Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Pointa Publishing.

Bylo nalezeno 44 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Kateřina Lieskovská: Svobodomyslná. Klikněte pro více informací.

11. Svobodomyslná
Kateřina Lieskovská

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788088335887
Klíčová slova: Elektronické knihy, Romány, povídky, novely
Anotace: „Můj život byl tak dokonalý a nalajnovaný, jako bych vypadla z čítanky. A tak jsem si v devatenácti letech nasadila na hlavu sněhově bílý závoj, na ruku prstýnek a vdala se. Za manipulátora. Za psychopata. A odletěla s ním na druhý konec světa.“ Životní příběh ženy, která prožila domácí peklo. Kniha o cestě plné manipulace, psychické i fyzické šikany, ale také hledání vnitřní síly. Pro všechny, kteří jsou uvězněni v nešťastné životní situaci a potřebují udělat radikální řez. Pro ty, kterým partner ubližuje a možná mají pocit, že jsou na celém světě úplně sami. A vlastně úplně pro všechny. Protože každý z nás má v okolí někoho, komu může…
Databáze knih: 75 % (22 hodnocení)


Jana Bitalová: Mámou s humorem. Klikněte pro více informací.

12. Mámou s humorem
Jana Bitalová

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788090753099
Klíčová slova: Elektronické knihy, Romány, povídky, novely
Anotace: Malá dítka jsou krásná, roztomilá a báječná… zvláště dokud je v případě rozpoznání problému (sluchem či čichem) můžete vrátit rodičům. Po porodu jste to ale najednou vy, na kom je boj se znehodnocenou plenou a kdo by občas potřeboval deset rukou a patery nervy. Zasmějte se u příhod obyčejné mámy a přesvědčte se, že každé z nás někdy jde z těch našich milovaných zlatíček hlava kolem.
Databáze knih: 71 % (11 hodnocení)


David Teichmann: Americká sprcha. Klikněte pro více informací.

13. Americká sprcha
David Teichmann

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788088335566
Klíčová slova: Elektronické knihy, E, Knihy
Anotace: Dokáže se David postarat nejen o sebe, ale především o Konora, Karissu, Krise a Karin, aniž by mu explodovala kůra mozková? Kniha přináší neobyčejný příběh mladého muže, který se ve svých 22 letech stal historicky prvním au pair mužského pohlaví v rodině Williamsových. Se svérázným humorem vzpomíná na každodenní život se čtyřmi temperamentními dětmi v jižní Kalifornii, ale čtenáře vezme i do Mexika, Las Vegas nebo na Havaj.
Databáze knih: 63 % (7 hodnocení)


Marek Dobrý: Penis nemá uši. Klikněte pro více informací.

14. Penis nemá uši
Marek Dobrý

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788090730632
Klíčová slova: Elektronické knihy, Romány, povídky, novely
Anotace: „Penis nemá uši“ je povídkový román, který pojednává o mužích-hajzlech. V osmi příbězích čtenář nahlédne do světa sebestředných jedinců, kteří záměrně vytvářejí nenávistné konflikty a hledají cíle svého hněvu, aby si tak vytvořili svůj vlastní svět, v němž se cítí bezpečně. Jejich plány ale vždy končí maličko jinak, než čekají.
Databáze knih: 58 % (27 hodnocení)


Alexandra Kohoutová: Slova z pekla. Klikněte pro více informací.

15. Slova z pekla
Alexandra Kohoutová

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788088335481
Klíčová slova: Elektronické knihy, E, Knihy
Anotace: Možná už je znáte z Instagramu. Slova z pekla monitorují ten nejbizarnější jazykový paskvil, co lidé vypouštějí z úst. Jejich hledáčku neuniknou milovníci kávy, fotbaloví fanoušci, maminky z internetových diskuzí ani manažeři z korporátů. Hlavním cílem knihy je pobavit a nastavit zrcadlo tomu, jak mluvíme. Slovní hříčky, floskule a neologismy jsou doplněné o vtipné úlovky z fotobank a originální memes. Nechybí ani odborná lingvistická předmluva a doplňující komentáře k různým jazykovým jevům. Jedná se opravdu o díla ďáblova, nebo jsou pekelná slova dokladem přirozeného vývoje jazyka? Pojďte si udělat vlastní názor.
Databáze knih: 53 % (14 hodnocení)


Jan Markel: Nezastavitelný růst. Klikněte pro více informací.

16. Nezastavitelný růst
Jan Markel

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788088335801
Klíčová slova: Elektronické knihy, Osobní růst, motivace
Anotace: Co kdyby existovala cesta, jak dosahovat velkých věcí pomocí malých kroků, a přitom rychleji než doposud? V provokativní knížce se naučíte, jak se pomocí drobných změn osvobodit z nekonečného krysího závodu. Ze závodu, ve kterém za velkou námahu sklízíte jenom drobky z koláče, který je tu pro všechny. I pro vás. Objevíte pět klíčových oblastí, které zrychlí váš osobní růst. Zasmějete se principům, které jsou podané lidsky, ale bez servítků. Poznáte průlomové objevy z vědeckých studií a nasajete know-how z tisíců hodin autorovy praxe v českém prostředí. Přestaňte úspěch a štěstí pronásledovat. Začněte je žít.
Databáze knih: 100 % (1 hodnocení)


Daniela Vondráčková, Eva Vondráčková: Pelyněk a vanilka. Klikněte pro více informací.

17. Pelyněk a vanilka
Daniela Vondráčková, Eva Vondráčková

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076500068
Klíčová slova: Elektronické knihy, E, Knihy
Anotace: Chci počkat, až ostatní zákazníci odejdou, chci být úplně poslední. Ale nejde to. Prodavačka se mě ptá, co chci, a já odpovídám: „Litr mléka, půlku chleba, půlku másla. Ještě droždí a zápalky.“ Ke konci poklesnu hlasem a šeptám: „Maminka prosí, jestli bych to mohla vzít na dluh.“ Když jí bylo šedesát, začala psát. Nevynechala nic. Dětství strávené v bídě, zoufalství a nedostatku lásky, putování po dětských domovech, ale ani roky, kdy hledala naději a nacházela vnitřní sílu. Autobiografický román Evy Vondráčkové vznikal deset let a vlastními komentáři ho doplnila dcera Daniela. Ze vzpomínek a dobových fotografií společně poskládaly zdánlivě malý, a přitom univerzální…
Databáze knih: 100 % (1 hodnocení)


Ludmila Bakonyi  Selingerová: O nebi a zemi aneb Meteorologické pohádky. Klikněte pro více informací.

18. O nebi a zemi aneb Meteorologické pohádky
Ludmila Bakonyi Selingerová

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788090750500
Klíčová slova: Elektronické knihy, E, Knihy
Anotace: Jak vlastně vzniká duha? Proč zapadá slunce? Jak drží mraky na obloze? Také máte doma malého zvědavce, který rád zkoumá vše, co nás obklopuje? Otevřete si tuto knihu a vydejte se spolu až ke hvězdám. Vypráví příběhy o nebeských tělesech a meteorologických jevech. Děti si hravou formou osvojí základní informace o jevech kolem sebe, dozví se mnoho zajímavostí a dostanou tak pobídku k vlastnímu pozorování a experimentům. Je určena všem nadšeným průzkumníkům předškolního a mladšího školního věku.
Databáze knih: 96 % (5 hodnocení)


Viktorie Veselá: Ester a Basilova pomsta. Klikněte pro více informací.

19. Ester a Basilova pomsta
Viktorie Veselá

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788088335320
Klíčová slova: Elektronické knihy, E, Knihy
Anotace: Kdo je vlastně pan Basil? Proč prahne po pomstě a líčí past na 300 let starou čarodějku Ester, o jejíchž schopnostech nikdo neví, protože je nyní šéfkuchařkou U Magického oka? Veselá a napínavá detektivka pro děti od 7 let vtáhne do děje i vás. Pátrejte společně se svými dětmi po tajemstvích a podpořte jejich zvídavost a představivost.
Databáze knih: 95 % (4 hodnocení)


Petr Bazger: Mediace. Klikněte pro více informací.

20. Mediace
Petr Bazger

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076500143
Klíčová slova: Elektronické knihy, Česká literatura
Anotace: K čemu může vést náhodná tragédie, která z jednoho člověka udělá pachatele a z druhého oběť? A co nám to může říct o nás samotných? Vysokoškolák Pavel po oslavě narozenin spáchá trestný čin, jehož obětí se stane náctiletý Tomáš. Ideály mladé pracovnice Anežky, která se učí, jak pracovat s pachateli a oběťmi trestných činů, se střetávají s realitou. Do děje vstupuje vážně nemocná učitelka Kateřina a vrah Marcel. Psychologická mozaika nastoluje výzvy, které v hrdinech probouzejí to nejlepší i to nejhorší. Odehrává se na pozadí skutečného příběhu Russe Kellyho, prvního pachatele, na nějž pozitivně zapůsobila mediace – řízené setkání…
Databáze knih: 92 % (5 hodnocení)


  

  

11 – 20 / 44

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]