Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:series[er]=Pevnost.

Byly nalezeny 4 tituly. Seřazeno podle pořadí v sérii vzestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Josef Pecinovský: Na barvě vesmíru nezáleží. Klikněte pro více informací.

1. Na barvě vesmíru nezáleží
Josef Pecinovský

Nakladatel: Epocha
EAN: 9788075571472
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Reprezentativní výbor těch nejlepších povídek z pera legendy české literární sci-fi scény, z nichž některé daly vzniknout pozdějším kultovním románům. Kniha přináší zábavné a přitažlivé příběhy plné humoru a akce, příběhy lehké a úsměvné i dystopické až mrazivé. Ve sborníku na vás čekají takové lahůdky jako například Házím Ti laso, kamaráde, Její Veličenstvo, Prohibitor, Mrtvý v parovodu, Maxwellovo stříbrné kladívko, Nos to závaží a řada dalších.
Databáze knih: 91 % (7 hodnocení)
K vypůjčení do: 16.11.2023


Vladimír Vlček: Loď. Klikněte pro více informací.

2. Loď
Vladimír Vlček

Nakladatel: Epocha
EAN: 9788075571410
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Konec světa předpovězený mayským kalendářem nenastal. Země se dál otáčí kolem své hvězdy a lety do vesmíru jsou stále extrémně nákladné a technologicky náročné. V časech, kdy se rakety s potížemi dostanou tak akorát na oběžnou dráhu, nabídne jistá entita lidstvu mezihvězdnou loď. Řídicí systém lodi, autonomní software ženského pohlaví, svéhlavý a velice lidský, si ze všech možných kandidátů na pilota zvolí jednoho poněkud… No, na první dobrou byste si ho nevybrali. Společně nabídnou své služby planetě Zemi. Chaos z toho vyplývající se dal čekat. To, co ve vesmíru objevili, však rozhodně ne….
Databáze knih: 72 % (15 hodnocení)
K vypůjčení do: 05.11.2023


Michaela Merglová: Píseň oceli. Klikněte pro více informací.

3. Píseň oceli
Michaela Merglová

Nakladatel: Epocha
EAN: 9788075572202
Klíčová slova: Elektronické knihy, E, Knihy
Anotace: Každý příběh někde začíná. Tenhle shodou okolností mezi stehny jedné vdané paničky a končí, no končí tam, kam se může dostat jen fantazie jedné z nejtalentovanějších autorek české fantastiky. Básník Minangar nemá v kapse ani vindru a doma v Údolí ho čekají leda tak modřiny od nakrknutého manžela, kterému chodil za ženou. Ani horal Cuchenan na tom není o moc lépe, po smrti mistra kováře, jemuž sloužil, se sbalil a odešel na jih za nejistou budoucností. Osud je ale svede dohromady, a tím začíná cesta za dobrodružstvím, na níž nechybějí draci, démoni z lesů, král zlodějů a samozřejmě spousta žen! Zaposlouchejte se do písně oceli, která se vydává ke kořenům…
Databáze knih: 87 % (42 hodnocení)
K vypůjčení do: 15.11.2024


Michaela Merglová: Prokletá věž. Klikněte pro více informací.

4. Prokletá věž
Michaela Merglová

Nakladatel: Epocha
EAN: 9990002064265
Klíčová slova: Elektronické knihy, České fantasy
Anotace: V uličkách kolem přístavních doků šlo o život vždycky. Jenže teď tu začínají mít problémy i někdejší páni temných zákoutí a nočních přepadů. Nový vládce zlodějského podsvětí jde tvrdě po své konkurenci a všem jeho protivníkům začaly krušné časy. Lovka a její banda musí zmizet. Bez peněz se ale nový život začíná těžko, a tak se rozhodnou pro zatraceně riskantní akci, na kterou ale potřebují dostat z vězení nejlepšího zloděje všech dob. Jenže ten celou partu před lety zradil, a i když jsou to jen oni, kdo jej dělí od zhoupnutí se na provaze, najít ztracenou důvěru nebude jednoduché. A to je ještě čeká ta nejtěžší zlodějna všech dob – poklad v prastaré…
K vypůjčení do: 11.05.2025


  

  

1 – 4 / 4

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]