Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Pointa Publishing.

Bylo nalezeno 48 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Sára Báchorová: An(n)a.. Klikněte pro více informací.

1. An(n)a.
Sára Báchorová

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788088335641
Klíčová slova: Elektronické knihy, Romány, povídky, novely
Anotace: Anna má skvělé rodiče, koníčky, spoustu přátel, první lásku. Jenže její idylku naruší Ana. Není to nová kamarádka, ale anorexie, která ji postupně proměňuje v hromádku neštěstí. Její život ovládne jídlo a počítání kalorií. Ana s sebou navíc přináší bulimii, deprese, lži a izolaci od okolí. Kniha čerpá ze skutečných událostí a nabízí autentický pohled na poruchy příjmu potravy.
Databáze knih: 87 % (29 hodnocení)


Petra Jirglová: Letuška z economy aneb co na Instagramu neuvidíte. Klikněte pro více informací.

2. Letuška z economy aneb co na Instagramu neuvidíte
Petra Jirglová

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788090750555
Klíčová slova: Elektronické knihy, E, Knihy
Anotace: Tato kniha je shrnutím roku jedné letušky v Dubaji. Objeví se v ní pár trapných a nemístných vtipů a poznámek, trocha rasismu a sexuálních narážek, špetka pomluv a stereotypů. Na druhou stranu se nejedná o nic šokujícího ani revolučního. Bukowski nejsem, ani Hemingway. Bohužel. Každopádně doufám, že se pobavíte, knihu budete číst s radostí a láskou, a pokud ne, moc to nešiřte, přece jenom bych ráda měla nějaké prodeje a naději na možnou spisovatelskou kariéru.
Databáze knih: 61 % (169 hodnocení)


Tereza Macková: Tokyo Story. Klikněte pro více informací.

3. Tokyo Story
Tereza Macková

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788088335764
Klíčová slova: Elektronické knihy, Romantika
Anotace: Alice cestuje z Prahy do Japonska s jediným cílem – najít někoho, kdo byl v jejím životě důležitý. Muže, s nímž se seznámila v Praze a do kterého je i po dvou letech stále beznadějně zamilovaná. Jenže najít jednoho člověka v mnohamilionovém Tokiu se zdá být prakticky nemožné. Alice zná jen jeho křestní jméno, po ruce má starou fotografii a její japonština má k dokonalosti daleko. Nic z toho ji však nedokáže odradit. Zběsilé pátrání získá zcela nový směr, když jí do cesty vstoupí nečekaný pomocník. Japonský mladík, který se po studiích v Americe vrací za svou rodinou na Hokkaidó, aby se oženil a…
Databáze knih: 86 % (18 hodnocení)


Matěj Krejčí: DigiDetox. Klikněte pro více informací.

4. DigiDetox
Matěj Krejčí

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788088335429
Klíčová slova: Elektronické knihy, Sebezdokonalování
Anotace: Digitálním médiím dnes věnujeme víc času než spánku. To, na co jsme dřív používali rozum, za nás obstarávají počítače, chytré telefony, organizéry, navigace. Jak neztratit kontrolu? Zkušený terapeut a lektor poskládal vědecká data, poznatky z psychologie a osobní zkušenosti. V knize tak nabízí jedinečné know-how i konkrétní nástroje k pochopení a zvládnutí digitální závislosti. Nabíječku nepotřebujete.
Databáze knih: 85 % (8 hodnocení)


Marek Otta: Příliš mladej pro život. Klikněte pro více informací.

5. Příliš mladej pro život
Marek Otta

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788088335603
Klíčová slova: Elektronické knihy, Romány, povídky, novely
Anotace: Vysokoškolák Kevin tráví většinu času v hospodách a barech. Když se mu konečně splní jeho životní sen a vydává knížku, zdaleka se necítí být šťastný. Věci se nezmění ani poté, co se zamiluje do novinářky Annie, která s jeho opileckým stylem života postupně ztrácí trpělivost. Nekonečné večery plné alkoholu mají za následek spoustu zábavných situací, ale také vzrůstající problémy v životě hlavního hrdiny… Kniha nejen pro studenty inspirovaná zážitky ze studentských let.
Databáze knih: 84 % (10 hodnocení)


Nika Mišjaková: Prosecco do žíly. Klikněte pro více informací.

6. Prosecco do žíly
Nika Mišjaková

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788090730687
Klíčová slova: Elektronické knihy, Romány, povídky, novely
Anotace: Zdravím, jmenuji se Nika a je mi 30… už vlastně 31. Nejsem zatím alkoholička, ale co není, může být. Mám za sebou několik turbulentních let, kdy jsem dostávala ve vztazích pořádně na frak… a tak jsem se rozhodla o tom napsat knížku. Je to tragikomický pohled na seznamování po třicítce, s jojo efektem a spoustou vypitého vína. Někdy jsem jako kulomet, mám toho na srdci tolik, že mě není možné zastavit. Vždycky jsem něco ráda psala, ale chyběla mi disciplína k dokončení nějaké knížky. Většinou jsem skončila u třetí kapitoly autorským vyhořením. Pak jsem začala psát statusy na facebook a přestala toužit po knížce.…
Databáze knih: 51 % (50 hodnocení)


Lena Valenová: Cool Girl!. Klikněte pro více informací.

7. Cool Girl!
Lena Valenová

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788088335283
Klíčová slova: Elektronické knihy, Young Adult
Anotace: Nakolik můžeme zůstat sami sebou, když denně sdílíme svůj soukromý život online? Za každým profilem se skrývá bytost plná nadějí, tužeb a snů. Tina, Marta a Anet jsou středoškolačky na prahu dospělosti. Jsou sebevědomé, ambiciózní, talentované. Spojuje je touha vítězit. Každá je v něčem výjimečná. Tina miluje společenský tanec, Marta je hvězdou atletického oddílu a Anet se připravuje na studium klavíru. Jak s jejich světem zamává účast ve vysoce sledované soutěži? Vítězka může být jen jedna a tentokrát rozhodne i tvůj hlas!
Databáze knih: 82 % (10 hodnocení)


Helena Kratochvílová: Jedna musí z kola ven. Klikněte pro více informací.

8. Jedna musí z kola ven
Helena Kratochvílová

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788090730618
Klíčová slova: Elektronické knihy, Romány, povídky, novely
Anotace: Osud hlavní hrdinky Elišky se podobá osudu mnoha současných žen. Je rozvedená a žije sama s dcerou, kvůli které nenavazuje dlouho žádný nový vztah. Když ale dcera dospěje, objevuje se v životě Elišky šance na nový začátek s Adamem, mužem, kterého si zamiluje. Vzdává se své práce, opouští rodné město a stěhuje za ním. Vše vypadá, že jejich vztah dospěje až k svatbě – tehdy se ale nečekaně vrací Adamovi domů jeho dcera i s dítětem. Eliška je pro ni nevítaný vetřelec a dělá vše pro to, aby ji z otcova života vymazala. Pro obě není pod jednou střechou místo. Která to bude?
Databáze knih: 82 % (20 hodnocení)


Tomáš Kapras: Hovínko na dortu. Klikněte pro více informací.

9. Hovínko na dortu
Tomáš Kapras

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076500389
Klíčová slova: Elektronické knihy, Humor
Anotace: Osmadvacet povídek ze života jedné šestičlenné rodiny aneb zlehka unavený otec píše o svých (téměř) neunavitelných dětech. Občas se věci jen trošku zašmodrchají, jindy dojde na pořádné dobrodružství, jako když si autor sám odrodil třetího syna. Pobaví se všichni, maminky poznají výchovu z mužského pohledu a tatínci si třeba řeknou: „Když to zvládá on, já to dám taky.“ Doplněno autentickými komentáři autorových ratolestí.
Databáze knih: 78 % (8 hodnocení)


Tim Postovit: Magistrála. Klikněte pro více informací.

10. Magistrála
Tim Postovit

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788090753013
Klíčová slova: Elektronické knihy, E, Knihy
Anotace: Rytmus dechu lidí je spjat s pulzem nejen dopravní tepny Mater Urbium. Sbírka veršů Magistrála reflektuje zkušenosti autora, absurditu hodnot, politické a světové dění, nenasytnost velkoměst a lyrickou sílu dálek.
Databáze knih: 75 % (8 hodnocení)


  

  

1 – 10 / 48

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]