Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=XYZ.

Bylo nalezeno 346 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Miika Nousiainen: Kořeny. Klikněte pro více informací.

341. Kořeny
Miika Nousiainen

Nakladatel: XYZ
EAN: 9788075058669
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Humor
Anotace: Pekka Kirnuvaara jde do ordinace nového dentisty, který má shodou okolností stejné příjmení jako on. Netuší, co všechno ho – nad rámec čištění kanálků – čeká! Odměřený profesionál Esko Kirnuvaara zjistí ihned, že mají oba tutéž vadu chrupu. Dědičnou. Čerstvě nalezení bratři se s novinkou každý po svém chvíli sžívají a nakonec se rozhodnou pátrat po svých kořenech. Dlouhá cesta s překvapivými a lehce bláznivými peripetiemi je zavede až na druhou stranu polokoule.
K vypůjčení do: 18.09.2022


Zdeněk Pavlis: Gianluigi Buffon: superman Gigi. Klikněte pro více informací.

342. Gianluigi Buffon: superman Gigi
Zdeněk Pavlis

Nakladatel: XYZ
EAN: 9788075058607
Klíčová slova: Sport a hry
Anotace: Idol, legenda, král. Mezinárodní federace fotbalových historiků a statistiků IFFHS jej zvolila nejlepším brankářem posledních dvaceti let. Výčet jeho úspěchů je nepřeberný, a proto se může pyšnit přezdívkou Superman. Jaká byla cesta této fotbalové legendy na samotný vrchol? Jaké byly jeho první fotbalové krůčky, začátky v dresu Parmy a rekordní přestup do Juventusu za více než 50 milionu eur? Toto i mnohé další zajímavosti vám přinese kniha z pera erudovaného sportovního novináře Zdeňka Pavlise.
K vypůjčení do: 31.12.2026


Michael Part: Cristiano Ronaldo: cesta na vrchol. Klikněte pro více informací.

343. Cristiano Ronaldo: cesta na vrchol
Michael Part

Nakladatel: XYZ
EAN: 9788075053732
Klíčová slova: Literatura faktu, učebnice • Historie, dějiny
Anotace: Kniha Cristiano Ronaldo: cesta na vrchol je srdcervúcim a prekvapivým rozprávaním o ceste za slávou, ceste, ktorá z Ronalda urobila muža, akým je dnes. Ronaldo v súčasnosti oblieka dres španielskeho kráľovského klubu Real Madrid a portugalskej reprezentácie. Je považovaný za najlepšieho futbalistu, ktorý dokáže strieľať krásne góly i z priamych voľných kopov.


Maurice Leblanc: Osm úderů hodin. Klikněte pro více informací.

344. Osm úderů hodin
Maurice Leblanc

Nakladatel: XYZ
EAN: 9788073888145
Klíčová slova: Česká a světová literatura
Anotace: Povídková kniha známého francouzského spisovatele Maurice Leblanca přináší osm dobrodružných příběhů, které spojuje legendární postava Arsena Lupina, nejznámějšího lupiče všech dob, lupiče-gentlemana. V NAKLADATELSTVÍ XYZ již vyšel také snad nejznámější autorův román Dutá jehla (2012.).


Louis Pergaud: Knoflíková válka. Klikněte pro více informací.

345. Knoflíková válka
Louis Pergaud

Nakladatel: XYZ
EAN: 9788073887278
Klíčová slova: Česká a světová literatura
Anotace: Příběh o nesmiřitelné válce Loverňáků a Velraňáků, dvou klukovských part ze sousedních vesnic, které se zarputile nenávidí a bojují proti sobě všemi možnými způsoby. V každé z bitev získává vítězná strana válečné trofeje – knoflíky, kšandy nebo pásky zajatých bojovníků. Pro zajatce je to velice ponižující záležitost – po velkém výprasku od nepřítele se domů vracejí otrhaní, doma je pak čeká další, tentokrát rodičovský, výprask.


Sophie Bardot: Parížanka. Klikněte pro více informací.

346. Parížanka
Sophie Bardot

Nakladatel: XYZ
EAN: 9788075054463
Klíčová slova: Erotika
Anotace: Parížanka Arienne žije úplne obyčajný život. No len dovtedy, kým sa nedozvie, že ju partner Paul podviedol. Ohrdnutá Arienne sa rozhodne podniknúť cestu okolo sveta, z ktorej bude svojmu bývalému priateľovi posielať e-maily a listy. Podrobne mu v nich opíše všetky svoje zážitky. Sexuálne zážitky.
K vypůjčení do: 31.12.2025


  

  

341 – 346 / 346

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]