Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Vutium.

Byly nalezeny 2 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Jaromír Tulka: Ochrana materiálů proti vlivům prostředí. Klikněte pro více informací.

1. Ochrana materiálů proti vlivům prostředí
Jaromír Tulka

Nakladatel: Vutium
EAN: 9990003167200
Klíčová slova: E-knihy • Literatura faktu, učebnice • Technické obory
Anotace: Tato e-kniha je zaměřena na problematiku znehodnocování a ochranu materiálů před vlivy různých prostředí. Nejprve je problematika systémově vysvětlena z hlediska interakce materiálu a agresivního média, dále jsou popsány základní principy mechanismu, kinetiky a forem znehodnocování jakosti materiálů, zejména koroze kovů, koroze polymerů v chemických prostředích a fotochemické degradace a stárnutí polymerů v atmosféře. V další části jsou popsány ochranné systémy proti znehodnocování, kde je kladen důraz na výběr odolných materiálů, konstrukční řešení, anorganické nekovové vrstvy, kovové a slitinové povlaky, organické nátěry, práškové a plastové povlaky. Kromě toho jsou…


Jaromír Kolouch: Jazyky Verilog a SystemVerilog a jejich užití při modelování a syntéze číslicových systémů  Příručka začínajícího uživatele. Klikněte pro více informací.

2. Jazyky Verilog a SystemVerilog a jejich užití při modelování a syntéze číslicových systémů Příručka začínajícího uživatele
Jaromír Kolouch

Nakladatel: Vutium
EAN: 9788021452169
Klíčová slova: Literatura faktu, učebnice • Informatika, výpočetní technika
Anotace: Kniha seznamuje čtenáře s jazykem SystemVerilog a s jeho podmnožinou - s jazykem Verilog, které patří mezi jazyky HDL (Hardware Description Language). Je zaměřena především na syntézu modelů popsaných v těchto jazycích, s cílovými obvody FPGA, popř. ASIC. Verifikace je diskutována pouze v rozsahu potřebném pro základní ověření funkce modelů. Kniha obsahuje množství příkladů popisu základních číslicových obvodů v těchto jazycích.


  

  

1 – 2 / 2

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]