Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:series[er]=Valentýnka.

Byly nalezeny 3 tituly. Seřazeno podle pořadí v sérii vzestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Ivana Peroutková: Valentýnka a narozeniny. Klikněte pro více informací.

1. Valentýnka a narozeniny
Ivana Peroutková

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000050607
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: První díl nové řady od autorky bestsellerové série o Aničce Devítiletá Valentýnka je trochu snílek, trochu průzkumnice. Tahle kombinace z ní dělá neobyčejnou holčičku, která se dostává do dramatických i vtipných situací. Valentýnka žije s rodiči, babičkou, tetou, strýcem a psem Hugem ve starém domě se zahradou. A má tři nejlepší kamarády – Jonáše, Péťu, Zuzku, s nimiž se pouští do nejrůznějších dobrodružství. Jenže ta nakonec vždycky dopadnou jaksi jinak, než si Valentýnka představovala.
Databáze knih: 85 % (29 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2027


Ivana Peroutková: Valentýnka a daleké kraje. Klikněte pro více informací.

2. Valentýnka a daleké kraje
Ivana Peroutková

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000054483
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Kdo už Valentýnku zná, ví, že je to holčička s nevšedními nápady. A na ty netrpělivě čekají její nejlepší kamarádi Jonáš, Péťa a Zuzka. Valentýnka jim vždycky zazpívá a zahraje na klávesy svou písničku, pes Hugo vesele zaštěká a hned se všichni s chutí pustí do nové hry. Jsou prázdniny, a tak se tentokrát Valentýnka rozhodla, že si děti společně založí cestovní kancelář. To bude zábava! Jenže nečekaně se objeví někdo, kdo má o nabídku zájezdu této cestovky opravdu zájem… Volné pokračování knížky Valentýnka a narozeniny.
Databáze knih: 95 % (15 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2028


Ivana Peroutková: Valentýnka a veterinární ordinace. Klikněte pro více informací.

3. Valentýnka a veterinární ordinace
Ivana Peroutková

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000058818
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Valentýnka je holčička s nevšedními nápady, na které vždycky už netrpělivě čekají nejlepší kamarádi Jonáš, Péťa a Zuzka. Valentýnka žije s rodiči, babičkou, tetou, strýcem a psem Hugem ve starém domě se zahradou. Má pokojíček v podkroví, kde ráda hraje na klávesy a skládá písničky. Tentokrát Valentýnku k nové hře inspiruje její Hugo, který má zraněné ucho. Po návštěvě veterinární kliniky holčička kamarádům navrhne, že si společně zařídí ordinaci. Budou léčit zvířátka! Každý hned s nadšením přináší všelijakou havěť, ale pak přijde Péťa s drozdem, který má poraněné křídlo. Poradí si i s ním malí veterináři? Volné pokračování…
Databáze knih: 86 % (13 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2032


  

  

1 – 3 / 3

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]