Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=PárMinut.

Byly nalezeny 3 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Eva Kočí: Mezi životem a smrtí. Klikněte pro více informací.

1. Mezi životem a smrtí
Eva Kočí

Nakladatel: PárMinut
Rozsah: 172 stran
EAN: 9990003939968
Kategorie: Young adult, New adult • Česká a světová literatura • Romantika, erotika • Česká literatura • Romantika • České fantasy • Fantasy, sci-fi • Fantasy • Fantasy a sci-fi pro mladé
Anotace: Představte si, že jste na prázdninách u babičky. Na první pohled to vypadá, že to budou prázdniny jako každé jiné. Jenže vše se začne měnit, když hlavní hrdinka knihy potká ducha. Po tomto setkání se jí začnou odhalovat tajemství, která ji přivedou do nebezpečných situací mezi životem a smrtí. Bude hlavní hrdinka dostatečně silná a zvládne všechny nástrahy? eKniha je ideální pro všechny fanoušky romantických fantasy. Autorka rozumí světu mladých dívek, protože své první dílo psala během studia na gymnáziu, v podobném věku jako hlavní hrdinka. Vydáním knihy si plní svůj životní sen a věří, že se kniha bude čtenářkám líbit.


Míša Gřešková: Neštěstí ve štěstí. Klikněte pro více informací.

2. Neštěstí ve štěstí
Míša Gřešková

Nakladatel: PárMinut
Rozsah: 120 stran
EAN: 9990001692186
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Příběh plný přátelství, podpory a lásky mezi člověkem a čtyřnohým miláčkem. Izabela prožívá chvíle plné štěstí a smíchu s jejími přáteli. Je však možné žít se stejným štěstím napořád nebo se do její cesty postaví něco, co bude jednou ze zkoušek připravených samotným životem? Jediný způsob, jak to zjistit, je ponořit se do Iziina příběhu plného smíchu a radosti, ale také smutku a slz.


Adam Wojnar: Váš úspěch na dosah. Klikněte pro více informací.

3. Váš úspěch na dosah
Adam Wojnar

Nakladatel: PárMinut
Rozsah: 64 stran
EAN: 9990000092666
Kategorie: Osobní rozvoj, životní styl • Osobní růst, motivace
Anotace: Přes 60 stran praktických informací o práci a životě ve Velké Británii. Autor do eKnihy přidal své zkušenosti, které získal během sedmi let práce na mnoha různých pozicích. Pracoval jako číšník, uklízeč, barman a konzultant v bance. Dnes své rady předává klientům vlastní agentury Huradosveta.cz. Pomohl tímto způsobem získat práci více než 300 lidem z ČR, SR a dalších zemí. Nečekejte a začtěte se do praktické příručky už dnes. Seznámíte se s tipy, co si zařídit před odjezdem. Naučíte se jednat ve Velké Británii s úřady i potenciálními zaměstnavateli. Založíte si účet v bance (což není vůbec jednoduché) a najdete si vlastní bydlení. Práce v Anglii…


  

  

1 – 3 / 3

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]