Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:bayes++&publisher[er]=Albatros.

Bylo nalezeno 116 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Jaroslav Foglar: Stínadla se bouří. Klikněte pro více informací.

1. Stínadla se bouří
Jaroslav Foglar

Nakladatel: Albatros
Rozsah: 256 stran
EAN: 9788000058528
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Po několika měsících klidu jsou Stínadla opět v pohybu. Nečekaná zpráva o znovunalezeném ježkovi v kleci spustí smršť nových událostí, vontské hnutí ožije a schyluje se k volbě Velkého Vonta. Pro všechny z okolních čtvrtí tak začíná být ve Stínadlech opět nebezpečno. To nemůžou Rychlé šípy nechat bez povšimnutí a samy se pouštějí do pátrání po hlavolamu. Chtěly by totiž získat plánek létajícího kola, který je v něm ukrytý... Dobrodružství Rychlých šípů pokračuje! Druhý díl stínadelské trilogie.
Databáze knih: 93 % (1781 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2024


Jaroslav Foglar: Tajemství Velkého Vonta. Klikněte pro více informací.

2. Tajemství Velkého Vonta
Jaroslav Foglar

Nakladatel: Albatros
Rozsah: 288 stran
EAN: 9788000061948
Kategorie: Dětská literatura • Česká a světová literatura • Beletrie pro děti • Napětí, dobrodružství
Anotace: Stínadelská trilogie vrcholí v závěrečném dílu s ilustracemi Jiřího Gruse Po neklidné éře bezvládí ve Stínadlech zvítězilo vontské hnutí Žlutý květ. Velkým Vontem se stal Vláďa Dratuš, ale v poslední době s ním cosi není v pořádku – chová se čím dál nervózněji, a navíc se ulicemi šíří zvěsti, že přišel o ježka v kleci. Kdo je tajemný Cizinec, který Vláďu v poslední době navštívil, a co mu chtěl? Rychlé šípy musejí záhadě přijít na kloub dřív, než Stínadla opět zachvátí vlna násilí a nejistoty….
Databáze knih: 93 % (1234 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2029


Ivona Březinová: Řvi potichu, brácho. Klikněte pro více informací.

3. Řvi potichu, brácho
Ivona Březinová

Nakladatel: Albatros
Rozsah: 208 stran
EAN: 9788000043227 借
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Jeremiáš je jiný. Žije ve světě, který má svá přísná pravidla, ve světě, kde každý den v týdnu má jinou barvu a kde jsou krajíce chleba kulaté. Se světem, v němž žije maminka se sestrou, si příliš nerozumí, nevyzná se v něm. Ale nevadí mu to, má přece ten svůj. Ostatním sice občas připraví horkou chvilku, ale ani milující maminka, ani dvouvaječné dvojče na něj nedají dopustit. Hlavně aby jim Jeremyho nedali do ústavu, to by nepřežily. Ivona Březinová citlivě, ale s nezbytným nadhledem vypráví příběh autistického chlapce a jeho okolí, které se s jeho poruchou musí dennodenně vyrovnávat. Knížka s výtečnými ilustracemi Tomáše Kučerovského dětem ukazuje,…
Databáze knih: 93 % (594 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2025


Maja Säfströmová: Ilustrovaný atlas neuvěřitelných faktů o zvířatech. Klikněte pro více informací.

4. Ilustrovaný atlas neuvěřitelných faktů o zvířatech
Maja Säfströmová

Nakladatel: Albatros
Rozsah: 120 stran
EAN: 9788000055787
Kategorie: Dětská literatura • Naučná pro děti
Anotace: Věděli jste, že chobotnice má tři srdce? Že pštros neumí couvat? Že včely nikdy nespí? Nebo že se tučňáci smějou, když je někdo lechtá? Tato a mnohá další fascinující fakta ze zvířecí říše podaná s vtipem a lehkostí najdete v bohatě ilustrované knížce od populární švédské umělkyně. Maja Säfström žije ve Stockholmu a její prvotina Ilustrovaný atlas neobyčejných faktů o zvířatech vyšla v roce 2016. Setkala se s velkým ohlasem po celém světě, zaslouženě také získala mnohá ocenění a práva na její vydání byla prodána do téměř dvaceti zemí. Maja mezitím vytvořila další dvě pokračování – jedno zaměřené na pravěké tvory a druhé o zvířecích…
Databáze knih: 95 % (119 hodnocení)
K vypůjčení do: 24.03.2025


Ilka Pacovská: Smrt kouzelného džina. Klikněte pro více informací.

5. Smrt kouzelného džina
Ilka Pacovská

Nakladatel: Albatros
Rozsah: 336 stran
EAN: 9788000030272
Kategorie: Dětská literatura • Literatura faktu, učebnice • Beletrie pro děti
Anotace: Druhý díl série Sedmý smysl plynule navazuje na Ostrov zasvěcení. Naši přátelé – Hanka, Sváťa a Rafael tráví část prázdnin v útulku pro nemocné magické tvory, kde si odpykávají školní trest. Trest přijali dobrovolně a s nadšením. Práce jim nevadí a čas s nimi tráví i Hančin dračí bratr Plam. Rafan musí absolvovat zkoušku a je přijat do školy v Santareně. Nový školní rok tedy tráví sourozenci Vronovi společně. Jejich schopnosti a dovednosti se prohlubují, ale také se začínají rozlišovat. Každý je dobrý v něčem jiném. Rafan s Hankou milují supervolon, Sváťa se stále více ztrácí ve světě knih. Jejich ochránce Vron přiznává svou temnou minulost, ale je…
Databáze knih: 93 % (443 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2025


Kateřina Maďarková: Justínka a asistenčný jednorožec. Klikněte pro více informací.

6. Justínka a asistenčný jednorožec
Kateřina Maďarková

Nakladatel: Albatros
Rozsah: 96 stran
EAN: 9788000052885
Kategorie: Audioknihy • Dětská literatura • Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: „Akútny nedostatok fantázie“, tak sa volá zvláštna Justínkina diagnóza, na ktorú jej doktor predpísal ešte zvláštnejšiu liečbu: musí stráviť šesť dní s asistenčným jednorožcom Hubertom. Každý deň plný spoločných dobrodružstiev mení Justínkin svet. Zrazu je zábavnejší a farebnejší. Navštívia miesta, ktoré dievčatko vo svojom obľúbenom atlase sveta nikdy neobjavilo – tajomnú rieku Slov, planétu Fantázia, ba dokonca krajinu jej vlastného výkresu!
Databáze knih: 93 % (278 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2027


Kateřina Maďarková: Justýnka a asistenční jednorožec. Klikněte pro více informací.

7. Justýnka a asistenční jednorožec
Kateřina Maďarková

Nakladatel: Albatros
Rozsah: 96 stran
EAN: 9788000046884
Kategorie: Audioknihy • Dětská literatura • Beletrie pro děti • Dětská literatura
Anotace: Justýnka je docela obyčejná holčička, které ale dočista chybí fantazie. Svět vidí docela nudně, šedivě, úplně bez nápadu. Naštěstí se jí dostane pomoci od asistenčního jednorožce Huberta. Ten ji za pouhých šest dní naučí věci kolem sebe vidět úplně jinak – najednou je svět kolem ní barevný, plný dobrodružství a zážitků.
Databáze knih: 93 % (277 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2025


Erin Hunterová: Kočičí válečníci (1) - Vzhůru do divočiny. Klikněte pro více informací.

8. Kočičí válečníci (1) - Vzhůru do divočiny
Erin Hunterová

Nakladatel: Albatros
Rozsah: 264 stran
EAN: 9788000043104 购
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Sledujte boj čtyř klanů divokých koček. Od autorky úspěšné série Zákon smečky. Čtyři klany divokých koček si odedávna dělí území lesa podle zákonů, které stanovili kdysi dávno jejich předkové-válečníci. Kočkám Hromového klanu však nyní hrozí nebezpečí, protože bojovníci ze Stínového klanu jsou den ode dne silnější. Umírá jeden ušlechtilý kočičí válečník za druhým, a za stále záhadnějších okolností... Do toho zmatku a nejistoty přichází obyčejný domácí kocourek Zrzek. Zpočátku se zdá, že mezi ostřílenými kočičími bojovníky nemá šanci, ale pak se ukáže, že se mu vyrovná jen málokdo!
Databáze knih: 93 % (249 hodnocení)
K vypůjčení do: 17.04.2026


Lucy Maud Montgomeryová: Anna ze Zeleného domu. Klikněte pro více informací.

9. Anna ze Zeleného domu
Lucy Maud Montgomeryová

Nakladatel: Albatros
Rozsah: 376 stran
EAN: 9788000048536
Kategorie: Audioknihy • Dětská literatura • Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Nejslavnější kanadská kniha (nejen) pro děti, přeložená do více než čtyřiceti jazyků, převedená na filmové plátno i na divadelní prkna, kterou čtenáři po celém světě milují už více než sto let, to je Anna ze Zeleného domu. A čím že si rusovláska Anna čtenáře získala? Především svou bezprostředností, obrovskou fantazií, laskavým srdcem, ale hlavně nezdolným optimismem, se kterým zdolává všechny nezdary.
Databáze knih: 92 % (1621 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2050


Lucy Maud Montgomeryová: Anna ze Zeleného domu. Klikněte pro více informací.

10. Anna ze Zeleného domu
Lucy Maud Montgomeryová

Nakladatel: Albatros
Rozsah: 296 stran
EAN: 9788000052786
Kategorie: Audioknihy • Dětská literatura • Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Nesmrtelný příběh upovídané zrzky v novém ilustrovaném vydání Jedenáctiletá Anna Shirleyová je sirotek. Po nepříjemných zkušenostech s životem u pěstounů přichází do Zeleného domu na ostrově prince Edwarda. Ačkoliv si přísná Marilla a její laskavý bratr Matouš původně přáli chlapce, rozpustilou Annu si brzy zamilují. A tak pihovatá dívenka konečně nachází pravý domov i první opravdovou kamarádku. Legendární kanadský příběh plný optimismu i laskavého humoru se vrací v nezkráceném vydání.
Databáze knih: 92 % (1605 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2050


  

  

1 – 10 / 116

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]