Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Net Marketing.

Byly nalezeny 2 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Marek Juda: Špinavé peníze. Klikněte pro více informací.

1. Špinavé peníze
Marek Juda

Nakladatel: Net Marketing
Rozsah: 264 stran
EAN: 9788026001904
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Kriminální román se odehrává v prostředí mezinárodního organizovaného zločinu, bank, zámořských krycích společností, internetového obchodu a praní špinavých peněz. Hlavního hrdinu, pracovníka IT v bance, nutí bývalí důstojníci hospodářské kriminálky, aby jim pomáhal legalizovat výnosy z trestné činnosti. Tím spustí řetězovou reakci vedoucí k sérií vražd. Knihu recenzovali odborníci na internetovou bezpečnost, kyberterorismus, bankovnictví, IT a další obory.
Databáze knih: 85 % (11 hodnocení)


Marek Juda: Špinavé triky. Klikněte pro více informací.

2. Špinavé triky
Marek Juda

Nakladatel: Net Marketing
Rozsah: 235 stran
EAN: 9788026034261
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Kniha Špinavé triky volně navazuje na kriminální román Špinavé peníze. Odehrává se v prostředí mezinárodních zločineckých struktur v Čechách, Egyptě a Malajsii. Hlavní hrdina zvaný Ajťák je znovu nucen podílet se na praní špinavých peněz. Zažije při tom řadu smrtelně nebezpečných situací jak na suchu tak i jako potápěč hluboko pod mořskou hladinou. Zajímá se o něj policie i tajné služby. Nakonec mu nezbude, než se vydat na dlouhý a komplikovaný útěk z Malajsie zpět domů. Autor se dlouhodobě zabývá problematikou praní špinavých peněz, o které také přednáší na odborných seminářích. Je přístrojový potápěč s certifikací Rescue Diver (potápěč…
Databáze knih: 85 % (4 hodnocení)


  

  

1 – 2 / 2

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]