Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Tz-One.

Bylo nalezeno 72 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Elizabeth Kachips: Závazek. Klikněte pro více informací.

1. Závazek
Elizabeth Kachips

Nakladatel: Tz-One
EAN: 9788075390103
Klíčová slova: Romantika
Anotace: Historická romance zasazená do období 1100 n.l., kdy Anglie byla zasažena smrtí Viléma II. a na královský trůn nastupuje Jindřich I. Gillian nikdy nebyla obyčejná dívka. Její život už od raného dětství byl provázen viděním věcích budoucích. Její dar, skrývaný jejím nevlastním otcem na hradě Moray, naplňoval všechny v jejím okolí strachem. Vše se ale změní v okamžiku, kdy je její otec zatčen a ona musí jen se svými nejbližšími utéct do Skotské Vysočiny, kde nalézá nejen mír, který nikdy nepoznala, ale i něco, co si nikdy nemyslela, že pozná. Lásku. Štěstí je ale stále daleko. Vrah číhá ve stínu, aby udeřil svým posledním úderem, a staré křivdy musí být napraveny, aby mohla…
Databáze knih: 88 % (93 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.10.2030


Věra Kadlecová: Panenka. Klikněte pro více informací.

2. Panenka
Věra Kadlecová

Nakladatel: Tz-One
EAN: 9788087873953
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Společenské romány
Anotace: Rozvedená novinářka Beata se nastěhuje zpět do rodného města ke své ovdovělé matce a chce napsat svůj první literární počin. Vybere si k tomu skutečný životní příběh bývalé narkomanky Evy, která zbavená svéprávnosti žije v soukromém sanatoriu na účet své dcery Ester. Ve svém zanícení je Beata ochotná i přestoupit její zákaz navštívit matku, jejíž je Ester poručníkem a upřímně ji nenávidí. Beata šikovně vytáhne prvotní informace ze své matky a nadšeně odjíždí za Evou. Začíná psát….
Databáze knih: 88 % (75 hodnocení)


Leandra Sold: Bílý Jasmín. Klikněte pro více informací.

3. Bílý Jasmín
Leandra Sold

Nakladatel: Tz-One
EAN: 9788087873816
Klíčová slova: Fantasy, sci-fi
Anotace: Yasminne je zdánlivě obyčejná dívka, která se přistěhovala do ospalého městečka na pobřeží Severní Karolíny spolu se svým strýcem Pheenexem a dvěma sourozenci. Nedlouho po jejich příchodu se však začnou v okolí ztrácet její spolužačky z místní střední školy. Sama Yasminne ovšem nemá čas řešit vlastní bezpečí, protože jediné co ji zajímá, jsou nebesky modré oči, jež patří bloďatému bratranci její nejlepší přítelkyně Diane. Přesto se nakonec zaplete do temné hry svého bratra Asmodea, který s ní má už od jejich přistěhování svoje vlastní ďábelské plány. Podaří se Yasminne nesejít ze správné cesty a splnit poslání, které jí bylo předpovězeno už před dlouhými…
Databáze knih: 87 % (20 hodnocení)


Kateřina Chyle: Jen dnešní noc. Klikněte pro více informací.

4. Jen dnešní noc
Kateřina Chyle

Nakladatel: Tz-One
EAN: 9788075390004
Klíčová slova: Romantika
Anotace: Jen dnešní noc, si slíbili krásná lékárnice Sam a tajemný cizinec po krátkém seznámení na večírku v hotelu. Avšak hlava je jedna věc, srdce druhá. Po prvním váhání se osudové lásce připlete do cesty dopravní nehoda, kdy milenci na sebe ztratí veškerý kontakt. Podaří se jim najít cestu zpět jeden k druhému? Román je nejen příběhem o síle lásky, těžkém rozhodnutí, ale i pravém významu rodiny a přátelství.
Databáze knih: 83 % (23 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2030


Ladislav Fred: Život za zavřenými dveřmi/ 19 let marnosti. Klikněte pro více informací.

5. Život za zavřenými dveřmi/ 19 let marnosti
Ladislav Fred

Nakladatel: Tz-One
EAN: 9788075390127
Klíčová slova: Česká a světová literatura
Anotace: Kniha je příběhem ženy, která na vlastní kůži zažila peklo domácího násilí. Je to skutečný příběh, který se opravdu stal. Je poskládaný z útržků vyprávění dotyčné osoby a upravený do knižní podoby.
Databáze knih: 72 % (23 hodnocení)


Šárka Rosová Váňová: Přiměřeně laskavé příběhy. Klikněte pro více informací.

6. Přiměřeně laskavé příběhy
Šárka Rosová Váňová

Nakladatel: Tz-One
EAN: 9788075390431
Klíčová slova: Česká a světová literatura
Anotace: V médiích jsem už toho za těch patnáct let namluvila, myslím, dost. Teď nastal čas taky něco napsat. Nabízím vám třicet nejúspěšnějších příspěvků mého blogu na zpravodajském portálu www.idnes.cz. Všechny jsem je okomentovala a opatřila barevnými fotografiemi. Pokud se při jejich čtení alespoň trochu pousmějete, pak kniha splnila účel.
Databáze knih: 100 % (3 hodnocení)


Thomas Ed Li: Síť pavučiny. Klikněte pro více informací.

7. Síť pavučiny
Thomas Ed Li

Nakladatel: Tz-One
EAN: 9788087873755
Klíčová slova: Česká a světová literatura
Anotace: Poutavý příběh, prokládaný technickými a historickými informacemi, které umožní pochopit osu dějových souvislostí. Na naší planetě existují monumentální díla, která vznikla pomocí fyzikálních zákonů, které jsme zatím ještě neobjevili. Představa, že naše fyzická entita je protkána miliardou pavučin, které naši duši prostorově spojují se stovkami miliard živých bytostí v celém vesmíru, je téměř nepochopitelná a nedá se zatím v blízké budoucnosti vědecky ověřit, ale nové objevy při zkoumání lidského mozku: …Joseph W. McMoneagle… Dr. Edwin C. May a… poslední výzkumy podporované prezidentem Obamou velmi brzy potvrdí to, nad čím se s mrazením v zádech zamýšlíme.…
Databáze knih: 80 % (1 hodnocení)


Veronika Kafková: NYC GIRL, příběhy z New Yorku. Klikněte pro více informací.

8. NYC GIRL, příběhy z New Yorku
Veronika Kafková

Nakladatel: Tz-One
EAN: 9788075390400
Klíčová slova: Česká a světová literatura
Anotace: Příběhy z New Yorku deníkovou formou. Dokumentární pojetí života v NYC z pohledu mladé dívky.
Databáze knih: 60 % (1 hodnocení)


Karel Keslly Mazánek: Per-Zeus Cizáci útočí. Klikněte pro více informací.

9. Per-Zeus Cizáci útočí
Karel Keslly Mazánek

Nakladatel: Tz-One
EAN: 9788075390561
Klíčová slova: Fantasy, sci-fi • Sci-fi
Anotace: Příběh začíná v polovině 21. století po té, co proběhla bitva národů proti ufo, mateřské lodi z vesmíru. Následně byla vytvořena organizace X-Force a její velitel Jiří Novák bojuje proti ufo dál, vším čím se dá. Nechybí především akce a to jak letecké, tak i pozemní souboje, ale na své si přijdou i milovníci romantiky, historie a humoru. V tomto prvním dílu (Cizáci útočí) z celé románové ságy se setkáte hned s několika hlavními postavami, jako je například profesor Ditrich z laboratoře, Einstein, tibetský mistr, či Anita – průvodkyně v kapitánových snech, ale také Lea, civilistka, která se připojila k jednotkám X-Force, či rabín Low a Golem.
Databáze knih: 50 % (4 hodnocení)


Václav Vrána: Mimikry mocných. Klikněte pro více informací.

10. Mimikry mocných
Václav Vrána

Nakladatel: Tz-One
EAN: 9990003349675
Klíčová slova: E-knihy • Česká a světová literatura • Humor
Anotace: Kniha MIMIKRY MOCNÝCH popisuje a paroduje vývoj společnosti v Česku od r. 1989 doposud. Do děje knihy vstupují postavy z knihy KOMUNISTI PŘED PŘEVRATEM. Autor satirickým pohledem popisuje v knize proměny charakteru jednotlivých postav snažících se za každou cenu přizpůsobit změně režimu a snažících se urvat pro sebe co nejvíce z majetku vybudovaného za socialismu do r.1989, přičemž absolutně přehlížejí svoje salta mortale. Proto je v logu na titulní stránce chameleon, protože přesně vystihuje povahy a charaktery postav v knize, které jsou podobné tisícům dalších lidských chameleonů v Česku, kteří se po r. 1989 najednou vyrojili jako sarančata v africké savaně…
K vypůjčení do: 01.12.2050


  

  

1 – 10 / 72

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]