Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Splendidum družstvo.

Bylo nalezeno 66 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Daniel  Janů: Medová past. Klikněte pro více informací.

1. Medová past
Daniel Janů

Nakladatel: Splendidum družstvo
EAN: 9990003271051
Klíčová slova: E-knihy • Česká a světová literatura • Napětí, dobrodružství • Krimi, detektivky • Severské krimi
Anotace: Epizoda XIV. Sandra Hribar je mladá a ctižádostivá dívka, která chce dosáhnout samostatnosti. Proto se rozhodla, že opustí svůj domov v chorvatském Splitu a přestěhuje se do Dánska. Pomalu a jistě připravuje svou past. Detektiv Kjelsson mezitím vyšetřuje odložený případ, který ho přivádí k velmi zajímavým skutečnostem.
Databáze knih: 100 % (1 hodnocení)


Ivana Hasalová: Rychlá pomoc od bolesti domácími prostředky. Klikněte pro více informací.

2. Rychlá pomoc od bolesti domácími prostředky
Ivana Hasalová

Nakladatel: Splendidum družstvo
EAN: 9990002097263
Klíčová slova: Alternativní medicína • Literatura faktu, učebnice • Medicína, zdravotnictví • Domácí lékař
Anotace: Kniha nabízí spoustu jednoduchých receptů, jak se rychle zbavit bolesti bez použití pilulek. Nechybí recepty světově známých lidových léčitelů Vangy, Edgara Cayceho, pátera Ferdy ... Bolest nás provází celý život a zvykat si na léky není pro naše tělo, to nejlepší řešení. Internet je plný zaručených receptů, jak se zbavit bolesti krku, zad, zubů atd., ale kdo má náladu něco hledat na všemožných webech. Ano! Proč hledat babské rady na internetu, když tato kniha nabízí léty prověřené recepty našich předků na jednom místě včetně masáží, akupresury a další. V dnešní moderní době stoupá zájem o lidovou medicínu. Stále častěji věnují lékaři svou pozornost jednoduchým a…
Databáze knih: 100 % (1 hodnocení)


Daniel  Janů: Oddělení X. Klikněte pro více informací.

3. Oddělení X
Daniel Janů

Nakladatel: Splendidum družstvo
EAN: 9990003132666
Klíčová slova: E-knihy • Česká a světová literatura • Napětí, dobrodružství • Krimi, detektivky • Severské krimi
Anotace: Episoda IV. Detektiv Kjelsson se probouzí v nemocnici. Po těžké autonehodě, ze které vyvázl jen s lehkým poraněním hlavy a částečnou ztrátou paměti. Přesto si vzpomíná, že ve svém voze vezl nějakou ženu. Vše se začíná zamotávat, když si Kjelsson začíná vzpomínat. Pak už jen stačí jediné, poslat svůj tým do akce a odhalit spojení mezí Technologics Ars Odense a německým Pro-Genetics. K tomu je nutné navštívit sousední Německo a požádat tamější policii o spolupráci ...
Databáze knih: 95 % (4 hodnocení)


Daniel  Janů: Symboly ve Vindeby. Klikněte pro více informací.

4. Symboly ve Vindeby
Daniel Janů

Nakladatel: Splendidum družstvo
EAN: 9990003094353
Klíčová slova: E-knihy • Česká a světová literatura • Napětí, dobrodružství • Krimi, detektivky • Severské krimi
Anotace: Epizoda II. V prostorech opuštěné továrny Fabrik Fiskeri ve Vindeby bylo místní policejní hlídkou nalezeno ženské tělo. Příčina smrti: Uškrcení. Třetí den po pitvě mrtvola zmizela z márnice. O čtrnáct dní později ve strouze na konci ulice Syrenvej bylo nalezeno další ženské mrtvé tělo. Příčina smrti: Uškrcení. Stejně jako první mrtvola, i tato po několika dnech z márnice zmizela … přibyly další mrtvé ženy. Detektiv Kjelsson zahajuje pátrání a jako vždy s naprosto neočekávaným koncem.
Databáze knih: 95 % (4 hodnocení)


Janů Daniel: Tanec v Sayberonu. Klikněte pro více informací.

5. Tanec v Sayberonu
Janů Daniel

Nakladatel: Splendidum družstvo
EAN: 9990003057396
Klíčová slova: E-knihy • Krimi, detektivky • Fantasy, sci-fi • Fantasy • Sci-fi
Anotace: Ekniha autora oblíbeného detektiva Kjelssona sestává ze tří novel ... TANEC V SAYBERONU V roce 2201 přistála na měsíci Atlas první kosmická loď s lidskou posádkou. Po třech dnech pobytu měsíc opustili. O čtyři roky později zde přistály dvě nákladní lodě třídy Colossus a během následujících deseti let uprostřed měsíce lidé vybudovali ohromnou kolonii. Zde začíná mé pátrání po dívce jménem Tamara Donaldsonová, pro kterou mě sem vyslal její otec a miliardář John Donaldson. GILGAMEŠŮV STÍN Příběh se odehrává v japonském městě Fukuoka. Píše se rok 2037. Daiki je programátorem NPC. Nové projekty, oddělení Virtuálního světa v nejznámější kyber společnosti…
Databáze knih: 80 % (2 hodnocení)


Daniel  Janů: H8. Klikněte pro více informací.

6. H8
Daniel Janů

Nakladatel: Splendidum družstvo
EAN: 9990002081699
Klíčová slova: Fantasy, sci-fi • Fantasy • České fantasy
Anotace: Děj tohoto příběhu je zasazen do českého města, kde neznámý pozorovatel, kontrolující časovou osu událostí sleduje vybrané subjekty pozorování. Tajemný cizinec si vybírá subjekty se skrytou nenávisti. Každý člověk ji v sobě má zakořeněnou a vždy záleží na tom, při jaké příležitosti u něho propukne. Mnohdy jsme sami obětí nenávisti někoho jiného. Co když je to všechno jen hra? Co když je to všechno jen zkouška? Co když to dokážeme změnit? Jsme toho schopni? Začnou se dít velice podivné věci … bez zjevné příčiny jsou vraždění lidé … ale, ta příčina existuje … neočekávané vyvrcholení příběhu.
Databáze knih: 80 % (1 hodnocení)


Joe Garcia: Nezkrotná Lara. Klikněte pro více informací.

7. Nezkrotná Lara
Joe Garcia

Nakladatel: Splendidum družstvo
EAN: 9990003131249
Klíčová slova: E-knihy • Česká a světová literatura • Napětí, dobrodružství • Romantika
Anotace: Dívenka Lara vychovávána pěstouny, po hrůzném činu skončila v dětském domově. Její již zralá krása přilákala chlípníka, který ji brutálně znásilnil … po druhé mu to už nedovolila. Spáchala trestný čin, který se ututlal … ale pravda ji dohnala do kouta stejně jako nedostatek peněz. Dostala lákavou nabídku, ale za jakou cenu … Pomůže ji rafinovaný převlek dostat se z područí tajné skupiny? Poradí si s italským mafiánem týrající mladé dívky?
Databáze knih: 67 % (6 hodnocení)


Marika  Koelová: Když Amor svádí. Klikněte pro více informací.

8. Když Amor svádí
Marika Koelová

Nakladatel: Splendidum družstvo
EAN: 9990002089435
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Young adult, New adult
Anotace: Autorka knihy se zaměřila na citové vztahy mezi mladými chlapci na střední škole. Poutavé milostné příběhy až zarážejí bezprostředním popisem soužití mileneckých párů stejného pohlaví. Andělé to mají snadné. Nemají žádné starosti. Snad kromě Amora, rozdávajícího lásku všem, kteří ji potřebují. A Ravena, zachraňujícího ty, jež hledají útěchu v náruči smrti, a kterým každý opovrhuje. Dokáže Raven přesvědčit Amora, že sebevrazi jsou jen nešťastní lidé? A že oni dva patří k sobě? Mají to Andělé s námi skutečné tak jednoduché?
Databáze knih: 60 % (5 hodnocení)


Kateřina Slabíková: Zdravé pomazánky. Klikněte pro více informací.

9. Zdravé pomazánky
Kateřina Slabíková

Nakladatel: Splendidum družstvo
EAN: 9990002072536
Klíčová slova: Kuchařky, jídlo a nápoje • Kuchařky
Anotace: Kniha nabízí přes sto druhů pomazánek zařazených do sedmi kategorií. Máte jedinečnou příležitost si připravit pomazánky luštěninové, zeleninové, rybí, tvarohové, sýrové, z obilovin a semínek a ze šmakounem. Pomazánky jsou v jídelníčku naprosto nenahraditelné. Je možné je podávat k snídani, k přesnídávce nebo jako lehkou večeři. Pomazánky chutnají hlavně dětem, proto jsou zde použity jen ty nejzdravější potraviny. Dobrou chuť!
Databáze knih: 40 % (1 hodnocení)


Daniel  Janů: Život šesti. Klikněte pro více informací.

10. Život šesti
Daniel Janů

Nakladatel: Splendidum družstvo
EAN: 9990003380746
Klíčová slova: E-knihy • Česká a světová literatura • Společenské romány • Romantika
Anotace: Kniha vypráví v několika dějových liniích o šesti lidech, kteří se potkají a v krátkém čase se do sebe zamilují. Není pochyb, že žádné z těchto setkání není náhodné. Juha Saarinen, finský architekt při své návštěvě Lotyšska potkává neuvěřitelnou Lauru Tyskavdis. Claudio Antoire se seznamuje v Italském Milánu s půvabnou Julií Montagini a devatenáctiletá Agnés Caustenoux se dozvídá velmi zajímavé věci týkající se jejího života, a k tomu jí pomáhá sympatický přítel Fredérik Balvier.


  

  

1 – 10 / 66

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]