Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:bayes++&publisher[er]=FANTOM Print.

Bylo nalezeno 145 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Oliver Bowden: Assassin's Creed: Podsvětí. Klikněte pro více informací.

141. Assassin's Creed: Podsvětí
Oliver Bowden

Nakladatel: FANTOM Print
EAN: 9788073983451
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Fantasy • České fantasy
Anotace: Píše se rok 1862 a v Londýně, kde je Průmyslová revoluce v plném proudu, se staví první podzemní dráha. Když je na stavbě objevena mrtvola, znamená to začátek nejnovější smrtící kapitoly ve staletí dlouhé bitvě mezi asasíny a templáři. Temnými tajemstvími obestřený asasín pracuje hluboko v utajení, aby ukončil nadvládu templářů nad hlavním městem. Bratrstvo ho brzy pozná jako Henryho Greena, učitele Jacoba a Evie Fryeových. Prozatím je však znám pouze jako Duch….
Databáze knih: 84 % (88 hodnocení)
K vypůjčení do: 27.02.2025


Richard A. Knaak: Křišťálový drak. Klikněte pro více informací.

142. Křišťálový drak
Richard A. Knaak

Nakladatel: FANTOM Print
EAN: 9788073980153
Kategorie: Fantasy, sci-fi
Anotace: Čaroděje Cabea Bedlama pronásledují zlověstné sny, které ho přivedou na opuštěný Legarský poloostrov. Tady skupina pátrajících vlčích nájezdníků náhodou objevila místo odpočinku a kouzelné zbraně prastaré rasy quelů. Vlci plánují použít ukradenou magii k zastrašování a dobývání. Až nezvratně probudí nestvůrné quely z tisíciletého temného spánku, Cabe, démonický Temný kůň a pomstychtivý Gryf jsou náhle lapeni v pasti mezi dvěma hordami ovládajícími pekelnou moc. Aby je Cabe zastavil, musí se dobrovolně stát pěšcem nejstaršího tajemného dračího vládce, nevyzpytatelného a pološíleného Křišťálového draka.
Databáze knih: 84 % (83 hodnocení)
K vypůjčení do: 27.02.2025


Richard A. Knaak: Dračí koruna. Klikněte pro více informací.

143. Dračí koruna
Richard A. Knaak

Nakladatel: FANTOM Print
EAN: 9788073980443
Kategorie: Fantasy, sci-fi
Anotace: Syn neblaze proslulého Zlatého draka, mladý Kyl, má být korunován dračím císařem, vládcem dračích království. Má však trůn dostat právě on? Neboť někteří draci jsou moudří a dobří, ale jiné přivádí jejich vlastní magie k šílenství. A někteří se už rodí zlí, vražední a krvelační. Ke kterým z nich patří Kyl? V sázce je budoucnost světa a Kyl musí přežít pokusy o vraždu, intriky a spiknutí, která začala dřív, než se narodil. Tyto osudové zkoušky mohou draka očistit – nebo pustit z řetězu jeho temné choutky. Místo míru a spravedlnosti by císař Kyl mohl připravit drakům, čarodějům a lidem děsivou hrůzovládu….
Databáze knih: 84 % (73 hodnocení)
K vypůjčení do: 27.02.2025


Marko Kloos: Dezerce. Klikněte pro více informací.

144. Dezerce
Marko Kloos

Nakladatel: FANTOM Print
EAN: 9788075940544
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Sci-fi
Anotace: Mimozemská loď útočící na Zemi byla sice zničena, ale protože Mars je stále pod kontrolou Dlouhánů, zbytky pozemských ozbrojených sil se místo oslav plně soustředí na doplnění flotily a obranu planety. Četový seržant Andrew Grayson k všeobecnému úsilí přispívá na pozici instruktora, který intenzivně připravuje nové vojáky do služby. Jenže pro bitvami ošlehaného seržanta to začíná být nudná rutina... Severoamerické společenství a jejich noví sino-ruští spojenci si příliš dobře uvědomují, že Země získala jen krátký odklad, a vidí pouze dvě možnosti, jak pokračovat dál. Buď okamžitě zaútočí na Dlouhány na Marsu, nebo se vydají za dezertéry a jejich flotilou moderních lodí,…
Databáze knih: 84 % (53 hodnocení)
K vypůjčení do: 14.05.2024


R. A. Salvatore: Král orků. Klikněte pro více informací.

145. Král orků
R. A. Salvatore

Nakladatel: FANTOM Print
EAN: 9788073982720
Kategorie: Fantasy, sci-fi
Anotace: Drizzt je zpátky a čelí světu, který se od základů změnil! Nejistý mír mezi trpaslíky z Mitrilové síně a orky z nově ustanoveného království Mnohošíp, nemůže trvat dlouho. Orcké kmeny, které Obould sjednotil, začínají bojovat mezi sebou, a Bruenor je odhodlaný dovést do konce válku, která ho málem zabila a téměř zničila všechno, co vybudoval. Bude ale zapotřebí něčeho víc než jen mečů a sekyr, aby byl v Páteři světa nastolen trvalý mír. Mocní na obou stranách možná budou nuceni změnit způsob, jakým na sebe navzájem nahlížejí. Možná spolu budou muset začít hovořit. A to nebude snadné. Tato kniha – poprvé od románu Osamělý drow, který se objevil v žebříčku…
Databáze knih: 84 % (46 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2026


  

  

141 – 145 / 145

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]