Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:series[er]=Dvůr trnů a růží.

Byly nalezeny 4 tituly. Seřazeno podle pořadí v sérii vzestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Sarah J. Maasová: Dvůr trnů a růží. Klikněte pro více informací.

1. Dvůr trnů a růží
Sarah J. Maasová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788075441485
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Úžasný a mrazivý příběh na motivy Krásky a Zvířete od autorky série Skleněný trůn. Když devatenáctiletá lovkyně Feyre zabije v lese vlka, zaútočí na ni podivný tvor. Odvleče ji do svého doupěte, které se ukáže být jiným světem. Tam zjišťuje, že tajemným únoscem je jedna z nesmrtelných bytostí, které kdysi vládly světu. Nenávist se postupně mění v lásku. Feyre čeká těžký úkol - musí přijít na způsob, jak zachránit tajuplný svět i svého únosce. „Oslňující svět, dokonale propracované charaktery postav a samozřejmě vrchovatě romantiky“. - RT Book Reviews „Jednoduše úchvatné … Série Skleněný trůn byla hitem, (a) tato nová řada je připravena pokračovat ve…
Databáze knih: 88 % (2238 hodnocení)
K vypůjčení do: 22.06.2020


Sarah J. Maasová: Dvůr mlhy a hněvu. Klikněte pro více informací.

2. Dvůr mlhy a hněvu
Sarah J. Maasová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788075443069
Klíčová slova: Elektronické knihy - Sci-fi
Anotace: Feyre překonala překážky, které jí bránily k návratu na Jarní dvůr. Ovšem za příliš vysokou cenu. Dle dohody musí trávit vždy část roku u Rhysanda, knížete Půlnočního dvora. A ač je nyní nesmrtelnou vílou, její srdce je stále lidské, a ona se tak musí rozhodnout, komu vlastně patří její oddanost.
Databáze knih: 95 % (1802 hodnocení)
K vypůjčení do: 27.08.2020


Sarah J. Maasová: Dvůr křídel a zmaru. Klikněte pro více informací.

3. Dvůr křídel a zmaru
Sarah J. Maasová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788075445155
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Třetí díl bestsellerové YA fantasy série Dvůr trnů a růží. Feyre se vrací zpátky na Jarní dvůr, aby získala informace o Tamlinově armádě a odhalila plán krále, který hodlá království Prythian napadnout a zničit. K tomu všemu musí předstírat lásku k muži, kterého ve skutečnosti ze srdce nenávidí. Její život tak visí na vlásku a nemůže si dovolit udělat jedinou chybu, jinak to bude stát život nejen ji, ale způsobí zkázu celého království. Získaná ocenění: Goodreads Choice Awards, 2017, vítěz v kategorii Young Adult Fantasy.
Databáze knih: 91 % (1266 hodnocení)
K vypůjčení do: 27.08.2020


Sarah J. Maasová: Dvůr mrazu a hvězd. Klikněte pro více informací.

4. Dvůr mrazu a hvězd
Sarah J. Maasová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788075446428
Klíčová slova: Elektronické knihy - Young Adult
Anotace: Pokračování bestsellerové young adult série Dvůr trnů a růží Feyre, Rhysand a jejich nejbližší přátelé pracují na obnově Nočního dvora i válkou zničené země. Ačkoli lidské královny i vílí vládci kují pikle, ve Velarisu alespoň na chvíli nastala sváteční atmosféra. Blíží se totiž oslavy zimního slunovratu. A právě v okamžicích klidu a míru se ukáže, že některé rány ještě nejsou úplně zahojené… Feyre čeká dlouhá cesta plná napětí, vášně, intrik a politikaření, než opravdu zavládne mír.
Databáze knih: 78 % (708 hodnocení)


  

  

1 – 4 / 4

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]