Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Tomáš Houška.

Byly nalezeny 3 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Tomáš Houška: Poslední velikonoce. Klikněte pro více informací.

1. Poslední velikonoce
Tomáš Houška

Nakladatel: Tomáš Houška
EAN: 9788086065212
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Historické romány
Anotace: Azarianovi jsou dobře zajištěnou arménskou rodinou. Panu Azarianovi dobře funguje přádelna ve městě Musch, jednom z center západní Arménie, která je součástí Osmanské říše. Chystá se otevřít pobočku svého podniku v Istanbulu, jejímž vedením nejspíš pověří svého nejstaršího syna. A prostřední dcera, hlavní hrdinka příběhu, Narine, které bude po velikonocích osmnáct, je nadaná na jazyky a hudbu, a jakmile bude plnoletá, splní si sen a pojede studovat na konzervatoř do Vídně. Tato idyla ale nepotrvá věčně. Čtenáře čeká prožití velikonoc 1915 spolu s Azarianovými. Knížka je převyprávěním sto let starých historických příběhů.
Databáze knih: 83 % (8 hodnocení)


Joachim Vogelweide: Zlatý křížek. Klikněte pro více informací.

2. Zlatý křížek
Joachim Vogelweide

Nakladatel: Tomáš Houška
EAN: 9788086065281
Klíčová slova: Krimi, detektivky • Historické krimi
Anotace: Detektivní příběh z doby panování Václava I. První ze čtveřice romantických příběhů králova astrologa.
Databáze knih: 67 % (3 hodnocení)


Tomáš Houška: Liber Vitae. Klikněte pro více informací.

3. Liber Vitae
Tomáš Houška

Nakladatel: Tomáš Houška
EAN: 9788086065441
Klíčová slova: Fantasy, sci-fi
Anotace: Píše se rok 2065. David je dobře situovaný úředník ministerstva pro harmonizaci. Žije v dobré čtvrti a vozí se pancéřovaným služebním autem, takže občasná střelba v ulicích ho nemusí vzrušovat víc, než zprávy ze státní televize. Na světě dávno zavládla církev jediné správné víry a dokonalost ruší jen všudypřítomné hackerské – a někdy i velmi hmatatelné útoky temné nenávistné sekty fidáijů, kteří chtějí svrhnout legitimní vládu. David by si svůj pohodlný staromládenecký život žil i dále, kdyby jednoho rána tihle útočníci neunesli dceru Davidova šéfa. Liber Vitae je potemnělý dystopický příběh v postapo světě. Velká čás příběhu se odehrává v v…


  

  

1 – 3 / 3

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]