Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Na-Ra.

Byly nalezeny 4 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Přemysl Dvořáček: MANTRY – Krása citu. Klikněte pro více informací.

1. MANTRY – Krása citu
Přemysl Dvořáček

Nakladatel: Na-Ra
Rozsah: 87 stran
EAN: 9990000097128
Kategorie: Česká a světová literatura
Anotace: Titul MANTRY – Krása citu je součástí souboru na téma – učení s láskou. Mantry v titulu vyjadřují harmonii a souznění slov o různé délce textu. Podstata krásy mantry je ve vnímání prožitku citu v mysli. Harmonie mantry postupně zraje v mysli a probíhá neustále při každém opakovaném čtení. Při čtení mantry se nechte unášet pouze svým citem.
K vypůjčení do: 30.12.2050


Přemysl Dvořáček: MANTRY – Něžnost citu. Klikněte pro více informací.

2. MANTRY – Něžnost citu
Přemysl Dvořáček

Nakladatel: Na-Ra
Rozsah: 87 stran
EAN: 9990000097111
Kategorie: Česká a světová literatura
Anotace: Titul MANTRY – Něžnost citu je součástí souboru na téma – učení s láskou. Mantry v titulu vyjadřují harmonii a souznění slov o různé délce textu. Podstata krásy mantry je ve vnímání prožitku citu v mysli. Harmonie mantry postupně zraje v mysli a probíhá neustále při každém opakovaném čtení. Při čtení mantry se nechte unášet pouze svým citem.
K vypůjčení do: 30.12.2050


Přemysl Dvořáček: MANTRY - Krása citu. Klikněte pro více informací.

3. MANTRY - Krása citu
Přemysl Dvořáček

Nakladatel: Na-Ra
Rozsah: 87 stran
EAN: 9990001692414
Kategorie: Literatura faktu, učebnice • Společenské, humanitní vědy • Poezie • Náboženství, teologie • Česká a světová literatura
Anotace: Titul MANTRY - Krása citu je součástí souboru na téma - učení s láskou. Mantry v titulu vyjadřují harmonii a souznění slov o různé délce textu. Podstata krásy mantry je ve vnímání prožitku citu v mysli. Harmonie mantry postupně zraje v mysli a probíhá neustále při každém opakovaném čtení. Při čtení mantry se nechte unášet pouze svým citem.


Přemysl Dvořáček: MANTRY – Cítění citu. Klikněte pro více informací.

4. MANTRY – Cítění citu
Přemysl Dvořáček

Nakladatel: Na-Ra
Rozsah: 87 stran
EAN: 9990000097104
Kategorie: Česká a světová literatura
Anotace: Titul MANTRY – Cítění citu je součástí souboru na téma – učení s láskou. Mantry v titulu vyjadřují harmonii a souznění slov o různé délce textu. Podstata krásy mantry je ve vnímání prožitku citu v mysli. Harmonie mantry postupně zraje v mysli a probíhá neustále při každém opakovaném čtení. Při čtení mantry se nechte unášet pouze svým citem.
K vypůjčení do: 30.12.2050


  

  

1 – 4 / 4

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]