Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Vyhledávám… extra:publisher[er]=pointa publishing.

Bylo nalezeno 25 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

1. Penis nemá uši
Marek Dobrý

Vydáno: Pointa Publishing
EAN: 9788090730632
Klíčová slova: Elektronické knihy, Romány, povídky, novely
Anotace: „Penis nemá uši“ je povídkový román, který pojednává o mužích-hajzlech. V osmi příbězích čtenář nahlédne do světa sebestředných jedinců, kteří záměrně vytvářejí nenávistné konflikty a hledají cíle svého hněvu, aby si tak vytvořili svůj vlastní svět, v němž se cítí bezpečně. Jejich plány ale vždy končí maličko jinak, než čekají.
Databáze knih: 59 % (26 hodnocení)


2. Letuška z economy aneb co na Instagramu neuvidíte
Petra Jirglová

Vydáno: Pointa Publishing
EAN: 9788090750555
Klíčová slova: Elektronické knihy, E, Knihy
Anotace: Tato kniha je shrnutím roku jedné letušky v Dubaji. Objeví se v ní pár trapných a nemístných vtipů a poznámek, trocha rasismu a sexuálních narážek, špetka pomluv a stereotypů. Na druhou stranu se nejedná o nic šokujícího ani revolučního. Bukowski nejsem, ani Hemingway. Bohužel. Každopádně doufám, že se pobavíte, knihu budete číst s radostí a láskou, a pokud ne, moc to nešiřte, přece jenom bych ráda měla nějaké prodeje a naději na možnou spisovatelskou kariéru.
Databáze knih: 65 % (106 hodnocení)


3. An(n)a.
Sára Báchorová

Vydáno: Pointa Publishing
EAN: 9788088335641
Klíčová slova: Elektronické knihy, Romány, povídky, novely
Anotace: Anna má skvělé rodiče, koníčky, spoustu přátel, první lásku. Jenže její idylku naruší Ana. Není to nová kamarádka, ale anorexie, která ji postupně proměňuje v hromádku neštěstí. Její život ovládne jídlo a počítání kalorií. Ana s sebou navíc přináší bulimii, deprese, lži a izolaci od okolí. Kniha čerpá ze skutečných událostí a nabízí autentický pohled na poruchy příjmu potravy.
Databáze knih: 93 % (14 hodnocení)


4. Prosecco do žíly
Nika Mišjaková

Vydáno: Pointa Publishing
EAN: 9788090730687
Klíčová slova: Elektronické knihy, Romány, povídky, novely
Anotace: Zdravím, jmenuji se Nika a je mi 30… už vlastně 31. Nejsem zatím alkoholička, ale co není, může být. Mám za sebou několik turbulentních let, kdy jsem dostávala ve vztazích pořádně na frak… a tak jsem se rozhodla o tom napsat knížku. Je to tragikomický pohled na seznamování po třicítce, s jojo efektem a spoustou vypitého vína. Někdy jsem jako kulomet, mám toho na srdci tolik, že mě není možné zastavit. Vždycky jsem něco ráda psala, ale chyběla mi disciplína k dokončení nějaké knížky. Většinou jsem skončila u třetí kapitoly autorským vyhořením. Pak jsem začala psát statusy na facebook a přestala toužit po knížce.…
Databáze knih: 52 % (43 hodnocení)


5. Jedna musí z kola ven
Helena Kratochvílová

Vydáno: Pointa Publishing
EAN: 9788090730618
Klíčová slova: Elektronické knihy, Romány, povídky, novely
Anotace: Osud hlavní hrdinky Elišky se podobá osudu mnoha současných žen. Je rozvedená a žije sama s dcerou, kvůli které nenavazuje dlouho žádný nový vztah. Když ale dcera dospěje, objevuje se v životě Elišky šance na nový začátek s Adamem, mužem, kterého si zamiluje. Vzdává se své práce, opouští rodné město a stěhuje za ním. Vše vypadá, že jejich vztah dospěje až k svatbě – tehdy se ale nečekaně vrací Adamovi domů jeho dcera i s dítětem. Eliška je pro ni nevítaný vetřelec a dělá vše pro to, aby ji z otcova života vymazala. Pro obě není pod jednou střechou místo. Která to bude?
Databáze knih: 81 % (17 hodnocení)


6. Svobodomyslná
Kateřina Lieskovská

Vydáno: Pointa Publishing
EAN: 9788088335887
Klíčová slova: Elektronické knihy, Romány, povídky, novely
Anotace: „Můj život byl tak dokonalý a nalajnovaný, jako bych vypadla z čítanky. A tak jsem si v devatenácti letech nasadila na hlavu sněhově bílý závoj, na ruku prstýnek a vdala se. Za manipulátora. Za psychopata. A odletěla s ním na druhý konec světa.“ Životní příběh ženy, která prožila domácí peklo. Kniha o cestě plné manipulace, psychické i fyzické šikany, ale také hledání vnitřní síly. Pro všechny, kteří jsou uvězněni v nešťastné životní situaci a potřebují udělat radikální řez. Pro ty, kterým partner ubližuje a možná mají pocit, že jsou na celém světě úplně sami. A vlastně úplně pro všechny. Protože každý z nás má v okolí někoho, komu může…
Databáze knih: 80 % (15 hodnocení)


7. Mámou s humorem
Jana Bitalová

Vydáno: Pointa Publishing
EAN: 9788090753099
Klíčová slova: Elektronické knihy, Romány, povídky, novely
Anotace: Malá dítka jsou krásná, roztomilá a báječná… zvláště dokud je v případě rozpoznání problému (sluchem či čichem) můžete vrátit rodičům. Po porodu jste to ale najednou vy, na kom je boj se znehodnocenou plenou a kdo by občas potřeboval deset rukou a patery nervy. Zasmějte se u příhod obyčejné mámy a přesvědčte se, že každé z nás někdy jde z těch našich milovaných zlatíček hlava kolem.
Databáze knih: 73 % (9 hodnocení)


8. Komiksodějky
Laydeez do Comics Praha

Vydáno: Pointa Publishing
EAN: 9788090730663
Klíčová slova: Elektronické knihy, E, Knihy
Anotace: Jsme holky, baví nás komiks a chceme, aby nás bylo víc a víc. Tvoříme, kreslíme, píšeme a chceme, aby se o tom vědělo. Scházíme se, debatujeme a snažíme se neustále posouvat dál, zdokonalovat vše, co děláme. I samy sebe. První skupina „Laydeez do Comics“ vznikla ve Velké Británii. Brzy se přidaly další - Glasgow, Bristol, Leeds, Dublin, San Francisco, Chicago. V roce 2015 na seznamu přibyla i Česká republika, kde jsme pobočku založily my, Tereza Drahoňovská se Štěpánkou Jislovou, a daly tak vzniknout Laydeez do Comics Praha. Naše první komiksové sympozium jsme uspořádaly v roce 2016 a vysloužilo nám komiksovou cenu Muriel za přínos českému…
Databáze knih: 69 % (7 hodnocení)


9. Slova z pekla
Alexandra Kohoutová

Vydáno: Pointa Publishing
EAN: 9788088335481
Klíčová slova: Elektronické knihy, E, Knihy
Anotace: Možná už je znáte z Instagramu. Slova z pekla monitorují ten nejbizarnější jazykový paskvil, co lidé vypouštějí z úst. Jejich hledáčku neuniknou milovníci kávy, fotbaloví fanoušci, maminky z internetových diskuzí ani manažeři z korporátů. Hlavním cílem knihy je pobavit a nastavit zrcadlo tomu, jak mluvíme. Slovní hříčky, floskule a neologismy jsou doplněné o vtipné úlovky z fotobank a originální memes. Nechybí ani odborná lingvistická předmluva a doplňující komentáře k různým jazykovým jevům. Jedná se opravdu o díla ďáblova, nebo jsou pekelná slova dokladem přirozeného vývoje jazyka? Pojďte si udělat vlastní názor.
Databáze knih: 56 % (9 hodnocení)


10. Cool Girl!
Lena Valenová

Vydáno: Pointa Publishing
EAN: 9788088335283
Klíčová slova: Elektronické knihy, Young Adult
Anotace: Nakolik můžeme zůstat sami sebou, když denně sdílíme svůj soukromý život online? Za každým profilem se skrývá bytost plná nadějí, tužeb a snů. Tina, Marta a Anet jsou středoškolačky na prahu dospělosti. Jsou sebevědomé, ambiciózní, talentované. Spojuje je touha vítězit. Každá je v něčem výjimečná. Tina miluje společenský tanec, Marta je hvězdou atletického oddílu a Anet se připravuje na studium klavíru. Jak s jejich světem zamává účast ve vysoce sledované soutěži? Vítězka může být jen jedna a tentokrát rozhodne i tvůj hlas!
Databáze knih: 100 % (3 hodnocení)


  

  

1 – 10 / 25

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]