Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:bayes++&publisher[er]=Fragment.

Bylo nalezeno 136 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Connie Glynnová: Zápisky z Rosewoodu – Ztracená princezna. Klikněte pro více informací.

121. Zápisky z Rosewoodu – Ztracená princezna
Connie Glynnová

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025345887
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Ellie, Lottie a James prchají před nebezpečnými Leviatány až na druhý konec světa! Princezna Ellie, její dvojnice Lottie a osobní strážce Jamie se pokoušejí uniknout Leviatánům, kteří jdou po princezně. Ve snaze dostat se od nich co nejdál odjedou na sesterskou pobočku Rosewoodské školy až v dalekém Japonsku. Brzy se ale ukáže, že ani tam nejsou v bezpečí. Jedinou útěchou je zjištění, že i zde existuje tajná skupinka studentů zvaná Banshee, která proti Leviatánům také bojuje. Tajemství, která společně odhalí však vše změní.
Databáze knih: 85 % (79 hodnocení)
K vypůjčení do: 19.05.2024


Rick Riordan: Dcera hlubin. Klikněte pro více informací.

122. Dcera hlubin
Rick Riordan

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025355640
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti • Young adult, New adult
Anotace: Rozbouřené mořské dobrodružství od autora Percyho Jacksona Oceán skrývá víc, než si umíme představit. Zjistí to i Ana Dakkarová, která v prvním ročníku námořní akademie objevuje ta nejúžasnější tajemství podvodního světa. Od prázdnin ji dělí už jen poslední víkendová zkouška na moři. Cestou na loď se ale odehraje tragédie a Ana s přáteli odhalí, že jejich akademie je už sto padesát let ve válce s konkurenční střední školou. Dokážou spolužáci čelit nebezpečným nepřátelům, nebo se z nich stane krmení pro žraloky?
Databáze knih: 85 % (74 hodnocení)
K vypůjčení do: 10.03.2028


Kirian Millwood Hargrave: Ostrov na konci všeho. Klikněte pro více informací.

123. Ostrov na konci všeho
Kirian Millwood Hargrave

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025339367
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Dojemný příběh o statečnosti a ztrátě od autorky Dívky z inkoustu a hvězd Ami žije se svojí nemocnou matkou na ostrově, který je omýván mořem stejně modrým jako blankytná obloha. Miluje to tu a nikdy by ji nenapadlo, že bude muset tento ráj opustit. Příchod krutého generála Zamory ale vše změní. Z jeho rozhodnutí je na ostrově zřízena kolonie pro nemocné leprou a všichni zdraví lidé musí odjet pryč. Ami je převezena do sirotčince na jiný ostrov, ale nemyslí na nic jiného, než jak se dostat zpět….
Databáze knih: 85 % (56 hodnocení)
K vypůjčení do: 09.01.2025


Brandon Mull: Spirit Animals – Příběhy Velkých strážců. Klikněte pro více informací.

124. Spirit Animals – Příběhy Velkých strážců
Brandon Mull

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025331606
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Vlk Brigan, leopardice Uraza, panda Dží a sokolice Essix – čtyři Padlí. Dávno předtím, než přišli na svět jako spirituální zvířata, obývali divoká zákoutí světa jako Velcí strážci, nejmocnější tvorové v Erdasu. Když povstal šílený král, přidali se tito čtyři odvážlivci k armádě lidí a zvířat, která ho měla za úkol porazit. Aby se jim to podařilo, museli zaplatit cenu nejvyšší, obětovat své životy. V této knize najdete jejich dávno zapomenuté příběhy.
Databáze knih: 85 % (53 hodnocení)
K vypůjčení do: 29.06.2024


Chris Colfer: Příběh čarodějnictví. Klikněte pro více informací.

125. Příběh čarodějnictví
Chris Colfer

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025351260
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti • Young adult, New adult
Anotace: Brystal změnila svět, ale to je jen začátek… Druhý díl série Příběh magie. Brystal a její přátelé zachránili svět před zlou Sněhovou královnou a zajistili celosvětové přijetí magické komunity. Jenže oslavy netrvají dlouho. Na akademii dorazí nová čarodějka s temnými úmysly, Brystalina kamarádka Lucy se zaplete do spiknutí a královstvím se začne šířit rozhořčení proti legalizaci magie. A navíc sílí nebezpečný klan známý jako Bratrstvo spravedlivých, který má jediný cíl: vyhladit veškerý magický život... počínaje Brystal.
Databáze knih: 85 % (49 hodnocení)
K vypůjčení do: 19.06.2026


Sophie Pembroke: Hugo a Vánoce pod psa. Klikněte pro více informací.

126. Hugo a Vánoce pod psa
Sophie Pembroke

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025349144
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Vánoce bez rodiny a lahodných perníčků? To je snad zlý psí sen! Hugo je rozkošný, věčně hladový francouzský buldoček, který miluje svoji rodinu. Potom, co začnou jeho páníčci říkat slova jako loď, zámek a Francie, Hugo pochopí, že se na Vánoce někam pojede. Nikdy by ho nenapadlo, že to bude bez něj. Když zůstane trčet na ulici, zatímco auto s jeho lidmi mizí v dálce, uvědomí si, že zůstal sám. A co je horší, bez všech těch dobrůtek, které k Vánocům patří!
Databáze knih: 85 % (40 hodnocení)
K vypůjčení do: 13.11.2025


Clive Staples Lewis: NARNIE – Lev, čarodějnice a skříň. Klikněte pro více informací.

127. NARNIE – Lev, čarodějnice a skříň
Clive Staples Lewis

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025323250
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Je spousta dveří, ale pouze jedny vedou do jiného světa. Projděte s námi do země zázraků a kouzel - do Narnie! Sledujte příběh sourozenců Petra, Zuzany, Edmunda a Lucie v zemi obrů, trpaslíků, kentaurů a dalších tajemných bytostí, zakletých Bílou čarodějnicí. Dokážou s pomocí moudrého a zároveň strašlivého lva Aslana zlomit její temnou nadvládu? Čtyři sourozenci projdou tajemnou skříní a ocitnou se v Narnii – v zemi, kde žijí mluvící zvířata a kterou ovládá zlá Bílá čarodějnice. Děti se snaží obyvatelům Narnie pomoci, ale když jsou všechny naděje téměř zmařeny, návrat bájného lva Aslana zvrátí běh událostí a do země konečně přijde jaro. Nenechte si…
Databáze knih: 84 % (2965 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2028


Ursula Poznanski: EREBOS – Počítačová hra, která tě sleduje. Klikněte pro více informací.

128. EREBOS – Počítačová hra, která tě sleduje
Ursula Poznanski

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025318300
Kategorie: Horory • Thrillery, horory • Fantasy, sci-fi • Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Na jedné londýnské škole si mezi sebou žáci začnou předávat podivné balíčky, jeden se nakonec dostane i ke zvědavému Nickovi. V balíčku je DVD s počítačovou hrou. Hrou napínavou, a hlavně velmi inteligentní. Proč o ní ale nikdo nesmí mluvit a hráči musí dodržovat přísná pravidla? Pokud neposlouchají nebo se znelíbí poslovi se žlutýma očima, čeká je trest. Na druhou stranu jim hra dokáže splnit i ta nejtajnější přání. Jak je ale možné, že hra o každém všechno ví a neuděluje hráčům úkoly jen ve hře, ale i v realitě? Co hra vlastně chce? A jak ji může Nick zastavit?
Databáze knih: 84 % (1037 hodnocení)


Suzanne Collinsová: Balada o ptácích a hadech. Klikněte pro více informací.

129. Balada o ptácích a hadech
Suzanne Collinsová

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025348147
Kategorie: Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé
Anotace: Pohánějí ho ambice. Soupeření ho žene kupředu. Ale za moc se platí. Je ráno v Den sklizně, který zahajuje desáté Hladové hry. Osmnáctiletý Coriolanus Snow se v Kapitolu připravuje na svou jedinou příležitost získat slávu jako trenér, jeho šance jsou však mizivé. Dostal ponižující úkol trénovat největšího outsidera, splátkyni z Dvanáctého kraje. V Aréně bude probíhat boj na život a na smrt. Mimo ni Coriolanus zahoří ke své splátkyni city... a stane před zásadním rozhodnutím: řídit se pravidly, nebo přežít?
Databáze knih: 84 % (992 hodnocení)
K vypůjčení do: 14.08.2025


Leigh Bardugo: Zjizvený král. Klikněte pro více informací.

130. Zjizvený král
Leigh Bardugo

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025344057
Kategorie: Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé
Anotace: Zkroť své démony... nebo jim dej to, co chtějí! Nikolaj Lantsov, král Ravky, vždycky statečně čelil osudu. Nikdo netuší, co všechno vytrpěl během krvavé občanské války, a tak by to taky mělo zůstat. Na oslabených hranicích země se však začínají šikovat nepřátelé a on opět musí dokázat nemožné – naplnit prázdné pokladnice, získat spojence a zastavit zkázu, která zemi hrozí. V jeho nitru však den ode dne sílí démon, který může zničit vše, co už mladý panovník vybudoval. Nikolaj se chce temné magie zbavit, proto se s věrnou pomocnicí, větrostrůjkyní Zojou, vydává na velmi riskantní cestu. Podaří se jim vyřešit záhadu královy tajemné choroby? Najdou lék, který ho zachrání,…
Databáze knih: 84 % (522 hodnocení)
K vypůjčení do: 09.12.2023


  

  

121 – 130 / 136

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]