Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Naše Vojsko.

Bylo nalezeno 30 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Karel May: Vinnetou. Klikněte pro více informací.

1. Vinnetou
Karel May

Nakladatel: Naše Vojsko
EAN: 9788020615008
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romány, povídky, novely
Anotace: Dvoudílné vydání jednoho z nejznámějších děl Karla Maye přibližuje, jakými cestami se Old Shatterhand dostal z Evropy na Divoký západ a především za jakých dramatických okolností se setkal s Vinnetouem, svým následným pokrevním bratrem a přítelem na život a na smrt. Společně pak svedou boj proti zrádným Kajovům či Oglalům, kteří zaútočí na železniční stanici Echo a na osadu Helldorf. Jejich hlavním cílem je však dopadnout Santera, vraha Inču-čuny a Vinnetouovy sestry Nšo-či, a zabránit mu v objevení ohromného indiánského pokladu.
Databáze knih: 91 % (826 hodnocení)
K vypůjčení do: 18.11.2025


Arthur Conan Doyle: Podpis čtyř. Klikněte pro více informací.

2. Podpis čtyř
Arthur Conan Doyle

Nakladatel: Naše Vojsko
EAN: 9788086955841
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Podpis čtyř je po Studii v šarlatovém druhou novelou, kde se objevují postavy Sherlocka Holmese a doktora Watsona. Tajemný a spletitý případ je tentokráte okořeněn hledáním pokladu indického rádži a vychytralým a zákeřným protivníkem. Navíc zde doktor Watson potkává svou budoucí ženu.
Databáze knih: 88 % (196 hodnocení)
K vypůjčení do: 15.06.2025


Gaius Iulius Caesar: Zápisky o válce Galské. Klikněte pro více informací.

3. Zápisky o válce Galské
Gaius Iulius Caesar

Nakladatel: Naše Vojsko
EAN: 9788020610508
Klíčová slova: Elektronické knihy - Válečná fakta
Anotace: Nové vydání knihy Zápisky o válce Galské je nejznámějším a nejvýznamnějším dílem římského vojevůdce Galia Iulia Caesara. V sedmi knihách psaných ve třetí osobě popisuje nejen svá tažení a bitvy, ale i přírodu a zvyky Gálů, Germánů apod. Čtenář má možnost se seznámit nejen s Caesarovým geniálním vojenstvím a politickým nadáním, ale také s dokonalou organizací a vysokou kvalitou římského vojska.
Databáze knih: 84 % (98 hodnocení)
K vypůjčení do: 27.11.2023


Emily Brontëová: Na větrné hůrce. Klikněte pro více informací.

4. Na větrné hůrce
Emily Brontëová

Nakladatel: Naše Vojsko
EAN: 9788020612526
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romantika
Anotace: Slavný romantický a dramatický román Emily Brontëové se odehrává v tajůplném prostředí samoty uprostřed mokřin, kam přichází nový nájemce, anglický gentleman Lockwood. Ten nečekaně prožije strašidelné noční dobrodružství a začne pátrat po osudech nevlídných a drsných obyvatel usedlosti. Z úst paní Deanové, služebné, poznává příběh, na jehož počátku stojí nenaplněná láska, cit, jenž jako zhoubný oheň spálil duši Heathcliffa a zanechal v ní jenom pustošivou nenávist a touhu po pomstě. Příběh mapuje osudy nejen Heathcliffa a jeho milované dívky Kateřiny, ale i jejich blízkých.
Databáze knih: 83 % (3633 hodnocení)
K vypůjčení do: 18.11.2025


Théophile Gautier: Kapitán Fracasse. Klikněte pro více informací.

5. Kapitán Fracasse
Théophile Gautier

Nakladatel: Naše Vojsko
EAN: 9788020612847
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romány, povídky, novely
Anotace: Baron de Sigognac, šlechtic z Gaskoňska, žije na svém zchátralém zámku, kterému ironicky říká „Bída“ jen se svým starým sluhou, který je současně jeho přítelem, otcem a učitelem šermu. Jednoho dne nabídne potulné herecké společnosti přístřeší před nečasem a seznámí se s jejími členy mimo jiné i s mladinkou Isabel. Ta ho okouzlí natolik, že se rozhodne cestovat s nimi. Po smrti jednoho z herců přebírá Sigognac jeho roli a stává se kapitánem Fracassem. Při tom ochraňuje krásnou Isabel před dotěrnými šlechtici a nejvíce pak před mladým knížetem Moussy de Vallombreusem, který chce Isabel získat a Sigognaca zneškodnit….
Databáze knih: 81 % (49 hodnocení)
K vypůjčení do: 21.07.2022


Ellery Queen: Tajemství kovového domu. Klikněte pro více informací.

6. Tajemství kovového domu
Ellery Queen

Nakladatel: Naše Vojsko
EAN: 9788020612359
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Jeden z nejnovějších příběhů známého amerického autora vás zavede do venkovského sídla podivínského starce, bývalého zlatníka Hendrika Mosaze, který si zvláštním způsobem pozval několik hostů. Omylem se mezi nimi ocitá i ošetřovatelka Jessie se svým manželem, kterým není nikdo jiný než inspektor Queen ve výslužbě. Proč slibuje stařec miliónové dědictví právě těmto osobám? Jsou tu snad dosud skryté pokrevní svazky, nebo jde o rozmar, či rafinovanou léčku? Napětí stoupá, když do děje zasahuje smrt. Život v podivném domě se stává stále komplikovanější, ale vidina závratného dědictví zahání pocity strachu. Kde jsou však starcovy milióny? Inspektor Queen se snaží…
Databáze knih: 76 % (50 hodnocení)
K vypůjčení do: 27.11.2023


Ellery Queen: Přestupní stanice. Klikněte pro více informací.

7. Přestupní stanice
Ellery Queen

Nakladatel: Naše Vojsko
EAN: 9788020611987
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Detektivní román dvou amerických autorů, bratranců píšících pod pseudonymem. Jde o příběh, kde se vyšetřuje vražda muže. Muž Joseph Kent a Joseph Kent Gimball je jedna a tatáž osoba, jež žila dvojí život. Dvě ženy, dvě manželství, dva životy. V okamžiku, kdy se chtěl ke svému životnímu stylu přiznat, byl zavražděn.
Databáze knih: 74 % (30 hodnocení)
K vypůjčení do: 27.11.2023


Ellery Queen: Stalo se ve tmě. Klikněte pro více informací.

8. Stalo se ve tmě
Ellery Queen

Nakladatel: Naše Vojsko
EAN: 9788020613523
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Příběh Elleryho Queena Stalo se ve tmě, inspirovaný skutečnou událostí, se odehrává v New Yorku postiženém poruchou elektrické rozvodné sítě. Místo krvavého zločinu halí naprostá tma. Paralyzované město neumožňuje kapitánu Corriganovi přivolat pomoc specialistů, kteří by sejmuli otisky a provedli pitvu. V souboji s tajemným vrahem se tedy musí spolehnout pouze na svůj rozum. A tutéž šanci dává autor i čtenáři.
Databáze knih: 74 % (34 hodnocení)
K vypůjčení do: 27.11.2023


Ellery Queen: Čtvrtá strana trojúhelníku. Klikněte pro více informací.

9. Čtvrtá strana trojúhelníku
Ellery Queen

Nakladatel: Naše Vojsko
EAN: 9788020613226
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Hrdina řeší za přispění svého otce, vedoucího vyšetřovacího oddělení newyorské policie, složitý příběh odhalení vraha proslulé módní návrhářky. Tato atraktivní žena byla jednoho dne zastřelena ve svém bytě, když z úzkostného strachu z neznámého nebezpečí právě telefonovala o pomoc policii. Nad její smrtí se postupně rozkrývá trojúhelník nejzávažněji podezřelých pachatelů soustřeďující se na členy milionářské rodiny. Román má dobrou zápletku, poutavý děj, svěží dialogy a dává dobře nahlédnout do zákulisí amerického soudnictví a advokátní praxe.
Databáze knih: 73 % (45 hodnocení)
K vypůjčení do: 27.11.2023


Edgar Wallace: Opeřený had. Klikněte pro více informací.

10. Opeřený had
Edgar Wallace

Nakladatel: Naše Vojsko
EAN: 9788020612274
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Novinář Peter Derwin se domnívá, že vizitka, záhadně zanechaná v kabelce herečky Elly Creedové, je jen reklama. Avšak Joe Farmer dostal také jednu. Když Daphne Olroydová odešla z domu milionáře Gregory Bealea, filantropa a cestovatele, do kanceláře svého zaměstnavatele, Leicerster Crewe otevřel přední dveře. Mrtvý muž vypadl do chodby. V ruce svíral vizitku s neuměle vyobrazeným opeřeným hadem...
Databáze knih: 70 % (31 hodnocení)
K vypůjčení do: 27.11.2023


  

  

1 – 10 / 30

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]