Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Petra Nachtmanová.

Bylo nalezeno 34 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Petra Nachtmanová: Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou. Klikněte pro více informací.

1. Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788087805183
Klíčová slova: Romantika
Anotace: Humorný román je o hledání životních lásek, o přírodních nástrahách a mužských (ne)dokonalostech. Simona nedávno opustila přítele, protože dál nehodlala trávit čas v nebezpečně vyzdobené ložnici. Jelena se už několik let věnuje raději své úspěšné cukrárně a vyrábění dortů než zkoumání opačného pohlaví. Poslední zkušenost ji totiž málem stála život, když se miláčkovi snažila splnit náročné tužby.
Databáze knih: 60 % (33 hodnocení)


Petra Nachtmanová: Zlodějské ticho. Klikněte pro více informací.

2. Zlodějské ticho
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788088272342
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Společenské romány • Česká literatura
Anotace: Jedna je bohatá, druhá chudá. Obě kradou. A jednou se jejich životní osudy spojí... Ivana si dosud nezvykla na samotu ve velkém domě. Dospělé děti žijí v cizině, manžel neustále pracuje. Ona svůj čas nedokáže smysluplně využít, dokud nepotká v obchodě s potravinami mladou Julii. Přistihne ji při krádeži, ale nikomu nic nenahlásí, vždyť i ona sama občas něco menšího přenese bez placení přes pokladnu. Jenže Julie je skutečně na dně a hladoví...
Databáze knih: 80 % (21 hodnocení)


Petra Nachtmanová: Prstýnkové mámení. Klikněte pro více informací.

3. Prstýnkové mámení
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788072684434
Klíčová slova: Romantika • Young adult, New adult
Anotace: Sedmnáctiletou Lucii čekají letní prázdniny a plánuje stanování u Máchova jezera s kamarádkami. Představuje si, že se tam seznámí s bezva klukem, aby z mysli úplně vymazala poslední rozchod. Netuší, že se ještě před odjezdem na holčičí seznamovák zamiluje do Petra. Nerada se s ním loučí, ale slib holkám dodrží. Léto u vody jí však přinese další zamilované překvapení. Najednou miluje dva kluky najednou. Neví, koho upřednostnit, protože Ruda i Petr si získali její srdce stejným dílem.
Databáze knih: 76 % (9 hodnocení)


Petra Nachtmanová: Líbání ve větru. Klikněte pro více informací.

4. Líbání ve větru
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788072685233
Klíčová slova: Romantika • Young adult, New adult
Anotace: Když ji líbal ve větru, slzy štěstí jí tvář oblékaly... Ještě před tím se s ní rozešel fotbalista Luboš. Nová láska na sebe nenechá dlouho čekat a na koupališti se seznamuje s Mirkem. Mají mnoho společného a snadno se do sebe zamilují. Romy se s ním vydává na čas do Španělska, kde si chtějí vydělat peníze na exotické cesty. Osud ale brzy přetrhne krásné plány. Dvacetiletá Romana se musí vrátit zpět do Čech, kde nemyslí na nic jiného než na tragickou událost. Nakonec ji zachraňuje její sportovní vášeň a posléze se rozhoduje, zda zůstat v náručí dalšího muže, který jí vstoupil do života.
Databáze knih: 71 % (9 hodnocení)


Petra Nachtmanová: Zazděná zaživa. Klikněte pro více informací.

5. Zazděná zaživa
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788072685929
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Historické romány
Anotace: Kateřina ze Šelmberka a Kosti si vzala Mikuláše mladšího Trčku z Lípy proti své vůli. Mladá dívka nemohla od staršího muže dostat to, po čem nesmírně toužila. Nová opočenská paní smutnila, prožívala všední dny a doufala, že ještě najde lásku a více svobody. Jednoho dne jí nehoda u vody přivedla do cesty mladého muže. Zamilovali se do sebe. Manžel však odhalil nevěru a krutě potrestal nejen Kateřinu, ale i ostatní, kteří se podíleli na tajemství. Napínavý příběh z dob krále Vladislava Jagellonského. Milostný román je inspirovaný skutečnou událostí a několika pověstmi, které kolují o opočenské zazděné paní.
Databáze knih: 71 % (16 hodnocení)


Petra Nachtmanová: Podvedená láska. Klikněte pro více informací.

6. Podvedená láska
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788072684236
Klíčová slova: Romantika • Young adult, New adult
Anotace: Devatenáctiletá Renata už dlouho chodí s Pavlem, se kterým plánuje společné bydlení. V létě odjíždějí na vysněný pobyt do Španělska, kde si chtějí užívat romantické dny. Jejich vztah se však mění. Kolem Pavla se stále motá svůdná Elena, která ho hodlá mít jen pro sebe. Dovolenková pohoda u moře brzy končí, oba se těší domů. Vrátí se jejich láska do starých kolejí?
Databáze knih: 67 % (9 hodnocení)


Petra Nachtmanová: Nezvěstná blondýna. Klikněte pro více informací.

7. Nezvěstná blondýna
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788090696402
Klíčová slova: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Krimi román o záhadných zmizeních manželky, mladých dívek a únosu dítěte. Seznámení s manželským párem v Thajsku nepřineslo Agátě žádné pěkné vzpomínky. Po návratu do rodné země se cítí nesvá a za pár dní nedorazí domů. Kapitán Petr Christ slouží u policie v Soutěsklicích řadu let, ale nikdy ho nenapadlo, že bude muset řešit zmizení své manželky. Celý tým se snaží najít Agátinu stopu, ale nedaří se. Brzy se dozví o tragédii v Thajsku a věří v souvislost obou případů. Důkazy se však hledají velmi těžko….
Databáze knih: 71 % (22 hodnocení)


Petra Nachtmanová: Na psí uši. Klikněte pro více informací.

8. Na psí uši
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788088272274
Klíčová slova: Romantika
Anotace: Romantický příběh s krimi zápletkou. Někdy je štěstí blízko. A pes Ben to moc dobře ví! Marek kdysi objevil štěně přivázané v lese ke stromu. Pejsek se mu již dlouho odměňuje svým dokonalým loveckým umem, ale ne vždy patří jeho úlovky k dobře zvoleným. Na psí uši několikrát přísahal, že se vyhne sousedce Heleně a jejímu chovu drobného zvířectva, avšak pudy jsou silnější. Marek často řeší psí průšvihy a Hela je dost naštvaná. Ben jednou v lese najde modelku Valerii. Opuštěnou a neodolatelnou ženu, která se Markovi dostala do srdce od prvního podívání. Jenže zmizela ještě rychleji, než ji pozval na schůzku. Později se však kráska ocitne u něho doma. Stále…
Databáze knih: 71 % (24 hodnocení)


Petra Nachtmanová: Zaťukej mi na srdce. Klikněte pro více informací.

9. Zaťukej mi na srdce
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788087805220
Klíčová slova: Romantika
Anotace: Věra Kyselková se snaží o nalezení ženicha pro svou dceru a otce pro vnučku. Nejde o snadný čin, protože žádný vytipovaný muž nepostoupí ani do chodby za hlavními domovními dveřmi. Dcera Ida si naštěstí poradí dřív, než se její matka stačí rozkoukat. Klidně se zamiluje a není sama, kdo se v jejich rodině rozhodne upláchnout na křídlech nové lásky. Do celého láskového kolotoče se pletou šílené pokyny od ředitele banky Jožina. Věra společně s kamarádkou Inkou pracují v bance nespočetně let. A na začátku 21. století je nutí k velkým změnám podle nároků moderní doby. Musí si poradit s novými technologiemi, nudným školením i se změnou sídla jejich pobočky.…
Databáze knih: 70 % (21 hodnocení)


Petra Nachtmanová: Hádka. Klikněte pro více informací.

10. Hádka
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788088272373
Klíčová slova: Thrillery
Anotace: Milostný thriller. Petr s Anitou se vzdali myšlenek na rozvod, aby zkusili začít znovu. Užívají si romantický pobyt v luxusním hotelu, ale v noci se nevyhnou ostrému slovnímu střetu. Petr vyhodí manželku na chodbu úplně nahou. Ve stejnou dobu se zde objeví neodolatelně vypadající zachránce Nikolas, který ji pozve k sobě na pokoj. Petr už svou ženu v hotelu nenajde... Za pár hodin po policejním zásahu se u Petra objeví Juan. Rovněž se s manželkou před pěti lety ošklivě pohádali, poté zmizela beze stopy. Petr se od něho dozvídá informace, které se mu už za dlouhé roky podařilo zjistit o únosci. Najde Anitu dřív, než dojde k nejhoršímu?
Databáze knih: 58 % (9 hodnocení)


  

  

1 – 10 / 34

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]