Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Palmknihy.

Bylo nalezeno 67 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Ota Pavel: Syn celerového krále. Klikněte pro více informací.

1. Syn celerového krále
Ota Pavel

Nakladatel: Palmknihy
Rozsah: 86 stran
EAN: 9788074861710
Kategorie: Česká a světová literatura
Anotace: Spisovatel nevšedním způsobem vypráví 16 příběhů ze sportovního světa. Hrdiny jeho reportážních povídek jsou bývalí i dnešní mistři. Autor přibližuje jejich lidské osudy tím, že je ukazuje nejen v zákulisí velkých zápasů s celou problematikou tvrdého života sportovce, ale i v soukromí.
Databáze knih: 90 % (103 hodnocení)


Jan Matzal Troska: Podobni bohům. Klikněte pro více informací.

2. Podobni bohům
Jan Matzal Troska

Nakladatel: Palmknihy
Rozsah: 267 stran
EAN: 9788074860966
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Sci-fi
Anotace: Na začátku druhé dílu trilogie Zápas s nebem opouštějí naši hrdinové Mars, kde svým umem přispěli k porážce Smrtonoše. Jejich další cíl? Venuše. Tady nejprve narazí na primitivní formy života, který je podoben životu na Zemi v době druhohor, pak se ale objeví stroje civilizace, které je na stejné, ne-li vyšší, úrovni jako jejich. Naši hrdinové jsou na jeden z těchto strojů, který si sami pro sebe nazvou Žlutý přízrak, zavlečeni, a začíná nebezpečná hra s nepřítelem, který nezná slitování….
Databáze knih: 90 % (91 hodnocení)


Jan Matzal Troska: Metla nebes. Klikněte pro více informací.

3. Metla nebes
Jan Matzal Troska

Nakladatel: Palmknihy
Rozsah: 280 stran
EAN: 9788074860997
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Sci-fi
Anotace: Na začátku třetího dílu série se s našimi hrdiny setkáváme na pustém měsíci nedaleko Venuše, kde je vysadili únosci a příslušníci tajemné a vyspělé civilizace na konci dílu druhého. Nejsou tady ale sami – brzy se spřátelí s místním obyvatelstvem a společně pak opouštějí nehostinné místo na palubě lodi nazvané Metla nebes, aby se vydali po stopách svých únosců….
Databáze knih: 88 % (105 hodnocení)


Jan Matzal Troska: Vládce mořských hlubin. Klikněte pro více informací.

4. Vládce mořských hlubin
Jan Matzal Troska

Nakladatel: Palmknihy
Rozsah: 121 stran
EAN: 9788074860874
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Sci-fi
Anotace: Dlouhá léta jsem se zabýval myšlenkou sestrojit přístroj, se kterým by bylo možné probádat největší mořské hlubiny. Hlavním úkolem bylo nalézt sloučeninu, z níž by se průzkumná kabina - jakási podmořská gondola - mohla zhotovit. Takto začíná závěť, ve které mladému strojníkovi Pavlovi prozrazuje jeho otec tajemství sloučeniny, kterou nazval holanit. Téměř nezničitelná chemická látka, pevná a odolná pak hraje v Troskově příběhu jednu z hlavních rolí. Pavel na otcovo přání gondolu postaví, aby s ní prozkoumal dno Tichého a dalších oceánů a učinil velkolepé objevy. Jenže, jako vše, co je nezničitelné, i holanit brzy přiláká pozornost světových mocností a jejich…
Databáze knih: 87 % (85 hodnocení)


Jan Matzal Troska: Rozkazy z éteru. Klikněte pro více informací.

5. Rozkazy z éteru
Jan Matzal Troska

Nakladatel: Palmknihy
Rozsah: 80 stran
EAN: 9788074860690
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Sci-fi
Anotace: Kde první končí, tam druhý díl „nemovské“ trilogie začíná – přátelé, kteří se s koncem první knihy propadli do podzemní říše kapitána Nema, poznávají tajuplný svět pod vodní hladinou. Pozůstatky zničené Atlantidy, tvory na povrchu Země miliony let vyhynulé, fantastickou flóru a bytosti mimozemského původu. Pak dojde k tragédii – je zavražděn vědec, který vynalezl přístroj s paprsky smrti a jeho přístroj je ukraden. Naši hrdinové se vydávají po stopě zločinců, jsou ale zajati a vysazeni na úpatí sopky Krakatoa….
Databáze knih: 86 % (220 hodnocení)


Tomáš Dušek: Třetí vlna. Klikněte pro více informací.

6. Třetí vlna
Tomáš Dušek

Nakladatel: Palmknihy
Rozsah: 260 stran
EAN: 9788074861161
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Sci-fi
Anotace: Chřipková pandemie přichází ve vlnách s děsivou pravidelností a vybírá si svoji daň v lidských obětech. Společnost se pod jejími údery hroutí. Mrtvé není kdy pohřbívat a jejich těly se živí neúnosně narůstající množství potkanů.... Dokázali byste přežít ve městě, kde nefunguje elektřina a topení, neteče voda a obchody jsou vydrancované? Beze zbraně ve městě, kde se pomalu ale jistě ujímají vlády zločinné gangy, které likvidují poslední zbytky pořádku? Kdy se zoufale snažíte přežít, ale nikdy nemáte jistotu, že přežijete další úder nemoci? Pokud si myslíte, že to dokážete, i přesto si zkuste přečíst tuto knihu. Možná v ní objevíte nějakou drobnost, která…
Databáze knih: 86 % (117 hodnocení)


Jan Matzal Troska: Nemova říše. Klikněte pro více informací.

7. Nemova říše
Jan Matzal Troska

Nakladatel: Palmknihy
EAN: 9788074860669
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Sci-fi
Anotace: Arne Farin a Pavel Holan. Dva přátelé se rozhodnou postavit ponorku, ve které se chtějí pokusit společně s dalšími třemi dobrodruhy objevit zbytky bájné Atlantidy. Celá akce je přísně tajná, stavba probíhá na zapomenutém ostrůvku poblíž Antarktidy. Když se jednoho dne Farin ztratí ve sněhové bouři, začne se ale osud hrdinů odvíjet najednou úplně jiným směrem – při záchranné akci objeví vchod do tajemné podzemní říše, ve které vládne kapitán Nemo… Kniha je prvním dílem legendární trilogie.
Databáze knih: 85 % (252 hodnocení)


Jan Matzal Troska: Neviditelná armáda. Klikněte pro více informací.

8. Neviditelná armáda
Jan Matzal Troska

Nakladatel: Palmknihy
Rozsah: 111 stran
EAN: 9788074860720
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Sci-fi
Anotace: Přežijí naši dva hrdinové nehostinné podmínky, panující na úpatí sopky Krakatoa, kam je vysadila nepřátelská loď na konci minulé části trilogie? Za jejich záchranou se vydává kapitán Nemo. Ten posléze zničí i odcizený přístroj, generující paprsky smrti, a když ani poté zločinci nepřestanou spřádat plány na ovládnutí světa, vyšle proti nim do boje armádu robotů, aby bylo spravedlnosti jednou provždy učiněno zadost… Román Neviditelná armáda je třetím dílem série Kapitán Nemo.
Databáze knih: 85 % (197 hodnocení)


Jan Matzal Troska: Smrtonoš. Klikněte pro více informací.

9. Smrtonoš
Jan Matzal Troska

Nakladatel: Palmknihy
Rozsah: 291 stran
EAN: 9788074860935
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Sci-fi
Anotace: V prvním dílu třídílného románu se setkáváme s potomky hlavních hrdinů Troskovy trilogie Kapitán Nemo. Arne Farin, Pavel Horák a Petr Brada zkonstruují kosmickou loď Aeronautilus poháněnou statickou elektřinou a vydávají se poznávat tajemství vesmíru. V jejich světě jsou všechny planety sluneční soustavy obydleny – na Měsíci objeví pozůstatky bájné Atlantidy, na Marsu se setkají s obyvateli dokonalé Utopie, kteří mají na planetě téměř nepřemožitelného nepřítele – Smrtonoše. Podaří se našim hrdinům ďábelského vládce přemoci? Trilogie Zápas s nebem je právem odbornou veřejností i čtenáři považována za vrchol Troskovy tvorby. Tiskem vyšla poprvé v letech…
Databáze knih: 85 % (82 hodnocení)


Ludvík Souček: Pevnost bílých mravenců. Klikněte pro více informací.

10. Pevnost bílých mravenců
Ludvík Souček

Nakladatel: Palmknihy
Rozsah: 229 stran
EAN: 9788074861352
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Sci-fi
Anotace: Pevnost bílých mravenců tvoří soubor tří novel oblíbeného českého sci-fi spisovatele Ludvíka Součka. Kniha se skládá z následujících částí: Pevnost bílých mravenců: pokus o zneužití mimozemského artefaktu pozemšťany Ďáblův prsten: únos vojáka pařížské Komuny mimozemšťany Kursk 7/6/43/1207: stroj času má problémy v roce 1943 Všechna díla patří mezi ta nejoblíbenější z děl Ludvíka Součka a právě proto vychází v elektronické podobě. Hodnocení 84 % na Databázi knih hovoří za vše.
Databáze knih: 83 % (65 hodnocení)


  

  

1 – 10 / 67

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]