Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:series[er]=Časodějové.

Bylo nalezeno 6 titulů. Seřazeno podle pořadí v sérii vzestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Natalja Ščerba: Časodějové – Klíč k času. Klikněte pro více informací.

1. Časodějové – Klíč k času
Natalja Ščerba

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025329672
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: První díl skvělé série o kouzelnících, kteří umí čarovat s časem. Vasilisa žila až donedávna se svojí babičkou a neměla ponětí o tom, že její otec je mocný mág země Eflary. Místa, kde žijí tajemní čarodějové, kteří ovládají silnou magii, díky níž mohou ovlivňovat čas. Když se pak sama ocitne v zemi časodějů a víl, netuší, jaké nebezpečí tam na ni čeká. Nikdo neví, proč se tam najednou objevila, ani kým ve skutečnosti je. Je to nešika, která nezná svůj původ, nebo špionka, kterou vyslal její otec, aby mu pomohla získat trůn? Nebo je dokonce mocná časodějka, která umí ovládat čas a může zachránit Zemi a Eflaru před nebezpečím, které se na ně řítí?
Databáze knih: 85 % (293 hodnocení)
K vypůjčení do: 05.10.2021


Natalja Ščerba: Časodějové – Srdce času. Klikněte pro více informací.

2. Časodějové – Srdce času
Natalja Ščerba

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025331224
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Druhý díl nejúspěšnější ruské fantasy posledních let o kouzelnících, kteří umí čarovat s časem. Dva světy – Ostala a Eflara se nezadržitelně přibližují k sobě. Časovou propast mezi nimi může zvětšit jen legendární Šarlatový kvítek a společně vyslovené přání všech klíčníků. Vasilisa a ostatní klíčníci se proto vydávají na místo, kde tajemná květina roste, a společně čekají, až rozkvete. Mezi klíčníky však propuká nová vlna nepřátelství. Veliký duch Astragor – nepřítel hodinářů, nečekaně souhlasí, že jim pomůže uskutečnit jejich plány. Má však své vlastní zájmy, které si nechává pro sebe. Dokáže přátelství a láska pomoct klíčníkům,…
Databáze knih: 87 % (194 hodnocení)
K vypůjčení do: 05.10.2021


Natalja Ščerba: Časodějové – Hodinová věž. Klikněte pro více informací.

3. Časodějové – Hodinová věž
Natalja Ščerba

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025332986
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Mysleli jste si, že největší nebezpečí mají klíčníci za sebou? Ani zdaleka! Nyní se musí vydat do Časové propasti a najít Rozeklaný zámek. Zárukou má být časodějnická střela začasované klíčnice Diany, bez níž vílu nelze probudit z věčného spánku. Vztahy mezi hodináři, vílami a duchy jsou ale vyostřené. A Vasilise hrozí nebezpečí jak v nové škole, tak od mocného ducha Ostaly Astragora, kterému překazila plány, když našla srdce Šarlatového kvítku.
Databáze knih: 92 % (138 hodnocení)
K vypůjčení do: 05.10.2021


Natalja Ščerba: Časodějové – Číselné jméno. Klikněte pro více informací.

4. Časodějové – Číselné jméno
Natalja Ščerba

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025336144
Klíčová slova: Young adult, New adult
Anotace: Ve čtvrtém díle ságy o kouzelnících, kteří umí čarovat s časem, budou klíčníci hledat Rozeklaný zámek… Vasilisa začala konečně studovat skutečné časodějnictví. Na Černovílu – zámku Královny temných víl zdokonaluje po boku své kamarádky Bouře své bojové schopnosti. Doba je zlá a je potřeba, aby se uměla postarat sama o sebe. Feš se Vasilise stále vyhýbá, zato Mark se podezřele snaží vloudit do její přízně. Vasilisa netuší, že chce na Astragorovo přání zjistit její číselné jméno. Klíčníci se chystají prohledat komnaty Rozeklaného zámku, k nimž mají klíče. Nejsou však sami, o odhalení tajemství usiluje celá řada mocných časodějů. Podaří se…
Databáze knih: 94 % (117 hodnocení)
K vypůjčení do: 13.06.2023


Natalja Ščerba: Časodějové – Časogram. Klikněte pro více informací.

5. Časodějové – Časogram
Natalja Ščerba

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025338148
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: V pátém díle ságy o kouzelnících, kteří umí čarovat s časem, čekají na klíčníky nebezpečná dobrodružství, první ztráty, nelítostná bitva a střet s absolutním zlem. Časodějný svět je v ohrožení: Astragor, nepřítel eflarských hodinářů se vrátil a touží po pomstě. Severin Ohnivý se mu otevřeně postavil a Vasilisa chce otci pomoct. Spolu s přáteli se pokouší rozluštit tajemství zrezlého úlomku, který objevila v Rozeklaném zámku. Učí se nová časodějnická moudra a objevuje dosud nepoznaná tajemství řízení času. Dokáže si poradit s obrovskou zodpovědností, která se tak náhle svalila na její mladičká bedra?
Databáze knih: 95 % (109 hodnocení)
K vypůjčení do: 13.06.2023


Natalja Ščerba: Časodějové – Koruna času. Klikněte pro více informací.

6. Časodějové – Koruna času
Natalja Ščerba

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025341056
Klíčová slova: Young adult, New adult
Anotace: Feš Dragocij beze stopy zmizel a co čeká klíčníky je ve hvězdách. Otázek je mnoho. Podaří se Vasilise zachránit Feše? Jaký osud čeká jejího otce, Severina Ohnivého? Kdo je ve skutečnosti Rodion Hardius? A jaká tajemství ještě skrývá Rozeklaný zámek? Jediný Astragor si je svým osudem jistý a rychle postupuje k hlavnímu cíli. Získává nové spojence a drtí protivníky. Osudová chvíle se blíží – rozhodující bitva o trůn Času nastává!
Databáze knih: 95 % (88 hodnocení)
K vypůjčení do: 16.07.2024


  

  

1 – 6 / 6

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]