Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Pointa.

Bylo nalezeno 5 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Petra Kousková: Pohlednice (z) minulosti. Klikněte pro více informací.

1. Pohlednice (z) minulosti
Petra Kousková

Nakladatel: Pointa
EAN: 9788076500785
Klíčová slova: E-knihy • Česká a světová literatura • Historické romány • Česká literatura
Anotace: „Prodám svůj život. K osobnímu nahlédnutí.“ Anna bilancuje a má dojem, že život promarnila snahou zachránit celý svet. A co hůř, nepodařilo se jí to. Přišla o všechno, co milovala, a zůstaly jí jenom smutné vzpomínky. Tak se svůj život s pomocí inzerátu pokusí prodat. Díky jednomu neplánovanému kroku ale nakonec zažije sérii nečekaných událostí. Začne pátrat po své minulosti a objevovat střípky ze života svých předků. Zjistí, že žít neznamená přežívat, a pochopí, co je opravdové štěstí.
Databáze knih: 77 % (15 hodnocení)


Tereza Komorousová: Bez zábran. Klikněte pro více informací.

2. Bez zábran
Tereza Komorousová

Nakladatel: Pointa
EAN: 9788076502697
Klíčová slova: E-knihy • Česká a světová literatura • Česká literatura
Anotace: Dvaadvacetiletá Gábina se po těžkém rozchodu přestěhuje z maloměsta do centra Prahy. Z holky toužící po pevném vztahu se stane volnomyšlenkářka, která začne žít zcela nespoutaně. Ve vztahu se cítila svázaná, a tak se snaží přijít na to, co ji udělá skutečně šťastnou. Zahazuje pevné mantinely věrnosti a na každém prstu má obmotaných několik chlapů. Některým dokonce zlomí srdce, ale dokáže ho někdo zlomit i jí?
Databáze knih: 68 % (18 hodnocení)


David Teichmann: Americká sprcha. Klikněte pro více informací.

3. Americká sprcha
David Teichmann

Nakladatel: Pointa
EAN: 9788088335566
Klíčová slova: E-knihy • Cestopisy • Cestování, cestopisy, průvodci
Anotace: Dokáže se David postarat nejen o sebe, ale především o Konora, Karissu, Krise a Karin, aniž by mu explodovala kůra mozková? Kniha přináší neobyčejný příběh mladého muže, který se ve svých 22 letech stal historicky prvním au pair mužského pohlaví v rodině Williamsových. Se svérázným humorem vzpomíná na každodenní život se čtyřmi temperamentními dětmi v jižní Kalifornii, ale čtenáře vezme i do Mexika, Las Vegas nebo na Havaj.
Databáze knih: 56 % (16 hodnocení)


Eliška Straková: Eda. Klikněte pro více informací.

4. Eda
Eliška Straková

Nakladatel: Pointa
EAN: 9788076502437
Klíčová slova: E-knihy • Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Mravenečník Eda zjistí, že aby byl opravdu šťastný, musí být sám sebou. Proto všem zvířátkům v lese prozradí své největší tajemství – Eda mravence nejí, Eda se s mravenci kamarádí. Je to mravenečník vegetarián. Tak, a je to venku. Jenže lesní řád je striktní a nikdo z tamních obyvatel není zvyklý na vybočování z davu. Je na čase, aby někdo do lesa vrátil respekt, lásku a veselou náladu. Podaří se stydlivému Edovi být hrdinou, který to dokáže? A ocení jeho upřímnost i namyšlené žabky?
Databáze knih: 97 % (6 hodnocení)


Jakub Tvrz: Kdo nemaká, nežere. Klikněte pro více informací.

5. Kdo nemaká, nežere
Jakub Tvrz

Nakladatel: Pointa
EAN: 9788076500624
Klíčová slova: E-knihy • Česká a světová literatura • Česká literatura
Anotace: Přesná pozorování, nevšední zamyšlení i osvěžující naivita. Občas specifický humor, občas slzy. A nejedna prazvláštní chvíle v obyčejném světě, který možná není tak špatný, jak se zdá. To všechno se vešlo do čtyřiadvaceti povídek nadějného mladého autora, jehož tvorbu ocenila známá jména české literární a publicistické scény.
Databáze knih: 70 % (6 hodnocení)


  

  

1 – 5 / 5

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]