Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Petr Vyhlídka.

Bylo nalezeno 20 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Petr Vyhlídka: Nesnáze v čase. Klikněte pro více informací.

1. Nesnáze v čase
Petr Vyhlídka

Nakladatel: Petr Vyhlídka
Rozsah: 118 stran
EAN: 9781476273419
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Sci-fi
Anotace: Takřka rutinní let kosmické nákladní lodi skončil katastrofou a její pilot se propadl do minulosti. Snad se mu podaří dostat zpět. A pokud ano, zůstane minulost jen vzpomínkami?
Databáze knih: 56 % (10 hodnocení)


Petr Vyhlídka: Hvězdodrap. Klikněte pro více informací.

2. Hvězdodrap
Petr Vyhlídka

Nakladatel: Petr Vyhlídka
Rozsah: 125 stran
EAN: 9781476341415
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Sci-fi
Anotace: Město pod jednou střechou, lidé a roboti, a jak to vypadá, "něco nekalého ťuká".
Databáze knih: 85 % (4 hodnocení)


Petr Vyhlídka: Víra z kamene a srdce z kovu. Klikněte pro více informací.

3. Víra z kamene a srdce z kovu
Petr Vyhlídka

Nakladatel: Petr Vyhlídka
Rozsah: 120 stran
EAN: 9781476497730
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Sci-fi
Anotace: Zapadlá kolonie na planetě Fisaga má problém, do kterého Pietu Corianovi nic není. Až na to, že má odvést do bezpečí jistý náklad.
Databáze knih: 68 % (8 hodnocení)


Petr Vyhlídka: Hvězdy a strach. Klikněte pro více informací.

4. Hvězdy a strach
Petr Vyhlídka

Nakladatel: Petr Vyhlídka
Rozsah: 137 stran
EAN: 9990003802132
Kategorie: Fantasy • České fantasy • Fantasy, sci-fi
Anotace: Prázdninové dobrodružství. Copak mě mohlo napadnout, že tím nevážně míněným nápadem přivolávám vážně podivné události? Asi mělo. A přitom to začalo docela obyčejně. V nížinách už roky nebývá, vyrazili jsme tedy za sněhem do hor. S naivní představou ničím a hlavně nikým nerušeného pozorování zimní přírody. Přírodu jsme našli. Obsazenou ne zající a srnkami, ale něčím – to už je snad osud – nadpřirozeným. Ne, Sněžný muž to nebyl. Kdyby ano, byla by to nejspíš ta lepší varianta.
K vypůjčení do: 12.07.2100


Petr Vyhlídka: Paní šedého zámku. Klikněte pro více informací.

5. Paní šedého zámku
Petr Vyhlídka

Nakladatel: Petr Vyhlídka
Rozsah: 170 stran
EAN: 9990003644541
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Fantasy • České fantasy
Anotace: Některá tajemství spí dlouhá léta. Některá jen léto jedno. Pokud se ale probudí ve stejný čas, pak mohou způsobit opravdu nečekané potíže. Těžko říct, které z nich mohlo mít na svědomí zmizení bývalé učitelky mojí dcery. Vlastně jsme zpočátku jen věděli, že je pryč, a že se neozývá. S Kutnou ulicí a jejími obyvateli, s kouzlem, které Kout chrání, její nepřítomnost souviset nemusela, ani s námi, přesto jsem byl ve střehu. Když se pak ukázalo, že se neztratila z vlastní vůle, ba co víc, že za jejím únosem opravdu mohou být naši neviditelní přátelé, nezbylo nic jiného, než se pustit do pátrání. Už zase.


Petr Vyhlídka: Tři kroky k létu. Klikněte pro více informací.

6. Tři kroky k létu
Petr Vyhlídka

Nakladatel: Petr Vyhlídka
Rozsah: 250 stran
EAN: 9990003426147
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Fantasy • České fantasy
Anotace: Prázdniny a dovolená jsou toužebně očekávaným obdobím, k němuž odpočítává každý den značná část populace. Čas nevynucovaného probouzení, žádné úkoly, dopisované na poslední chvíli před snídaní, žádné starosti. Po dobrodružství se zmizelou ulicí jsme takový oddych opravdu potřebovali. Jenže oni nemizí jen lidé. Že se uprostřed léta léto samo najednou ztratilo, to jsem zpočátku dokonale ignoroval. Měl jsem vlastní záhadu k řešení, tajemství staré dámy, která nám nečekaně zkřížila cestu. Ono se ale ukázalo, že vypořádat se budu muset s obojím.


Petr Vyhlídka: Svět na druhý nádech. Klikněte pro více informací.

7. Svět na druhý nádech
Petr Vyhlídka

Nakladatel: Petr Vyhlídka
Rozsah: 182 stran
EAN: 9990002963568
Kategorie: České fantasy • Fantasy, sci-fi • Fantasy
Anotace: Říkal jsem lidem z té ulice Neviditelní. Dokázali splynout s pozadím i uprostřed prázdného náměstí. V jednom okamžiku odpovídat na otázku a v druhém být tazatelem zapomenuti. Žili stranou světa, vedle nás. Potom se ale stalo něco, co tu přezdívku naplnilo.Opravdu zmizeli, jejich zvláštní ztracená ulice byla náhle prázdná. Odešli sami nebo byli uneseni? Je něco takového ve střední Evropě, na začátku jedenadvacátého století, vůbec možné? Dostihla je vlastní minulost, nebo naše současnost? Neměl jsem sebemenší tušení. Prostě byli pryč. Něco po nich ale přece jen zůstalo. Vlastně někdo. A taky já, který se rozhodl záhadu Neviditelných vyřešit. Protože někdy se takové věci…


Petr Vyhlídka: Jak přišel svět na svět. Klikněte pro více informací.

8. Jak přišel svět na svět
Petr Vyhlídka

Nakladatel: Petr Vyhlídka
Rozsah: 254 stran
EAN: 9781311948380
Kategorie: Literatura faktu, učebnice
Anotace: Jak si lidé z různých končin planety Země představovali stvoření světa? Různě. V této knize je shrnuto více než sto padesát pověstí, evropskými počínaje, přes Asii, obě Ameriky a Tichý oceán až ke kolébce lidstva, Africe.


Petr Vyhlídka: Putování za vodníky. Klikněte pro více informací.

9. Putování za vodníky
Petr Vyhlídka

Nakladatel: Petr Vyhlídka
Rozsah: 304 stran
EAN: 9781311617361
Kategorie: Literatura faktu, učebnice
Anotace: Pokud by se volila nejpopulárnější nadpřirozená bytost českého folklóru a pohádek, dostal by na některé z medailových míst, ne-li přímo na vrchol, dozajista vodník. Nebýval to jen popletený pajda, mlaskající své brekeke. Nebyl ale ani bez zbytku a odvolání zlý, aspoň ne obvykle. Potměšilý, prchlivý a nevyzpytatelný, to ano. Silný a nelítostný také. Choval se zkrátka jako element, který představoval. Seznamme se s hastrmanem, jak si ho kdysi Čechové představovali. A vydejme se v druhé půli knihy i na pouť za hranice a projděme svět, neboť voda má své nadpřirozené obyvatele všude.


Petr Vyhlídka: Labyrint. Klikněte pro více informací.

10. Labyrint
Petr Vyhlídka

Nakladatel: Petr Vyhlídka
Rozsah: 202 stran
EAN: 9781310234903
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Sci-fi
Anotace: Vesmír je zvláštní. Jeho obyvatelé také. Jedni stavěli podivná bludiště, jiní si vesele žijí ve společnosti pravěké, další - třeba ti z planety Země - si neuvědomují, že srovnávat vše jen ze svého pohledu nemusí vést k dobrému výsledku. I na kosmické piráty v jedné ze třinácti povídek z budoucnosti víceméně vzdálené dojde.


  

  

1 – 10 / 20

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]