Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Pierot.

Bylo nalezeno 20 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Peter S. Milan: Poprask v ZOO. Klikněte pro více informací.

1. Poprask v ZOO
Peter S. Milan

Nakladatel: Pierot
EAN: 9788073534523
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Celá zoo je na nohou – její brány se uzavírají a návštěvníci dnes mohou pouze zvědavě postávat u vchodu. Dnešní den patří jen zvířátkům. Atletické závody, které jsou největší událostí roku, vrcholí. Rozhodčí Kuna zahajuje hlasitým výstřelem nejoblíbenější disciplínu – velký maraton. Ale ouha, Zajíc, největší favorit závodu, tentokrát prohrává. Z posledních sil se vybelhá do cíle a před překvapenými diváky usne jako pařez. Tohle není jen tak, umíní si podivínský Lišák a rozhodne se celou událost na vlastní pěst vyšetřit.
Databáze knih: 100 % (4 hodnocení)


Alena Schejbalová, Vendula Hegerová: O sluníčku, zvířátkách a noci tajemné. Klikněte pro více informací.

2. O sluníčku, zvířátkách a noci tajemné
Alena Schejbalová, Vendula Hegerová

Nakladatel: Pierot
EAN: 9788073531072
Kategorie: Dětská literatura • Čtení pro nejmenší
Anotace: Knížka pro nejmenší čtenáře a čtenářky – předškoláky a začínající školáky. Začtěte se spolu se svou ratolestí do 11 milých příběhů o zvířátkách kolem nás, doplněných kouzelnými ilustracemi Venduly Hegerové. Vybraná podstatná jména jsou znázorněna obrázkem, které má dítko správně pojmenovat, a text tak doplnit. Výborná a především zábavná pomůcka pro procvičování a obohacování slovní zásoby dítěte.
Databáze knih: 100 % (1 hodnocení)


Alena Schejbalová, Vendula Hegerová: O slniečku zvieratkách a noci tajomnej. Klikněte pro více informací.

3. O slniečku zvieratkách a noci tajomnej
Alena Schejbalová, Vendula Hegerová

Nakladatel: Pierot
EAN: 9788073531775
Kategorie: Dětská literatura • Čtení pro nejmenší
Anotace: Knižka pre tých najmenších čitateľov a čitateľky. Začítajte sa spolu s deťmi do 11 milých príbehov o zvieratkách vôkol nás, doplnených očarujúcimi ilustráciami Venduly Hegerovej. Vybrané podstatné mená sú znázornené obrázkom, ktoré má dieťa správne pomenovať, a text tak doplniť. Výborná a hlavne zábavná pomôcka na precvičovanie a obohacovanie slovnej zásoby dieťaťa.
Databáze knih: 100 % (1 hodnocení)


Peter S. Milan: Myšáci na první výpravě. Klikněte pro více informací.

4. Myšáci na první výpravě
Peter S. Milan

Nakladatel: Pierot
EAN: 9788073533366
Kategorie: Dětská literatura • Čtení pro nejmenší
Anotace: Myšáci Tomík a Otík jsou dva malí rošťáci, kteří bydlí s maminkou a tatínkem za skříní v obýváku manželů Rambouskových. Podnikají různá dobrodružství. Nejraději by odcestovali a poznali zajímavá místa z celého světa. Jak asi dopadne jejich první cestovatelská výprava po velkém domě Rambouskových? Jaké nástrahy na ně asi čekají?
Databáze knih: 75 % (4 hodnocení)


Petr Šulc: THEO a LILY- Prvně ve školce. Klikněte pro více informací.

5. THEO a LILY- Prvně ve školce
Petr Šulc

Nakladatel: Pierot
EAN: 9788073536411
Kategorie: Dětská literatura • Čtení pro nejmenší
Anotace: Milá knížka pro malé školkáčky seznamující je s tím, jak to ve školce chodí. Theo jde do školky poprvé, trochu se bojí, ale pomůže mu setkání s další novou školačkou Lily. Skamarádí se a spolu s nimi poznáváme různé činnosti, které ve školce probíhají (hraní, hygiena, venkovní aktivity, oběd, odpočinek). Další příhody kamarádů Thea a Lily si můžeš přečíst v navazujících knížkách Theo a Lily Nejlepší kamarádi a Theo a Lily o Vánocích.
Databáze knih: 70 % (2 hodnocení)


Petr Šulc: THEO a LILY- Prvýkrát v škôlke. Klikněte pro více informací.

6. THEO a LILY- Prvýkrát v škôlke
Petr Šulc

Nakladatel: Pierot
EAN: 9788073537340
Kategorie: Dětská literatura • Čtení pro nejmenší • Beletrie pro děti • Naučná pro děti
Anotace: Theo už je veľký chlapec. Má tri roky a chystá sa prvýkrát do škôlky, kde stretne kamarátku Lily, s ktorou zažijú nejedno dobrodružstvo. Ďalšie príhody kamarátov Thea a Lily si môžeš prečítať v nadväzujúcich knižkách Theo a Lily Najlepší kamaráti a Theo a Lily na Vianoce.
Databáze knih: 70 % (2 hodnocení)


ing. Petr Šulc Ph.D.: Naučme se hospodařit. Klikněte pro více informací.

7. Naučme se hospodařit
ing. Petr Šulc Ph.D.

Nakladatel: Pierot
EAN: 9788073533380
Kategorie: Literatura faktu, učebnice
Anotace: Kniha Naučme se hospodařit- nově s doložkou MŠMT, seznamuje malé školáky ve věku od 10 let se světem financí. Charakterizuje základní pojmy, popisuje způsoby, jak peníze použít, vysvětluje základní principy hospodaření. Publikace je zaměřena především na praktické procvičení nových informací ze světa financí v podobě matematických úloh, které jsou nedílnou součástí každé kapitoly. Publikace je vhodná pro děti od 9 let.
Databáze knih: 40 % (1 hodnocení)


Aleš Bartoš, Petr Šulc: Autorské právo v otázkách a odpovědích. Klikněte pro více informací.

8. Autorské právo v otázkách a odpovědích
Aleš Bartoš, Petr Šulc

Nakladatel: Pierot
EAN: 9788073532239
Kategorie: Literatura faktu, učebnice • Právo • Společenské, humanitní vědy
Anotace: Jak může autor ochránit svůj text? Jak správně citovat? Jak může škola užívat školní autorské dílo? Jakou podobu mívá ujednání o výši odměny pro autora? Lze text volně upravovat, když je autor zaměstnancem? Je překladatel autorem, respektive spoluautorem? Publikace pomocí otázek a odpovědí upozorňuje na mnohá úskalí autorskoprávních vztahů. Bude jistě užitečným pomocníkem pro všechn, kteří přicházejí s danou problematikou do kontaktu a chtějí se v ní lépe zorientovat. Je určena nejen spisovatelům, ilustrátorům, novinářům, redaktorům, překladatelům, ale i nakladatelům, pracovníkům reklamních agentur či studentům a učitelům. V závěru knihy je připojen text…
Databáze knih: 20 % (1 hodnocení)


Robert Buchar: Tak nám zabili komunismus, paní Müllerová. Klikněte pro více informací.

9. Tak nám zabili komunismus, paní Müllerová
Robert Buchar

Nakladatel: Pierot
EAN: 9990002021046
Kategorie: Literatura faktu, učebnice • Historie, dějiny
Anotace: Tato kniha, která vyšla poprvé v roce 2009 v nakladatelství Brána pod názvem REVOLUCE 1989, vychází znovu v elektronické formě. Čtenář se dozví, jak KGB v Sovětském Svazu usilovala o získání světové nadvlády a také šokující fakta o původu mezinárodního terorismu v šedesátých letech. Autor Robert Buchar zde v rozhovoru s předními účastníky této „hry v zákulisí“ předkládá výsledky svého mnohaletého vyšetřování. Diskuse se účastní ministr obrany USA Robert Gates, šéf kontrašpionáže CIA pro východní Evropu Tenneth Bagley, plukovník KGB a dvojí agent pracující pro MI6 Oleg Gordievsky, generál rumunské špionáže Ion Mikhail Pacepa, ruský…


Petr Šulc: Cirkus ide!. Klikněte pro více informací.

10. Cirkus ide!
Petr Šulc

Nakladatel: Pierot
EAN: 9788073537258
Kategorie: Dětská literatura • Čtení pro nejmenší • Beletrie pro děti
Anotace: Pre zvedavých predškolákov a žiakov 1. triedy ponúkame obrázkové čítanie o cirkuse Pimprľákov, ktorý prišiel do mestečka, a deti sa už nemôžu dočkať, kedy ho navštívia. Čo sa však stane, keď klauna Mikuláša rozbolí zub? A ako dopadne prvé vystúpenie, v ktorom bude slonica Anička jazdiť na kolobežke a lev Alojz vydesí celú manéž? Knižka je určená najmenším čitateľom, preto je text písaný veľkým písmom. Niektoré podstatné mená sú nahradené obrázkami, ktoré majú deti pomenovať a doplniť tak mamičku či otecka pri čítaní príbehu. Publikácia je vhodná pre deti od 6 rokov.


  

  

1 – 10 / 20

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]