Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Vyhledávám… extra:publisher[er]=PárMinut.

Byly nalezeny 2 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

1. Neštěstí ve štěstí
Míša Gřešková

Vydáno: PárMinut
EAN: 9990001692186
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Příběh plný přátelství, podpory a lásky mezi člověkem a čtyřnohým miláčkem. Izabela prožívá chvíle plné štěstí a smíchu s jejími přáteli. Je však možné žít se stejným štěstím napořád nebo se do její cesty postaví něco, co bude jednou ze zkoušek připravených samotným životem? Jediný způsob, jak to zjistit, je ponořit se do Iziina příběhu plného smíchu a radosti, ale také smutku a slz.


2. Váš úspěch na dosah
Adam Wojnar

Vydáno: PárMinut
EAN: 9990000092666
Klíčová slova: Elektronické knihy - Sebezdokonalování
Anotace: 64 stran praktických informací, které sepsal Adam Wojnar, zakladatel agentury Huradosveta.cz. Autor má více než sedm let zkušeností s hledáním zaměstnání v Anglii. Pracoval jako číšník, uklízeč a konzultant v bance. Od roku 2008 pomohl více než 300 zákazníkům najít práci ve Velké Británii. Ve své eKnize vám předá znalosti, které potřebujete k úspěšnému startu života v poměrně konzervativní a malebné zemi.


  

  

1 – 2 / 2

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]