Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Motto.

Bylo nalezeno 365 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Markéta Lukášková: Odvaha. Klikněte pro více informací.

351. Odvaha
Markéta Lukášková

Nakladatel: Motto
Rozsah: 280 stran
EAN: 9788026726463
Kategorie: Audioknihy • Světová beletrie • Historické romány • Česká a světová literatura • Česká literatura
Anotace: Mladá Židovka Ada si svůj život po válce představovala jinak. Byla nucena odejít z vysněné školy, stará se o nemocnou matku a zjišťuje, že komunisté mají s jejím původem stejný problém, jako měli nacisté. Když se jí naskytne příležitost svůj život změnit za cenu morálního selhání, stojí před těžkou volbou. Má říct ano a žít, jak chce, nebo říct ne a uchovat si čest? A má vlastně v té šílené době nad svým osudem nějakou moc?
K vypůjčení do: 30.12.2034


Milan  Tesař: Lhář a kráva. Klikněte pro více informací.

352. Lhář a kráva
Milan Tesař

Nakladatel: Motto
Rozsah: 320 stran
EAN: 9788026726456
Kategorie: Audioknihy • Česká a světová literatura • Světová beletrie • Česká literatura
Anotace: Když si úspěšný herec Martin Valtr během normalizace zadal se státní policií, byla jeho dcera Sabina ještě holčička. Zlo, kterého se dotkl, má však magnetickou povahu. Přes otce dosáhne i na dceru, osudově ovlivní jejich vztah a vtáhne je do bolestné hry o vině, trestu a touze po odpuštění. Milan Tesař vypráví rodinný příběh inspirovaný zdánlivě nedávnou minulostí. Jak upřímní dokážeme být sami k sobě a svým nejbližším? A kam doplaveme, když se odrazíme ode dna a vydáme se s nadějí k novému horizontu?
K vypůjčení do: 30.12.2034


Michaela Klevisová: Čekání na kocoura. Klikněte pro více informací.

353. Čekání na kocoura
Michaela Klevisová

Nakladatel: Motto
Rozsah: 192 stran
EAN: 9788026718420
Kategorie: Audioknihy • Česká literatura • Česká a světová literatura • Světová beletrie
Anotace: Povídky o kočkách a jejich lidech Alice složitě hledá cestu k dospívající dceři, Delfína už nechce být dál single, Théo těžce nese stěhování z venkova do města, malý David se musí smířit s rozvodem rodičů... Jedno mají všichni hrdinové společné: lásku ke kočkám. Čtrnáct křehkých příběhů o vztazích lidí, kterým autorka přezdívá „kočkaři“, vám vykouzlí úsměv na rtech a zároveň vás i dojme.
K vypůjčení do: 30.12.2030


Eva Urbaníková: Příliš osobní známost. Klikněte pro více informací.

354. Příliš osobní známost
Eva Urbaníková

Nakladatel: Motto
Rozsah: 152 stran
EAN: 9788072469154
Kategorie: Romantika, erotika • Romantika
Anotace: Hrdinkou románu je svobodná třicátnice, vyrovnaná a spokojená, s dobrou kariérou a okruhem přátel a známých, které má ráda. Potkává vdovce Marka s malým děvčátkem. Láska na sebe nedá dlouho čekat, začnou spolu žít a všechno vypadá přímo ideálně. Do Markova života ale zasáhne ekonomická krize, jeho stavební firma zkrachuje a on se dostane do velkých dluhů. Začne pít a své zoufalství si vybíjí na svých nejbližších – na dcerce a partnerce. Ta mu to chvíli toleruje, ale potom se rozhodne, že nechce žít s člověkem, který pije a nedokáže se vyrovnat s těžkou životní situací. Než svého partnera a jeho dceru opustí musí najít odpověď na zásadní otázku – zda není…
K vypůjčení do: 30.12.2029


Zdenka Hamerová: Příliš tenkej led. Klikněte pro více informací.

355. Příliš tenkej led
Zdenka Hamerová

Nakladatel: Motto
Rozsah: 288 stran
EAN: 9788026714101
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Proč se Dita zabila? A šlo vůbec o sebevraždu? Lucie se snaží vyrovnat se smrtí své milované sestry Dity, která za podivných okolností spáchala sebevraždu – utopila se daleko od domova, ve městě, se kterým neměla nic společného. Lucie pochybuje, že se Dita zabila, ráda by dokázala, že se jednalo o nešťastnou náhodu. Když pak objeví sestřin deník a kdosi neznámý jí přinese sestřiny osobní věci, její nedůvěra získá téměř hmatatelný rozměr – Lucie se na vlastní pěst pustí do pátrání. S překvapením zjišťuje, že toho o sestřině minulosti věděla velmi málo.
K vypůjčení do: 30.12.2027


Radka Třeštíková: Dobře mi tak. Klikněte pro více informací.

356. Dobře mi tak
Radka Třeštíková

Nakladatel: Motto
Rozsah: 224 stran
EAN: 9788026709503
Kategorie: Česká a světová literatura • Česká literatura
Anotace: Sebestředný a bezohledný malíř Boris se rozvádí se svou ženou a stěhuje se ze společného bytu ke kamarádovi Viktorovi. Tento životní zlom ho nutí zamyslet se nad sebou samým a bilancovat. Boris si postupně uvědomuje všechny svoje selhání a poněkud neohrabaně se pokouší napravit chyby. Hledá cestu zpět ke svému dospělému synovi, minulost se mu ale vrací jako bumerang. V té chvíli mu navíc zkříží cestu šestnáctiletá Erika.
K vypůjčení do: 30.12.2026


Ivanka Devátá: Soužití k zabití. Klikněte pro více informací.

357. Soužití k zabití
Ivanka Devátá

Nakladatel: Motto
Rozsah: 152 stran
EAN: 9788026703273
Kategorie: Česká a světová literatura • Humor
Anotace: Dva přátelé ze studentských let, Vojta a Tereza, se znovu setkávají, tentokrát na stránkách dopisů. On – manželský poradce, ona – redaktorka plzeňských novin. On – muž, přítel a odborník přes partnerské vztahy, ona – inteligentní žena, která nepostrádá dobře odměřenou dávku upřímnosti, humoru a potřebného nadhledu. Po patnácti letech spolu znovu navázali kontakt prostřednictvím korespondence. Tímto možná neobvyklým, ale o to zajímavějším způsobem si sdělují své osudy, vtipně je komentují a navzájem si pomáhají řešit životní a vztahové problémy.
K vypůjčení do: 30.12.2026


Halina Pawlowská: Zúfalé ženy robia zúfalé veci. Klikněte pro více informací.

358. Zúfalé ženy robia zúfalé veci
Halina Pawlowská

Nakladatel: Motto
Rozsah: 160 stran
EAN: 9788056603383
Kategorie: Česká a světová literatura • Společenské romány
Anotace: Ja som Václava ľúbila. Vôbec som si nevedela predstaviť, že by som chodila s niekým iným, a keby som bola čo len trochu viac nábožensky vychovaná, tak by som každý večer zdvihla hlavu k nebesiam a ďakovala by som Bohu, že mi zoslal takého dokonalého muža. Dokonalý bol preto, že vôbec existoval! Že bol zdravý, meral viac ako meter osemdesiat, mal vlasy, zuby, nešušlal a chcel ma! To bolo najdôležitejšie – chcel ma. Keby slintal, bolo by mi to nakoniec asi jedno... hoci... hoci... všetko šlo tak rýchlo!


Radka Třeštíková: Bábovky SK. Klikněte pro více informací.

359. Bábovky SK
Radka Třeštíková

Nakladatel: Motto
Rozsah: 328 stran
EAN: 9788056601747
Kategorie: Česká a světová literatura • Společenské romány
Anotace: Dvanásť žien, dvanásť osudov prepojených v jednom románe. Megaúspešná česká autorka Radka Třeštíková konečne aj v slovenskom jazyku! Napadlo vám niekedy, čo rieši milenka ženatého muža a aká je v skutočnosti tá príšerná manželka, o ktorej jej on rozpráva? Alebo prečo má jej sestra taký nemožný vzťah so svojou dcérou? Ako sa cíti pätnásťročné dievča, na ktoré si rodičia nikdy nenájdu čas? A kde sa vlastne podeli všetky tie peniaze? Kto ich vzal, kto ich stratil, kto ich minul, kto ich našiel a kto ich bude musieť vrátiť?


Barbara Nesvadbová: Bestiář. Klikněte pro více informací.

360. Bestiář
Barbara Nesvadbová

Nakladatel: Motto
Rozsah: 144 stran
EAN: 9788026704249
Kategorie: Česká a světová literatura • Společenské romány
Anotace: Barbara Nesvadbová se vrací k hrdince Řízkařů, mladé novinářce Karle, která řeší další milostné trable a vážné i humorné problémy s muži. Kolize, které ji potkají, řeší po svém a muži se často ani nestačí divit. Neboť - jak praví hrdinka - bestií se žena nerodí, bestií se stává.
K vypůjčení do: 30.12.2025


  

  

351 – 360 / 365

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]