Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Tartaros.

Byly nalezeny 2 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

1. Dřímota
Jana Rečková

Vydáno: Tartaros
EAN: 9788087551004
Klíčová slova: Elektronické knihy - Urban fantasy
Anotace: Současný český thriller zkušené autorky sci-fi literatury. Jana Rečková má stálý okruh čtenářů, kteří oceňují její osobitý styl. Román Dřímota patří k žánru „katastrofických hororů". Skupina nic netušících lidí je uzavřena na ostrově, odkud pro ně není možnost návratu. Místem děje je luxusní obytný komplex. Hrdinové knihy byli zlákáni podezřele výhodnými podmínkami a nechávají stranou fámy o temném charakteru místa. Až když je spojení s pevninou přerušeno, nastane sled hrůzných událostí. Země pod nohama lidí puká, do bytů prorůstá ničivá zelená houba... Skupina lidí, která se pokusí neznámému zlu uniknout, je jakýmsi „sociologickým průřezem…
K vypůjčení do: 31.12.2020


2. V jámě lvové
Jan Jandourek

Vydáno: Tartaros
EAN: 9788071062264
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romány, povídky, novely
Anotace: Autor s jemným humorem zlidšťuje známé biblické postavy, závažné filozofické úvahy o víře, moci, vztahu individua a společnosti vyslovuje ústy smrtelníků s mnoha problémy, slabostmi a nectnostmi. Zajímavé, jiskrné čtení pro intelektuálně laděný okruh čtenářů.
K vypůjčení do: 01.06.2020


  

  

1 – 2 / 2

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]