Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Pierot.

Bylo nalezeno 13 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Peter S. Milan: Poprask v ZOO. Klikněte pro více informací.

1. Poprask v ZOO
Peter S. Milan

Nakladatel: Pierot
EAN: 9788073534523
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Celá zoo je na nohou – její brány se uzavírají a návštěvníci dnes mohou pouze zvědavě postávat u vchodu. Dnešní den patří jen zvířátkům. Atletické závody, které jsou největší událostí roku, vrcholí. Rozhodčí Kuna zahajuje hlasitým výstřelem nejoblíbenější disciplínu – velký maraton. Ale ouha, Zajíc, největší favorit závodu, tentokrát prohrává. Z posledních sil se vybelhá do cíle a před překvapenými diváky usne jako pařez. Tohle není jen tak, umíní si podivínský Lišák a rozhodne se celou událost na vlastní pěst vyšetřit.
Databáze knih: 100 % (2 hodnocení)


Alena Schejbalová, Vendula Hegerová: O sluníčku, zvířátkách a noci tajemné. Klikněte pro více informací.

2. O sluníčku, zvířátkách a noci tajemné
Alena Schejbalová, Vendula Hegerová

Nakladatel: Pierot
EAN: 9788073531072
Klíčová slova: Dětská literatura • Čtení pro nejmenší
Anotace: Knížka pro nejmenší čtenáře a čtenářky – předškoláky a začínající školáky. Začtěte se spolu se svou ratolestí do 11 milých příběhů o zvířátkách kolem nás, doplněných kouzelnými ilustracemi Venduly Hegerové. Vybraná podstatná jména jsou znázorněna obrázkem, které má dítko správně pojmenovat, a text tak doplnit. Výborná a především zábavná pomůcka pro procvičování a obohacování slovní zásoby dítěte.
Databáze knih: 100 % (1 hodnocení)


Alena Schejbalová, Vendula Hegerová: O slniečku zvieratkách a noci tajomnej. Klikněte pro více informací.

3. O slniečku zvieratkách a noci tajomnej
Alena Schejbalová, Vendula Hegerová

Nakladatel: Pierot
EAN: 9788073531775
Klíčová slova: Dětská literatura • Čtení pro nejmenší
Anotace: Knižka pre tých najmenších čitateľov a čitateľky. Začítajte sa spolu s deťmi do 11 milých príbehov o zvieratkách vôkol nás, doplnených očarujúcimi ilustráciami Venduly Hegerovej. Vybrané podstatné mená sú znázornené obrázkom, ktoré má dieťa správne pomenovať, a text tak doplniť. Výborná a hlavne zábavná pomôcka na precvičovanie a obohacovanie slovnej zásoby dieťaťa.
Databáze knih: 100 % (1 hodnocení)


Peter S. Milan: Myšáci na první výpravě. Klikněte pro více informací.

4. Myšáci na první výpravě
Peter S. Milan

Nakladatel: Pierot
EAN: 9788073533366
Klíčová slova: Dětská literatura • Čtení pro nejmenší
Anotace: Myšáci Tomík a Otík jsou dva malí rošťáci, kteří bydlí s maminkou a tatínkem za skříní v obýváku manželů Rambouskových. Podnikají různá dobrodružství. Nejraději by odcestovali a poznali zajímavá místa z celého světa. Jak asi dopadne jejich první cestovatelská výprava po velkém domě Rambouskových? Jaké nástrahy na ně asi čekají?
Databáze knih: 73 % (3 hodnocení)


Petr Šulc: Naučme se hospodařit. Klikněte pro více informací.

5. Naučme se hospodařit
Petr Šulc

Nakladatel: Pierot
EAN: 9788073533380
Klíčová slova: Literatura faktu, učebnice
Anotace: Kniha Naučme se hospodařit- nově s doložkou MŠMT, seznamuje malé školáky ve věku od 10 let se světem financí. Charakterizuje základní pojmy, popisuje způsoby, jak peníze použít, vysvětluje základní principy hospodaření. Publikace je zaměřena především na praktické procvičení nových informací ze světa financí v podobě matematických úloh, které jsou nedílnou součástí každé kapitoly. Publikace je vhodná pro děti od 9 let.
Databáze knih: 40 % (1 hodnocení)


Ája Bufka: Jiný Svět. Klikněte pro více informací.

6. Jiný Svět
Ája Bufka

Nakladatel: Pierot
EAN: 9788073535452
Klíčová slova: Česká a světová literatura
Anotace: Tato publikace přináší hvězdné rozhovory posbírané v posledních letech s herci a filmaři v hollywoodské „továrně na sny“. Jsou dokumentem z Hollywoodu v době, kdy se objevily nové technologie, které převratně změnily nejen herectví, samotné natáčení, jakož i informování médií o tomto světě, vyznačeném smyslnou touhou diváka po důvěrném odtajňování celebrit. Leonardo DiCaprio, Quentin Tarantino, Matt Damon, Milos Forman a další.


Petr Šulc: Pejsek Tom. Klikněte pro více informací.

7. Pejsek Tom
Petr Šulc

Nakladatel: Pierot
EAN: 9788073535292
Klíčová slova: Dětská literatura • Čtení pro nejmenší
Anotace: Pro zvídavé předškoláky a žáky 1. třídy nabízíme obrázkové čtení. V této veselé knížce o štěňátku Tomovi se dozvíte, co všechno čeká na malého pejska v novém domově a jak se s nástrahami vypořádá. Knížka je určena nejmenším čtenářům, proto je text psaný velkým písmem. Vybraná podstatná jména jsou nahrazena obrázky, které mají děti pojmenovat, a doplnit tak maminku či tatínka při čtení příběhu. Publikace jsou vhodné pro děti od 6 let.


Alena Shejbalová, Vendula Hegerová: About the Sun, little pets and a mysterious night. Klikněte pro více informací.

8. About the Sun, little pets and a mysterious night
Alena Shejbalová, Vendula Hegerová

Nakladatel: Pierot
EAN: 9788073531799
Klíčová slova: Dětská literatura • Naučná pro děti
Anotace: Knížka pro malé čtenáře a čtenářky zaměřená na výuku a procvičení anglického jazyka. Začtěte se spolu se svou ratolestí do jedenácti milých příběhů o zvířátkách kolem nás, doplněných kouzelnými ilustracemi Venduly Hegerové. Vybraná podstatná jména jsou znázorněna obrázkem, které má dítko správně pojmenovat, a text tak doplnit. Výborná a především zábavná pomůcka pro obohacení anglické slovní zásoby dítěte.


Peter S. Milan: Preteky v Zoo. Klikněte pro více informací.

9. Preteky v Zoo
Peter S. Milan

Nakladatel: Pierot
EAN: 9788073534554
Klíčová slova: Dětská literatura • Čtení pro nejmenší
Anotace: Celá ZOO je na nohách – jej brány sa zatvárajú a návštevníci dnes môžu iba zvedavo postávať pri vchode. Dnešný deň patrí len zvieratkám. Atletické preteky, ktoré sú najväčšou udalosťou roka, vrcholia. Rozhodkyňa Kuna začína hlasitým výstrelom najobľúbenejšiu disciplínu – veľký maratón. Ale čo to? Zajac, najväčší favorit pretekov, tentoraz prehráva. Z posledných síl sa dotacká do cieľa a pred prekvapenými divákmi zaspí ako drevo. Toto nebude len tak, uvažuje čudácky Lišiak a rozhodne sa celú udalosť na vlastnú päsť vyšetriť.


Robert Buchar: Sametová Kocovina. Klikněte pro více informací.

10. Sametová Kocovina
Robert Buchar

Nakladatel: Pierot
EAN: 9788073535605
Klíčová slova: Česká a světová literatura
Anotace: Knížka, která se vám dostává v elektronické verzi do ruky je ojedinělým souborem rozhovorů s filmaři české Nové vlny jako jsou A. Máša, J. Němec, J. Menzel, V. Chytilová, J. Svěrák, O. Vávra, J. Brabec a další. Jejich autoři jsou zcela upřímní, neberou si ubrousek, jmenují jménem, líčí jaké to bylo s cenzurou koncem 60. let, jak se vyvíjel film během komunismu, jak nahlíží na nové filmaře apod.


  

  

1 – 10 / 13

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]