Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:series[er]=Hříšní lidé Království českého.

Bylo nalezeno 32 titulů. Seřazeno podle pořadí v sérii vzestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Vlastimil Vondruška: Černá lilie. Klikněte pro více informací.

31. Černá lilie
Vlastimil Vondruška

Nakladatel: Moba
Rozsah: 320 stran
EAN: 9788027908127
Kategorie: Krimi, detektivky • Historické krimi
Anotace: Jaké tajemství skrývá tapisérie, na níž je zobrazena zahrada s nádhernými květy, mezi nimiž vynikají lilie, ale jen jedna je černá? Oldřich z Chlumu se svými pomocníky panošem Otou a velitelem Divišem řeší případ smrti paní Sibyly, sestřenice urozeného a vlivného Oldřicha Zajíce na jeho hradě Valdeku. Na hradě se však právě koná rodinná slavnost a podezřelých je víc než dost. Navíc není úplně jisté, zda byla Sibylina smrt vraždou nebo jen nešťastnou nehodou. Jenže další vražda tuhle pochybnost rychle vyvrátí….
Databáze knih: 76 % (156 hodnocení)
K vypůjčení do: 29.06.2028


Vlastimil Vondruška: Smrt šumavského poustevníka. Klikněte pro více informací.

32. Smrt šumavského poustevníka
Vlastimil Vondruška

Nakladatel: Moba
Rozsah: 336 stran
EAN: 9788027912841
Kategorie: Historické krimi • Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Na Oldřicha z Chlumu se obrátí o pomoc purkrabí pražského hradu Johánek z Poděhús. Před časem založil se svým zetěm Jarošem nedaleko Domažlic hrad Pušperk, který má přispět k ochraně zemské hranice. S Bavorskem jsou teď vztahy napjaté a nejspíše se chystá válka. Proto může být každá neobvyklá událost varováním. Jeho zeť našel poblíž hradu mrtvého poustevníka Baltazara, který žil v lesní chatrči u posvátné studánky. Kdo by však zabíjel muže se svatou pověstí, který nic nevlastnil a nikomu nevadil?
K vypůjčení do: 30.03.2028


  

  

31 – 32 / 32

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]