Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Pointa Publishing.

Bylo nalezeno 129 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Daniel Valchovník: Bílý Afričan. Klikněte pro více informací.

1. Bílý Afričan
Daniel Valchovník

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076501317
Klíčová slova: E-knihy • Cestování, cestopisy, průvodci • Cestování po zahraničí
Anotace: Život jednoho obyčejného mladíka od základu změní nabídka pracovní cesty do Mosambiku. Ze stereotypního způsobu života se na horké africké půdě stává dobrodružství. Každý den je jiný a plný mimořádných zážitků. Jenže po třech letech práce a podnikání přichází další dramatická změna – kvůli politickému převratu nechává autor v Africe úplně všechno včetně snoubenky a vrací se domů. V Česku začíná nová životní etapa, ale i v té se dějí neuvěřitelné věci… Autobiografický cestopisný román o situacích, které život přináší, když to nejmíň čekáte. Ale i o snech, které se mohou změnit v realitu.
Databáze knih: 93 % (44 hodnocení)


Pavla Pavlíčková Kovaříková: Rododendron. Klikněte pro více informací.

2. Rododendron
Pavla Pavlíčková Kovaříková

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076503182
Klíčová slova: E-knihy • Česká a světová literatura • Česká literatura
Anotace: Skutečný příběh matky, které lidská zášť a zloba podpořené totalitním režimem v Československu vyrvaly z náručí dvouletou dceru. Nebýt nevinné fotografie s rododendronem, nikdy by se znovu nesetkaly a vy byste tuto knihu nečetli. Projděte se spolu s nimi po molu života. A vydejte se na cestu k odhalení osudových okamžiků stojících za jejich utrpením, která trvala dlouhých 48 let. Kniha psaná rukou sestry znovunalezené Drahušky připomíná, že i zdánlivě objevená štěstěna je vrtkavá. Příběh v knižní podobě je totiž jejím posledním přáním, které vyslovila, než ve své loďce odplula za pomyslný horizont osudu….
Databáze knih: 92 % (36 hodnocení)


Jan Švancara: Podzimní boogie woogie. Klikněte pro více informací.

3. Podzimní boogie woogie
Jan Švancara

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076502239
Klíčová slova: E-knihy • Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Podzimní boogie woogie je detektivní příběh, který ve svižném rytmu nočního života v moravské metropoli rozvíjí zápletku, jež sahá daleko za hranice města. Zkrachovalý provinční detektiv se dostane k případu, který je na první pohled nad jeho síly. Osobní čest mu ale nedovolí nechat v nesnázích bezbrannou mladou ženu, a proto se pustí do rozplétání tajemství, které sahá do historie a přivádí na scénu mocné nepřátele. Podzimní boogie woogie je kniha pro všechny, kteří mají rádi klasickou detektivku, v níž se tajemství potkává s humorem.
Databáze knih: 87 % (40 hodnocení)


Veronika Lechnerová: De(bil)níček. Klikněte pro více informací.

4. De(bil)níček
Veronika Lechnerová

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076501676
Klíčová slova: E-knihy • Česká a světová literatura • Společenské romány • Humor
Anotace: Rozchod s partnerem a návrat k rodičům. To s třicítkou téměř na krku vážně nechceš. Jednou rukou vybaluju oblečení, který jsem v rychlosti naházela do hnědýho kufru. Druhou sahám do útrob matčiny lednice po láhvi vína, přestože jsou teprve tři hodiny odpoledne. Otevřeným oknem na mě totiž dotírají lehce neurotické hlasy vrstevnic, které snažně prosí svoje ratolesti, aby si vzájemně necpaly hrabičky do uší. Tohle byl přesně ten moment, kdy jsem si myslela, že už nemůže být hůř. Jenže jsem ještě netušila, že se kolotoč plný pochybných známostí teprve roztáčí. A že to bude jízda!
Databáze knih: 83 % (43 hodnocení)


Tereza Macková: Tokyo Story. Klikněte pro více informací.

5. Tokyo Story
Tereza Macková

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788088335764
Klíčová slova: E-knihy • Romantika
Anotace: Alice cestuje z Prahy do Japonska s jediným cílem – najít někoho, kdo byl v jejím životě důležitý. Muže, s nímž se seznámila v Praze a do kterého je i po dvou letech stále beznadějně zamilovaná. Jenže najít jednoho člověka v mnohamilionovém Tokiu se zdá být prakticky nemožné. Alice zná jen jeho křestní jméno, po ruce má starou fotografii a její japonština má k dokonalosti daleko. Nic z toho ji však nedokáže odradit. Zběsilé pátrání získá zcela nový směr, když jí do cesty vstoupí nečekaný pomocník. Japonský mladík, který se po studiích v Americe vrací za svou rodinou na Hokkaidó, aby se oženil a…
Databáze knih: 82 % (49 hodnocení)


Sára Báchorová: An(n)a.. Klikněte pro více informací.

6. An(n)a.
Sára Báchorová

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788088335641
Klíčová slova: E-knihy • Česká a světová literatura • Česká literatura
Anotace: Anna má skvělé rodiče, koníčky, spoustu přátel, první lásku. Jenže její idylku naruší Ana. Není to nová kamarádka, ale anorexie, která ji postupně proměňuje v hromádku neštěstí. Její život ovládne jídlo a počítání kalorií. Ana s sebou navíc přináší bulimii, deprese, lži a izolaci od okolí. Kniha čerpá ze skutečných událostí a nabízí autentický pohled na poruchy příjmu potravy.
Databáze knih: 81 % (105 hodnocení)


Veronika Pekárková: 16-03-20. Klikněte pro více informací.

7. 16-03-20
Veronika Pekárková

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076502116
Klíčová slova: E-knihy • Young adult, New adult
Anotace: Eddie žije v době, kdy se lidstvu konečně podařilo zničit si matičku Zemi pod nohama. Není to tak vzdálená budoucnost, jak si možná myslíš. Ty si dnes užíváš přírodní jídlo a v zimě řádíš v kupách sněhu, ale Eddie se musí ze Země odstěhovat, aby vůbec přežila. Jako jedna z mála dostane šanci začít nový život na té malé červené planetě za Zemí. Má štěstí, protože naprostá většina lidí bude prostě ponechána napospas pomalé a bolestivé smrti. To není příliš spravedlivé, že? Některé lidi na palubě evakuační lodi, která míří k Marsu, to opravdu hodně naštve. Tak moc, že jsou schopni zabít.
Databáze knih: 78 % (34 hodnocení)


Anna Šuláková: Fialová. Klikněte pro více informací.

8. Fialová
Anna Šuláková

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076503045
Klíčová slova: E-knihy • Young adult, New adult
Anotace: Píše se rok 2159. Téměř před sto lety se část lidí uložila ke spánku, aby přečkali ekologickou krizi, která na Zemi zavládla. Zařízení jménem Labyrint i během spánku jejich mozkovou aktivitu stimuluje tak, aby se dále vyvíjeli, a kdesi pod zemí tak vzniká úplně nový lidský druh. Čas nastavený na jejich inkubátorech se však pomalu blíží ke konci a lidé se začínají probouzet do světa, který je jiný, než jak si ho představovali.
Databáze knih: 76 % (31 hodnocení)


Dominika Hájková: Neutečeš. Klikněte pro více informací.

9. Neutečeš
Dominika Hájková

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076500860
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Česká literatura
Anotace: Alice má těsně před svatbou. Všechno se zdá být růžové. Jenže nevinné hádky se snoubencem se začnou měnit v něco mnohem horšího a Alice se ocitá v začarovaném kruhu. Po několika ošklivých incidentech utíká do vesnice, ve které jako dítě trávila prázdniny. Může ale člověk utéct před vlastním osudem? Jak Alici změní život místo, které je jejímu srdci tak blízké? Co najde ve starém domě, který voní po dřevě, povidlech a muškátech?
Databáze knih: 76 % (34 hodnocení)


Tess M. Puffrová: Zatracená láska. Klikněte pro více informací.

10. Zatracená láska
Tess M. Puffrová

Nakladatel: Pointa Publishing
EAN: 9788076500822
Klíčová slova: E-knihy • Young adult, New adult
Anotace: Jeden svět. Dva úhly pohledu. Devatenáctiletá Anna Laneová má přísné rodiče, a tak na rozdíl od svých vrstevnic nemůže chodit na večírky ani randit s kluky. I přesto hledá kličky, jak domácí pravidla obcházet a zároveň dál zůstat hodnou dcerou. Jednoho dne se stane svědkyní přepadení. Nepříjemná událost ji svede dohromady s o dva roky starším Maddoxem, potetovaným klukem s bujným milostným životem. Pro oba tím začíná kolotoč vyšetřování a nečekaných událostí. A zatímco se Maddox všemožně snaží nesmělou a odtažitou Annu ulovit, do hry se dostává někdo další, kdo tajně sleduje každý její krok.
Databáze knih: 74 % (97 hodnocení)


  

  

1 – 10 / 129

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]