Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:bayes++&publisher[er]=Fragment.

Bylo nalezeno 145 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Kiran Millwood-Hargrave: Ostrov na konci všeho. Klikněte pro více informací.

131. Ostrov na konci všeho
Kiran Millwood-Hargrave

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025339367
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Dojemný příběh o statečnosti a ztrátě od autorky Dívky z inkoustu a hvězd Ami žije se svojí nemocnou matkou na ostrově, který je omýván mořem stejně modrým jako blankytná obloha. Miluje to tu a nikdy by ji nenapadlo, že bude muset tento ráj opustit. Příchod krutého generála Zamory ale vše změní. Z jeho rozhodnutí je na ostrově zřízena kolonie pro nemocné leprou a všichni zdraví lidé musí odjet pryč. Ami je převezena do sirotčince na jiný ostrov, ale nemyslí na nic jiného, než jak se dostat zpět….
Databáze knih: 85 % (56 hodnocení)
K vypůjčení do: 09.01.2025


Brandon Mull: Spirit Animals – Příběhy Velkých strážců. Klikněte pro více informací.

132. Spirit Animals – Příběhy Velkých strážců
Brandon Mull

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025331606
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Vlk Brigan, leopardice Uraza, panda Dží a sokolice Essix – čtyři Padlí. Dávno předtím, než přišli na svět jako spirituální zvířata, obývali divoká zákoutí světa jako Velcí strážci, nejmocnější tvorové v Erdasu. Když povstal šílený král, přidali se tito čtyři odvážlivci k armádě lidí a zvířat, která ho měla za úkol porazit. Aby se jim to podařilo, museli zaplatit cenu nejvyšší, obětovat své životy. V této knize najdete jejich dávno zapomenuté příběhy.
Databáze knih: 85 % (53 hodnocení)
K vypůjčení do: 29.06.2024


C. S. Lewis: NARNIE – Lev, čarodějnice a skříň. Klikněte pro více informací.

133. NARNIE – Lev, čarodějnice a skříň
C. S. Lewis

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025323250
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Je spousta dveří, ale pouze jedny vedou do jiného světa. Projděte s námi do země zázraků a kouzel - do Narnie! Sledujte příběh sourozenců Petra, Zuzany, Edmunda a Lucie v zemi obrů, trpaslíků, kentaurů a dalších tajemných bytostí, zakletých Bílou čarodějnicí. Dokážou s pomocí moudrého a zároveň strašlivého lva Aslana zlomit její temnou nadvládu? Čtyři sourozenci projdou tajemnou skříní a ocitnou se v Narnii – v zemi, kde žijí mluvící zvířata a kterou ovládá zlá Bílá čarodějnice. Děti se snaží obyvatelům Narnie pomoci, ale když jsou všechny naděje téměř zmařeny, návrat bájného lva Aslana zvrátí běh událostí a do země konečně přijde jaro. Nenechte si…
Databáze knih: 84 % (3017 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2028


Suzanne Collinsová: Balada o ptácích a hadech. Klikněte pro více informací.

134. Balada o ptácích a hadech
Suzanne Collinsová

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025348147
Kategorie: Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé
Anotace: Pohánějí ho ambice. Soupeření ho žene kupředu. Ale za moc se platí. Je ráno v Den sklizně, který zahajuje desáté Hladové hry. Osmnáctiletý Coriolanus Snow se v Kapitolu připravuje na svou jedinou příležitost získat slávu jako trenér, jeho šance jsou však mizivé. Dostal ponižující úkol trénovat největšího outsidera, splátkyni z Dvanáctého kraje. V Aréně bude probíhat boj na život a na smrt. Mimo ni Coriolanus zahoří ke své splátkyni city... a stane před zásadním rozhodnutím: řídit se pravidly, nebo přežít?
Databáze knih: 84 % (1066 hodnocení)
K vypůjčení do: 14.08.2025


Ursula Poznanski: EREBOS –  Počítačová hra, která tě sleduje. Klikněte pro více informací.

135. EREBOS – Počítačová hra, která tě sleduje
Ursula Poznanski

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025318300
Kategorie: Horory • Thrillery, horory • Fantasy, sci-fi • Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Na jedné londýnské škole si mezi sebou žáci začnou předávat podivné balíčky, jeden se nakonec dostane i ke zvědavému Nickovi. V balíčku je DVD s počítačovou hrou. Hrou napínavou, a hlavně velmi inteligentní. Proč o ní ale nikdo nesmí mluvit a hráči musí dodržovat přísná pravidla? Pokud neposlouchají nebo se znelíbí poslovi se žlutýma očima, čeká je trest. Na druhou stranu jim hra dokáže splnit i ta nejtajnější přání. Jak je ale možné, že hra o každém všechno ví a neuděluje hráčům úkoly jen ve hře, ale i v realitě? Co hra vlastně chce? A jak ji může Nick zastavit?
Databáze knih: 84 % (1045 hodnocení)


Leigh Bardugo: Zjizvený král. Klikněte pro více informací.

136. Zjizvený král
Leigh Bardugo

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025344057
Kategorie: Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé
Anotace: Zkroť své démony... nebo jim dej to, co chtějí! Nikolaj Lantsov, král Ravky, vždycky statečně čelil osudu. Nikdo netuší, co všechno vytrpěl během krvavé občanské války, a tak by to taky mělo zůstat. Na oslabených hranicích země se však začínají šikovat nepřátelé a on opět musí dokázat nemožné – naplnit prázdné pokladnice, získat spojence a zastavit zkázu, která zemi hrozí. V jeho nitru však den ode dne sílí démon, který může zničit vše, co už mladý panovník vybudoval. Nikolaj se chce temné magie zbavit, proto se s věrnou pomocnicí, větrostrůjkyní Zojou, vydává na velmi riskantní cestu. Podaří se jim vyřešit záhadu královy tajemné choroby? Najdou lék, který ho zachrání,…
Databáze knih: 84 % (571 hodnocení)
K vypůjčení do: 09.12.2023


Rick Riordan: Kronika Cartera Kanea - Rudá pyramida. Klikněte pro více informací.

137. Kronika Cartera Kanea - Rudá pyramida
Rick Riordan

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025360439
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti • Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé
Anotace: První díl trilogie inspirované starověkým Egyptem od autora Percyho Jacksona! Myslíte si, že je nějaký med nechodit do školy, věčně létat po celém světě, vozit s sebou jenom to, co se vejde do jednoho kufříku, a nemít žádný pořádný domov? Carter Kane si to opravdu nemyslí. Už šest let cestuje se svým otcem, věhlasným egyptologem, z místa na místo a vlastní sestru Sadie, která žije s prarodiči v Londýně, skoro nezná. Setkávají se jen dvakrát do roka – tentokrát během nudné návštěvy Britského muzea. Jenže pozor – egyptští bohové se probouzejí a Cartera se Sadie čekají Vánoce, jaké dosud nezažili. Sourozenci Kaneovi zjistí děsivou pravdu o své rodině a tajemné…
Databáze knih: 84 % (439 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.12.2026


Ján Ďurčo, Rick Riordan: Kronika Cartera Kana 1 – Červená pyramída. Klikněte pro více informací.

138. Kronika Cartera Kana 1 – Červená pyramída
Ján Ďurčo, Rick Riordan

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788080895853
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Prvý diel novej trilógie Ricka Riordana (autora Percyho Jacksona)! Myslíte si, že je to zábava nechodiť do školy, večne lietať po celom svete, voziť si so sebou iba to, čo sa zmestí do jedného kufríka, a nemať žiadny poriadny domov? Vyvediem vás z omylu! Volám sa Carter Kane a mám 14 rokov. Už šesť rokov cestujem z miesta na miesto so svojím otcom, známym egyptológom. Poriadne nepoznám ani svoju vlastnú sestru Sadie, ktorá žije so starými rodičmi v Londýne. Vídavame sa len dvakrát do roka a tentoraz pre nás otec ešte navyše vymyslel extra nudnú prehliadku Britského múzea! Práve tu sa však začínajú naše najneobvyklejšie Vianoce, aké sme kedy so Sadie zažili. Zisťujeme desivú pravdu…
Databáze knih: 84 % (439 hodnocení)


Michaela Burdová: Poselství jednorožců – Zrádné hory Dragor. Klikněte pro více informací.

139. Poselství jednorožců – Zrádné hory Dragor
Michaela Burdová

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025307441
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Vydejte se za dobrodružstvím do Lilandgarie, země posvátných jednorožců! I když elfská princezna našla ztraceného posvátného jednorožce, její cesta ještě zdaleka nekončí. Aby mohla jednorožce vrátit k jeho druhům, musí se s ním dostat přes zrádné hory Dragor, kde vládnou draci. Navíc její přítel Veragorn před ní a přáteli něco skrývá... Tajemství, které může ohrozit soudržnost celé družiny. Království mezitím musí čelit blížící se válce s Černým čarodějem, jehož ohromná armáda se chystá zničit celou zemi. Jediná záchrana teď možná leží v rukou nevyzpytatelných draků.
Databáze knih: 84 % (234 hodnocení)
K vypůjčení do: 13.02.2058


Michaela Burdová: Křišťály moci – Minotaurus. Klikněte pro více informací.

140. Křišťály moci – Minotaurus
Michaela Burdová

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025313732
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Tajemný labyrint v horách ukrývá tvora, který dávno zapomněl, kým býval. Přesto čeká na Vyvolenou, která ale jeho hlas slyšet nechce. Isgraël mezitím chystá poslední úder, který zmaří všechny naděje na záchranu. Nikdo ale netuší, že přitom osvobodil prastaré zlo, před kterým nikdo neuteče... Čtvrtý díl navazuje na předchozí Křišťály moci – Zrada temného elfa, Křišťály moci – Hněv Pána ohně a Křišťály moci – Věž zkázy.
Databáze knih: 84 % (220 hodnocení)
K vypůjčení do: 29.04.2061


  

  

131 – 140 / 145

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]