Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Pavel Jedlička.

Byly nalezeny 2 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Pavel Jedlička: Parta z Tiché strany. Klikněte pro více informací.

1. Parta z Tiché strany
Pavel Jedlička

Nakladatel: Pavel Jedlička
Rozsah: 293 stran
EAN: 9788090747906
Kategorie: Zájmy a koníčky • Anekdoty, satira
Anotace: Parta kluků se rozhodla vydat do sousední čtvrti vypátrat tajemství jakéhosi tajemného hrnce. Do Sténadel však mají Tichostraníci vstup zakázán. Chlapci tam však chtějí stůj co stůj. Proto musí jít tajně, v přestrojení. Hned po vstupu do Sténadel zjišťují chlapci, že se ocitli v úplně jiném světe. Sténadelští chlapci jsou velice odlišní a podivní. Podaří se hochům z Tiché strany oklamat sténadelské hlídky? Dokáží odhalit tajemství podivného hrnce? Nebo budou odhaleni, uvězněni a surově mučeni?
Databáze knih: 89 % (9 hodnocení)


Martin Chvál, Pavel Jedlička: Armabetton. Klikněte pro více informací.

2. Armabetton
Martin Chvál, Pavel Jedlička

Nakladatel: Pavel Jedlička
Rozsah: 160 stran
EAN: 9990001736194
Kategorie: Fantasy, sci-fi
Anotace: Když se řekne beton, zní to bezpečně a solidně. Ani opravdu velké množství betonu člověka nevyděsí. Miliony tun betonu ve vesmíru nedaleko naší planety vás také o spánek nepřipraví. Ale co když se ta obrovská hmota začne pohybovat k Zemi? Hrozí zánik celého lidstva. Osudy mnoha lidí se mění. Odhalují se pravé charaktery. Závist, chamtivost, lenost, odvaha, chytrost a další lidské vlastnosti se projevují v celé své nahotě. Někdo bojuje o záchranu, někdo o svůj profit. Co na to gigapočítač? Najde řešení?
K vypůjčení do: 30.12.2055


  

  

1 – 2 / 2

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]