Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Motto.

Bylo nalezeno 347 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Radka Třeštíková: Bábovky SK. Klikněte pro více informací.

341. Bábovky SK
Radka Třeštíková

Nakladatel: Motto
EAN: 9788056601747
Kategorie: Česká a světová literatura • Společenské romány
Anotace: Dvanásť žien, dvanásť osudov prepojených v jednom románe. Megaúspešná česká autorka Radka Třeštíková konečne aj v slovenskom jazyku! Napadlo vám niekedy, čo rieši milenka ženatého muža a aká je v skutočnosti tá príšerná manželka, o ktorej jej on rozpráva? Alebo prečo má jej sestra taký nemožný vzťah so svojou dcérou? Ako sa cíti pätnásťročné dievča, na ktoré si rodičia nikdy nenájdu čas? A kde sa vlastne podeli všetky tie peniaze? Kto ich vzal, kto ich stratil, kto ich minul, kto ich našiel a kto ich bude musieť vrátiť?


Barbara Nesvadbová: Bestiář. Klikněte pro více informací.

342. Bestiář
Barbara Nesvadbová

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026704249
Kategorie: Česká a světová literatura • Společenské romány
Anotace: Barbara Nesvadbová se vrací k hrdince Řízkařů, mladé novinářce Karle, která řeší další milostné trable a vážné i humorné problémy s muži. Kolize, které ji potkají, řeší po svém a muži se často ani nestačí divit. Neboť - jak praví hrdinka - bestií se žena nerodí, bestií se stává.
K vypůjčení do: 30.12.2025


Barbara Nesvadbová: Život na nečisto. Klikněte pro více informací.

343. Život na nečisto
Barbara Nesvadbová

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026703426
Kategorie: Česká a světová literatura • Společenské romány
Anotace: Volné pokračování knih Řízkaři a Bestiář. Karle je dvacet pět let a opět prochází několika vážnými i nezávaznými vztahy; příběhy partnerství a sexu jsou spontánní, hektické, barvité a ona z nich vychází vždy s větší nebo menší újmou či ziskem.
K vypůjčení do: 30.12.2025


Barbara Nesvadbová: Brusinky. Klikněte pro více informací.

344. Brusinky
Barbara Nesvadbová

Nakladatel: Motto
EAN: 9788072468706
Kategorie: Romantika, erotika • Romantika
Anotace: Ryze feministické fejetony, které vznikly za posledních 6 let jak pro časopis harperś bazaar, tak pro redhot, či mladou frontu. Knížka obsahuje i fejetony původní, dosud nepublikované. Tématem jsou většinou muži, soužití s nimi, partnerství, přátelství a rodičovství. Hlavní linií knížky je láska a sexuální přitažlivost, což s nadhledem a vtipem ilustrují kresby Mišo Duhy.
K vypůjčení do: 30.12.2024


Louise Doughty: Ulička Apple Tree Yard. Klikněte pro více informací.

345. Ulička Apple Tree Yard
Louise Doughty

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026705796
Kategorie: Česká a světová literatura
Anotace: Príbeh o nevere s nedozernými následkami Genetička Yvonne Carmichaelová má všetko – skvelú kariéru aj skvelé manželstvo. Jedného dňa však stretne tajomného muža, do ktorého sa vášnivo zamiluje a je ochotná urobiť preňho čokoľvek vrátane sexu na verejnosti v bočnej uličke Apple Tree Yard. Je naivne presvedčená, že obidva svoje životy dokáže udržať striktne oddelené. Netuší, že práve spustila lavínu, ktorá jej šťastie rozbije na prach, prevráti jej celý život a napokon ju privedie na lavicu obžalovaných pre obvinenie z vraždy. Skvelý príbeh... Naozaj som sa nemohla dočkať, ako to dopadne. A to naozaj nehovorím často. - Julia Myersonová Doughty je úžasná rozprávačka, ktorá…


Ivanka Devátá: Jen jednou mladá. Klikněte pro více informací.

346. Jen jednou mladá
Ivanka Devátá

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026705093
Kategorie: Česká a světová literatura • Společenské romány
Anotace: Příběh psaný s humorem a nadhledem vlastním populární herečce a spisovatelce Ivance Deváté. Mladá herečka Helena Stavinohová právě ukončila divadelní fakultu a nastoupila do svého prvního angažmá. Má dobře proříznutou pusu a hlavu plnou ideálů. A když ji zahrne svou pozorností slavný, uhrančivý a všemi obdivovaný herec Erik Appelt, bezhlavě se do něj zamiluje...
K vypůjčení do: 30.12.2032


Ivanka Devátá: Koukám se okolo. Klikněte pro více informací.

347. Koukám se okolo
Ivanka Devátá

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026702979
Kategorie: Literatura faktu, učebnice • Historie, dějiny
Anotace: Sbírka fejetonů píšící herečky Ivanky Deváté Kolem se díváme všichni. Jen někteří z nás však mají ten vzácný dar, že svět pozorují očima opravdu otevřenýma, připravenýma dát se stále znovu okouzlovat krásou života, a težkostem se dovedou zasmát. K takovým lidem bezesporu patří Ivanka Devátá. Tato kniha přináší sbírku fejetonů, uveřejňovaných během několika let v tisku a rozhlase. Autorka zde hovoří o věcech zásadních i zcela prostých, s nimiž se setkáváme denně. Její laskavý humor vám možná nabídne nový úhel pohledu a docela určitě vás potěší i pobaví. Plavky byly krásné. Doma mě poněkud rozladilo, že slečna na visačce do plavek oděná je mnohem…
K vypůjčení do: 30.12.2030


  

  

341 – 347 / 347

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]