Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:series[er]=Nedotýkej se mě.

Byly nalezeny 2 tituly. Seřazeno podle pořadí v sérii vzestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Laura Kneidl: Nedotýkej se mě. Klikněte pro více informací.

1. Nedotýkej se mě
Laura Kneidl

Nakladatel: Red
EAN: 9788076425163
Kategorie: Romantika, erotika • Romantika
Anotace: ROMANTICKÝ PSYCHOLOGICKÝ ROMÁN PRO FANOUŠKY MONY KASTEN | Když Sage přijede do Nevady, nemá vůbec nic – peníze, přátele, ani slušnou střechu nad hlavou. Se svou železnou vůlí je však pevně odhodlána začít zde nový život a zapomenout na vše, co se jí doma stalo. Jenomže odpoutat se od vlastní minulosti není tak jednoduché. Vzpomínky a s nimi spojený neustálý strach ji doprovázejí na každém kroku. Nejinak je tomu i ve chvíli, kdy Sage dostane místo v univerzitním skladu knih a setká se zde s Lucou. S pronikavým pohledem šedých očí i s tetováním je Luca ztělesněním všeho, čeho se Sage tolik bojí. Avšak krok za krokem nahlíží Sage do jeho duše a probouzí…
Databáze knih: 85 % (858 hodnocení)
K vypůjčení do: 29.07.2024


Laura Kneidl: Neopouštěj mě. Klikněte pro více informací.

2. Neopouštěj mě
Laura Kneidl

Nakladatel: Red
EAN: 9788076425170
Kategorie: Romantika, erotika • Romantika • Young adult, New adult • Romantika pro mladé
Anotace: POKRAČOVÁNÍ ROMANTICKÉHO YOUNG ADULT DRAMATU | Bojí se lásky. Ale ještě více se bojí, že by ho mohla ztratit… S Lucou byla Sage šťastná jako nikdy dřív. Ukázal jí, co znamená důvěřovat sobě samé i druhému. Co znamená žít. A milovat. Ale Sage znovu, tentokrát silněji než kdy jindy, dostihla její temná minulost – a zničila právě začínající štěstí ještě v základech. Ať se Sage snaží sebevíc, nemůže na Lucu zapomenout. Každý den bez něj je pro ni jako den bez části vlastního Já. Existuje pro oba ještě vůbec nějaká šance, když mezi nimi na základě nevyřčené pravdy a manipulací vyrostla tak obrovská zeď, že už se přes ni ani jeden nedostane?
Databáze knih: 85 % (670 hodnocení)
K vypůjčení do: 29.07.2024


  

  

1 – 2 / 2

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]