Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Petra Nachtmanová.

Bylo nalezeno 63 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Petra Nachtmanová: Zlodějské ticho. Klikněte pro více informací.

1. Zlodějské ticho
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788088272342
Kategorie: Česká a světová literatura • Společenské romány • Česká literatura
Anotace: Jedna je bohatá, druhá chudá. Obě kradou. A jednou se jejich životní osudy spojí... Ivana si dosud nezvykla na samotu ve velkém domě. Dospělé děti žijí v cizině, manžel neustále pracuje. Ona svůj čas nedokáže smysluplně využít, dokud nepotká v obchodě s potravinami mladou Julii. Přistihne ji při krádeži, ale nikomu nic nenahlásí, vždyť i ona sama občas něco menšího přenese bez placení přes pokladnu. Jenže Julie je skutečně na dně a hladoví...
Databáze knih: 77 % (36 hodnocení)


Petra Nachtmanová: Vánoční anděl. Klikněte pro více informací.

2. Vánoční anděl
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788088272854
Kategorie: Česká a světová literatura • Společenské romány • Romantika, erotika • Romantika • Česká literatura
Anotace: Třicetiletá Markéta miluje svou práci na zubní hygieně, své auto, domek a nejskvělejší babičku na světě. Loni ji zklamal před Vánoci partner Honza, letos automobilový staroušek, který ji měl vozit aspoň do jarního tání. V práci dostane velký dar od věrné pacientky. Dřevěný anděl vypadá na pohled nevinně, ale stále jí chystá nečekaná překvapení. Vždyť i s kurýrem Adamem ji dal dohromady, sama by se neodvážila. A vypadá to, že letošní Vánoce budou hodně zamilované a veselé, jelikož po ní pokukuje i druhý skvělý muž a domů si nastěhovala neodolatelného psa Barona, kterého kdosi bezcitně vyhodil ve vsi a nehodlal se pro něho nikdy vrátit...
Databáze knih: 76 % (38 hodnocení)


Petra Nachtmanová: Na psí uši. Klikněte pro více informací.

3. Na psí uši
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788088272274
Kategorie: Romantika, erotika • Romantika
Anotace: Romantický příběh s krimi zápletkou. Někdy je štěstí blízko. A pes Ben to moc dobře ví! Marek kdysi objevil štěně přivázané v lese ke stromu. Pejsek se mu již dlouho odměňuje svým dokonalým loveckým umem, ale ne vždy patří jeho úlovky k dobře zvoleným. Na psí uši několikrát přísahal, že se vyhne sousedce Heleně a jejímu chovu drobného zvířectva, avšak pudy jsou silnější. Marek často řeší psí průšvihy a Hela je dost naštvaná. Ben jednou v lese najde modelku Valerii. Opuštěnou a neodolatelnou ženu, která se Markovi dostala do srdce od prvního podívání. Jenže zmizela ještě rychleji, než ji pozval na schůzku. Později se však kráska ocitne u něho doma. Stále…
Databáze knih: 75 % (37 hodnocení)


Petra Nachtmanová: Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou. Klikněte pro více informací.

4. Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788087805183
Kategorie: Romantika, erotika • Romantika
Anotace: Humorný román je o hledání životních lásek, o přírodních nástrahách a mužských (ne)dokonalostech. Simona nedávno opustila přítele, protože dál nehodlala trávit čas v nebezpečně vyzdobené ložnici. Jelena se už několik let věnuje raději své úspěšné cukrárně a vyrábění dortů než zkoumání opačného pohlaví. Poslední zkušenost ji totiž málem stála život, když se miláčkovi snažila splnit náročné tužby.
Databáze knih: 63 % (39 hodnocení)


Petra Nachtmanová: Vražda v krajině přízraků. Klikněte pro více informací.

5. Vražda v krajině přízraků
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788072113507
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Devět krimi povídek. Helena stále nedostala odvahu se vzepřít muži, který ji mlátí, protože ho přece nenechá zavřít. Přítelkyně hodného a štědrého partnera vůbec netuší, že jde o zloděje značkových kabelek. Vsadit se s vlastním svědomím? Petr Pivotko to udělal! Renata renovuje starý mlýn, ale o jeho temné minulosti se dozvěděla trošku pozdě. Tato a jiná témata najdete v povídkách Nenechám ho zavřít, Kabelkochodec, Kráska z baru, Dracula v županu, Rukojmí. Mlýn u tří mrtvol, Vražda v krajině přízraků, Léčka černovlasé prostitutky a Zamotané tváře.
Databáze knih: 86 % (10 hodnocení)


Petra Nachtmanová: Líbání ve větru. Klikněte pro více informací.

6. Líbání ve větru
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788072685233
Kategorie: Romantika, erotika • Romantika • Young adult, New adult • Romantika pro mladé
Anotace: Když ji líbal ve větru, slzy štěstí jí tvář oblékaly... Ještě před tím se s ní rozešel fotbalista Luboš. Nová láska na sebe nenechá dlouho čekat a na koupališti se seznamuje s Mirkem. Mají mnoho společného a snadno se do sebe zamilují. Romy se s ním vydává na čas do Španělska, kde si chtějí vydělat peníze na exotické cesty. Osud ale brzy přetrhne krásné plány. Dvacetiletá Romana se musí vrátit zpět do Čech, kde nemyslí na nic jiného než na tragickou událost. Nakonec ji zachraňuje její sportovní vášeň a posléze se rozhoduje, zda zůstat v náručí dalšího muže, který jí vstoupil do života.
Databáze knih: 77 % (12 hodnocení)


Eva Brabcová: Peklověk. Klikněte pro více informací.

7. Peklověk
Eva Brabcová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788088272601
Kategorie: Česká a světová literatura • Společenské romány • Humor
Anotace: Jasmína je osmačtyřicetiletá a krásná módní redaktorka s mírnou nadváhou. Neustále čelí útokům své matky, která nepřestává toužit po vnoučeti a své dceři tím připraví nejednu horkou chvilku. Jasmína přijde téměř naráz o práci, byt, dokonce i o milence. Čeká ji úplně jiný život, než na který byla zvyklá. Její život obrátí naruby seznámení se svéráznou koňskou zubařkou Hedou a do pětihvězdičkové dokonalosti přešitou Soňou. Heda je nejspokojenější na samotě u lesa se svými koňmi a hejnem slepic. Soňa se líčí, i když jde do špajzu pro chleba. Jsou tři, každá z jiného těsta. Spojuje je však pozitivní přístup k životu a přesvědčení, že na házení…
Databáze knih: 78 % (22 hodnocení)


Petra Nachtmanová: Prstýnkové mámení. Klikněte pro více informací.

8. Prstýnkové mámení
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788072684434
Kategorie: Romantika • Young adult, New adult
Anotace: Sedmnáctiletou Lucii čekají letní prázdniny a plánuje stanování u Máchova jezera s kamarádkami. Představuje si, že se tam seznámí s bezva klukem, aby z mysli úplně vymazala poslední rozchod. Netuší, že se ještě před odjezdem na holčičí seznamovák zamiluje do Petra. Nerada se s ním loučí, ale slib holkám dodrží. Léto u vody jí však přinese další zamilované překvapení. Najednou miluje dva kluky najednou. Neví, koho upřednostnit, protože Ruda i Petr si získali její srdce stejným dílem.
Databáze knih: 77 % (15 hodnocení)


Petra Nachtmanová: Andělské trable. Klikněte pro více informací.

9. Andělské trable
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788088272847
Kategorie: Česká a světová literatura • Humor • Česká literatura
Anotace: Marika se dostane do nebe, ale chvíli pochybuje, kde se vlastně ocitla. Tady se přece nemůže potkat se svým bývalým manželem Martinem! Vždyť patří do pekla! Ne, tohle Marika nikdy nepochopí. Jenže andělské povinnosti se lépe zvládají ve dvou, když je navíc Martin již zkušeným andělem na rozdíl od nováčka Mariky. Stejně se kvůli němu dostane do průšvihu. Trest si musí odpykat oba dva, navíc společně! Ne, to nepřežije, raději by přikládala polena do pekelného ohně! Humorný příběh o andělských potížích, ale i dobrých skutcích.
Databáze knih: 75 % (13 hodnocení)


Petra Nachtmanová: První noc bez lásky. Klikněte pro více informací.

10. První noc bez lásky
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788072687336
Kategorie: Česká a světová literatura • Historické romány
Anotace: Hořká rozlučka s panenstvím čeká každou nevěstu panství, kde se usadil zlý a odpudivý Ferdinand Karabica. Nový pán hodlá uplatňovat právo první noci. Ženy nesou svůj osud rozdílně. Některá se s rozkazem smíří, jiná volí tragický konec. Historický příběh je inspirován pověstí „Nevěstina louka“ z Českokamenicka.
Databáze knih: 76 % (23 hodnocení)


  

  

1 – 10 / 63

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]