Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Pointa Publishing.

Bylo nalezeno 44 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Lenka Bergmann Míkovcová: Sladké sny, houpy hou. Klikněte pro více informací.

31. Sladké sny, houpy hou
Lenka Bergmann Míkovcová

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788088335924
Klíčová slova: Elektronické knihy, E, Knihy
Anotace: Text ukolébavky v rýmech popisuje, co děti kolem sebe mohou vidět, slyšet a nakonec i to, co mohou cítit a pociťovat. Přivádí tak jejich pozornost z bezprostředního okolí do jejich nitra.
Databáze knih: 50 % (2 hodnocení)


Petra Horváthová: O statečné zoubkové víle. Klikněte pro více informací.

32. O statečné zoubkové víle
Petra Horváthová

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076500747
Klíčová slova: Elektronické knihy, Beletrie pro děti
Anotace: Víla Rubínka přišla na svět z rubínové květiny. Patří mezi zoubkové víly, které do země lidí létají pro dětské zuby. Ale Rubínka má ještě jeden úkol. Kouzelnou zemi totiž napadli zlí skřeti, kteří zakleli její kamarádku Zlatěnku a navíc už roky drží ve vězení krále skřítků. Dokáže je statečná víla porazit a zachránit své přátele? Pohádkový výlet do fantastické říše, který bude bavit děti i rodiče.


Petr Kovařík: Síla hotentota. Klikněte pro více informací.

33. Síla hotentota
Petr Kovařík

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076500341
Klíčová slova: Elektronické knihy, Osobní rozvoj, životní styl
Anotace: Sbírka zamyšlení a zároveň nenásilný „návod na život”. Kniha o budování, o dávání i braní. O pochopení druhých i sebe samých. O bezstarostnosti, ale také o zodpovědnosti, o tom, kdy si z věcí nic nedělat a kdy zase ano. O tom, že bohatství není totéž co hromadění peněz a že osobní růst paradoxně znamená zmenšit se. Kdo to udělá vědomě, snáze najde radost v každodenním konání. A touto cestou může dojít k vyrovnanosti a štěstí. Je to příběh – manifestace radosti ze života a zároveň příručka vědomého muže, kterou ocení i ženy. To vše pohledem jednoho vědomého hotentota.


Tomáš Kapras: Hovínko na dortu. Klikněte pro více informací.

34. Hovínko na dortu
Tomáš Kapras

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076500389
Klíčová slova: Elektronické knihy, Humor
Anotace: Osmadvacet povídek ze života jedné šestičlenné rodiny aneb zlehka unavený otec píše o svých (téměř) neunavitelných dětech. Občas se věci jen trošku zašmodrchají, jindy dojde na pořádné dobrodružství, jako když si autor sám odrodil třetího syna. Pobaví se všichni, maminky poznají výchovu z mužského pohledu a tatínci si třeba řeknou: „Když to zvládá on, já to dám taky.“ Doplněno autentickými komentáři autorových ratolestí.


Miluška Štefanová: Skřítek Kompostík a jeho kamarádi. Klikněte pro více informací.

35. Skřítek Kompostík a jeho kamarádi
Miluška Štefanová

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076500587
Klíčová slova: Elektronické knihy, Beletrie pro děti
Anotace: Skřítek Kompostík se na jaře objevil na bezovém keři blízko hospodářského stavení a brzy se tam skamarádil se všemi domácími i divokými zvířátky. Každý večer si u bezu vyprávějí příběhy, které se jim na statku přihodily. Přijměte pozvání skřítka Kompostíka a poslechněte si povídání o hašteřivých slepičkách, o uzdravení kočičky Katky nebo o tom, jak zvířátka pořádala zahradní ples, dříve než se Kompostík opět uloží k zimnímu spánku ve svém podzemním království….


Jakub Tvrz: Kdo nemaká, nežere. Klikněte pro více informací.

36. Kdo nemaká, nežere
Jakub Tvrz

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076500624
Klíčová slova: Elektronické knihy, Česká literatura
Anotace: Přesná pozorování, nevšední zamyšlení i osvěžující naivita. Občas specifický humor, občas slzy. A nejedna prazvláštní chvíle v obyčejném světě, který možná není tak špatný, jak se zdá. To všechno se vešlo do čtyřiadvaceti povídek nadějného mladého autora, jehož tvorbu ocenila známá jména české literární a publicistické scény.


Jiří Kalemba: Šestí na světě. Klikněte pro více informací.

37. Šestí na světě
Jiří Kalemba

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076500464
Klíčová slova: Elektronické knihy, Sport a hry
Anotace: Mistrovství světa v Číně přineslo českému basketbalu nečekaný úspěch. A ten u nás během turnaje i po jeho skončení rozpoutal bezprecedentní basketbalovou mánii. Český sportovní národ objevil nové hrdiny – Tomáše Satoranského a spol. Kniha Šestí na světě přibližuje atmosféru nečekaného tažení, mapuje dění v českém týmu i v zákulisí velkého turnaje. Reportér České televize Jiří Kalemba, který reprezentanty doprovázel, posbíral bohatou sbírku vjemů, dojmů a zážitků. Poskládal je tak, aby doplnily obrovsky silný sportovní příběh, který v Číně napsal sám výběr trenéra Ronena Ginzburga. „Turci nevěděli jak, nevěděli kudy a přestávali mít síly.…


Jana Ligurská: Atopický ekzém a potravinové alergie očima mámy. Klikněte pro více informací.

38. Atopický ekzém a potravinové alergie očima mámy
Jana Ligurská

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076500426
Klíčová slova: Elektronické knihy, Osobní rozvoj, životní styl
Anotace: Atopickým ekzémem dnes trpí každé čtvrté dítě. Ne každý přitom ví, že jednou z příčin můžou být neodhalené potravinové alergie. V komplexní příručce se rodiče atopiků dozvědí ● jak to udělat, aby se dítěti ulevilo od nepříjemného svědění ● jak pečovat o pokožku a co očekávat od kožního lékaře ● co odhalí testy u alergologa a co už ne ● jak potravinové alergie můžou rodiče vypátrat sami ● jak správně nastavit jídelníček a upravit domácnost ● jak zvládnout stres spojený s nemocí dítěte ● a jak se z toho všeho nezbláznit.


Václav Kerber: Moje Cesta hrdinů SNP. Klikněte pro více informací.

39. Moje Cesta hrdinů SNP
Václav Kerber

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076500303
Klíčová slova: Elektronické knihy, Cestování po zahraničí
Anotace: 750 kilometrů, 31 dní, 1 cesta Cestopisný příběh člověka, který toužil zažít dobrodružství. Nemusel za ním cestovat přes půl světa, znát cizí jazyk ani zruinovat svoje konto. Bez velkých předchozích zkušeností a s batohem na zádech se sám vydal na Slovensko, aby prošel 750 kilometrů dlouhou trasu. Spal na půdě opuštěného domu i autobusové zastávce. Byl ale nakonec opravdu tak sám? A došel až na konec?


Zdeněk Herzig: Psáno na rozkaz. Klikněte pro více informací.

40. Psáno na rozkaz
Zdeněk Herzig

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076500709
Klíčová slova: Elektronické knihy, Poezie
Anotace: V pořadí druhá sbírka strojvedoucího a básníka. Ve verších jsou ukryté myšlenky o životě a smrti, lásce i zlobě, Věře i nevěře, víře v Boha, víře v člověka. A také o kráse světa, o přírodě, o železnici. Prostě jak jde život.


  

  

31 – 40 / 44

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]