Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Pierre Asier.

Byly nalezeny 3 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Pierre Asier: Rozhovor s Ufonem. Klikněte pro více informací.

1. Rozhovor s Ufonem
Pierre Asier

Nakladatel: Pierre Asier
Rozsah: 226 stran
EAN: 9990003661081
Kategorie: Literatura faktu, učebnice • Česká a světová literatura • Společenské, humanitní vědy • Povídky • Česká literatura • Filozofie
Anotace: Fiktivní rozhovor s nezaujatým inteligentním tvorem o pojmech, které my pozemštané považujeme za samozřejmé. "Je mnoho věcí, na které bych rád znal svůj vlastní názor. Mám je poznamenané v paměti s tím, že si na ně jednou, až bude vhodná chvíle, názor udělám. Nechci ho jen tak někomu vzít, i kdyby s takovým zcizením duchovního díla autor souhlasil. Je to sice snazší a bezpečnější, jedním slovem rozumné. Když už si někdo dal tu práci najít názor společensky přijatelný a spolehlivě beztrestný, tak proč hledat jiný. Jsou ale věci, které si zaslouží, abychom na ně svůj názor neodbyli a vyrobili si vlastní, původní. Vzhledem k možným následkům by bylo asi…


Pierre Asier: Desperanto. Klikněte pro více informací.

2. Desperanto
Pierre Asier

Nakladatel: Pierre Asier
Rozsah: 206 stran
EAN: 9990003661074
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Česká a světová literatura • Sci-fi • Napětí, dobrodružství
Anotace: Dobrodružství deseti na sobě nezávislých osudů lidí, kteří zjistí, že disponují jedinečnou schopností. Vidí myšlenky a dokážou komunikovat beze slov. Psychiatr, letecký mechanik, geniální hacker, klavíristka, fotograf, farář, tlumočnice, rocková hvězda, egyptský sirotek a zlodějíček. Každý z této nesourodé společnosti si s novou schopností poradí po svém. Je to dar, nebo prokletí? Jak na jejich výjimečnost bude reagovat okolí a do jakých životních situací je zavede? Komu bude vadit a kdo změnu naopak uvítá? Napínavé osudy hrdinů se protínají v dramatických událostech spějících k jedinému a nevyhnutelnému cíli.


Pierre Asier: Temný mlýn. Klikněte pro více informací.

3. Temný mlýn
Pierre Asier

Nakladatel: Pierre Asier
Rozsah: 229 stran
EAN: 9990003660985
Kategorie: Česká a světová literatura • Napětí, dobrodružství • Společenské romány
Anotace: Studentka Lilien, rozhodnutá zapomenout na nepodařené dětství v dětském domově, zdědí středověký mlýn s pohnutou historií a s tajemstvím. Bez prostředků odjede do Berverye v Pikardii dědictví převzít a netuší, že s ním se stane součástí velkého dobrodružství jednoho starého šlechtického rodu.


  

  

1 – 3 / 3

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]