Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Pointa.

Bylo nalezeno 433 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Barbora Brůnová: Já to měl první!. Klikněte pro více informací.

1. Já to měl první!
Barbora Brůnová

Nakladatel: Pointa
Rozsah: 97 stran
EAN: 9788076501225
Kategorie: Osobní rozvoj, životní styl • Rodičovství • Komiks
Anotace: Taky občas ráno počítáte, kolik hodin ještě zbývá, než půjdou zase spát? A když už jich máte akorát tak dost a konečně je uložíte, prohlížíte si v mobilu jejich fotky? Taky jste byli přesvědčení, že budete mít to nejklidnější a nejvychovanější dítě – do chvíle, než se vám narodilo? A taky máte občas pocit, že jste ten nejneschopnější rodič na světě? Nejste v tom sami! Přesvědčte se a zasmějte se situacím, při kterých vám běžně do smíchu není.
Databáze knih: 96 % (107 hodnocení)
K vypůjčení do: 26.05.2025


Barbora Brůnová: Já to měl první! 2. Klikněte pro více informací.

2. Já to měl první! 2
Barbora Brůnová

Nakladatel: Pointa
Rozsah: 96 stran
EAN: 9788076509405
Kategorie: Česká a světová literatura • Humor • Komiks
Anotace: Myslíte si, že tak příšerný nepořádek je jen u vás doma? Myslíte si, že dítě, které se hystericky válí po zemi kvůli zlomenému banánu, máte jen vy? Myslíte si, že jste jediná máma, kterou nebaví tvoření s dětmi? Myslíte si, že jste jediný táta, který raději půjde čistit ucpaný odpad, než aby dětem četl pohádku (tu samou už po padesáté)? Myslíte si občas, že jste ten nejhorší rodič na světě? Pokud ano, kupte si tuto knížku! Pokračování úspěšného titulu Já to měl první! aneb Komiksový manuál, jak přežít rodičovskou dovolenou vás opět přesvědčí, že v tom NEJSTE SAMI!
Databáze knih: 96 % (45 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.06.2027


Erik  Decimus: BEZCELER. Klikněte pro více informací.

3. BEZCELER
Erik Decimus

Nakladatel: Pointa
Rozsah: 216 stran
EAN: 9788076506565
Kategorie: Česká a světová literatura • Humor • Povídky
Anotace: Kniha psaná člověkem a psem o světě současném, ale i o tom virtuálním a smyšleném. Knížka pro všechny, kteří nemají rádi celer, ale bramboračka jim neva. Jak říkají kuchaři – všechno je o surovinách. A v téhle chuťovce si přečtete o lásce, vášni, rozumu i citu. O Tinderu, genderu, Romeovi a Julii, lumbersexuálech, trollech, pumách a zajících. O době korektní. O našem současném světě a o světě virtuálním. VAROVÁNÍ: Obsahuje stopové prvky romantiky, autorské obrázky a nevybíravý slovník jednoho starosty!
Databáze knih: 97 % (37 hodnocení)
K vypůjčení do: 08.09.2026


Šárka  Medková: Cesta do blikajícího pekla. Klikněte pro více informací.

4. Cesta do blikajícího pekla
Šárka Medková

Nakladatel: Pointa
Rozsah: 152 stran
EAN: 9788076505469
Kategorie: Audioknihy • Světová beletrie • Česká literatura • Česká a světová literatura
Anotace: Na první pohled pracovitá úřednice a vzorná matka. A na ten druhý? Román s autobiografickými prvky o ženě, která propadla závislosti na automatech. Do Mileny byste to nikdy neřekli. Když po práci vyzvedává svého syna nebo když vaří večeři… Přemýšlí přitom jen nad záminkou, jak zmizet z domu. Jak rychle utéct do světa, který ji polapil. Nikdy by vás nenapadlo, že je gamblerka. Ve svém příběhu vypráví, jak se problémy s gamblerstvím stále víc vsakují do rodinného i pracovního života. Jak dlouho se jí podaří utajit svou nebezpečnou vášeň před manželem a přáteli? Kdy si sáhne na úplné finanční i morální dno? A dostane se z toho vůbec?
Databáze knih: 91 % (106 hodnocení)
K vypůjčení do: 28.07.2026


Petr Bazger: Mediace. Klikněte pro více informací.

5. Mediace
Petr Bazger

Nakladatel: Pointa
Rozsah: 184 stran
EAN: 9788076500143
Kategorie: Česká a světová literatura • Česká literatura
Anotace: K čemu může vést náhodná tragédie, která z jednoho člověka udělá pachatele a z druhého oběť? A co nám to může říct o nás samotných? Vysokoškolák Pavel po oslavě narozenin spáchá trestný čin, jehož obětí se stane náctiletý Tomáš. Ideály mladé pracovnice Anežky, která se učí, jak pracovat s pachateli a oběťmi trestných činů, se střetávají s realitou. Do děje vstupuje vážně nemocná učitelka Kateřina a vrah Marcel. Psychologická mozaika nastoluje výzvy, které v hrdinech probouzejí to nejlepší i to nejhorší. Odehrává se na pozadí skutečného příběhu Russe Kellyho, prvního pachatele, na nějž pozitivně zapůsobila mediace – řízené setkání…
Databáze knih: 87 % (36 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2999


Daniel Valchovník: Bílý Afričan. Klikněte pro více informací.

6. Bílý Afričan
Daniel Valchovník

Nakladatel: Pointa
Rozsah: 200 stran
EAN: 9788076501317
Kategorie: Zájmy a koníčky • Cestování, cestopisy, průvodci • Cestování po zahraničí
Anotace: Život jednoho obyčejného mladíka od základu změní nabídka pracovní cesty do Mosambiku. Ze stereotypního způsobu života se na horké africké půdě stává dobrodružství. Každý den je jiný a plný mimořádných zážitků. Jenže po třech letech práce a podnikání přichází další dramatická změna – kvůli politickému převratu nechává autor v Africe úplně všechno včetně snoubenky a vrací se domů. V Česku začíná nová životní etapa, ale i v té se dějí neuvěřitelné věci… Autobiografický cestopisný román o situacích, které život přináší, když to nejmíň čekáte. Ale i o snech, které se mohou změnit v realitu.
Databáze knih: 86 % (58 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.08.2025


Lukáš Zárybnický: Březový háj. Klikněte pro více informací.

7. Březový háj
Lukáš Zárybnický

Nakladatel: Pointa
Rozsah: 144 stran
EAN: 9788076504707
Kategorie: Audioknihy • Světová beletrie • Historické romány • Česká a světová literatura • Česká literatura
Anotace: Kniha o válce. Pervitinu. Ztraceném mládí. Svědectví člověka o hrůzách a zoufalství války a přátelství zpřetrhaném nenávistí doby. Květen 1940, Francie, vojáci na pervitinu. Zdrcující úder nacistického Německa, po kterém zůstane svobodný svět ležet v troskách, se nezadržitelně blíží a mladý voják wehrmachtu Erich se musí vypořádat s přízraky své minulosti.
Databáze knih: 86 % (36 hodnocení)
K vypůjčení do: 28.03.2026


Pavla Pavlíčková Kovaříková: Rododendron. Klikněte pro více informací.

8. Rododendron
Pavla Pavlíčková Kovaříková

Nakladatel: Pointa
Rozsah: 144 stran
EAN: 9788076503182
Kategorie: Česká a světová literatura • Česká literatura
Anotace: Skutečný příběh matky, které lidská zášť a zloba podpořené totalitním režimem v Československu vyrvaly z náručí dvouletou dceru. Nebýt nevinné fotografie s rododendronem, nikdy by se znovu nesetkaly a vy byste tuto knihu nečetli. Projděte se spolu s nimi po molu života. A vydejte se na cestu k odhalení osudových okamžiků stojících za jejich utrpením, která trvala dlouhých 48 let. Kniha psaná rukou sestry znovunalezené Drahušky připomíná, že i zdánlivě objevená štěstěna je vrtkavá. Příběh v knižní podobě je totiž jejím posledním přáním, které vyslovila, než ve své loďce odplula za pomyslný horizont osudu….
Databáze knih: 85 % (89 hodnocení)
K vypůjčení do: 17.11.2025


Lucie Schánělová: Příliv - Temné hlubiny. Klikněte pro více informací.

9. Příliv - Temné hlubiny
Lucie Schánělová

Nakladatel: Pointa
Rozsah: 320 stran
EAN: 9788076504738
Kategorie: Audioknihy • Česká a světová literatura • Světová beletrie • Romantika, erotika
Anotace: V prvním dílu se Nicole musela vyrovnat s extrémními změnami. Ztrátou otce a přestěhováním z Aljašky do Kalifornie přišla o svůj starý život. Pak poznala Daniela, který ji okamžitě začal zasvěcovat do pro ni neznámého světa surfování i temné erotiky. Že se topila? To se jen plácala na mělčině. Nyní ji čekají temné hlubiny Danielova života. Vše, na co si jen těžko zvykala, se obrátí vzhůru nohama. Můžete očekávat velké návraty, odkrytí nevyřčených tajemství a zvraty, které zamávají životem téměř všem postavám. Těšit se nově můžete i na kapitoly z pohledu Daniela, protože hlavně jemu se nečekaně změní život od základů.
Databáze knih: 85 % (75 hodnocení)
K vypůjčení do: 06.04.2026


Martina Heš: Tvůrčí restart. Klikněte pro více informací.

10. Tvůrčí restart
Martina Heš

Nakladatel: Pointa
Rozsah: 128 stran
EAN: 9788076502079
Kategorie: Česká literatura • Česká a světová literatura
Anotace: Jaké to je, najít ve schránce poukaz na pobyt v lázních pro spisovatele v krizi? Jakubovi se to přihodilo. Opustila ho múza i životní partnerka a teď se těší na tvůrčí restart s podobně naladěnými dušemi. Představu o saunění, láznění, sklenkách vína při západu slunce a přibývajících stránkách rukopisu ovšem rozmetá strach, dávno zapomenuté pravdy a bolavé pády na dno vlastní duše.
Databáze knih: 85 % (41 hodnocení)
K vypůjčení do: 11.05.2025


  

  

1 – 10 / 433

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]