Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Pavel Mondschein.

Byly nalezeny 3 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Pavel Mondschein: Bordeří povídačky. Klikněte pro více informací.

1. Bordeří povídačky
Pavel Mondschein

Nakladatel: Pavel Mondschein
EAN: 9788027026067
Klíčová slova: E-knihy • Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Nejlepší přítel člověka je pes a nejlepší přítel oveček je bordera. A Kubíček je nejlepší přítel úplně každého, kdo mu dá jitrnici nebo morkovou kost. Vítejte u humorných příběhů pro malé i velké a začtěte se do pohádek plných zvířátek, dobrodružství a trochy toho napětí. Veselý borderák Kubíček vám ukáže, že na celém světě není nic, co by nedokázal. A i když má někdy plné tlapky práce s hejkalem, řešením Velké bramborové loupeže nebo opravou traktoru, pokaždé si najde čas na své kamarády. Některé zlomyslné kočky tvrdí, že tato kniha je jen snůškou vybájených povídaček, ale nevěřte jim. Vše, co se tu dočtete, je pravda pravdoucí.
Databáze knih: 93 % (38 hodnocení)


Pavel Mondschein: Bordeří povídačky 2. Klikněte pro více informací.

2. Bordeří povídačky 2
Pavel Mondschein

Nakladatel: Pavel Mondschein
EAN: 9788090729735
Klíčová slova: E-knihy • Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Kočky, dřeváky a jitrnice, spaste své špejle a duše! Statek borderáka Kubíka se ocitl v obležení rozdováděných štěňat! Časem z nich jistě vyrostou zodpovědná a spolehlivá psiska, ovšem zatím to jsou raraši, před jejichž zoubky není žádné ucho ani čumák v bezpečí. Perou se a ňafají, učí se létat v povětří a straší nebohé ovečky, žádná lumpárna jim zkrátka není cizí. Přesto však mají srdce na pravém místě, a když se kolem Mrchového kopce začnou dít divné věci, to by v tom byl pes, aby nechali své kamarády ve štychu!
Databáze knih: 92 % (25 hodnocení)


Pavel Mondschein: O beránku Snížkovi a kouzelné Kýnce. Klikněte pro více informací.

3. O beránku Snížkovi a kouzelné Kýnce
Pavel Mondschein

Nakladatel: Pavel Mondschein
EAN: 9788090729742
Klíčová slova: E-knihy • Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Držte si obojky, jedeme z kopce! Ztřeštěná fenka Kýnka a borderák Kuba doprovázejí dvojici jehňátek na výpravě do pohádkového světa. Návrat z fantastického výletu má ale háček. Háček čtyřnohý, huňatý, háček se širokým rozverným úsměvem a smyslem pro neplechu. Kýňu. Protože kde ta se objeví, tam hned všechno zašmodrchá – i kdyby čirou náhodou zrovna nechtěla. Zvířecí kamarádi navíc zjišťují, že příběh o záchraně oveček, do kterého jsou zakletí, neznají tak dobře, jak si mysleli. Určitě ale není čeho se bát. Jsou přece v pohádce a mají na své straně slovutného berana Snížka! Co by se asi tak mohlo pokazit?
Databáze knih: 100 % (6 hodnocení)


  

  

1 – 3 / 3

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]