Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:series[er]=Alchymistova šifra.

Bylo nalezeno 5 titulů. Seřazeno podle pořadí v sérii vzestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Kevin Sands: Alchymistova šifra. Klikněte pro více informací.

1. Alchymistova šifra
Kevin Sands

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025334300
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: "Nikomu neprozraď, co jsem ti dal." Dokud Christopher Rowe neobdržel toto tajemné varování, učil se řešit složité šifry a hádanky, vyráběl účinné léky, lektvary a zbraně, a vůbec byl jako učedník u mistra Benedikta Blackthorna spokojený – snad až na jeden či dva výbuchy. Pak však začne londýnské lékárníky pronásledovat záhadný kult. Začnou umírat lidé a nebezpečí se čím dál tím více přibližuje k jejich obchodu. Christopher bude muset využít všechno, co se zatím naučil, aby přišel celé věci na kloub a řádění zla zastavil. Odhalí klíč k děsivému tajemství, které by mohlo obrátit svět vzhůru nohama?
Databáze knih: 93 % (101 hodnocení)
K vypůjčení do: 27.01.2022


Kevin Sands: Alchymistova šifra 1. Klikněte pro více informací.

2. Alchymistova šifra 1
Kevin Sands

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788056616208
Klíčová slova: Elektronické knihy, Young adult, New adult
Anotace: Nikomu to nehovor! Kým Christopher Rowe nedostal toto tajomné varovanie, žil pokojný a šťastný život lekárnického učňa u majstra Benedikta Blackthorna – až na jeden či dva výbuchy. Učil sa miešať lieky, liečiť rôzne choroby, ale aj riešiť zložité šifry a hádanky, ktoré mu vymýšľal jeho učiteľ. Londýnskych lekárnikov však začne prenasledovať záhadný kult. Umierajú ľudia a nebezpečenstvo sa čím ďalej, tým viac približuje k ich obchodu. Christopher bude musieť využiť všetko, čo sa doposiaľ naučil, aby túto hroznú záhadu rozlúštil a zastavil vyčíňanie zla. Odhalí kľúč k desivému tajomstvu, ktoré by mohlo obrátiť svet hore nohami?
Databáze knih: 93 % (100 hodnocení)


Kevin Sands: Alchymistova šifra – Znamení moru. Klikněte pro více informací.

3. Alchymistova šifra – Znamení moru
Kevin Sands

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025337493
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Na Londýn udeřila černá smrt! Nemoc se šíří městem a ruku v ruce s ní i panika a strach. Tajemný prorok předpovídá zkázu, pokud někdo nepřijde s lékem, který na mor opravdu zabere. Lékárna Blackthorn je proto pověřena, aby se o přípravu takového léku pokusila. Christopher se ihned pouští do práce. Jeho snažení však záhy začnou narušovat výhružky smrtí. Christopher a jeho kamarád Tom se okamžitě vydávají neznámého zabijáka hledat. Jedná se o útok osamoceného šílence, nebo za vším stojí skupina nebezpečných spiklenců?
Databáze knih: 91 % (42 hodnocení)
K vypůjčení do: 27.01.2022


Kevin Sands: Alchymistova šifra – Temná kletba. Klikněte pro více informací.

4. Alchymistova šifra – Temná kletba
Kevin Sands

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025339374
Klíčová slova: Elektronické knihy, E, Knihy
Anotace: Ať se Christopher Rowe hne kamkoliv, provází ho tajemství, dobrodružství – a vraždy! Dokonce i setkání s králem Karlem skončí nebezpečnou potyčkou. Vrahovi se však podaří uniknout a zůstane po něm jen zlověstná zpráva: další útoky se blíží! Christopher a jeho přátelé se okamžitě dávají do pátrání a zjišťují, že všechny stopy směřují k tajemnému prokletí, které bylo uvaleno na francouzský trůn a celou královskou rodinu. Jejich nový cíl je jasný – bude to Francie. Vyhrají závod s časem a vyřeší všechny hádanky dřív, než dojde k další vraždě?
Databáze knih: 96 % (29 hodnocení)
K vypůjčení do: 20.08.2023


Kevin Sands: Alchymistova šifra – Volání přízraku. Klikněte pro více informací.

5. Alchymistova šifra – Volání přízraku
Kevin Sands

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025341391
Klíčová slova: Elektronické knihy, E, Knihy
Anotace: Čtvrtý díl dobrodružné série plný magie, záhad a šifer. Christopher neví, kým je. Probouzí se sám daleko od domova a bez vzpomínek. Vesničané říkají, že ho posedlo neviditelné zlo a vědomí nabyl až po zásahu místní čarodějnice. Christopher tuší, že jeho stav souvisí se záhadným mizením dětí, ke kterému ve vesnici dochází. Lidé věří, že se vrátil zlovolný duch Bílé paní, která krade děti a pohlcuje jejich duše. Rozpomene se Christopher na své jedinečné nadání, vyřeší temné tajemství a objeví ztracené děti?
Databáze knih: 97 % (19 hodnocení)
K vypůjčení do: 20.08.2024


  

  

1 – 5 / 5

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]