Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Mystery Film.

Bylo nalezeno 27 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Arnošt Vašíček: Setkání s tajemnem. Klikněte pro více informací.

1. Setkání s tajemnem
Arnošt Vašíček

Nakladatel: Mystery Film
EAN: 9788087730126
Klíčová slova: Elektronické knihy - Záhady, nevysvětlitelné
Anotace: Důkazy ze záhrobí - Zakázané kontakty - S puncem prokletí - Proroci a jasnovidci - Paralelní světy - Zjevení lásky a nenávistí - Neviditelní vrazi - Strašidelné domy - Příliš reálné přízraky.... Nadpřirozené úkazy a z tajemné jevy zaznamenané stovkami svědků. Společné vydání obou dílů knížky, která se stala základem úspěšného televizního seriálu.
Databáze knih: 85 % (66 hodnocení)


Arnošt Vašíček: Strážce duší 2. Klikněte pro více informací.

2. Strážce duší 2
Arnošt Vašíček

Nakladatel: Mystery Film
EAN: 9788087730089
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romány, povídky, novely
Anotace: Čtyři strhující thrillery o tom, že svět je daleko vzrušivější, než si vůbec dovedeme představit. Na místech, kde se v minulosti odehrálo cosi tajemného a nikdy neobjasněného, se objevují nové záhadné jevy, dochází k vraždám nebo jiným zvláštním událostem. Spisovatel Armín a studentka Katka Nelserová odhalují záhady současnosti, i ty které dávno odval čas.
Databáze knih: 85 % (66 hodnocení)


Arnošt Vašíček: Záhady Číny a Tibetu. Klikněte pro více informací.

3. Záhady Číny a Tibetu
Arnošt Vašíček

Nakladatel: Mystery Film
EAN: 9788087730041
Klíčová slova: Elektronické knihy - Záhady, nevysvětlitelné
Anotace: Sestoupily z nebes tajemné dračí bytosti?Co se odehrávalo v prastarých svatyních na poušti Gobi? Kde se nachází vchod do neznámé podzemní říše? Odkud přilétají záhadné objekty nad horou Kailás? Podařilo se odhalit tajemství Bílé pyramidy? Jaké přísně tajné rituály byly ykonávány v podzemí tibetských klášterů? Je v císařské hrobce v Si-anu zakódováno prastaré poselství? Bude v těžce prostupných pustinách Chu-peje konečně polapen podivný tvor?
Databáze knih: 85 % (30 hodnocení)


Arnošt Vašíček: Sedm záhad Strážce duší. Klikněte pro více informací.

4. Sedm záhad Strážce duší
Arnošt Vašíček

Nakladatel: Mystery Film
Rozsah: 197 s.
EAN: 8023945459
Klíčová slova: záhady, záhadné jevy, nadpřirozeno, tajemno, nevysvětlitelné, jevy, templáři, upíři, zázraky
Anotace: Po čem pátrali templáři na biblické hoře Mórija? Souvisely čarodějnické procesy s genetickými pokusy mimozemské civilizace? Žil na Moravě poslední potomek královského rodu Inků? Podaří se objevit Dýmající zrcadlo a mytické Oči smrti? Co obsahovala tajná zásilka z pozůstalosti popraveného císaře Maxmiliána? Kým byl poslední český upír? Dokázali alchymisté komunikovat s nadpřirozenými bytostmi? Autor se vrací k jednotlivým námětům televizního seriálu Strážce duší tentokrát v dokumentární knize plné překvapivých faktů a odhalení. Poutavě představuje záhadné archeologické nálezy a podivné záznamy v starých kronikách, které se doposud nepodařilo uspokojivě…
Databáze knih: 83 % (46 hodnocení)


Arnošt Vašíček: Ďáblova lest. Klikněte pro více informací.

5. Ďáblova lest
Arnošt Vašíček

Nakladatel: Mystery Film
Rozsah: 182 s. : barev. il., portréty ; 22 cm
EAN: 9788074040184
Klíčová slova: detektivní romány, česká literatura
Anotace: Pátrání po pachateli série rituálních vražd, spojených s tajemstvím nejpodivnější knihy světa.
Databáze knih: 82 % (173 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.10.2022


Arnošt Vašíček: Záhady strážce duší. Klikněte pro více informací.

6. Záhady strážce duší
Arnošt Vašíček

Nakladatel: Mystery Film
EAN: 9788087730034
Klíčová slova: Elektronické knihy - Záhady, nevysvětlitelné
Anotace: Co znamená prastarý magický znak namalovaný na křtinských lebkách? Působilo na Moravě přísně utajené Bratrstvo ohně? Jaké tajemství skrývá obraz zázračné Madony? Žili mezi námi nezranitelní fexti? Byl Vojtěch z Pernštejna zavražděn? Střeží jeho hrobku smrtící kletba? Nachází se na hradě Houska brána do jiných světů nebo je tu ukryto svědectví o neznámé historii? Podaří se rozluštit poselství, zakódované do stěn tamní kaple? Kniha plná fascinujících faktů, hypotéz a konspiračních teorii navazuje na úspěšný titul Sedm záhad Strážce duší a pokouší se poodhalit další jedinečné záhady českých dějin.
Databáze knih: 81 % (29 hodnocení)


Arnošt Vašíček: Egyptské záhady. Klikněte pro více informací.

7. Egyptské záhady
Arnošt Vašíček

Nakladatel: Mystery Film
EAN: 9788090419087
Klíčová slova: Elektronické knihy - Záhady, nevysvětlitelné
Anotace: Co se nachází za zapečetěnými dveřmi Velké pyramidy? Kdo spočíval v obřím sarkofágu na hoře Toth? Kým byla tajemná bytost ze Sakkary? Bude odhaleno poslední tajemství faraóna Tutanchamona? Kde jsou ukryty tajné knihy boha Thovta? Jedná z nejúspěšnějších knížek známého autora.
Databáze knih: 80 % (66 hodnocení)


Arnošt Vašíček: Maska smrti. Klikněte pro více informací.

8. Maska smrti
Arnošt Vašíček

Nakladatel: Mystery Film
EAN: 9788087730065
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Spisovatel Armín a půvabná studentka Katka Nelserová řeší spletitý případ, jehož kořeny sáhají až do dob starého Mexika. Snaží se zastavit zlo, které jakoby nepocházelo z tohoto světa. A sami se přitom dostávají do zóny ohrožení. Napínavý příběh z detektivní série Strážci duší. Reálné se tu prolíná s nadpřirozeným, pochopitelné s nevysvětlitelným. Akční děj, plný děsivého tajemství, přináší nečekané zvraty a překvapivá rozluštění.
Databáze knih: 78 % (50 hodnocení)


Arnošt Vašíček: ZTRACENÁ BRÁNA. Klikněte pro více informací.

9. ZTRACENÁ BRÁNA
Arnošt Vašíček

Nakladatel: Mystery Film
Rozsah: 180 s., [16] s. barev. obr. příl. : il., faksim. ; 21 cm
EAN: 9788074040863
Klíčová slova: detektivní romány, česká literatura
Anotace: V spletitém podzemí Starého Města řádí záhadné monstrum. Jeho oběti mají na těle zvláštní škrábance. Ke všem napadením došlo poblíž rotundy svatéího Kříže. Podle pověstí podobné stvoření útočilo na stejném místě již počáítkem 15.století. Pokouší se pachatel napodobovat sériového vraha z minulkosti, nebo se tajemné zlo vrací? A proč vzápětí umírají další lidé? Souvisí jejich násilná smrt s Voynichovým rukopisem, který se pokoušeli rozluštit? Je na stránkách této nejzáhadnější knihy světa ukryto nějaké strašné tajemství? Nachází se právě zde mapa mystického bratrstva Sat Bhai, zachycující nejtajnější místo neviditelné Prahy? Napínavý detektivní příběh,…
Databáze knih: 78 % (120 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.04.2022


Arnošt Vašíček: Záhady Orientu. Klikněte pro více informací.

10. Záhady Orientu
Arnošt Vašíček

Nakladatel: Mystery Film
EAN: 9788087730201
Klíčová slova: Elektronické knihy - Záhady, nevysvětlitelné
Anotace: Pod dozorem UFO - Podezřelé hroby - Ďáblovo moře - Příliš hrůzné mumie Vyslanci Agharty - Levitující rakev - Utopené pyramidy - Božstva z hlubin vesmíru - Světci tančí se smrtí - Nepolapitelný Yetti…. Nová kniha Arnošta Vašíčka zavádí čtenáře především do Indie, Japonska, Číny a dalších orientálních zemí. Předkládá řadu zajímavých důkazů o mimozemských návštěvách nejen na úsvitu lidských dějin, ale i v současnosti. Představuje tajné rukopisy, ukryté v himálajských klášterech, i nové nevysvětlené archeologické nálezy. Pátrá po ztracených židovských kmenech a pokouší se rozluštit další velké otazníky naší historie. Z pobytu mezi indickými…
Databáze knih: 88 % (13 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2022


  

  

1 – 10 / 27

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]