Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Petra Nachtmanová.

Bylo nalezeno 47 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Petra Nachtmanová: Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou. Klikněte pro více informací.

1. Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788087805183
Klíčová slova: Romantika
Anotace: Humorný román je o hledání životních lásek, o přírodních nástrahách a mužských (ne)dokonalostech. Simona nedávno opustila přítele, protože dál nehodlala trávit čas v nebezpečně vyzdobené ložnici. Jelena se už několik let věnuje raději své úspěšné cukrárně a vyrábění dortů než zkoumání opačného pohlaví. Poslední zkušenost ji totiž málem stála život, když se miláčkovi snažila splnit náročné tužby.
Databáze knih: 61 % (34 hodnocení)


Eva Brabcová: Peklověk. Klikněte pro více informací.

2. Peklověk
Eva Brabcová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788088272601
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Společenské romány • Humor
Anotace: Jasmína je osmačtyřicetiletá a krásná módní redaktorka s mírnou nadváhou. Neustále čelí útokům své matky, která nepřestává toužit po vnoučeti a své dceři tím připraví nejednu horkou chvilku. Jasmína přijde téměř naráz o práci, byt, dokonce i o milence. Čeká ji úplně jiný život, než na který byla zvyklá. Její život obrátí naruby seznámení se svéráznou koňskou zubařkou Hedou a do pětihvězdičkové dokonalosti přešitou Soňou. Heda je nejspokojenější na samotě u lesa se svými koňmi a hejnem slepic. Soňa se líčí, i když jde do špajzu pro chleba. Jsou tři, každá z jiného těsta. Spojuje je však pozitivní přístup k životu a přesvědčení, že na házení…
Databáze knih: 77 % (14 hodnocení)


Petra Nachtmanová: Vánoční anděl. Klikněte pro více informací.

3. Vánoční anděl
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788088272854
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Společenské romány • Romantika • Česká literatura
Anotace: Třicetiletá Markéta miluje svou práci na zubní hygieně, své auto, domek a nejskvělejší babičku na světě. Loni ji zklamal před Vánoci partner Honza, letos automobilový staroušek, který ji měl vozit aspoň do jarního tání. V práci dostane velký dar od věrné pacientky. Dřevěný anděl vypadá na pohled nevinně, ale stále jí chystá nečekaná překvapení. Vždyť i s kurýrem Adamem ji dal dohromady, sama by se neodvážila. A vypadá to, že letošní Vánoce budou hodně zamilované a veselé, jelikož po ní pokukuje i druhý skvělý muž a domů si nastěhovala neodolatelného psa Barona, kterého kdosi bezcitně vyhodil ve vsi a nehodlal se pro něho nikdy vrátit...
Databáze knih: 77 % (24 hodnocení)


Petra Nachtmanová: Líbání ve větru. Klikněte pro více informací.

4. Líbání ve větru
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788072685233
Klíčová slova: Romantika • Young adult, New adult
Anotace: Když ji líbal ve větru, slzy štěstí jí tvář oblékaly... Ještě před tím se s ní rozešel fotbalista Luboš. Nová láska na sebe nenechá dlouho čekat a na koupališti se seznamuje s Mirkem. Mají mnoho společného a snadno se do sebe zamilují. Romy se s ním vydává na čas do Španělska, kde si chtějí vydělat peníze na exotické cesty. Osud ale brzy přetrhne krásné plány. Dvacetiletá Romana se musí vrátit zpět do Čech, kde nemyslí na nic jiného než na tragickou událost. Nakonec ji zachraňuje její sportovní vášeň a posléze se rozhoduje, zda zůstat v náručí dalšího muže, který jí vstoupil do života.
Databáze knih: 74 % (10 hodnocení)


Petra Nachtmanová: Zlodějské ticho. Klikněte pro více informací.

5. Zlodějské ticho
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788088272342
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Společenské romány • Česká literatura
Anotace: Jedna je bohatá, druhá chudá. Obě kradou. A jednou se jejich životní osudy spojí... Ivana si dosud nezvykla na samotu ve velkém domě. Dospělé děti žijí v cizině, manžel neustále pracuje. Ona svůj čas nedokáže smysluplně využít, dokud nepotká v obchodě s potravinami mladou Julii. Přistihne ji při krádeži, ale nikomu nic nenahlásí, vždyť i ona sama občas něco menšího přenese bez placení přes pokladnu. Jenže Julie je skutečně na dně a hladoví...
Databáze knih: 76 % (30 hodnocení)


Petra Nachtmanová: Prstýnkové mámení. Klikněte pro více informací.

6. Prstýnkové mámení
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788072684434
Klíčová slova: Romantika • Young adult, New adult
Anotace: Sedmnáctiletou Lucii čekají letní prázdniny a plánuje stanování u Máchova jezera s kamarádkami. Představuje si, že se tam seznámí s bezva klukem, aby z mysli úplně vymazala poslední rozchod. Netuší, že se ještě před odjezdem na holčičí seznamovák zamiluje do Petra. Nerada se s ním loučí, ale slib holkám dodrží. Léto u vody jí však přinese další zamilované překvapení. Najednou miluje dva kluky najednou. Neví, koho upřednostnit, protože Ruda i Petr si získali její srdce stejným dílem.
Databáze knih: 73 % (12 hodnocení)


Petra Nachtmanová: První noc bez lásky. Klikněte pro více informací.

7. První noc bez lásky
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788072687336
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Historické romány
Anotace: Hořká rozlučka s panenstvím čeká každou nevěstu panství, kde se usadil zlý a odpudivý Ferdinand Karabica. Nový pán hodlá uplatňovat právo první noci. Ženy nesou svůj osud rozdílně. Některá se s rozkazem smíří, jiná volí tragický konec. Historický příběh je inspirován pověstí „Nevěstina louka“ z Českokamenicka.
Databáze knih: 72 % (15 hodnocení)


Petra Nachtmanová: Zaťukej mi na srdce. Klikněte pro více informací.

8. Zaťukej mi na srdce
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788087805220
Klíčová slova: Romantika
Anotace: Věra Kyselková se snaží o nalezení ženicha pro svou dceru a otce pro vnučku. Nejde o snadný čin, protože žádný vytipovaný muž nepostoupí ani do chodby za hlavními domovními dveřmi. Dcera Ida si naštěstí poradí dřív, než se její matka stačí rozkoukat. Klidně se zamiluje a není sama, kdo se v jejich rodině rozhodne upláchnout na křídlech nové lásky. Do celého láskového kolotoče se pletou šílené pokyny od ředitele banky Jožina. Věra společně s kamarádkou Inkou pracují v bance nespočetně let. A na začátku 21. století je nutí k velkým změnám podle nároků moderní doby. Musí si poradit s novými technologiemi, nudným školením i se změnou sídla jejich pobočky.…
Databáze knih: 73 % (24 hodnocení)


Petra Nachtmanová: Nezvěstná blondýna. Klikněte pro více informací.

9. Nezvěstná blondýna
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788090696402
Klíčová slova: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Krimi román o záhadných zmizeních manželky, mladých dívek a únosu dítěte. Seznámení s manželským párem v Thajsku nepřineslo Agátě žádné pěkné vzpomínky. Po návratu do rodné země se cítí nesvá a za pár dní nedorazí domů. Kapitán Petr Christ slouží u policie v Soutěsklicích řadu let, ale nikdy ho nenapadlo, že bude muset řešit zmizení své manželky. Celý tým se snaží najít Agátinu stopu, ale nedaří se. Brzy se dozví o tragédii v Thajsku a věří v souvislost obou případů. Důkazy se však hledají velmi těžko….
Databáze knih: 73 % (24 hodnocení)


Petra Nachtmanová: Zazděná zaživa. Klikněte pro více informací.

10. Zazděná zaživa
Petra Nachtmanová

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9788072685929
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Historické romány
Anotace: Kateřina ze Šelmberka a Kosti si vzala Mikuláše mladšího Trčku z Lípy proti své vůli. Mladá dívka nemohla od staršího muže dostat to, po čem nesmírně toužila. Nová opočenská paní smutnila, prožívala všední dny a doufala, že ještě najde lásku a více svobody. Jednoho dne jí nehoda u vody přivedla do cesty mladého muže. Zamilovali se do sebe. Manžel však odhalil nevěru a krutě potrestal nejen Kateřinu, ale i ostatní, kteří se podíleli na tajemství. Napínavý příběh z dob krále Vladislava Jagellonského. Milostný román je inspirovaný skutečnou událostí a několika pověstmi, které kolují o opočenské zazděné paní.
Databáze knih: 72 % (18 hodnocení)


  

  

1 – 10 / 47

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]