Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Slon.

Byly nalezeny 2 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

1. Úvahy o postmoderní době
Zygmunt Bauman

Vydáno: Slon
EAN: 9788086429113
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Autor se v pěti esejích zabývá sociálním smyslem a podstatou sporu o postmodernitu, proměnami životního stylu a osobnostních vzorců chování, velkoměstským životem, způsoby zacházení s tělem a současnými a budoucími osudy mravnosti.
Databáze knih: 73 % (26 hodnocení)


2. Systémy politických stran
Miroslav Novák

Vydáno: Slon
EAN: 9788085850222
Klíčová slova: Elektronické knihy - Učebnice, odborná literatura
Anotace: Pojem systému stran je dnes určující pro pochopení politických režimů a jejich reálného fungování. Po první kapitole, která se zabývá otázkou, co jsou politické strany a jak vznikly, proto autor přechází k analýze systémů stran. Drží se tradičního rozdělení na systém jediné strany (monopartismus), systém dvou stran (bipartismus) a systém více (než dvou) stran (multipartismus). Pak následují kapitoly týkající se poměrné velikosti stran, koalic, vztahu stran k vládě a k opozici. Tato studijní příručka je určena v prvé řadě studentům politologie a příbuzných oborů (např. sociologie nebo práva). Poslouží samozřejmě i širší veřejnosti. Zvlášť užitečná může být…


  

  

1 – 2 / 2

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]