Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Tz-One.

Bylo nalezeno 65 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

1. Panenka
Věra Kadlecová

Vydáno: Tz-One
EAN: 9788087873953
Klíčová slova: Elektronické knihy, Společenské romány
Anotace: Rozvedená novinářka Beata se nastěhuje zpět do rodného města ke své ovdovělé matce a chce napsat svůj první literární počin. Vybere si k tomu skutečný životní příběh bývalé narkomanky Evy, která zbavená svéprávnosti žije v soukromém sanatoriu na účet své dcery Ester. Ve svém zanícení je Beata ochotná i přestoupit její zákaz navštívit matku, jejíž je Ester poručníkem a upřímně ji nenávidí. Beata šikovně vytáhne prvotní informace ze své matky a nadšeně odjíždí za Evou. Začíná psát….
Databáze knih: 89 % (53 hodnocení)


2. Bílý Jasmín
Leandra Sold

Vydáno: Tz-One
EAN: 9788087873816
Klíčová slova: Elektronické knihy, Fantasy, sci, fi
Anotace: Yasminne je zdánlivě obyčejná dívka, která se přistěhovala do ospalého městečka na pobřeží Severní Karolíny spolu se svým strýcem Pheenexem a dvěma sourozenci. Nedlouho po jejich příchodu se však začnou v okolí ztrácet její spolužačky z místní střední školy. Sama Yasminne ovšem nemá čas řešit vlastní bezpečí, protože jediné co ji zajímá, jsou nebesky modré oči, jež patří bloďatému bratranci její nejlepší přítelkyně Diane. Přesto se nakonec zaplete do temné hry svého bratra Asmodea, který s ní má už od jejich přistěhování svoje vlastní ďábelské plány. Podaří se Yasminne nesejít ze správné cesty a splnit poslání, které jí bylo předpovězeno už před dlouhými…
Databáze knih: 87 % (20 hodnocení)


3. Život za zavřenými dveřmi/ 19 let marnosti
Ladislav Fred

Vydáno: Tz-One
EAN: 9788075390127
Klíčová slova: Elektronické knihy, Česká a světová literatura
Anotace: Kniha je příběhem ženy, která na vlastní kůži zažila peklo domácího násilí. Je to skutečný příběh, který se opravdu stal. Je poskládaný z útržků vyprávění dotyčné osoby a upravený do knižní podoby.
Databáze knih: 79 % (17 hodnocení)


4. Přiměřeně laskavé příběhy
Šárka Rosová Váňová

Vydáno: Tz-One
EAN: 9788075390431
Klíčová slova: Elektronické knihy, Česká a světová literatura
Anotace: V médiích jsem už toho za těch patnáct let namluvila, myslím, dost. Teď nastal čas taky něco napsat. Nabízím vám třicet nejúspěšnějších příspěvků mého blogu na zpravodajském portálu www.idnes.cz. Všechny jsem je okomentovala a opatřila barevnými fotografiemi. Pokud se při jejich čtení alespoň trochu pousmějete, pak kniha splnila účel.
Databáze knih: 100 % (2 hodnocení)


5. Síť pavučiny
Thomas Ed Li

Vydáno: Tz-One
EAN: 9788087873755
Klíčová slova: Elektronické knihy, Česká a světová literatura
Anotace: Poutavý příběh, prokládaný technickými a historickými informacemi, které umožní pochopit osu dějových souvislostí. Na naší planetě existují monumentální díla, která vznikla pomocí fyzikálních zákonů, které jsme zatím ještě neobjevili. Představa, že naše fyzická entita je protkána miliardou pavučin, které naši duši prostorově spojují se stovkami miliard živých bytostí v celém vesmíru, je téměř nepochopitelná a nedá se zatím v blízké budoucnosti vědecky ověřit, ale nové objevy při zkoumání lidského mozku: …Joseph W. McMoneagle… Dr. Edwin C. May a… poslední výzkumy podporované prezidentem Obamou velmi brzy potvrdí to, nad čím se s mrazením v zádech zamýšlíme.…
Databáze knih: 80 % (1 hodnocení)


6. Rovnováha života
Martina Hohenberger

Vydáno: Tz-One
EAN: 9788075390318
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romány, povídky, novely
Anotace: Hana Klímová je půvabná mladá žena, která se zamiluje do obdivuhodného muže. Připomíná to příběh upředený z mnoha odstínů fantazie, na nichž je založen úspěch nejedné pohádky. Jen kdyby nebylo té zpropadené nemoci, starostí o postiženou tříletou dcerku, žárlivého tatínka, bláznivé sestry, báječně ulítlé kamarádky do deště, inteligentní bejvalky coby zmije jedovaté, homosexuálního bratra psychologa a jeho téměř nezletilého milence. Tento román je plný zvratů a lásky ve všech jejích podobách. Jako dobře namíchaný koktejl na bázi nečekaných vzestupů a pádů vytváří perlivou příchuť skutečně pestrého života. A život sám získává titul barmana roku.
Databáze knih: 80 % (1 hodnocení)


7. NYC GIRL, příběhy z New Yorku
Veronika Kafková

Vydáno: Tz-One
EAN: 9788075390400
Klíčová slova: Elektronické knihy - Všeobecné a ostatní
Anotace: Příběhy z New Yorku deníkovou formou. Dokumentární pojetí života v NYC z pohledu mladé dívky.
Databáze knih: 60 % (1 hodnocení)


8. Per-Zeus Cizáci útočí
Karel Keslly Mazánek

Vydáno: Tz-One
EAN: 9788075390561
Klíčová slova: Elektronické knihy, Sci, fi
Anotace: Příběh začíná v polovině 21. století po té, co proběhla bitva národů proti ufo, mateřské lodi z vesmíru. Následně byla vytvořena organizace X-Force a její velitel Jiří Novák bojuje proti ufo dál, vším čím se dá. Nechybí především akce a to jak letecké, tak i pozemní souboje, ale na své si přijdou i milovníci romantiky, historie a humoru. V tomto prvním dílu (Cizáci útočí) z celé románové ságy se setkáte hned s několika hlavními postavami, jako je například profesor Ditrich z laboratoře, Einstein, tibetský mistr, či Anita – průvodkyně v kapitánových snech, ale také Lea, civilistka, která se připojila k jednotkám X-Force, či rabín Low a Golem.
Databáze knih: 53 % (3 hodnocení)


9. Anglicko-český / česko-anglický fotbalový slovník
kolektiv autorů TZ-one

Vydáno: Tz-One
EAN: 9788087873199
Klíčová slova: Elektronické knihy, Angličtina
Anotace: Tento Anglicko-český / česko-anglický fotbalový slovník je praktická a jednoduchá pomůcka určená pro všechny uživatele se zájmem o terminologii z oblasti fotbalu, sportu a dalších souvisejících oborů. Slovník obsahuje téměř 4 000 hesel.


10. Anglicko-český / česko-anglický kapesní slovník
kolektiv autorů TZ-one

Vydáno: Tz-One
EAN: 9788087873298
Klíčová slova: Elektronické knihy, Angličtina
Anotace: Tento Anglicko-český / česko-anglický kapesní slovník je praktická a jednoduchá pomůcka pro nejširší okruh uživatelů Slouží k dorozumění v různých situacích a umožní překlady nenáročných textů. Obsahuje více než 35.000 hesel a cca. 80.000 jejich ekvivalentů. Slovní zásoba byla vybírána tak, aby respektovala frekvenci užití. Je tedy zacílena na nejčastěji užívaná slova a obraty, a to jak ze spisovného, tak i z hovorového jazyka. Kromě samotných překladů je základní frazeologie rozšířena o ustálené obraty a fráze, doplňkové informace a upřesňující významy, které uživateli pomohou vybrat nejvhodnější výraz. Předností slovníku je výslovnost všech základních…


  

  

1 – 10 / 65

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]