Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Tz-One.

Bylo nalezeno 105 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Věra Kadlecová: Panenka. Klikněte pro více informací.

1. Panenka
Věra Kadlecová

Nakladatel: Tz-One
Rozsah: 310 stran
EAN: 9788087873953
Kategorie: Česká a světová literatura • Společenské romány
Anotace: Rozvedená novinářka Beata se nastěhuje zpět do rodného města ke své ovdovělé matce a chce napsat svůj první literární počin. Vybere si k tomu skutečný životní příběh bývalé narkomanky Evy, která zbavená svéprávnosti žije v soukromém sanatoriu na účet své dcery Ester. Ve svém zanícení je Beata ochotná i přestoupit její zákaz navštívit matku, jejíž je Ester poručníkem a upřímně ji nenávidí. Beata šikovně vytáhne prvotní informace ze své matky a nadšeně odjíždí za Evou. Začíná psát….
Databáze knih: 88 % (90 hodnocení)


Elizabeth Kachips: Závazek. Klikněte pro více informací.

2. Závazek
Elizabeth Kachips

Nakladatel: Tz-One
Rozsah: 495 stran
EAN: 9788075390103
Kategorie: Romantika, erotika • Romantika
Anotace: Historická romance zasazená do období 1100 n.l., kdy Anglie byla zasažena smrtí Viléma II. a na královský trůn nastupuje Jindřich I. Gillian nikdy nebyla obyčejná dívka. Její život už od raného dětství byl provázen viděním věcích budoucích. Její dar, skrývaný jejím nevlastním otcem na hradě Moray, naplňoval všechny v jejím okolí strachem. Vše se ale změní v okamžiku, kdy je její otec zatčen a ona musí jen se svými nejbližšími utéct do Skotské Vysočiny, kde nalézá nejen mír, který nikdy nepoznala, ale i něco, co si nikdy nemyslela, že pozná. Lásku. Štěstí je ale stále daleko. Vrah číhá ve stínu, aby udeřil svým posledním úderem, a staré křivdy musí být napraveny, aby mohla…
Databáze knih: 87 % (123 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.09.2030


Ladislav Fred: Život za zavřenými dveřmi/ 19 let marnosti. Klikněte pro více informací.

3. Život za zavřenými dveřmi/ 19 let marnosti
Ladislav Fred

Nakladatel: Tz-One
Rozsah: 264 stran
EAN: 9788075390127
Kategorie: Česká a světová literatura
Anotace: Kniha je příběhem ženy, která na vlastní kůži zažila peklo domácího násilí. Je to skutečný příběh, který se opravdu stal. Je poskládaný z útržků vyprávění dotyčné osoby a upravený do knižní podoby.
Databáze knih: 72 % (23 hodnocení)


Šárka Rosová Váňová: Pohádky z naší zahrádky. Klikněte pro více informací.

4. Pohádky z naší zahrádky
Šárka Rosová Váňová

Nakladatel: Tz-One
Rozsah: 125 stran
EAN: 9788090825604
Kategorie: Čtení pro nejmenší • Beletrie pro děti • Dětská literatura
Anotace: Knížka pro děti od pěti do sto pěti let, které mají rády život, dobré lidi a zvířátka. Když se to vše skloubí dohromady, nemůže vzniknout nic jiného než tento příběh. Skutečně pohádkový a pohádkově skutečný. Prostě takový, který potěší úplně všechny, kterým nejsou lhostejná slova RODINA, SOULAD, LÁSKA a POROZUMĚNÍ. S naší Dvounožkou jsme pro vás naškrábali tuto knížku. Je kouzelná. Kdo si ji přečte, už nikdy nedá na zvířátka dopustit. Vaši kocouři MIKY & ČIKY.
Databáze knih: 100 % (4 hodnocení)


Heliodor Šimanik: Kláru si chce koupit každý. Klikněte pro více informací.

5. Kláru si chce koupit každý
Heliodor Šimanik

Nakladatel: Tz-One
Rozsah: 202 stran
EAN: 9990003771018
Kategorie: Romantika, erotika • Romantika • Česká literatura • Česká a světová literatura
Anotace: Ženská vnitřní síla se hravě vyrovná té mužské, ale dokáže čelit všem nástrahám života i mladá dívka? Napínavé vyprávění na motivy skutečných lidských osudů. Příběh Kláry nás postupně zavede k mnoha traumatickým prožitkům, se kterými je v rané dospělosti konfrontována. Zdánlivě běžný život studentky se během krátké chvíle obrátí v tvrdý boj o čest, v hledání smyslu života a odpovědi na filozofické otázky kladené lidstvem od počátku jeho existence. Naše hrdinka musí čelit problémům rodinných vztahů, partnerské nevěře, znásilnění či prostituci. A díky dalším postavám, které ji v příběhu doprovází, bude výčet citlivých témat ještě delší.
Databáze knih: 100 % (1 hodnocení)


Kolektiv autorů: Malá ilustrovaná encyklopedie A–Ž. Klikněte pro více informací.

6. Malá ilustrovaná encyklopedie A–Ž
Kolektiv autorů

Nakladatel: Tz-One
Rozsah: 650 stran
EAN: 9788090360662
Kategorie: Literatura faktu, učebnice
Anotace: Malá ilustrovaná encyklopedie vychází vstříc trvalému zájmu čtenářů o naučný slovník. Více než 30 000 hesel ze všech oblastí lidské činnosti, doplněných 2 500 černobílými ilustracemi a 4 barevnými přílohami, nabízí nejširší vrstvě uživatelů základní obecné i speciální informace z oborů, které netvoří součást jejich odborného vzdělání. Především však tvůrci Malé ilustrované encyklopedie měli při vzniku díla na mysli školní mládež. --- Informace k původnímu knižnímu vydání. Ilustrace elektronicky zpracovali Mgr. František Brabec a RNDr. Miloslava Lavičková Vydal Encyklopedický dům, spol. s r. o. Autoři a konzultanti PhDr. Jan Barták, DrSc.; doc. RNDr.…
Databáze knih: 97 % (6 hodnocení)


Šárka Rosová Váňová: Přiměřeně laskavé příběhy. Klikněte pro více informací.

7. Přiměřeně laskavé příběhy
Šárka Rosová Váňová

Nakladatel: Tz-One
Rozsah: 82 stran
EAN: 9788075390431
Kategorie: Česká a světová literatura
Anotace: V médiích jsem už toho za těch patnáct let namluvila, myslím, dost. Teď nastal čas taky něco napsat. Nabízím vám třicet nejúspěšnějších příspěvků mého blogu na zpravodajském portálu www.idnes.cz. Všechny jsem je okomentovala a opatřila barevnými fotografiemi. Pokud se při jejich čtení alespoň trochu pousmějete, pak kniha splnila účel.
Databáze knih: 95 % (4 hodnocení)


Lenka Macháčková: swingeři.cz a také gangbang, bukkake a jiné adrenalinové činnosti. Klikněte pro více informací.

8. swingeři.cz a také gangbang, bukkake a jiné adrenalinové činnosti
Lenka Macháčková

Nakladatel: Tz-One
Rozsah: 298 stran
EAN: 9788075390141
Kategorie: Romantika, erotika • Erotika
Anotace: Nesmělé začátky již máme za sebou… a co bylo dál? Trojka, sendvič, gangbang a další chuťovky určené pouze pro fajnšmekry, o nichž se dočtete v dalším díle Swingerů.cz.
Databáze knih: 60 % (1 hodnocení)


Lora Slámová: Obraz ve tmě. Klikněte pro více informací.

9. Obraz ve tmě
Lora Slámová

Nakladatel: Tz-One
Rozsah: 70 stran
EAN: 9788087873977
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Do domu za Prahou je povolána policie k případu sebevraždy ženy. Po prvním ohledání padne zjištění, že se jedná o Kláru Markovič, studentskou lásku kapitána Pavla Hradeckého. Ten předá případ poručíku Jiřímu Klamertovi. Poručík ani na chvíli neváhá a obrátí se o pomoc na svého přítele, soukromého detektiva Adriana Lese. Znovu se setkáváme se známou dvojicí, která s humorem sobě vlastním nakonec vyšetří případ závažného trestného činu vraždy. Pachateli se do posledního momentu daří úspěšně a chladnokrevně skrývat svoji pravou tvář. Zbývá pouze sehrát správnou hru, která nakonec vede k jeho dopadení.
Databáze knih: 60 % (1 hodnocení)


Stanislav Kovář: Zpověď zvěrolékaře. Klikněte pro více informací.

10. Zpověď zvěrolékaře
Stanislav Kovář

Nakladatel: Tz-One
Rozsah: 373 stran
EAN: 9788075390387
Kategorie: Česká a světová literatura
Anotace: Autor vychází ze své autobiografie. Své povolání veterináře by za žádné jiné nevyměnil, i když to, jak se dále dozvíte, mohlo dopadnout úplně jinak. To, co skutečně v životě zažil, se snaží popsat s cílem nejen se s příběhy podělit, ale i čtenáře pobavit.
Databáze knih: 60 % (1 hodnocení)


  

  

1 – 10 / 105

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]