Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Vyhledávám… extra:publisher[er]=tz-one.

Bylo nalezeno 31 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

1. Rovnováha života
Martina Hohenberger

Vydáno: Tz-One
EAN: 9788075390318
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romány, povídky, novely
Anotace: Hana Klímová je půvabná mladá žena, která se zamiluje do obdivuhodného muže. Připomíná to příběh upředený z mnoha odstínů fantazie, na nichž je založen úspěch nejedné pohádky. Jen kdyby nebylo té zpropadené nemoci, starostí o postiženou tříletou dcerku, žárlivého tatínka, bláznivé sestry, báječně ulítlé kamarádky do deště, inteligentní bejvalky coby zmije jedovaté, homosexuálního bratra psychologa a jeho téměř nezletilého milence. Tento román je plný zvratů a lásky ve všech jejích podobách. Jako dobře namíchaný koktejl na bázi nečekaných vzestupů a pádů vytváří perlivou příchuť skutečně pestrého života. A život sám získává titul barmana roku.
Databáze knih: 80 % (1 hodnocení)


2. NYC GIRL, příběhy z New Yorku
Veronika Kafková

Vydáno: Tz-One
EAN: 9788075390400
Klíčová slova: Elektronické knihy - Všeobecné a ostatní
Anotace: Příběhy z New Yorku deníkovou formou. Dokumentární pojetí života v NYC z pohledu mladé dívky.
Databáze knih: 60 % (1 hodnocení)


3. Já jsem výborná řidička
Lenka Macháčková

Vydáno: Tz-One
EAN: 9990001855871
Klíčová slova: Elektronické knihy, Humor, satira
Anotace: Humorné vyprávění o automobilismu, automobilech a o ženách, výborných řidičkách. Nekonečný příběh o vztahu žen k motorovému vozidlu, a samozřejmě též k mužům, kteří vše zachrání, minimálně z důvodu, že to celé byl jejich nápad, ten automobil a dálniční známka.
K vypůjčení do: 01.01.2050


4. Česko-čínský / čínsko-český malý slovník
kolektiv autorů TZ-one

Vydáno: Tz-One
EAN: 9788087873496
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Tento Česko-čínský / čínsko-český malý slovník je praktická a jednoduchá pomůcka pro všechny začínající studenty, ale především pro turisty, kteří se potřebují dorozumět v nejběžnějších situacích. Slovník obsahuje cca 14.000 nejfrekventovanějších hesel.


5. Francouzsko-český / česko-francouzský malý slovník
kolektiv autorů TZ-one

Vydáno: Tz-One
EAN: 9788087873281
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Tento Francouzsko-český / česko-francouzský malý slovník je praktická a jednoduchá pomůcka pro všechny začínající studenty, ale především pro turisty, kteří se potřebují dorozumět v nejběžnějších situacích. Slovník obsahuje cca 10.000 nejfrekventovanějších hesel, obratů a frází.


6. Ukryté ženství
Vlastimil Marek

Vydáno: Tz-One
EAN: 9788087873779
Klíčová slova: Elektronické knihy - Všeobecné a ostatní
Anotace: Knihy, které stojí za to přečíst (a nejlépe opakovaně), jsou ty, které dokáží lahodností a vytříbenosti jazyka a zároveň pádností argumentů posunout hranice našeho myšlení a poukázat na jiný, lepší způsob pohledu na lidské záležitosti, ale současně i přinést návod na to, jak žít tak, abychom mohli přinést do svých životů tolik potřebnou změnu uvažování a chápaní jevů nejen kolem nás, ale i v našem nitru. Jednu takovou právě držíte v ruce. Jazyk a některé myšlenky se na první dojem mohou jevit možná až moc ostré a odvážné. Dopřejeme-li si však prostor a čas je pochopit, dovolíme tak svým očím spatřit skutečnosti, jenž jsou nám možná běžně skryty za závojem…


7. Ďábelské hry
Robert Hombre

Vydáno: Tz-One
EAN: 9788075390295
Klíčová slova: Elektronické knihy - Všeobecné a ostatní
Anotace: Zajímají Vás příběhy obyčejného života? Takové, které se vypráví ve vlakovém kupé při dlouhých cestách. Trochu veselé, trochu smutné, trochu záhadné. Tak takové najdete v této knize.


8. Uragán vášně? Tak ať to lítá!
Lenka Macháčková

Vydáno: Tz-One
EAN: 9788075390585
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Erotika a sentimentální představy versus komická realita. Kniha pro ženy i muže, plná lásky, portského vína a domácích spotřebičů (to pro ženy) a milenek, sexu a závrtných šroubů (to pro ty muže). Dozvíte se, co společného má limetkově zelený kufr a vanilkový pudink, což by se vám někdy v budoucnu mohlo hodit, a seznámíte se jednou odvážnou krasavicí s brýlemi, pěti kily nadváhy a manželem, o jehož předloktí se úplnou náhodou otře poprsí profesionálky v oblasti má dáti dal.


9. Španělsko-český / česko-španělský malý slovník
kolektiv autorů TZ-one

Vydáno: Tz-One
EAN: 9788087873205
Klíčová slova: Elektronické knihy - Španělština
Anotace: Tento Španělsko-český / česko-španělský malý slovník je praktická a jednoduchá pomůcka pro všechny začínající studenty, ale především pro turisty, kteří se potřebují dorozumět v nejběžnějších situacích. Slovník obsahuje cca 10.000 nejfrekventovanějších hesel, obratů a frází. Předností slovníčku je výslovnost španělských hesel ve španělsko-české části.


10. Šlapu Prahu šest aneb Co je to pečovatelka
Lenka Macháčková

Vydáno: Tz-One
EAN: 9990001788537
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Už se nemusíme bát zestárnout. Za dveřmi je anděl. Je to pošťák? Je to podomní prodejce? Je to pečovatelka! Víte, proč pečovatelka pípá? Proč vysílá námořní vlajkové signály, co má společného s medonosným hmyzem, žlutou igelitovou pláštěnkou, pěstebním substrátem či elektrickým skútrem Technických služeb? Nechte se strhnout humorným vyprávěním o odvážných ženách, jež každodenně vyrážejí vstříc svému poslání učinit svět krásným.


  

  

1 – 10 / 31

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]