Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Tz-One.

Bylo nalezeno 61 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Věra Kadlecová: Panenka. Klikněte pro více informací.

1. Panenka
Věra Kadlecová

Nakladatel: Tz-One
EAN: 9788087873953
Klíčová slova: Elektronické knihy, Společenské romány
Anotace: Rozvedená novinářka Beata se nastěhuje zpět do rodného města ke své ovdovělé matce a chce napsat svůj první literární počin. Vybere si k tomu skutečný životní příběh bývalé narkomanky Evy, která zbavená svéprávnosti žije v soukromém sanatoriu na účet své dcery Ester. Ve svém zanícení je Beata ochotná i přestoupit její zákaz navštívit matku, jejíž je Ester poručníkem a upřímně ji nenávidí. Beata šikovně vytáhne prvotní informace ze své matky a nadšeně odjíždí za Evou. Začíná psát….
Databáze knih: 89 % (61 hodnocení)


Leandra Sold: Bílý Jasmín. Klikněte pro více informací.

2. Bílý Jasmín
Leandra Sold

Nakladatel: Tz-One
EAN: 9788087873816
Klíčová slova: Elektronické knihy, Fantasy, sci, fi
Anotace: Yasminne je zdánlivě obyčejná dívka, která se přistěhovala do ospalého městečka na pobřeží Severní Karolíny spolu se svým strýcem Pheenexem a dvěma sourozenci. Nedlouho po jejich příchodu se však začnou v okolí ztrácet její spolužačky z místní střední školy. Sama Yasminne ovšem nemá čas řešit vlastní bezpečí, protože jediné co ji zajímá, jsou nebesky modré oči, jež patří bloďatému bratranci její nejlepší přítelkyně Diane. Přesto se nakonec zaplete do temné hry svého bratra Asmodea, který s ní má už od jejich přistěhování svoje vlastní ďábelské plány. Podaří se Yasminne nesejít ze správné cesty a splnit poslání, které jí bylo předpovězeno už před dlouhými…
Databáze knih: 87 % (20 hodnocení)


Ladislav Fred: Život za zavřenými dveřmi/ 19 let marnosti. Klikněte pro více informací.

3. Život za zavřenými dveřmi/ 19 let marnosti
Ladislav Fred

Nakladatel: Tz-One
EAN: 9788075390127
Klíčová slova: Elektronické knihy, Česká a světová literatura
Anotace: Kniha je příběhem ženy, která na vlastní kůži zažila peklo domácího násilí. Je to skutečný příběh, který se opravdu stal. Je poskládaný z útržků vyprávění dotyčné osoby a upravený do knižní podoby.
Databáze knih: 79 % (18 hodnocení)


Šárka Rosová Váňová: Přiměřeně laskavé příběhy. Klikněte pro více informací.

4. Přiměřeně laskavé příběhy
Šárka Rosová Váňová

Nakladatel: Tz-One
EAN: 9788075390431
Klíčová slova: Elektronické knihy, Česká a světová literatura
Anotace: V médiích jsem už toho za těch patnáct let namluvila, myslím, dost. Teď nastal čas taky něco napsat. Nabízím vám třicet nejúspěšnějších příspěvků mého blogu na zpravodajském portálu www.idnes.cz. Všechny jsem je okomentovala a opatřila barevnými fotografiemi. Pokud se při jejich čtení alespoň trochu pousmějete, pak kniha splnila účel.
Databáze knih: 100 % (2 hodnocení)


Thomas Ed Li: Síť pavučiny. Klikněte pro více informací.

5. Síť pavučiny
Thomas Ed Li

Nakladatel: Tz-One
EAN: 9788087873755
Klíčová slova: Elektronické knihy, Česká a světová literatura
Anotace: Poutavý příběh, prokládaný technickými a historickými informacemi, které umožní pochopit osu dějových souvislostí. Na naší planetě existují monumentální díla, která vznikla pomocí fyzikálních zákonů, které jsme zatím ještě neobjevili. Představa, že naše fyzická entita je protkána miliardou pavučin, které naši duši prostorově spojují se stovkami miliard živých bytostí v celém vesmíru, je téměř nepochopitelná a nedá se zatím v blízké budoucnosti vědecky ověřit, ale nové objevy při zkoumání lidského mozku: …Joseph W. McMoneagle… Dr. Edwin C. May a… poslední výzkumy podporované prezidentem Obamou velmi brzy potvrdí to, nad čím se s mrazením v zádech zamýšlíme.…
Databáze knih: 80 % (1 hodnocení)


Martina Hohenberger: Rovnováha života. Klikněte pro více informací.

6. Rovnováha života
Martina Hohenberger

Nakladatel: Tz-One
EAN: 9788075390318
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romány, povídky, novely
Anotace: Hana Klímová je půvabná mladá žena, která se zamiluje do obdivuhodného muže. Připomíná to příběh upředený z mnoha odstínů fantazie, na nichž je založen úspěch nejedné pohádky. Jen kdyby nebylo té zpropadené nemoci, starostí o postiženou tříletou dcerku, žárlivého tatínka, bláznivé sestry, báječně ulítlé kamarádky do deště, inteligentní bejvalky coby zmije jedovaté, homosexuálního bratra psychologa a jeho téměř nezletilého milence. Tento román je plný zvratů a lásky ve všech jejích podobách. Jako dobře namíchaný koktejl na bázi nečekaných vzestupů a pádů vytváří perlivou příchuť skutečně pestrého života. A život sám získává titul barmana roku.
Databáze knih: 80 % (1 hodnocení)


Veronika Kafková: NYC GIRL, příběhy z New Yorku. Klikněte pro více informací.

7. NYC GIRL, příběhy z New Yorku
Veronika Kafková

Nakladatel: Tz-One
EAN: 9788075390400
Klíčová slova: Elektronické knihy - Všeobecné a ostatní
Anotace: Příběhy z New Yorku deníkovou formou. Dokumentární pojetí života v NYC z pohledu mladé dívky.
Databáze knih: 60 % (1 hodnocení)


Karel Keslly Mazánek: Per-Zeus Cizáci útočí. Klikněte pro více informací.

8. Per-Zeus Cizáci útočí
Karel Keslly Mazánek

Nakladatel: Tz-One
EAN: 9788075390561
Klíčová slova: Elektronické knihy, Sci, fi
Anotace: Příběh začíná v polovině 21. století po té, co proběhla bitva národů proti ufo, mateřské lodi z vesmíru. Následně byla vytvořena organizace X-Force a její velitel Jiří Novák bojuje proti ufo dál, vším čím se dá. Nechybí především akce a to jak letecké, tak i pozemní souboje, ale na své si přijdou i milovníci romantiky, historie a humoru. V tomto prvním dílu (Cizáci útočí) z celé románové ságy se setkáte hned s několika hlavními postavami, jako je například profesor Ditrich z laboratoře, Einstein, tibetský mistr, či Anita – průvodkyně v kapitánových snech, ale také Lea, civilistka, která se připojila k jednotkám X-Force, či rabín Low a Golem.
Databáze knih: 50 % (4 hodnocení)


Sherry Rose: Deset tváří ženy. Klikněte pro více informací.

9. Deset tváří ženy
Sherry Rose

Nakladatel: Tz-One
EAN: 9990002069215
Klíčová slova: Elektronické knihy, Erotika
Anotace: Deset příběhů a tváří jedné ženy, která miluje svého muže. Kolik dalších tváří vlastně může mít? To je věcí její fantazie a umění taktiky nechat se podmanit milujícím mužem, ale přesto mu vládnout. A on ji vždy s láskou a rád kvůli svému chtíči podlehne a jejich život tak nachází tělesné a pevné duševní pouto a naplnění svazku. Bez ohledu na věk a časoprostor. To je krásné a věčné pouto mezi mužem a ženou. A to je božské.


Helena Tyburcová: Dokud jsme dva. Klikněte pro více informací.

10. Dokud jsme dva
Helena Tyburcová

Nakladatel: Tz-One
EAN: 9990002069758
Klíčová slova: Elektronické knihy, Česká literatura
Anotace: Začínali z ničeho. Měnili nájemní byty, později destinace, procestovali svět. Překonávali nástrahy hrozící ponorkou i dlouhá odloučení. A všechno, co je potkalo, unesli, protože byli DVA. S nimi láska a společný humor. Pokud zabloudili, pokaždé našli cestu ven. Příběh reflektuje rozdílný přístup i odolnost muže a ženy k běžným životním trablům i těžkým prohrám. Když muž klesá na kolena, propadá depresím, bývá to žena, kdo ho zvedá zpátky na nohy. Je tu pro něj a současně se dál stará o všední věci. Ví, že o radost ze života je třeba každý den znovu usilovat. Zatímco muž si zoufá, žena se směje, protože někdo se smát musí. Jsou tu i děti, vnoučata.…


  

  

1 – 10 / 61

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]