Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Stephen Fisher.

Byly nalezeny 2 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Steve Fisher: Další americká soda. Klikněte pro více informací.

1. Další americká soda
Steve Fisher

Nakladatel: Stephen Fisher
Rozsah: 83 stran
EAN: 9990001704438
Kategorie: Česká a světová literatura • Humor
Anotace: Chvíle pro zasmání! Další americká soda je druhý soubor satirických povídek amerického spisovatele Steva Fishera, který má svůj pravidelný sloupek v týdeníku Reflex. Steve píše o životě v České republice i o současném životě všeobecně – o vztazích, rodině, práci, moderní technice i o mnoha dalších tématech. Jeho povídky vycházejí v brilantním překladu Jana Valešky.


Stephen Fisher: Ještě jedna americká soda. Klikněte pro více informací.

2. Ještě jedna americká soda
Stephen Fisher

Nakladatel: Stephen Fisher
Rozsah: 138 stran
EAN: 9990001608088
Kategorie: Zájmy a koníčky • Anekdoty, satira
Anotace: Ještě jedna americká soda je třetí sbírka humorných povídek amerického spisovatele Steve Fishera, které původně vycházely v časopise Reflex. Steve píše nejen o životě v Česku, ale i o věcech obecnějších. V téhle knížce si ověříte „10 signálů, že jste Čech“ a dozvíte se „Nejnovější poznatky českých anket“. Zjistíte, jaké to je, když se do sebe zaláskují psycholog a psycholožka, a co se stane, když se mužský bláznivě zamiluje do své okouzlující slepice. Poučíte se, když si přečtete „Několik otázek, které byste si měli položit, než se rozhodnete mít děti“, a setkáte se s matkou a dcerou, co si jsou až hrozitánsky podobné. Také se můžete…


  

  

1 – 2 / 2

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]