Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Pointa Publishing.

Bylo nalezeno 48 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Petra Horváthová: O statečné zoubkové víle. Klikněte pro více informací.

41. O statečné zoubkové víle
Petra Horváthová

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076500747
Klíčová slova: Elektronické knihy, Beletrie pro děti
Anotace: Víla Rubínka přišla na svět z rubínové květiny. Patří mezi zoubkové víly, které do země lidí létají pro dětské zuby. Ale Rubínka má ještě jeden úkol. Kouzelnou zemi totiž napadli zlí skřeti, kteří zakleli její kamarádku Zlatěnku a navíc už roky drží ve vězení krále skřítků. Dokáže je statečná víla porazit a zachránit své přátele? Pohádkový výlet do fantastické říše, který bude bavit děti i rodiče.


Petr Kovařík: Síla hotentota. Klikněte pro více informací.

42. Síla hotentota
Petr Kovařík

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076500341
Klíčová slova: Elektronické knihy, Osobní rozvoj, životní styl
Anotace: Sbírka zamyšlení a zároveň nenásilný „návod na život”. Kniha o budování, o dávání i braní. O pochopení druhých i sebe samých. O bezstarostnosti, ale také o zodpovědnosti, o tom, kdy si z věcí nic nedělat a kdy zase ano. O tom, že bohatství není totéž co hromadění peněz a že osobní růst paradoxně znamená zmenšit se. Kdo to udělá vědomě, snáze najde radost v každodenním konání. A touto cestou může dojít k vyrovnanosti a štěstí. Je to příběh – manifestace radosti ze života a zároveň příručka vědomého muže, kterou ocení i ženy. To vše pohledem jednoho vědomého hotentota.


Miluška Štefanová: Skřítek Kompostík a jeho kamarádi. Klikněte pro více informací.

43. Skřítek Kompostík a jeho kamarádi
Miluška Štefanová

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076500587
Klíčová slova: Elektronické knihy, Beletrie pro děti
Anotace: Skřítek Kompostík se na jaře objevil na bezovém keři blízko hospodářského stavení a brzy se tam skamarádil se všemi domácími i divokými zvířátky. Každý večer si u bezu vyprávějí příběhy, které se jim na statku přihodily. Přijměte pozvání skřítka Kompostíka a poslechněte si povídání o hašteřivých slepičkách, o uzdravení kočičky Katky nebo o tom, jak zvířátka pořádala zahradní ples, dříve než se Kompostík opět uloží k zimnímu spánku ve svém podzemním království….


Jakub Tvrz: Kdo nemaká, nežere. Klikněte pro více informací.

44. Kdo nemaká, nežere
Jakub Tvrz

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076500624
Klíčová slova: Elektronické knihy, Česká literatura
Anotace: Přesná pozorování, nevšední zamyšlení i osvěžující naivita. Občas specifický humor, občas slzy. A nejedna prazvláštní chvíle v obyčejném světě, který možná není tak špatný, jak se zdá. To všechno se vešlo do čtyřiadvaceti povídek nadějného mladého autora, jehož tvorbu ocenila známá jména české literární a publicistické scény.


Zdeněk Herzig: Psáno na rozkaz. Klikněte pro více informací.

45. Psáno na rozkaz
Zdeněk Herzig

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076500709
Klíčová slova: Elektronické knihy, Poezie
Anotace: V pořadí druhá sbírka strojvedoucího a básníka. Ve verších jsou ukryté myšlenky o životě a smrti, lásce i zlobě, Věře i nevěře, víře v Boha, víře v člověka. A také o kráse světa, o přírodě, o železnici. Prostě jak jde život.


Drahomíra Srdečná: Honzík, ochránce parku. Klikněte pro více informací.

46. Honzík, ochránce parku
Drahomíra Srdečná

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076500501
Klíčová slova: Elektronické knihy, Beletrie pro děti
Anotace: Malý Honzík, mihule Mahule a další hrdinové z Průhonického parku před sebou mají velký úkol – zjistit, kdo tam způsobuje pohromu, a škůdce chytit. Budou potřebovat pomoc tajemného siláka, nebo si poradí sami? Jak jim pomůžou listíci, peckánci a zlatušky? A co se vlastně stane, když se někde usadí nepůvodní zvířecí druh? Hodně fantazie, trocha napětí a špetka užitečných informací v dvojjazyčném pohádkovém příběhu, který bude bavit i rodiče. A děti si s ním nenásilně potrénují angličtinu.


Ludvík Filip: Efektivní řízení kvality. Klikněte pro více informací.

47. Efektivní řízení kvality
Ludvík Filip

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788090753051
Klíčová slova: Elektronické knihy, E, Knihy
Anotace: Průvodce správným fungováním v managementu kvality. Publikace je na českém trhu unikátní: obsahuje souhrnné informace o systémech řízení, příklady ze skutečných firem i návrhy správných řešení. Na jednom místě čtenář najde nejběžněji používané, v praxi vyzkoušené metody a aktuální požadavky pro systémové normy. Dozví se, jak metody kvalitně aplikovat, jak zvýšit efektivitu a snížit nákladovost vybudovaného systému. Příručka se hodí pro širokou veřejnost, poslouží v podnikové praxi i v rámci vysokoškolského studia. Autor v ní zúročil více než dvacet let zkušeností v oboru – působí jako lektor, konzultant a auditor systému řízení. O řízení…


Robin Hendrych: Inkoustové epolety. Klikněte pro více informací.

48. Inkoustové epolety
Robin Hendrych

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788090730625
Klíčová slova: Elektronické knihy, E, Knihy
Anotace: Inkoustové epolety jsou sbírka rondelů, rondeletů, pantoumů a trioletů. S archaickými formami pracuji, protože obsahem těchto básní jsou pouze mé imprese bez hlubších konotací. Snažím se všímat si života, který mě míjí i který si sám hnětu, ač jsem mizerým sochařem. Jsem jako kočka, která se schovává v příliš úzké váze. Snažím se vecpat do těsných rondelů, abych věděl, kde mám nohy a ruce, kde pero, kde fajku.


  

  

41 – 48 / 48

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]