Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:series[er]=Foglarovky.

Bylo nalezeno 5 titulů. Seřazeno podle pořadí v sérii vzestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Jaroslav Foglar: Hoši od Bobří řeky. Klikněte pro více informací.

1. Hoši od Bobří řeky
Jaroslav Foglar

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000052045
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: První svazek souborného díla Jaroslava Foglara v novém vydání Příběh o skautských výpravách, plnění bobříků, i o ryzím přátelství. Vedoucí Rikitan dá dohromady partu dvanácti chlapců a utvoří oddané bratrstvo. Každý z nich je jiný, ale všichni se navzájem skvěle doplňují. Rikitan pro chlapce vymýšlí zábavné hry, aby je vedl k čestnosti, fyzické síle i moudrosti. Společně si zamilovávají přírodu a podle zálesáka Roye loví bobříky. Stávají se tak věrnými kamarády, kteří spolu zažívají nezapomenutelná dobrodružství.
Databáze knih: 88 % (1528 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2024


Jaroslav Foglar: Chata v Jezerní kotlině. Klikněte pro více informací.

2. Chata v Jezerní kotlině
Jaroslav Foglar

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000052892
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Druhá z řady foglarovek, tentokrát s ilustracemi Pavla Čecha! Život Pavla Zemana, který je hlavní postavou příběhu o velkém chlapeckém přátelství, se po smrti otce od základu změnil. Velkou oporou je mu kamarád Ludva Grygar, se kterým Pavel podniká dobrodružné výpravy do téměř nepřístupné kotliny s jezírkem, kde si sami postaví srub. Vedle velkého přátelství ale prožívají i velká zklamání. Ludva se totiž nechá zlákat špatnými kamarády, začne kouřit a těžce onemocní. Vyhraje nakonec svůj vnitřní boj?
Databáze knih: 89 % (1149 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2024


Jaroslav Foglar: Záhada hlavolamu. Klikněte pro více informací.

3. Záhada hlavolamu
Jaroslav Foglar

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000054179
Klíčová slova: Elektronické knihy, Dobrodružství a detektivky
Anotace: V temných Stínadlech se cosi dalo do pohybu! Klub Rychlých šípů – Mirek Dušín, Jarka Metelka, Jindra Hojer, Červenáček a Rychlonožka – u toho nesmí chybět! Když chlapci poznají příběh zámečnického učně Jana Tleskače, podniknou nebezpečnou výpravu na nepřátelské území, kde je ukryt plán létajícího kola. Ten má být schovaný v kovovém hlavolamu ježek v kleci. Rychlé šípy to však nebudou mít jednoduché. Stínadlům totiž vládce drsná parta Vontů...
Databáze knih: 93 % (2211 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.01.2024


Jaroslav Foglar: Dobrodružství v Zemi nikoho. Klikněte pro více informací.

4. Dobrodružství v Zemi nikoho
Jaroslav Foglar

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000056814
Klíčová slova: Elektronické knihy, Beletrie pro děti
Anotace: Na počátku tohoto dobrodružství stojí odpozorovaný večerní rozhovor morseovkou z jednoho okna do druhého. Zprvu útržkovitá zpráva se začne vyjasňovat a Vláďovi s Vinckem se podaří vystopovat, kam ti dva neznámí kluci chodí. Země nikoho, jak rozervaný kraj za městem pojmenují, skrývá mnoho tajemství. Chlapci se pustí do pátrání, ale na každém kroku narážejí na překážky….
Databáze knih: 88 % (462 hodnocení)


Jaroslav Foglar: Stínadla se bouří. Klikněte pro více informací.

5. Stínadla se bouří
Jaroslav Foglar

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000058528
Klíčová slova: Elektronické knihy, Beletrie pro děti
Anotace: Po několika měsících klidu jsou Stínadla opět v pohybu. Nečekaná zpráva o znovunalezeném ježkovi v kleci spustí smršť nových událostí, vontské hnutí ožije a schyluje se k volbě Velkého Vonta. Pro všechny z okolních čtvrtí tak začíná být ve Stínadlech opět nebezpečno. To nemůžou Rychlé šípy nechat bez povšimnutí a samy se pouštějí do pátrání po hlavolamu. Chtěly by totiž získat plánek létajícího kola, který je v něm ukrytý... Dobrodružství Rychlých šípů pokračuje! Druhý díl stínadelské trilogie.
Databáze knih: 93 % (1407 hodnocení)


  

  

1 – 5 / 5

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]