Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Slon.

Byly nalezeny 2 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Zygmunt Bauman: Úvahy o postmoderní době. Klikněte pro více informací.

1. Úvahy o postmoderní době
Zygmunt Bauman

Nakladatel: Slon
EAN: 9788086429113
Klíčová slova: Literatura faktu, učebnice • Společenské, humanitní vědy • Náboženství, teologie
Anotace: Autor, světově proslulý svou knihou o vztahu modernity a holocaustu, se v pěti esejích zabývá sociálním smyslem a podstatou sporu o postmodernitu, proměnami životního stylu a osobnostních vzorců chování, velkoměstským životem, způsoby zacházení s tělem a především současnými a budoucími osudy mravnosti. Baumanovy eseje jsou první publikací vydanou v češtině, která se zabývá sociologickými aspekty života v postmoderní společnosti srozumitelně, vtipně a čtivě.
Databáze knih: 72 % (28 hodnocení)


Miroslav Novák: Systémy politických stran. Klikněte pro více informací.

2. Systémy politických stran
Miroslav Novák

Nakladatel: Slon
EAN: 9788085850222
Klíčová slova: Literatura faktu, učebnice • Společenské, humanitní vědy • Právo
Anotace: Pojem systému stran je dnes určující pro pochopení politických režimů a jejich reálného fungování. Po první kapitole, která se zabývá otázkou, co jsou politické strany a jak vznikly, proto autor přechází k analýze systémů stran. Drží se tradičního rozdělení na systém jediné strany (monopartismus), systém dvou stran (bipartismus) a systém více (než dvou) stran (multipartismus). Pak následují kapitoly týkající se poměrné velikosti stran, koalic, vztahu stran k vládě a k opozici. Tato studijní příručka je určena v prvé řadě studentům politologie a příbuzných oborů (např. sociologie nebo práva). Poslouží samozřejmě i širší veřejnosti. Zvlášť užitečná může být…
Databáze knih: 68 % (5 hodnocení)


  

  

1 – 2 / 2

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]