíčová slova: Erotika
Anotace: Fabienne sice teprve nedávno otevřela své cukrářství, ale zatím má o zákazníky nouzi. Průlom zaznamená až po první velké zakázce – bufet na narozeninovou oslavu majitele několika hotelů, Leona Preussingera. Setkání s Leonem pro Fabienne znamená průlom nejen v práci, ale i v osobním životě. Bude jí to však po boku pověstného sukničkáře vyhovovat? Vždyť Leon od začátku nezastírá, že chce jen nezávazný vztah….
K vypůjčení do: 31.03.2023


Kelly Stevens: Riskantní vášeň. Klikněte pro více informací.

10. Riskantní vášeň
Kelly Stevens

Nakladatel: Moba
EAN: 9990001784942
Klíčová slova: Erotika
Anotace: Emily Martinová právě nastupuje jako programátorka ve firmě BSC. Její šéf a milenec v jedné osobě, Christopher Brooks, se však začne chovat poněkud podivně. Dokonce po vloupání do jejich společně obývaného domu pošle Emily bez vysvětlení bydlet ke svému příteli Deanovi. Co to má znamenat? Rozchází se s ní tedy? A co ty telefonáty a ten vášnivý sex v „herně“ u Deana? A kolik žen v Christopherově životě vlastně figuruje? Emily má z odpovědí pochopitelný strach...
K vypůjčení do: 31.03.2023


  

  

1 – 10 / 15

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]