Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Pointa Publishing.

Bylo nalezeno 125 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Daniel Valchovník: Bílý Afričan. Klikněte pro více informací.

1. Bílý Afričan
Daniel Valchovník

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076501317
Klíčová slova: E-knihy • Cestování, cestopisy, průvodci • Cestování po zahraničí
Anotace: Život jednoho obyčejného mladíka od základu změní nabídka pracovní cesty do Mosambiku. Ze stereotypního způsobu života se na horké africké půdě stává dobrodružství. Každý den je jiný a plný mimořádných zážitků. Jenže po třech letech práce a podnikání přichází další dramatická změna – kvůli politickému převratu nechává autor v Africe úplně všechno včetně snoubenky a vrací se domů. V Česku začíná nová životní etapa, ale i v té se dějí neuvěřitelné věci… Autobiografický cestopisný román o situacích, které život přináší, když to nejmíň čekáte. Ale i o snech, které se mohou změnit v realitu.
Databáze knih: 95 % (37 hodnocení)


Veronika Lechnerová: De(bil)níček. Klikněte pro více informací.

2. De(bil)níček
Veronika Lechnerová

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076501676
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Společenské romány • Humor
Anotace: Rozchod s partnerem a návrat k rodičům. To s třicítkou téměř na krku vážně nechceš. Jednou rukou vybaluju oblečení, který jsem v rychlosti naházela do hnědýho kufru. Druhou sahám do útrob matčiny lednice po láhvi vína, přestože jsou teprve tři hodiny odpoledne. Otevřeným oknem na mě totiž dotírají lehce neurotické hlasy vrstevnic, které snažně prosí svoje ratolesti, aby si vzájemně necpaly hrabičky do uší. Tohle byl přesně ten moment, kdy jsem si myslela, že už nemůže být hůř. Jenže jsem ještě netušila, že se kolotoč plný pochybných známostí teprve roztáčí. A že to bude jízda!
Databáze knih: 83 % (41 hodnocení)


Tereza Macková: Tokyo Story. Klikněte pro více informací.

3. Tokyo Story
Tereza Macková

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788088335764
Klíčová slova: Romantika
Anotace: Alice cestuje z Prahy do Japonska s jediným cílem – najít někoho, kdo byl v jejím životě důležitý. Muže, s nímž se seznámila v Praze a do kterého je i po dvou letech stále beznadějně zamilovaná. Jenže najít jednoho člověka v mnohamilionovém Tokiu se zdá být prakticky nemožné. Alice zná jen jeho křestní jméno, po ruce má starou fotografii a její japonština má k dokonalosti daleko. Nic z toho ji však nedokáže odradit. Zběsilé pátrání získá zcela nový směr, když jí do cesty vstoupí nečekaný pomocník. Japonský mladík, který se po studiích v Americe vrací za svou rodinou na Hokkaidó, aby se oženil a…
Databáze knih: 82 % (44 hodnocení)


Dominika Hájková: Neutečeš. Klikněte pro více informací.

4. Neutečeš
Dominika Hájková

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076500860
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Česká literatura
Anotace: Alice má těsně před svatbou. Všechno se zdá být růžové. Jenže nevinné hádky se snoubencem se začnou měnit v něco mnohem horšího a Alice se ocitá v začarovaném kruhu. Po několika ošklivých incidentech utíká do vesnice, ve které jako dítě trávila prázdniny. Může ale člověk utéct před vlastním osudem? Jak Alici změní život místo, které je jejímu srdci tak blízké? Co najde ve starém domě, který voní po dřevě, povidlech a muškátech?
Databáze knih: 81 % (29 hodnocení)


Sára Báchorová: An(n)a.. Klikněte pro více informací.

5. An(n)a.
Sára Báchorová

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788088335641
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Česká literatura
Anotace: Anna má skvělé rodiče, koníčky, spoustu přátel, první lásku. Jenže její idylku naruší Ana. Není to nová kamarádka, ale anorexie, která ji postupně proměňuje v hromádku neštěstí. Její život ovládne jídlo a počítání kalorií. Ana s sebou navíc přináší bulimii, deprese, lži a izolaci od okolí. Kniha čerpá ze skutečných událostí a nabízí autentický pohled na poruchy příjmu potravy.
Databáze knih: 81 % (95 hodnocení)


Tess M. Puffrová: Zatracená láska. Klikněte pro více informací.

6. Zatracená láska
Tess M. Puffrová

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076500822
Klíčová slova: Young adult, New adult
Anotace: Jeden svět. Dva úhly pohledu. Devatenáctiletá Anna Laneová má přísné rodiče, a tak na rozdíl od svých vrstevnic nemůže chodit na večírky ani randit s kluky. I přesto hledá kličky, jak domácí pravidla obcházet a zároveň dál zůstat hodnou dcerou. Jednoho dne se stane svědkyní přepadení. Nepříjemná událost ji svede dohromady s o dva roky starším Maddoxem, potetovaným klukem s bujným milostným životem. Pro oba tím začíná kolotoč vyšetřování a nečekaných událostí. A zatímco se Maddox všemožně snaží nesmělou a odtažitou Annu ulovit, do hry se dostává někdo další, kdo tajně sleduje každý její krok.
Databáze knih: 75 % (82 hodnocení)


Kateřina Lieskovská: Svobodomyslná. Klikněte pro více informací.

7. Svobodomyslná
Kateřina Lieskovská

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788088335887
Klíčová slova: Biografie, osobnosti • Literatura faktu, učebnice • Společenské, humanitní vědy • Psychologie
Anotace: „Můj život byl tak dokonalý a nalajnovaný, jako bych vypadla z čítanky. A tak jsem si v devatenácti letech nasadila na hlavu sněhově bílý závoj, na ruku prstýnek a vdala se. Za manipulátora. Za psychopata. A odletěla s ním na druhý konec světa.“ Životní příběh ženy, která prožila domácí peklo. Kniha o cestě plné manipulace, psychické i fyzické šikany, ale také hledání vnitřní síly. Pro všechny, kteří jsou uvězněni v nešťastné životní situaci a potřebují udělat radikální řez. Pro ty, kterým partner ubližuje a možná mají pocit, že jsou na celém světě úplně sami. A vlastně úplně pro všechny. Protože každý z nás má v okolí někoho, komu může…
Databáze knih: 71 % (46 hodnocení)


Marek Dobrý: Penis nemá uši. Klikněte pro více informací.

8. Penis nemá uši
Marek Dobrý

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788090730632
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Česká literatura
Anotace: „Penis nemá uši“ je povídkový román, který pojednává o mužích-hajzlech. V osmi příbězích čtenář nahlédne do světa sebestředných jedinců, kteří záměrně vytvářejí nenávistné konflikty a hledají cíle svého hněvu, aby si tak vytvořili svůj vlastní svět, v němž se cítí bezpečně. Jejich plány ale vždy končí maličko jinak, než čekají.
Databáze knih: 60 % (30 hodnocení)


Edna Nová: Ženy z Bohnic. Klikněte pro více informací.

9. Ženy z Bohnic
Edna Nová

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076502963
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Česká literatura
Anotace: Autorka strávila pět měsíců v léčebně v Bohnicích, kde si prošla elektrošokovou terapií, spolykala tunu léčiv a zažila nekonečno hodin psycho sezení. Kniha Ženy z Bohnic těží z této tristní zkušenosti a líčí příběhy dvanácti žen, jež se také octly za hranou „normálního světa“. Nebere si servítky a ukazuje lehkost i tíži reality za mřížemi nemocnice.
Databáze knih: 66 % (99 hodnocení)


Pavla Pavlíčková Kovaříková: Rododendron. Klikněte pro více informací.

10. Rododendron
Pavla Pavlíčková Kovaříková

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076503182
Klíčová slova: E-knihy • Česká a světová literatura • Česká literatura
Anotace: Skutečný příběh matky, které lidská zášť a zloba podpořené totalitním režimem v Československu vyrvaly z náručí dvouletou dceru. Nebýt nevinné fotografie s rododendronem, nikdy by se znovu nesetkaly a vy byste tuto knihu nečetli. Projděte se spolu s nimi po molu života. A vydejte se na cestu k odhalení osudových okamžiků stojících za jejich utrpením, která trvala dlouhých 48 let. Kniha psaná rukou sestry znovunalezené Drahušky připomíná, že i zdánlivě objevená štěstěna je vrtkavá. Příběh v knižní podobě je totiž jejím posledním přáním, které vyslovila, než ve své loďce odplula za pomyslný horizont osudu….
Databáze knih: 95 % (26 hodnocení)


  

  

1 – 10 / 125

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]