Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Pointa Publishing.

Bylo nalezeno 97 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Tereza Macková: Tokyo Story. Klikněte pro více informací.

1. Tokyo Story
Tereza Macková

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788088335764
Klíčová slova: Romantika
Anotace: Alice cestuje z Prahy do Japonska s jediným cílem – najít někoho, kdo byl v jejím životě důležitý. Muže, s nímž se seznámila v Praze a do kterého je i po dvou letech stále beznadějně zamilovaná. Jenže najít jednoho člověka v mnohamilionovém Tokiu se zdá být prakticky nemožné. Alice zná jen jeho křestní jméno, po ruce má starou fotografii a její japonština má k dokonalosti daleko. Nic z toho ji však nedokáže odradit. Zběsilé pátrání získá zcela nový směr, když jí do cesty vstoupí nečekaný pomocník. Japonský mladík, který se po studiích v Americe vrací za svou rodinou na Hokkaidó, aby se oženil a…
Databáze knih: 83 % (39 hodnocení)


Sára Báchorová: An(n)a.. Klikněte pro více informací.

2. An(n)a.
Sára Báchorová

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788088335641
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Česká literatura
Anotace: Anna má skvělé rodiče, koníčky, spoustu přátel, první lásku. Jenže její idylku naruší Ana. Není to nová kamarádka, ale anorexie, která ji postupně proměňuje v hromádku neštěstí. Její život ovládne jídlo a počítání kalorií. Ana s sebou navíc přináší bulimii, deprese, lži a izolaci od okolí. Kniha čerpá ze skutečných událostí a nabízí autentický pohled na poruchy příjmu potravy.
Databáze knih: 81 % (87 hodnocení)


Kateřina Lieskovská: Svobodomyslná. Klikněte pro více informací.

3. Svobodomyslná
Kateřina Lieskovská

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788088335887
Klíčová slova: Biografie, osobnosti • Literatura faktu, učebnice • Společenské, humanitní vědy • Psychologie
Anotace: „Můj život byl tak dokonalý a nalajnovaný, jako bych vypadla z čítanky. A tak jsem si v devatenácti letech nasadila na hlavu sněhově bílý závoj, na ruku prstýnek a vdala se. Za manipulátora. Za psychopata. A odletěla s ním na druhý konec světa.“ Životní příběh ženy, která prožila domácí peklo. Kniha o cestě plné manipulace, psychické i fyzické šikany, ale také hledání vnitřní síly. Pro všechny, kteří jsou uvězněni v nešťastné životní situaci a potřebují udělat radikální řez. Pro ty, kterým partner ubližuje a možná mají pocit, že jsou na celém světě úplně sami. A vlastně úplně pro všechny. Protože každý z nás má v okolí někoho, komu může…
Databáze knih: 71 % (37 hodnocení)


Tess M. Puffrová: Zatracená láska. Klikněte pro více informací.

4. Zatracená láska
Tess M. Puffrová

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076500822
Klíčová slova: Young adult, New adult
Anotace: Jeden svět. Dva úhly pohledu. Devatenáctiletá Anna Laneová má přísné rodiče, a tak na rozdíl od svých vrstevnic nemůže chodit na večírky ani randit s kluky. I přesto hledá kličky, jak domácí pravidla obcházet a zároveň dál zůstat hodnou dcerou. Jednoho dne se stane svědkyní přepadení. Nepříjemná událost ji svede dohromady s o dva roky starším Maddoxem, potetovaným klukem s bujným milostným životem. Pro oba tím začíná kolotoč vyšetřování a nečekaných událostí. A zatímco se Maddox všemožně snaží nesmělou a odtažitou Annu ulovit, do hry se dostává někdo další, kdo tajně sleduje každý její krok.
Databáze knih: 73 % (67 hodnocení)


Edna Nová: Ženy z Bohnic. Klikněte pro více informací.

5. Ženy z Bohnic
Edna Nová

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076502963
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Česká literatura
Anotace: Autorka strávila pět měsíců v léčebně v Bohnicích, kde si prošla elektrošokovou terapií, spolykala tunu léčiv a zažila nekonečno hodin psycho sezení. Kniha Ženy z Bohnic těží z této tristní zkušenosti a líčí příběhy dvanácti žen, jež se také octly za hranou „normálního světa“. Nebere si servítky a ukazuje lehkost i tíži reality za mřížemi nemocnice.
Databáze knih: 67 % (57 hodnocení)


Marek Dobrý: Penis nemá uši. Klikněte pro více informací.

6. Penis nemá uši
Marek Dobrý

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788090730632
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Česká literatura
Anotace: „Penis nemá uši“ je povídkový román, který pojednává o mužích-hajzlech. V osmi příbězích čtenář nahlédne do světa sebestředných jedinců, kteří záměrně vytvářejí nenávistné konflikty a hledají cíle svého hněvu, aby si tak vytvořili svůj vlastní svět, v němž se cítí bezpečně. Jejich plány ale vždy končí maličko jinak, než čekají.
Databáze knih: 59 % (29 hodnocení)


Milan Peterka: Do světa bez cestovky. Klikněte pro více informací.

7. Do světa bez cestovky
Milan Peterka

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076501508
Klíčová slova: Cestopisy • Cestování, cestopisy, průvodci • Cestování po zahraničí
Anotace: Plánujete dovolenou na vlastní pěst? Čtete rádi cestovatelské příběhy? Hledáte originální dárek pro někoho, kdo má rád cestování? Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli „ano“, jste na správném místě. Kniha přináší kompletní instrukce, jak si naplánovat dovolenou bez cestovky a jak ji zrealizovat. Kapitoly jsou doplněny zážitky z cest, rozšířenými o konkrétní tipy a triky. Navíc v knížce najdete cestovní itineráře do Japonska, Izraele, Vietnamu a Íránu a také dvanáct dobrodružných příběhů, které se skutečně staly.
Databáze knih: 100 % (8 hodnocení)


Jan Švancara: Podzimní boogie woogie. Klikněte pro více informací.

8. Podzimní boogie woogie
Jan Švancara

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076502239
Klíčová slova: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Podzimní boogie woogie je detektivní příběh, který ve svižném rytmu nočního života v moravské metropoli rozvíjí zápletku, jež sahá daleko za hranice města. Zkrachovalý provinční detektiv se dostane k případu, který je na první pohled nad jeho síly. Osobní čest mu ale nedovolí nechat v nesnázích bezbrannou mladou ženu, a proto se pustí do rozplétání tajemství, které sahá do historie a přivádí na scénu mocné nepřátele. Podzimní boogie woogie je kniha pro všechny, kteří mají rádi klasickou detektivku, v níž se tajemství potkává s humorem.
Databáze knih: 91 % (24 hodnocení)


Elen An: Ustláno na betonu. Klikněte pro více informací.

9. Ustláno na betonu
Elen An

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076502512
Klíčová slova: E-knihy • Česká a světová literatura • Česká literatura
Anotace: Proč David zmlátil Sirku? Proč přišla Šárka v úterý domů až v šest ráno? S kým strávil Lukáš večer po silvestru? Jak se Sandra dozvěděla o tom znásilnění? David je ten nejhodnější kluk na světě. Než se napije. Šárka by si nikdy nevzala perník. Než se zamiluje. Lukáš by Šárce nikdy neublížil. Než se sjede. Sandra by se nikdy nemotala Šárce do života. Než se objeví. David miluje Šárku. Šárka miluje Lukáše. Lukáš miluje Sandru. Kdo je sakra Sandra?
Databáze knih: 93 % (11 hodnocení)


Robert Macků: Hédonista. Klikněte pro více informací.

10. Hédonista
Robert Macků

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076502710
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Česká literatura
Anotace: Hédonismus je filozofický směr, jehož představitelé považují slast za hlavní motiv lidského jednání. Hédonistou je i hlavní hrdina knihy. Poznává společenství, které ho uchvátí svým abnormálním přístupem k životu. Jeho součástí je i Meluzína, žena, která hrdinu nezodpovědně vtáhne do nebezpečné hry Zření vymyšlené geniálním psychologem. Skrz bolestivé úkoly hráče posouvá k odhalení vlastního Já a hledá klíče k zamčeným dveřím jejich skrytých neduhů. Jenže hédonista postupně zjišťuje, že s Meluzínou ani s utajovanou hrou není vše, jak má být.
Databáze knih: 92 % (10 hodnocení)


  

  

1 – 10 / 97

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]