Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Splendidum družstvo.

Bylo nalezeno 104 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Daniel  Janů: Medová past. Klikněte pro více informací.

1. Medová past
Daniel Janů

Nakladatel: Splendidum družstvo
EAN: 9990003271051
Kategorie: Česká a světová literatura • Napětí, dobrodružství • Krimi, detektivky • Severské krimi
Anotace: Epizoda XIV. Sandra Hribar je mladá a ctižádostivá dívka, která chce dosáhnout samostatnosti. Proto se rozhodla, že opustí svůj domov v chorvatském Splitu a přestěhuje se do Dánska. Pomalu a jistě připravuje svou past. Detektiv Kjelsson mezitím vyšetřuje odložený případ, který ho přivádí k velmi zajímavým skutečnostem.
Databáze knih: 100 % (2 hodnocení)


Daniel  Janů: Vodopád lží. Klikněte pro více informací.

2. Vodopád lží
Daniel Janů

Nakladatel: Splendidum družstvo
EAN: 9990003595287
Kategorie: Česká a světová literatura • Napětí, dobrodružství • Krimi, detektivky • Severské krimi
Anotace: Dalo by se říct, že pondělí byl den jako každý jiný. Omyl. Tohle pondělí několika lidem změnilo život. Paní Tangrenová se stala vdovou, když objevila mrtvé tělo svého muže a detektiv Kjelsson dostal nového parťáka s velkým P, protože se ukázalo, že pan Tangren je bývalý švédský politik žijící v Dánsku.
Databáze knih: 100 % (1 hodnocení)


Daniel  Janů: Symboly ve Vindeby. Klikněte pro více informací.

3. Symboly ve Vindeby
Daniel Janů

Nakladatel: Splendidum družstvo
EAN: 9990003094353
Kategorie: Česká a světová literatura • Napětí, dobrodružství • Krimi, detektivky • Severské krimi
Anotace: Epizoda II. V prostorech opuštěné továrny Fabrik Fiskeri ve Vindeby bylo místní policejní hlídkou nalezeno ženské tělo. Příčina smrti: Uškrcení. Třetí den po pitvě mrtvola zmizela z márnice. O čtrnáct dní později ve strouze na konci ulice Syrenvej bylo nalezeno další ženské mrtvé tělo. Příčina smrti: Uškrcení. Stejně jako první mrtvola, i tato po několika dnech z márnice zmizela … přibyly další mrtvé ženy. Detektiv Kjelsson zahajuje pátrání a jako vždy s naprosto neočekávaným koncem.
Databáze knih: 97 % (6 hodnocení)


Daniel  Janů: Oddělení X. Klikněte pro více informací.

4. Oddělení X
Daniel Janů

Nakladatel: Splendidum družstvo
EAN: 9990003132666
Kategorie: Česká a světová literatura • Napětí, dobrodružství • Krimi, detektivky • Severské krimi
Anotace: Episoda IV. Detektiv Kjelsson se probouzí v nemocnici. Po těžké autonehodě, ze které vyvázl jen s lehkým poraněním hlavy a částečnou ztrátou paměti. Přesto si vzpomíná, že ve svém voze vezl nějakou ženu. Vše se začíná zamotávat, když si Kjelsson začíná vzpomínat. Pak už jen stačí jediné, poslat svůj tým do akce a odhalit spojení mezí Technologics Ars Odense a německým Pro-Genetics. K tomu je nutné navštívit sousední Německo a požádat tamější policii o spolupráci ...
Databáze knih: 95 % (4 hodnocení)


Wilkie Collins: Slečna nebo paní?. Klikněte pro více informací.

5. Slečna nebo paní?
Wilkie Collins

Nakladatel: Splendidum družstvo
EAN: 9990003542434
Kategorie: Česká a světová literatura • Historické romány • Klasická literatura • Světová literatura
Anotace: Wilkie Collins (1824-1889), přítel Charlese Dickense, který o něm řekl, že toužil být stejně dobrým spisovatelem jako on. Kniha ´Slečna nebo paní?´ má dvě základní zápletky. Patnáctileté dívce fyzicky dobře vyvinuté a docela hezké se dvoří mnohem starší muž, kterého nenávidí. Natalie je totiž zamilovaná do mnohem mladšího muže, svého bratrance a on do ní, ale její bohatý otec, který je poněkud naivní, což se mu stane osudné má s ní jiné plány. Druhá zápletka se soustředí na staršího nápadníka. Existuje podezření, že byl v minulosti zapleten do ohavné vraždy. I v tomto případě oceníte, jak Wilkie Collins dokáže poutavě vyprávět svůj příběh.
Databáze knih: 93 % (3 hodnocení)


Ivana Hasalová: Rychlá pomoc od bolesti domácími prostředky. Klikněte pro více informací.

6. Rychlá pomoc od bolesti domácími prostředky
Ivana Hasalová

Nakladatel: Splendidum družstvo
EAN: 9990002097263
Kategorie: Alternativní medicína • Literatura faktu, učebnice • Medicína, zdravotnictví • Domácí lékař
Anotace: Kniha nabízí spoustu jednoduchých receptů, jak se rychle zbavit bolesti bez použití pilulek. Nechybí recepty světově známých lidových léčitelů Vangy, Edgara Cayceho, pátera Ferdy ... Bolest nás provází celý život a zvykat si na léky není pro naše tělo, to nejlepší řešení. Internet je plný zaručených receptů, jak se zbavit bolesti krku, zad, zubů atd., ale kdo má náladu něco hledat na všemožných webech. Ano! Proč hledat babské rady na internetu, když tato kniha nabízí léty prověřené recepty našich předků na jednom místě včetně masáží, akupresury a další. V dnešní moderní době stoupá zájem o lidovou medicínu. Stále častěji věnují lékaři svou pozornost jednoduchým a…
Databáze knih: 90 % (2 hodnocení)


Joe Garcia: Kdo byl můj manžel?. Klikněte pro více informací.

7. Kdo byl můj manžel?
Joe Garcia

Nakladatel: Splendidum družstvo
EAN: 9990003334251
Kategorie: Česká a světová literatura • Společenské romány • Napětí, dobrodružství • Thrillery
Anotace: Mladá osmnáctiletá žena si vezme o 20 let staršího muže a má s ním po pěti letech manželství tři děti – syna a dvě dcery. Prvorozený syn záhadně zemřel po třech týdnech svého života, ale dvě dcerušky ji vrátí úsměv do tváře. Žije si svůj šťastný život, když náhle její manžel umírá při autonehodě. Od policajtů se dovídá, že vedle něho seděla 16letá dívka … prostitutka. Otřesená manželka začne pátrat po tom, kdo vlastně její manžel ve skutečnosti byl. Je šokována zjištěním, že mladá prostitutka byla jeho dcera a on … Odhodlaně dál pátrá po minulosti svého chotě a to, co se dovídá o muži, kterého z celého svého srdce milovala je tak šílené, že ... si…
Databáze knih: 89 % (7 hodnocení)


Joe Garcia: Theo se vrací. Klikněte pro více informací.

8. Theo se vrací
Joe Garcia

Nakladatel: Splendidum družstvo
EAN: 9990003345301
Kategorie: Česká a světová literatura • Napětí, dobrodružství • Česká literatura • Young adult, New adult
Anotace: ´Theo se vrací´ je příběh, který musí každého chytit za srdce. Psí věrnost je ohromující a Theo je toho vzorným příkladem. Po jedné přírodní katastrově se sotva roční Theo ocitne na opačném konci státu Ohia. Na své daleké cestě se potká s dobrem i zlem, prožije s několika lidmi jejich osudy, ale běží dál … za svým milovaným páníčkem, a když se po osmi letech setkají, tak se stane něco … slzy neudržíte na krajíčku.
Databáze knih: 83 % (6 hodnocení)


Daniel  Janů: Tanec v Sayberonu. Klikněte pro více informací.

9. Tanec v Sayberonu
Daniel Janů

Nakladatel: Splendidum družstvo
EAN: 9990003057396
Kategorie: Krimi, detektivky • Fantasy, sci-fi • Fantasy • Sci-fi
Anotace: Ekniha autora oblíbeného detektiva Kjelssona sestává ze tří novel ... TANEC V SAYBERONU V roce 2201 přistála na měsíci Atlas první kosmická loď s lidskou posádkou. Po třech dnech pobytu měsíc opustili. O čtyři roky později zde přistály dvě nákladní lodě třídy Colossus a během následujících deseti let uprostřed měsíce lidé vybudovali ohromnou kolonii. Zde začíná mé pátrání po dívce jménem Tamara Donaldsonová, pro kterou mě sem vyslal její otec a miliardář John Donaldson. GILGAMEŠŮV STÍN Příběh se odehrává v japonském městě Fukuoka. Píše se rok 2037. Daiki je programátorem NPC. Nové projekty, oddělení Virtuálního světa v nejznámější kyber společnosti…
Databáze knih: 80 % (2 hodnocení)


Daniel  Janů: Riog Velesa. Klikněte pro více informací.

10. Riog Velesa
Daniel Janů

Nakladatel: Splendidum družstvo
EAN: 9990003456588
Kategorie: Česká a světová literatura • Historické romány • Napětí, dobrodružství • Fantasy, sci-fi
Anotace: Mág Urgas vytvořil Rioga Velesu. Nesmrtelného válečníka, který bude potřebovat armádu Nemrtvých, aby dobyl území zvané Tobánie. Po porážce krále Pruunana jeho území, zabral kníže Nerwun. Ve světě na druhé straně, se nový správce pevnosti Bulrus, lady Meinakin tvrdě vypořádá se všemi přívrženci lorda Solegarda. Po několika týdnech si místní uvědomili, že je mnohem krutější, než byl lord Solegard….
Databáze knih: 80 % (1 hodnocení)


  

  

1 – 10 / 104

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]