Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Vyhledávám… extra:publisher[er]=pierot.

Bylo nalezeno 12 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

1. Myšáci na první výpravě
Peter S. Milan

Vydáno: Pierot
EAN: 9788073533366
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Myšáci Tomík a Otík jsou dva malí rošťáci, kteří bydlí s maminkou a tatínkem za skříní v obýváku manželů Rambouskových. Podnikají různá dobrodružství. Nejraději by odcestovali a poznali zajímavá místa z celého světa.
Databáze knih: 73 % (3 hodnocení)


2. Naučme se hospodařit
Petr Šulc

Vydáno: Pierot
EAN: 9788073533380
Klíčová slova: Elektronické knihy - Učebnice, odborná literatura
Anotace: Kniha Naučme se hospodařit seznamuje malé školáky ve věku od 10 let se světem financí. Charakterizuje základní pojmy, popisuje způsoby, jak peníze použít, vysvětluje základní principy hospodaření. Publikace je zaměřena především na praktické procvičení nových informací ze světa financí v podobě matematických úloh, které jsou nedílnou součástí každé kapitoly. Publikace je vhodná pro děti od 9 let. Publikace provede čtenáře světem rodinných financí a vysvětlí výrazy, jako jsou náklad, výdaj, úvěr, půjčka či splátka. Na kokrétních příkladech ze života si vyzkoušíte, jak sestavovat odpovědný osobí rozpočet, zjistíte, proč spořit, kdy si půjčovat a jak se vypořádat k dluhy.…
Databáze knih: 40 % (1 hodnocení)


3. Pejsek Tom
Petr Šulc

Vydáno: Pierot
EAN: 9788073535292
Klíčová slova: Elektronické knihy, První čtení
Anotace: Pro zvídavé předškoláky a žáky 1. třídy nabízíme obrázkové čtení. V této veselé knížce o štěňátku Tomovi se dozvíte, co všechno čeká na malého pejska v novém domově a jak se s nástrahami vypořádá. Knížka je určena nejmenším čtenářům, proto je text psaný velkým písmem. Vybraná podstatná jména jsou nahrazena obrázky, které mají děti pojmenovat, a doplnit tak maminku či tatínka při čtení příběhu. Publikace jsou vhodné pro děti od 6 let.


4. About the Sun, little pets and a mysterious night
Alena Shejbalová

Vydáno: Pierot
EAN: 9788073531799
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Knížka pro malé čtenáře a čtenářky zaměřená na výuku a procvičení anglického jazyka. Začtěte se spolu se svou ratolestí do jedenácti milých příběhů o zvířátkách kolem nás, doplněných kouzelnými ilustracemi Venduly Hegerové. Vybraná podstatná jména jsou znázorněna obrázkem, které má dítko správně pojmenovat, a text tak doplnit. Výborná a především zábavná pomůcka pro obohacení anglické slovní zásoby dítěte.


5. O sluníčku, zvířátkách a noci tajemné
Vendula Hegerová

Vydáno: Pierot
EAN: 9788073531072
Klíčová slova: Elektronické knihy - První čtení
Anotace: Knížka pro nejmenší čtenáře a čtenářky – předškoláky a začínající školáky. Začtěte se spolu se svou ratolestí do 11 milých příběhů o zvířátkách kolem nás, doplněných kouzelnými ilustracemi Venduly Hegerové. Vybraná podstatná jména jsou znázorněna obrázkem, které má dítko správně pojmenovat, a text tak doplnit. Výborná a především zábavná pomůcka pro procvičování a obohacování slovní zásoby dítěte. Ke knize je přiloženo CD s klasickými dětskými lidovkami nazpívané souborem Musica Bohemica.


6. O slniečku zvieratkách a noci tajomnej
Vendula Hegerová

Vydáno: Pierot
EAN: 9788073531775
Klíčová slova: Elektronické knihy - První čtení
Anotace: Knižka pre tých najmenších čitateľov a čitateľky. Začítajte sa spolu s deťmi do 11 milých príbehov o zvieratkách vôkol nás, doplnených očarujúcimi ilustráciami Venduly Hegerovej. Vybrané podstatné mená sú znázornené obrázkom, ktoré má dieťa správne pomenovať, a text tak doplniť. Výborná a hlavne zábavná pomôcka na precvičovanie a obohacovanie slovnej zásoby dieťaťa.


7. Preteky v Zoo
Peter S. Milan

Vydáno: Pierot
EAN: 9788073534554
Klíčová slova: Elektronické knihy - První čtení
Anotace: Celá ZOO je na nohách – jej brány sa zatvárajú a návštevníci dnes môžu iba zvedavo postávať pri vchode. Dnešný deň patrí len zvieratkám. Atletické preteky, ktoré sú najväčšou udalosťou roka, vrcholia. Rozhodkyňa Kuna začína hlasitým výstrelom najobľúbenejšiu disciplínu – veľký maratón. Ale čo to? Zajac, najväčší favorit pretekov, tentoraz prehráva. Z posledných síl sa dotacká do cieľa a pred prekvapenými divákmi zaspí ako drevo. Toto nebude len tak, uvažuje čudácky Lišiak a rozhodne sa celú udalosť na vlastnú päsť vyšetriť.


8. Autorské právo v otázkách a odpovědích
Petr Šulc

Vydáno: Pierot
EAN: 9788073532239
Klíčová slova: Elektronické knihy - Učebnice, odborná literatura
Anotace: Jak může autor ochránit svůj text? Jak správně citovat? Jak může škola užívat školní autorské dílo? Jakou podobu mívá ujednání o výši odměny pro autora? Lze text volně upravovat, když je autor zaměstnancem? Je překladatel autorem, respektive spoluautorem? Publikace pomocí otázek a odpovědí upozorňuje na mnohá úskalí autorskoprávních vztahů. Bude jistě užitečným pomocníkem pro všechn, kteří přicházejí s danou problematikou do kontaktu a chtějí se v ní lépe zorientovat. Je určena nejen spisovatelům, ilustrátorům, novinářům, redaktorům, překladatelům, ale i nakladatelům, pracovníkům reklamních agentur či studentům a učitelům.V závěru knihy je připojen text autorského…


9. Model
Ladislav Kesner

Vydáno: Pierot
EAN: 9788073534714
Klíčová slova: Elektronické knihy - Umění
Anotace: Katalog k výstavě Model, v němž naleznete esej kurátora výstavy Ladislava Kesnera. Katalog je doplněn souborem rozhovorů, které kurátor vedl s vybranými vystavujícími umělci: Antony Gormleym, Mariele Neudecker, Lorenzem Estermannem, Edwinem Zwakmanem a Jaroslavem Rónou.
K vypůjčení do: 19.08.2020


10. Myšiaci na prvej výprave
Peter S. Milan

Vydáno: Pierot
EAN: 9788073534622
Klíčová slova: Elektronické knihy - První čtení
Anotace: Myšiaci Maťko a Aďko sú dvaja malí nezbedníci, ktorí bývajú s mamičkou a oteckom za skriňou v obývačke manželov Rybárikovcov. Podnikajú rôzne dobrodružstvá. Najradšej by odcestovali a spoznali zaujímavé miesta z celého sveta. Ako asi dopadne ich prvá cestovateľská výprava po veľkom dome Rybárikovcov? Aké nástrahy na nich asi čakajú? Prežite s malými myšiakmi nejedno dobrodružstvo. Dobrodružný príbeh myšiakov pre deti od 4 rokov.


  

  

1 – 10 / 12

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]