Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Tom Chalupa.

Byly nalezeny 4 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Tom Chalupa: Pomníček. Klikněte pro více informací.

1. Pomníček
Tom Chalupa

Nakladatel: Tom Chalupa
Rozsah: 404 stran
EAN: 9990003623362
Kategorie: České krimi • Česká literatura • Krimi, detektivky • Česká a světová literatura
Anotace: Hrdelní výkřik vyplaší ptáky ve větvích prastarých dubů. Barbora vyděšeně zírá na známý obraz z plátna visící v koruně stromu. Tak neskutečně reálný. Už nic nebude jako dřív. K zapáchající hladině rybníčku za ní spěchá Robert. Tajná milenecká dvojice strnule hledí na hrůzu před sebou… Robert sobecky myslí na sebe a donutí Barboru nález zatajit. Chladně kalkulující oči za závojem zeleně dál spřádají nitky budoucnosti. Děsu v černém plán zatím vychází… Má se Barbora sama doma bez Adama bát? Kam se poděla Robertova manželka Anna? Kdo o tajné milenecké dvojici ví? Co čeká vesničku sevřenou hustými lesy? Podaří se nález mrtvoly utajit?


Tom Chalupa: Les víl. Klikněte pro více informací.

2. Les víl
Tom Chalupa

Nakladatel: Tom Chalupa
Rozsah: 440 stran
EAN: 9990003564924
Kategorie: Krimi, detektivky • Česká a světová literatura • České krimi • Česká literatura
Anotace: Je klidné červnové ráno po dešti, kouzelný les s kobercem svěže zelenkavého medvědího česneku ruší pouze muž ležící na zemi. Se sekerou v hlavě. Jde o antikrista z blízké vesnice, která si konečně oddychne. Mladý habrový les ale veškerá svá tajemství ještě nevydal. Vraždu přijíždí řešit rozmrzelá dvojice kriminalistů. Vlastníka vražedné zbraně snadno identifikují, ale tak jednoduché to není. Snaží se rozplést vztahy mezi místními a bývalou dětskou partičkou a odhalují hrozivou historii. Bude Lesu víl stačit jediná duše? Malinká vesnička Křívov skrývá spoustu seker….


Tom Chalupa: Stín hradeb. Klikněte pro více informací.

3. Stín hradeb
Tom Chalupa

Nakladatel: Tom Chalupa
Rozsah: 407 stran
EAN: 9990003560902
Kategorie: Fantasy • Česká literatura • České fantasy • Fantasy, sci-fi • Česká a světová literatura
Anotace: V sídle nejvyššího boha, které svými mohutnými hradbami připomíná vězení, se nežije snadno. Boží zákony jsou tvrdé a tresty za jejich překročení kruté. Nad obyvateli města dohlíží obří služebníci boží – děsiví, černočerní Debosové... Na dveře domácnosti ustrašeného úředníka Šalema, jeho nebojácné ženy Marely, synka Menuta a drzé otrokyně Sabany kdosi zabuší, i přes to, že jsou návštěvy zákonem přísně zakázané. Kdo je ta zahalená žena, jejíž oči žhnou nepřirozeně jako smaragdy? Co rodině přinese uťatá hlava spadlá přímo z nebe? Jaké tajemství skrývá otrokyně Sabana? Kdo je spojenec a kdo nepřítel?


Tom Chalupa: Hrobníkův syn. Klikněte pro více informací.

4. Hrobníkův syn
Tom Chalupa

Nakladatel: Tom Chalupa
Rozsah: 252 stran
EAN: 9990003561459
Kategorie: Česká a světová literatura • Česká literatura • Humor
Anotace: Ve vyhnanství u hřbitovní zdi žije kostelník a hrobník Anatol Hnátek se svým synkem Gabrielem, třinácti slepicemi a zlým kohoutem Luciferem. V jejich domku po katovi probíhají pravidelné nedělní bujaré seance u mariáše. Účastní se jich popelář docent Chytrý, dále potomek kulaků a největší prase od počátků lidského pokolení Bedřich Brázda a také zedník samice Šufan s nezvyklou slovní zásobou. Kvartetu mužů bez ženského protějšku pod střechou poklízí a pere koktavá škráblá Mařena. Anatolu Hnátkovi pije krev klepna Prášilová, což nerad vidí farář Pištur, nejvyšší člověk na světě s božím nadělením pod nosem. Nikdy neříkejte tchyním: „Aby tě smrtka…


  

  

1 – 4 / 4

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]